Hopp til innhold

BIL langrenn treningsrenn sprint

Vi arrangerer et internt klubbrenn for aldersgruppen 11-16 år i sprint friteknikk innenfor gjeldende retningslinjer for smittevern. Det vil bli prolog, og 2 sprintheat på alle deltagere. Startlister legges ut i nyhetssaken på hjemmesiden vår: https://byasen-langrenn.spoortz.no/portal/theme/organization/news/show.do?id=9443847

  • Når: 02.01.2022
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Nilsbyen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 01.01.2022

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 02.01.2022 Klasse G 11 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.01.2022 Klasse G 12 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.01.2022 Klasse G 13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.01.2022 Klasse G 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.01.2022 Klasse G 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.01.2022 Klasse G 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.01.2022 Klasse J 11 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.01.2022 Klasse J 12 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.01.2022 Klasse J 13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.01.2022 Klasse J 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.01.2022 Klasse J 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.01.2022 Klasse J 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 11 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkmo, Sigurd Andreas Berg Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Holmvik, Nilas Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Malmring, Linus Fossum Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Moe, Niklas Hjelmeland Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Rønning, Martin Selbæk Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Sellgren-Aune, Erik Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Setsaas, Mathias Bjerkestrand Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Stenseth, Jakob Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri

G 12 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aune-Nilsskog, Emil Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Børstad, Thomas Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Estil, Oliver Sandrød Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Gjerde, Herman Lund Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Gjerden, Elias Pettersen Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Kjellås, Aleksander Klevset Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Malmo, Sivert Skjærvik Klubb Trondhjems Skiklub Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Martinsen, Imre Bruvoll Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Monseth, Petter Vea Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Sellesbakk, Olav Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Stenseth, Elias Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Stjernen, Jonathan Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Viken, Martin Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri

G 13 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benum, Kristian Wollan Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Eikemo-Nilsen, Jonatan Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Elden, Martin Randli Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Hov, Martin Garmo Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Krohn-Botten, Johannes Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Monsrud-Sikorski, Ludwik Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Stenseth, Sondre Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri

G 14 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakerli, Fredrik Aune Klubb Heimdal Ski Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Aam, Torstein Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Almås, Markus Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Elvebakk, Lasse Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Jernberg, Oliver Vatterholm Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Lande, Magnus Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Lunde, Oskar Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Myrland, Jacob Sæther Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Mørch, Sivert Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Nielsen, Henrik Sæterbø Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Rekstad, Markus Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Sellesbakk, Halvor Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Stenvik, Dagfinn Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Strand, Linus Stjern Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Sundal, Vegard Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Viberg-Dahl, Jakob Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri

G 15 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Sivert Sverklie Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Bøklep, Håkon Klubb Surnadal IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Gjerde, Iver Lund Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Hov, Henrik Garmo Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Krüger, Sondre Mæhlum Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Nevin, Sven William Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Skjetlein, Oscar Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Sundal, Andreas Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Sæter, Jon Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri

G 16 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andresen, Remi Korsnes Klubb Klæbu IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Bergh-Hansen, Vebjørn Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Eikemo-Nilsen, Theodor Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Ekle-Danielsen, Sigurd Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Fugelsøy, Olav Klubb Surnadal IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Furuhaug, Oliver Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Høgli, Eirik Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Kulsetås, Benjamin Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Kvennås, Halvor Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Lindkvist-Fløtten, Philip Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Nielsen, Endre Sæterbø Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Raaen, Abel Sæterbø Klubb Surnadal IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Rekstad, Ottar Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Smistad, Sverre Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Stensø, Alf Håvard Bråten Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Storli, Jørgen Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Strand, Kristian Viken Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Vesterfjell, Lukas Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 16 år Øvelse sprint fri

J 11 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aam, Synnøve Klubb Byåsen IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Elden, Oda Randli Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Johannessen, Martine Stensås Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Krohn-Botten, Alva Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Lande, Marie Klubb Byåsen IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Moxness, Inga Partanen Klubb Byåsen IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Nordhus-Drøpping, Mali Klubb Trondhjems Skiklub Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Sellgren, Anna Bjørnsdatter Klubb Byåsen IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Strand, Johanna Stjern Klubb Byåsen IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri

J 12 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alterhaug, Stella Torbergsen Klubb Byåsen IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Bjørnsen, Olea Nissen Bache-Wiig Klubb Byåsen IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Brenne, Sigrid Lauvstad Klubb Byåsen IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Ervik, Pia Halderager Klubb Byåsen IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Fellinghaug, Linnea Aurora Vefsnmo Klubb Byåsen IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Gellein, Edel Klubb Byåsen IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Snøfugl, Irene Storler Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Snøfugl, Marit Storler Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 12 år Øvelse sprint fri

J 13 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Blekken, Nora Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Bonnemaire, Alice Skovholt Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Finbraaten, Mathea Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Holmvik, Silja Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Johansen, Maiken Fossum Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Norheim, Eirill Hagelid Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Rønning, Ellinor Selbæk Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Selvik, Victoria Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri

J 14 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Furuhaug, Marie Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Krogh, Malin Lorvik Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Krogh, Selma Lorvik Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Leiren, Vilde Nordgård Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Sundset, Karianne Klubb Klæbu IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri

J 15 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benum, Ingrid Wollan Klubb Byåsen IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Brenne, Mari Lauvstad Klubb Byåsen IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Skjetlein, Wilma Klubb Byåsen IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri

J 16 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benum, Marie Wollan Klubb Byåsen IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Hamborg, Selma Hollås Klubb Strindheim IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Jernberg, Agnes Vatterholm Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Norheim, Juni Hagelid Klubb Byåsen IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
NIF-EPI03, 03