Hopp til innhold

Midt-Norsk Mesterskap 2022

Molde og Omegn Idrettsforening ønsker alle 13-16-åringer i Midt-Norge velkommen til mesterskap i Molde!

  • Når: 12.2 - 13.02.2022
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Skaret
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 07.02.2022

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 13.02.2022 Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2022 Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2022 Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2022 Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2022 Klasse G 15 år Øvelse 6 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2022 Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2022 Klasse G 16 år Øvelse 6 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2022 Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2022 Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2022 Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2022 Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2022 Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2022 Klasse J 15 år Øvelse 6 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2022 Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2022 Klasse J 16 år Øvelse 6 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2022 Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 13 år - 4 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Belsvik, Odin Gustavsen Klubb Rognes IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Benum, Kristian Wollan Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Dromnes, Noah Aakre Klubb Flatås Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Eikemo-Nilsen, Jonatan Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Femoen, Marius Wågsæther Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Fossheim, Odin Klubb Spillum IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Hansen, Pelle-Linus Klubb Buvik IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Herfindal, Trym August Velle Klubb Hommelvik IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Hov, Martin Garmo Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Jensen, Kristoffer Heggelund Klubb Buvik IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Mork, Steffen Klubb Emblem IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Nordberg, Magnus Dalen Klubb Vinne Skilag Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Pigott, Elias Saether Klubb Beitstad IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Stenseth, Sondre Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Sættem, Jacob Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri

G 13 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Belsvik, Odin Gustavsen Klubb Rognes IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Benum, Kristian Wollan Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Dromnes, Noah Aakre Klubb Flatås Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Eikemo-Nilsen, Jonatan Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Femoen, Marius Wågsæther Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fossheim, Odin Klubb Spillum IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hansen, Pelle-Linus Klubb Buvik IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Herfindal, Trym August Velle Klubb Hommelvik IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hov, Martin Garmo Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jensen, Kristoffer Heggelund Klubb Buvik IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mork, Steffen Klubb Emblem IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nordberg, Magnus Dalen Klubb Vinne Skilag Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Pigott, Elias Saether Klubb Beitstad IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stenseth, Sondre Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sættem, Jacob Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk

G 14 år - 4 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakerli, Fredrik Aune Klubb Heimdal Ski Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Aam, Torstein Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Agle, Even Våset Klubb Inderøy IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Almås, Markus Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Barli, Sivert Gudding Klubb Vinne Skilag Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Bjerkeli, Brage Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Dretvik, Alfred Haavik Klubb Inderøy IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Ekle-Danielsen, Eivind Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Hepsøe, Adrian Ekle Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Leinslie, Filip Bjørgen Klubb Lundamo IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Lunde, Oskar Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Mjømen, Sindre Skei Klubb Inderøy IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Myrland, Jacob Sæther Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Nielsen, Henrik Sæterbø Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Nordbøe, Jonas Leander Høyem Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Rannem, Andreas Haugan Klubb Inderøy IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Reitan, Tobias Bergquist Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Rekstad, Markus Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Rotmo, Aron Alexander Klubb Leksdal IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Sellesbakk, Halvor Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Sorthe, Markus Solli Klubb Hjelset-Fram IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Strand, Linus Stjern Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Sundal, Vegard Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Sørnes, Andreas Klubb Hommelvik IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Unhjem, Bjørnar Skjeflo Klubb Isfjorden IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Unhjem, Kristian Skjeflo Klubb Isfjorden IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Vartdal, Iver Klubb Emblem IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Vassdal, Mons Emil Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri

