Hopp til innhold

KM Ørnarstafetten 2022

Ørnarstafetten 2022 i KFF stilart

  • Når: 12.02.2022
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Voss
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 08.02.2022

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 12.02.2022 Klasse G 11 - 12 Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2022 Klasse G 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2022 Klasse G 8 -10 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2022 Klasse J 11 -12 Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2022 Klasse J 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2022 Klasse J 8 - 10 Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2022 Klasse K 17 - 20 Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 0
Start 12.02.2022 Klasse Kvinner senior Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 0
Start 12.02.2022 Klasse M 17 -20 Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 0
Start 12.02.2022 Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 11 - 12 - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarnes, Marius Vognstølen Klubb Fana IL Klasse G 11 - 12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Aarvold, Andreas Klubb Fana IL Klasse G 11 - 12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bergstrøm, Henrik Aas Klubb Bjørgum IL Klasse G 11 - 12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bruås, Georg Helle Klubb Fana IL Klasse G 11 - 12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Daltveit, Svein Klubb Osterøy IL Klasse G 11 - 12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ferning, Magnus Glesnes Klubb Fana IL Klasse G 11 - 12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fjellskålnes, Thomas Klubb Osterøy IL Klasse G 11 - 12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Grindedal, Skage Berge Klubb Bjørgum IL Klasse G 11 - 12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Guldbrandsen, Isolde Kahrs Klubb Viking, TIF Klasse G 11 - 12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Guldbrandsen, Julian Kahrs Klubb Viking, TIF Klasse G 11 - 12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haugen, Magnus Hennø Klubb Fana IL Klasse G 11 - 12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Krangnes, Vegard Klubb Bjørgum IL Klasse G 11 - 12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kristiansen, Maria Istad Klubb Bjørgum IL Klasse G 11 - 12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kvamme, August Klubb Fana IL Klasse G 11 - 12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skjoldli, Håkon Nese Klubb Bjørgum IL Klasse G 11 - 12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Wikander, Viljar Bie Klubb Viking, TIF Klasse G 11 - 12 Øvelse Stafett 3 etapper

G 13 - 16 - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattabø, Eirik Klubb Osterøy IL Klasse G 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bruås, Didrik Helle Klubb Fana IL Klasse G 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Busch, Jesper Schøning Klubb Fana IL Klasse G 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Børsheim, Johan Berge Klubb Voss IL Klasse G 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Eik, William Samland Klubb Viking, TIF Klasse G 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ferning, Olav Glesnes Klubb Fana IL Klasse G 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Giljarhus, Sjur Noreng Klubb Ørnar IL Klasse G 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Guldbrandsen, Tristan Kahrs Klubb Viking, TIF Klasse G 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hjortland, Vemund Soldal Klubb Ørnar IL Klasse G 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Håheim, Markus Klubb Voss IL Klasse G 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kvelvane, Abel Tronerud Klubb Voss IL Klasse G 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Michelsen, Vetle Vesterhus Klubb Ørnar IL Klasse G 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Namtvedt, Emil Inge Klubb Viking, TIF Klasse G 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Reinertsen, Anders Kvarme Klubb Fana IL Klasse G 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Småland, Olav Klubb Osterøy IL Klasse G 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Søreng, Mathias Gravelsæter Klubb Fana IL Klasse G 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vik, Jørund Klubb Osterøy IL Klasse G 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Årdal, Sindre Klubb Fana IL Klasse G 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper

