Hopp til innhold

Kretsrenn klassisk langdistanse SBM-cup 3

Klassisk langdistanse SBM-cup 3/ Kretsmesterskap lang distanse 2022

  • Når: 02.01.2022
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Tomrefjord
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 31.12.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 02.01.2022 Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.01.2022 Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.01.2022 Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 130
Start 02.01.2022 Klasse G 13 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.01.2022 Klasse G 14 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.01.2022 Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.01.2022 Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.01.2022 Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.01.2022 Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.01.2022 Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.01.2022 Klasse J 13 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.01.2022 Klasse J 14 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.01.2022 Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.01.2022 Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.01.2022 Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 150
Start 02.01.2022 Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.01.2022 Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.01.2022 Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.01.2022 Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.01.2022 Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 2 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerkeli, Vetle Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk felles

G 11 år - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fuglem, Sigve Klubb Valldal IL Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk felles

G 13 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Femoen, Marius Wågsæther Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 13 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Mork, Steffen Klubb Emblem IL Klasse G 13 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Sættem, Jacob Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 13 år Øvelse 5 km klassisk felles

G 14 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerkeli, Brage Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 14 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Sorthe, Markus Solli Klubb Hjelset-Fram IL Klasse G 14 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Unhjem, Bjørnar Skjeflo Klubb Isfjorden IL Klasse G 14 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Unhjem, Kristian Skjeflo Klubb Isfjorden IL Klasse G 14 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Vartdal, Iver Klubb Emblem IL Klasse G 14 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Vassdal, Mons Emil Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 14 år Øvelse 5 km klassisk felles

G 15 år - 7,5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fuglem, Heine Klubb Valldal IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Tokle Avanu, Lucas Klubb Åndalsnes IF Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles

G 16 år - 7,5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjethammer, Mads Kirkreit Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Hammerø, Isak Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Kjellberg, Jakob Klubb Emblem IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Roksvaag, Sander Nerland Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Røed, Emil Aslaksen Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles

J 10 år - 2 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bernitz, Ronja Tokle Klubb Åndalsnes IF Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Digernes, Ingeborg Westby Klubb Åndalsnes IF Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk felles

J 11 år - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Løvik, Johanne Aaram Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Madsen, Anna Bakke Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Orset, Signe Brakstad Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Sandhaug, Ingrid Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Sættem, Elise Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk felles

J 12 år - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hole, Ida Synstnes Klubb Åndalsnes IF Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Myren, Tiril Magrit Klubb Valldal IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Sorthe, Sofie Solli Klubb Hjelset-Fram IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Vestre, Hedda Myklebust Klubb Valldal IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk felles

J 13 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergset, Elen Johanne Klubb Osmarka IL Klasse J 13 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Fuglem, Vilja Klubb Valldal IL Klasse J 13 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Ottestad-Dahlen, Kristin Klubb Osmarka IL Klasse J 13 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Røed, Ella Aslaksen Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 13 år Øvelse 5 km klassisk felles

J 14 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eidem, Amalie Hofset Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 14 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Femoen, Julie Wågsæther Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 14 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Gjerde, Caroline Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 14 år Øvelse 5 km klassisk felles

J 15 år - 7,5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hole, Ingeborg Synstnes Klubb Åndalsnes IF Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles

J 16 år - 7,5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergset, Ane Kirstine Klubb Osmarka IL Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Klokset, Ingfrid Klubb Tomrefjord IL Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles

K 18 år - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Myren, Eline Mathea Klubb Valldal IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk felles

K 19/20 år - 15 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Klokset, Synne Klubb Tomrefjord IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk felles

M 17 år - 15 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fylling, Sindre Klubb Stordal IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Glomnes, Laurits Linge Klubb Valldal IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles

M 18 år - 15 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engdahl, Linus Klubb Torvikbukt IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles

M 19/20 år - 15 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engdahl, Sander Klubb Torvikbukt IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Hole, Iver Synstnes Klubb Åndalsnes IF Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk felles
NIF-EPI01, 01