G 14 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakerli, Fredrik Aune Klubb Heimdal Ski Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Aam, Torstein Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Agle, Even Våset Klubb Inderøy IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Almås, Markus Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Barli, Sivert Gudding Klubb Vinne Skilag Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bjerkeli, Brage Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Dretvik, Alfred Haavik Klubb Inderøy IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ekle-Danielsen, Eivind Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hepsøe, Adrian Ekle Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Leinslie, Filip Bjørgen Klubb Lundamo IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lunde, Oskar Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mjømen, Sindre Skei Klubb Inderøy IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Myrland, Jacob Sæther Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nielsen, Henrik Sæterbø Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nordbøe, Jonas Leander Høyem Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rannem, Andreas Haugan Klubb Inderøy IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Reitan, Tobias Bergquist Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rekstad, Markus Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rotmo, Aron Alexander Klubb Leksdal IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sellesbakk, Halvor Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sorthe, Markus Solli Klubb Hjelset-Fram IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Strand, Linus Stjern Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sundal, Vegard Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sørnes, Andreas Klubb Hommelvik IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Unhjem, Bjørnar Skjeflo Klubb Isfjorden IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Unhjem, Kristian Skjeflo Klubb Isfjorden IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vartdal, Iver Klubb Emblem IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vassdal, Mons Emil Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk

G 15 år - 6 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Sivert Sverklie Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 6 km fri
Navn Arstad, Lukas Stilson Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse 6 km fri
Navn Bøklep, Håkon Klubb Surnadal IL Klasse G 15 år Øvelse 6 km fri
Navn Farbu, Kasper Ramdal Klubb Leksvik IL Klasse G 15 år Øvelse 6 km fri
Navn Fuglem, Heine Klubb Valldal IL Klasse G 15 år Øvelse 6 km fri
Navn Gjerde, Iver Lund Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 6 km fri
Navn Hov, Henrik Garmo Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 6 km fri
Navn Klingen, Per Ole Klubb Spillum IL Klasse G 15 år Øvelse 6 km fri
Navn Krüger, Sondre Mæhlum Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 6 km fri
Navn Megård, Ola Gjøen Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 15 år Øvelse 6 km fri
Navn Skistad, Johannes Klubb Overhalla IL Klasse G 15 år Øvelse 6 km fri
Navn Skjetlein, Oscar Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 6 km fri
Navn Sundal, Andreas Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 6 km fri
Navn Sæter, Jon Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 6 km fri
Navn Sødring, Sondre Holås Klubb Heimdal Ski Klasse G 15 år Øvelse 6 km fri
Navn Sørholt, Børge Sørlie Klubb Vinne Skilag Klasse G 15 år Øvelse 6 km fri
Navn Tokle Avanu, Lucas Klubb Åndalsnes IF Klasse G 15 år Øvelse 6 km fri

G 15 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Sivert Sverklie Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Arstad, Lukas Stilson Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bøklep, Håkon Klubb Surnadal IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Farbu, Kasper Ramdal Klubb Leksvik IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fuglem, Heine Klubb Valldal IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gjerde, Iver Lund Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hov, Henrik Garmo Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Klingen, Per Ole Klubb Spillum IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Krüger, Sondre Mæhlum Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Megård, Ola Gjøen Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skistad, Johannes Klubb Overhalla IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skjetlein, Oscar Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sundal, Andreas Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sæter, Jon Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sødring, Sondre Holås Klubb Heimdal Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sørholt, Børge Sørlie Klubb Vinne Skilag Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Søvik, Leander Abelseth Klubb Stordal IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tokle Avanu, Lucas Klubb Åndalsnes IF Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk

