Hopp til innhold

Nyttårsrenn for junior og senior

Byåsen IL Langrenn inviterer til nyttårsenn for juniorer og seniorer. Rennet arrangeres i friteknikk med individuell start. På grunn av koronarestriksjoner vil rennet kun bli arrangert i klassene junior og senior med maks 100 utøvere. Nødvendig tillatelse er gitt av Trondheim kommune. Påmelding er nå stengt da vi har nådd maksimalt antall tillatte deltagere.

  • Når: 31.12.2021
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Nilsbyen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 28.12.2021

Annen informasjon

  • Adresse: Byåsen Langrenn 7424 TRONDHEIM
  • Telefon: 40060634
  • E-post: aune150@gmail.com
  • Kontonummer: 64010585994
  • Hjemmeside: http://billangrenn.no
  • Rennleder: Erlend Aune
  • TD: Bjørn Gunnar Paulsen

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 31.12.2021 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.12.2021 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.12.2021 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.12.2021 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.12.2021 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.12.2021 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.12.2021 Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.12.2021 Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakerli, Kristine Aune Klubb Heimdal Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Aksnes, Sunniva Klubb Helgådal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Aunvik, Amanda Wognild Klubb Meråker Skoleidrettslag Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Berg, Oda Elise Klubb Leksvik IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Bjørkeng, Fredrikke Baglo Klubb Leirådal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Evenhus, Anniken Klubb IL Aasguten Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Gederaas, Linnea Hansen Klubb Skjelstadmark IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Haram, Petronella Klubb Strindheim IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Hegstad, Guro Klubb IL Aasguten Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Kittilsen, Una Arnesen Klubb Byaasen Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Lerfall, Eline Klevberg Klubb Lånke IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Rønning, Andrine Klubb IL Aasguten Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Sagen, Lisa Klubb Byåsen IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Skjerve, Mia Klubb Markabygda IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Snøfugl, Lina Storler Klubb Byaasen Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Sæter, Oda Klubb Byåsen IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Vang, Mari Klubb Tynset IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Vikan, Madelen Løvoll Klubb Byåsen IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fjærtoft, Nora Rise Klubb Byaasen Skiklub Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Ingebrigtsen, Eva Klubb Bratsberg IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Mossige, Mia Klubb IL Varden Meråker Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Nevin, Selma Klubb Byaasen Skiklub Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Rofstad, Marthe Wilberg Klubb Byåsen IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Skulbru, Andrine Klubb Nidelv IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Svendgård, Ingri Klubb Markabygda IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasbø, Hedda Klubb Surnadal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Aksnes, Silje Klubb Helgådal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Amundsen, Mabel Ovedie Herskedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Austgulen, Eline Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Bakken, Mali Eidnes Klubb Rindal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Brodtkorb, Oda Pernille Groth Klubb Strindheim IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Brørs, Camilla Klubb Beitstad IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Hegdahl, Nora Amalie Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Klæbo, Ane Høsflot Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Kvamvold, Viktoria Røvik Klubb Hommelvik IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Rabben, Martine Sunde Klubb Strindheim IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Randen, Bina Klubb Leik, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Ree, Vilde Fjorden Klubb Støren Sportsklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Sagen, Martine Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Thoresen, Sture Klubb Heimdal Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Tveit, Hedda Fevang Klubb Utleira IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Vang, Ida Klubb Tynset IF Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Wold, Malene Gunleiksrud Klubb Strindheim IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Østgård, Ingeborg Klubb Nansen, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri

Kvinner senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Einmo, Malin Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Einmo, Alise Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Haglund, Sofia Klubb IL Varden Meråker Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Mogstad, Ragnhild Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Mogstad, Berit Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Myhre, Julie Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Rofstad, Hanne Wilberg Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Niklas Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Dahl, Mats Augdal Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Fossen, Martin Klubb Skjelstadmark IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Fossum, Nikolai Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Grut, Morten Klubb Idrettslaget Nor Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hov, Ola Garmo Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Kaasbøll, Adrian Cornelius Eide Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Løseth, Magnus Steien Klubb Orkdal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Næve, Eivind Klubb Leik, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Randen, Ola Klubb Leik, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Stiklestad, Ådne Hoston Klubb Fjellmann IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Svorkdal, Lars Lystad Klubb Svorkmo N.O.I. Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Ola Sugustad Klubb Meldal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Bryøen, Nils Oscar Klubb Strindheim IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Fagerholt, Sondre Klubb Orkdal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Garnæs, Brage Krohn Klubb Byåsen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Grindhagen, Casper Kvam Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Sivertsen, Johannes Klubb Leirådal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Sjøli, Adrian Oanes Klubb Klæbu IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Svendgård, Sander Klubb Hommelvik IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Antonius Herskedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Ellingsen, Mads Richstad Klubb Hommelvik IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Falkanger, August Bertheussen Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Flataker, Amund Engesvold Klubb Hommelvik IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Fuglem, Nils Ole Klubb Selbu IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Haddon, Erik Hans Edward Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Hanssen, Fredrik Höner Klubb Strindheim IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Iversen, August Helland Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Kvennås, Henrik Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Lillebudal, Stian Klubb Leik, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Lunde, August Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Løfald, Erik Klubb Rindal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Løseth, Olve Klubb Buvik IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Melhus, Niklas Landsem Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Opland, Even Klubb Leik, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Rye, Jørg Johansen Klubb Byneset IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Slupphaug, Iver Klubb Orkdal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Svegård, Jon Marius Klubb Leik, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Tyvold, Samuel Stig Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Verdenius, Jacob Klubb Tolga IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Veske, Aksel Rinnan Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Wulff, Sivert Tjelle Klubb Buvik IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri

Menn senior - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fiskvik, Kristoffer Jullum Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Flataker, Ole Morten Engesvold Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Haugan, Sander Øwre Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Ingebrigtsen, Edvin Klubb Bratsberg IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Jenssen, Jan Thomas Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Kjelstad, Sander Eggen Klubb Støren Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Lillebudal, Sander Klubb Leik, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Michelsen, Even Solem Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Ree, Andreas Fjorden Klubb Støren Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Ressem, Marius Klubb Frol IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Sivertsgård, Vegard Klubb Tydal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Vollset, Kristoffer By Klubb Klæbu IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
NIF-EPI01, 01