Hopp til innhold

Vistdalsrennet 2022

Kretsrenn, Klassisk normaldistanse- SBM- cup 4 - 9.januar !! Rennet er også åpent for seniorklassene.

  • Når: 09.01.2022
  • Oppstart: 13:00
  • Hvor: Vistdal
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 07.01.2022

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130
Start 09.01.2022 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130
Start 09.01.2022 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130
Start 09.01.2022 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150
Start 09.01.2022 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 170
Start 09.01.2022 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150
Start 09.01.2022 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerkeli, Vetle Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eriksen, Karl Olav Tosterud Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fjeldheim, Åsmund Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fuglem, Sigve Klubb Valldal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Femoen, Marius Wågsæther Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sættem, Jacob Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerkeli, Brage Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sorthe, Markus Solli Klubb Hjelset-Fram IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Unhjem, Bjørnar Skjeflo Klubb Isfjorden IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Unhjem, Kristian Skjeflo Klubb Isfjorden IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vartdal, Iver Klubb Emblem IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vassdal, Mons Emil Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bøklep, Håkon Klubb Surnadal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fuglem, Heine Klubb Valldal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Megård, Ola Gjøen Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Myren, Jørn Marius Klubb Valldal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tokle Avanu, Lucas Klubb Åndalsnes IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fugelsøy, Olav Klubb Surnadal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hammerø, Isak Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Heinåli, Erlend Klubb Isfjorden IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kjellberg, Jakob Klubb Emblem IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Raaen, Abel Sæterbø Klubb Surnadal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Roksvaag, Sander Nerland Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fjeldheim, Håkon Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Køhler Nauste, Mateo Klubb Eresfjord IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Reistadbakk, Ole Andreas Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arvesen, Markus Undseth Klubb Eresfjord IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bergset, Lars Petter Klubb Osmarka IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Madsen, Anna Bakke Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Orset, Signe Brakstad Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sættem, Elise Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hole, Ida Synstnes Klubb Åndalsnes IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Myren, Tiril Magrit Klubb Valldal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Raaen, Ada Sæterbø Klubb Surnadal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sorthe, Sofie Solli Klubb Hjelset-Fram IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vestre, Hedda Myklebust Klubb Valldal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergset, Elen Johanne Klubb Osmarka IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fuglem, Vilja Klubb Valldal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hammerø, Trine Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ottestad-Dahlen, Kristin Klubb Osmarka IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Roksvaag, Ane Nerland Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Røed, Ella Aslaksen Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eidem, Amalie Hofset Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Femoen, Julie Wågsæther Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gjerde, Caroline Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hole, Ingeborg Synstnes Klubb Åndalsnes IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Orset, Ida Brakstad Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergset, Ane Kirstine Klubb Osmarka IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Klokset, Ingfrid Klubb Tomrefjord IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bernitz, Ronja Tokle Klubb Åndalsnes IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Digernes, Ingeborg Westby Klubb Åndalsnes IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Eidem, Victoria Hofset Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Eriksen, Hanna Rebekka Tosterud Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Reistadbakk, Anna Sofie Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Myren, Eline Mathea Klubb Valldal IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk

K 19/20 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Klokset, Synne Klubb Tomrefjord IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fylling, Sindre Klubb Stordal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Glomnes, Laurits Linge Klubb Valldal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Reite, Tobias Lund Klubb Emblem IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engdahl, Sander Klubb Torvikbukt IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hole, Iver Synstnes Klubb Åndalsnes IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Raaen, Noa Sæterbø Klubb Surnadal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

Menn senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engdahl, Eskil Klubb Torvikbukt IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Krohn, Kevin Bjerkeli Klubb Molde og Omegn IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Langstein, Bjørn Erik Klubb Tomrefjord IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
NIF-EPI01, 01