G 16 år - 6 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andresen, Remi Korsnes Klubb Klæbu IL Klasse G 16 år Øvelse 6 km fri
Navn Arstad, Linus Stilson Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse 6 km fri
Navn Bragstad, Peder Grønnesby Klubb Inderøy IL Klasse G 16 år Øvelse 6 km fri
Navn Eikemo-Nilsen, Theodor Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 6 km fri
Navn Ekle-Danielsen, Sigurd Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse 6 km fri
Navn Frøseth, Simon Klubb Hommelvik IL Klasse G 16 år Øvelse 6 km fri
Navn Fugelsøy, Olav Klubb Surnadal IL Klasse G 16 år Øvelse 6 km fri
Navn Furuhaug, Oliver Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 6 km fri
Navn Gjethammer, Mads Kirkreit Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 16 år Øvelse 6 km fri
Navn Haabeth, Martin Klubb IL Aasguten Klasse G 16 år Øvelse 6 km fri
Navn Hammerø, Isak Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 16 år Øvelse 6 km fri
Navn Heinåli, Erlend Klubb Isfjorden IL Klasse G 16 år Øvelse 6 km fri
Navn Hovdal, Jonathan Klubb Klæbu IL Klasse G 16 år Øvelse 6 km fri
Navn Høgli, Eirik Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 6 km fri
Navn Kvennås, Halvor Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 6 km fri
Navn Mollan, Fredrik Klubb Inderøy IL Klasse G 16 år Øvelse 6 km fri
Navn Nielsen, Endre Sæterbø Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse 6 km fri
Navn Raaen, Abel Sæterbø Klubb Surnadal IL Klasse G 16 år Øvelse 6 km fri
Navn Rannem, Kristian Bragstad Klubb Inderøy IL Klasse G 16 år Øvelse 6 km fri
Navn Rekstad, Ottar Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 6 km fri
Navn Roksvaag, Sander Nerland Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 16 år Øvelse 6 km fri
Navn Rotmo, Jesper Marelius Klubb Leksdal IL Klasse G 16 år Øvelse 6 km fri
Navn Rygg, Emil Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 6 km fri
Navn Røed, Emil Aslaksen Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 16 år Øvelse 6 km fri
Navn Smistad, Sverre Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 6 km fri
Navn Storli, Jørgen Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse 6 km fri
Navn Storø, Nichlas Klubb Hommelvik IL Klasse G 16 år Øvelse 6 km fri
Navn Strand, Kristian Viken Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 6 km fri
Navn Vatne, Vinjar Eggen Klubb Leksdal IL Klasse G 16 år Øvelse 6 km fri
Navn Vist, Sigve Klubb Inderøy IL Klasse G 16 år Øvelse 6 km fri
Navn Østerås, Theodor Pedersen Klubb IL Varden Meråker Klasse G 16 år Øvelse 6 km fri

G 16 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andresen, Remi Korsnes Klubb Klæbu IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Arstad, Linus Stilson Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bragstad, Peder Grønnesby Klubb Inderøy IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Eikemo-Nilsen, Theodor Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ekle-Danielsen, Sigurd Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Frøseth, Simon Klubb Hommelvik IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fugelsøy, Olav Klubb Surnadal IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Furuhaug, Oliver Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gjethammer, Mads Kirkreit Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haabeth, Martin Klubb IL Aasguten Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hammerø, Isak Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hovdal, Jonathan Klubb Klæbu IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Høgli, Eirik Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kvennås, Halvor Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mollan, Fredrik Klubb Inderøy IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nielsen, Endre Sæterbø Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Raaen, Abel Sæterbø Klubb Surnadal IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rannem, Kristian Bragstad Klubb Inderøy IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rekstad, Ottar Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Roksvaag, Sander Nerland Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rotmo, Jesper Marelius Klubb Leksdal IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rygg, Emil Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Røed, Emil Aslaksen Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Smistad, Sverre Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Storli, Jørgen Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Storø, Nichlas Klubb Hommelvik IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Strand, Kristian Viken Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vatne, Vinjar Eggen Klubb Leksdal IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vist, Sigve Klubb Inderøy IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Østerås, Theodor Pedersen Klubb IL Varden Meråker Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk

J 13 år - 4 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergset, Elen Johanne Klubb Osmarka IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Blekken, Nora Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Farbu, Signe Klubb Inderøy IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Fuglem, Ingrid Klubb Utleira IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Fuglem, Vilja Klubb Valldal IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Hammerø, Trine Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Holmvik, Silja Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Johansen, Maiken Fossum Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Jørstad, Emelie Øksnes Klubb Inderøy IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Klepp, Kristine Iversen Klubb Inderøy IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Kvam, Nora Melting Klubb Buvik IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Kvamvold, Amalie Røvik Klubb Hommelvik IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Köhler, Julia Belén Klubb Strindheim IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Lium, Nora Krogstad Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Ottestad-Dahlen, Kristin Klubb Osmarka IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Rannem, Lisa Bragstad Klubb Inderøy IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Røed, Ella Aslaksen Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Rønning, Ellinor Selbæk Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Vist, Mali Klubb Inderøy IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Vullum-Bruer, Erle Klubb Utleira IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri

J 13 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergset, Elen Johanne Klubb Osmarka IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Blekken, Nora Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Farbu, Signe Klubb Inderøy IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fuglem, Ingrid Klubb Utleira IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fuglem, Vilja Klubb Valldal IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hammerø, Trine Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Holmvik, Silja Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Johansen, Maiken Fossum Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jørstad, Emelie Øksnes Klubb Inderøy IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Klepp, Kristine Iversen Klubb Inderøy IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kvam, Nora Melting Klubb Buvik IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kvamvold, Amalie Røvik Klubb Hommelvik IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Köhler, Julia Belén Klubb Strindheim IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lium, Nora Krogstad Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ottestad-Dahlen, Kristin Klubb Osmarka IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rannem, Lisa Bragstad Klubb Inderøy IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Røed, Ella Aslaksen Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rønning, Ellinor Selbæk Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sando, Ellinor Haugan Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vist, Mali Klubb Inderøy IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vullum-Bruer, Erle Klubb Utleira IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk

J 14 år - 4 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bones, Hanna Fløttum Klubb Rognes IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Eidem, Amalie Hofset Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Femoen, Julie Wågsæther Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Furuhaug, Marie Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Gjerde, Caroline Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Halvorsen, Tuva Skimmeli Klubb Buvik IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Jakobsen, Mina Helene Nordgård Klubb Hommelvik IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Jensås, Johanne Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Kjellås, Erle Heksem Klubb Buvik IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Krogh, Malin Lorvik Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Krogh, Selma Lorvik Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Leiren, Vilde Nordgård Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Moen, Thea Klubb Hommelvik IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Storø, Celine Klubb Hommelvik IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Sundset, Karianne Klubb Klæbu IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Øyesvold-Grongstad, Linnea Cicilie Klubb Overhalla IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri

J 14 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bones, Hanna Fløttum Klubb Rognes IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Eidem, Amalie Hofset Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Femoen, Julie Wågsæther Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Furuhaug, Marie Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gjerde, Caroline Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Halvorsen, Tuva Skimmeli Klubb Buvik IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jakobsen, Mina Helene Nordgård Klubb Hommelvik IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jensås, Johanne Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kjellås, Erle Heksem Klubb Buvik IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Krogh, Malin Lorvik Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Krogh, Selma Lorvik Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Leiren, Vilde Nordgård Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Moen, Thea Klubb Hommelvik IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Storø, Celine Klubb Hommelvik IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sundset, Karianne Klubb Klæbu IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Øyesvold-Grongstad, Linnea Cicilie Klubb Overhalla IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk

J 15 år - 6 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benum, Ingrid Wollan Klubb Byåsen IL Klasse J 15 år Øvelse 6 km fri
Navn Bjørgen, Ida Klubb Lundamo IL Klasse J 15 år Øvelse 6 km fri
Navn Gjertsås, Martine Klubb Lierne IL Klasse J 15 år Øvelse 6 km fri
Navn Hauge, Vilma Rathe Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 6 km fri
Navn Hole, Ingeborg Synstnes Klubb Åndalsnes IF Klasse J 15 år Øvelse 6 km fri
Navn Hårstad, Stine Klubb Rennebu IL Klasse J 15 år Øvelse 6 km fri
Navn Johnsborg, Othelia Totsås Klubb Leksdal IL Klasse J 15 år Øvelse 6 km fri
Navn Johnsen, Emilie Solheim Klubb Byåsen IL Klasse J 15 år Øvelse 6 km fri
Navn Kvarme, Elvira Klubb Strindheim IL Klasse J 15 år Øvelse 6 km fri
Navn Mjømen, Ingeborg Skei Klubb Inderøy IL Klasse J 15 år Øvelse 6 km fri
Navn Orset, Ida Brakstad Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 15 år Øvelse 6 km fri
Navn Skjetlein, Wilma Klubb Byåsen IL Klasse J 15 år Øvelse 6 km fri
Navn Storlimo, Guro Hovin Klubb Lundamo IL Klasse J 15 år Øvelse 6 km fri
Navn Sørholt, Ane Sørlie Klubb Vinne Skilag Klasse J 15 år Øvelse 6 km fri

J 15 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benum, Ingrid Wollan Klubb Byåsen IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bjørgen, Ida Klubb Lundamo IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gjertsås, Martine Klubb Lierne IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hauge, Vilma Rathe Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hole, Ingeborg Synstnes Klubb Åndalsnes IF Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Johnsborg, Othelia Totsås Klubb Leksdal IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kvarme, Elvira Klubb Strindheim IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mjømen, Ingeborg Skei Klubb Inderøy IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Orset, Ida Brakstad Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skjetlein, Wilma Klubb Byåsen IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Storlimo, Guro Hovin Klubb Lundamo IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sørholt, Ane Sørlie Klubb Vinne Skilag Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk

J 16 år - 6 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benum, Marie Wollan Klubb Byåsen IL Klasse J 16 år Øvelse 6 km fri
Navn Bergset, Ane Kirstine Klubb Osmarka IL Klasse J 16 år Øvelse 6 km fri
Navn Bjugan, Johanne Klubb Leksdal IL Klasse J 16 år Øvelse 6 km fri
Navn Farbu, Jenny Klubb Inderøy IL Klasse J 16 år Øvelse 6 km fri
Navn Hafsmo, Nora Klubb Byåsen IL Klasse J 16 år Øvelse 6 km fri
Navn Klokset, Ingfrid Klubb Tomrefjord IL Klasse J 16 år Øvelse 6 km fri
Navn Kongshaug, Christina Haugen Klubb Byåsen IL Klasse J 16 år Øvelse 6 km fri
Navn Kristiansen, Nora Vågø Klubb Klæbu IL Klasse J 16 år Øvelse 6 km fri
Navn Larsen, Isa Gjertsås Klubb Lierne IL Klasse J 16 år Øvelse 6 km fri
Navn Lysberg, Julie Røthe Klubb Spillum IL Klasse J 16 år Øvelse 6 km fri
Navn Petersen, Kristin Klubb Heimdal Ski Klasse J 16 år Øvelse 6 km fri
Navn Rannem, Berit Haugan Klubb Inderøy IL Klasse J 16 år Øvelse 6 km fri

J 16 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benum, Marie Wollan Klubb Byåsen IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bergset, Ane Kirstine Klubb Osmarka IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bjugan, Johanne Klubb Leksdal IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Farbu, Jenny Klubb Inderøy IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hafsmo, Nora Klubb Byåsen IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Klokset, Ingfrid Klubb Tomrefjord IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kongshaug, Christina Haugen Klubb Byåsen IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kristiansen, Nora Vågø Klubb Klæbu IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Larsen, Isa Gjertsås Klubb Lierne IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lysberg, Julie Røthe Klubb Spillum IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Petersen, Kristin Klubb Heimdal Ski Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rannem, Berit Haugan Klubb Inderøy IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
NIF-EPI01, 01