G 8 -10 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarvold, Magnus Klubb Fana IL Klasse G 8 -10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Aksland, Simen Klubb Fana IL Klasse G 8 -10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Anthun, Heidi Norekvål Klubb Bjørgum IL Klasse G 8 -10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Birkenes, Adrian Klubb Bjørgum IL Klasse G 8 -10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Dyrkolbotnen, Olai Klubb Bjørgum IL Klasse G 8 -10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Døssland, Astrid Klubb Voss IL Klasse G 8 -10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fjellskålnes, Vilde Klubb Osterøy IL Klasse G 8 -10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Grindedal, Magnus Berge Klubb Bjørgum IL Klasse G 8 -10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gårdsvoll, Emilian Alexander Klubb Voss IL Klasse G 8 -10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hemre, Leon Stoknes Klubb Bjørgum IL Klasse G 8 -10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Høysæter, Isak Jahnsen Klubb Fana IL Klasse G 8 -10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Klæbo, Haakon Orlando Bardaji Klubb Fana IL Klasse G 8 -10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kristiansen, Sara Istad Klubb Bjørgum IL Klasse G 8 -10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Larsen, Fredrik Schwalenberg Klubb Fana IL Klasse G 8 -10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Løne, Olav Øvreeide Klubb Ørnar IL Klasse G 8 -10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Løne, Anna Øvreeide Klubb Ørnar IL Klasse G 8 -10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nedkvitne, Henrik Klubb Bjørgum IL Klasse G 8 -10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nesbø, Tora Opheim Klubb Bjørgum IL Klasse G 8 -10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rognås, Dennis Klubb Fana IL Klasse G 8 -10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sandal, Kasper Borgstein Klubb Osterøy IL Klasse G 8 -10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sangnes, Sivert Johannes Klubb Fana IL Klasse G 8 -10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Seim-Haugen, Martin Lid Klubb Ørnar IL Klasse G 8 -10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sletner, Ronja Soldal Klubb Bjørgum IL Klasse G 8 -10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Solstad, Lilli Aasheim Klubb Osterøy IL Klasse G 8 -10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stavland-Mørch, Jonas Klubb Fana IL Klasse G 8 -10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Steine, Sindre Klubb Bjørgum IL Klasse G 8 -10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Søderstrøm, Theodor Klubb Fana IL Klasse G 8 -10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Søderstrøm, Herman Klubb Fana IL Klasse G 8 -10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Søderstrøm, Victor Klubb Fana IL Klasse G 8 -10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tveit, Lars Gildestad Klubb Fana IL Klasse G 8 -10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vik, Tage Tennebekk Klubb Voss IL Klasse G 8 -10 år Øvelse Stafett 3 etapper

J 11 -12 - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Mari Kalleklev Klubb Fana IL Klasse J 11 -12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Brattabø, Kristin Klubb Osterøy IL Klasse J 11 -12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gildestad, Matilde Tveit Klubb Fana IL Klasse J 11 -12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hammer, Mari Klubb Osterøy IL Klasse J 11 -12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Håheim, Maria Klubb Voss IL Klasse J 11 -12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mastrup, Lea Våge Klubb Fana IL Klasse J 11 -12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rognebakke, Edel Klubb Voss IL Klasse J 11 -12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Seim, Maria Lunde Klubb Voss IL Klasse J 11 -12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Staveland, Silja Olea Herre Klubb Fana IL Klasse J 11 -12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sørvig, Sofie Kvammen Klubb Fana IL Klasse J 11 -12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tangen, Signe Nyvoll Klubb Fana IL Klasse J 11 -12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tysse-Røsland, Mari Klubb Osterøy IL Klasse J 11 -12 Øvelse Stafett 3 etapper

J 13 - 16 - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berre, Unn Klubb Fana IL Klasse J 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Berre, Astrid Klubb Fana IL Klasse J 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Busch, Maria Schøning Klubb Fana IL Klasse J 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Børsheim, Yvonne Berge Klubb Voss IL Klasse J 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Daltveit, Heidi Klubb Osterøy IL Klasse J 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Døssland, Sigrid Klubb Voss IL Klasse J 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Eek-Reme, Kamilla Klubb Fana IL Klasse J 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fjellskålnes, Emma Klubb Osterøy IL Klasse J 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fjellskålnes, Magrethe Klubb Osterøy IL Klasse J 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Galleberg, Mathea Berget Klubb Fana IL Klasse J 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Garverhaugen, Symra Emilia Klubb Fana IL Klasse J 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Garverhaugen, Juni Iselin Klubb Fana IL Klasse J 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hopsnes, Kristin Klubb Fana IL Klasse J 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Klette, Julie Klubb Ørnar IL Klasse J 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kvelvane, Julie Tronerud Klubb Voss IL Klasse J 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Martinsen, Hanne Klubb Fana IL Klasse J 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Michelsen, Vilma Vesterhus Klubb Ørnar IL Klasse J 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ohnstad, Maria Ringheim Klubb Ørnar IL Klasse J 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Osa, Emilia Totland Klubb Fana IL Klasse J 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rognebakke, Ane Klubb Voss IL Klasse J 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Røthe, Ane Sofie Galaaen Klubb Voss IL Klasse J 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Seim, Anna Lunde Klubb Voss IL Klasse J 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Staveland, Tora Sofie Herre Klubb Fana IL Klasse J 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tangen, Lena Nyvoll Klubb Fana IL Klasse J 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper

J 8 - 10 - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aksland, Eline Klubb Fana IL Klasse J 8 - 10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bryn, Thale Bøe Klubb Ørnar IL Klasse J 8 - 10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bryn, Tilde Bøe Klubb Ørnar IL Klasse J 8 - 10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Børsheim, Ea Berge Klubb Voss IL Klasse J 8 - 10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Dyrkolbotnen, Ovidia Klubb Bjørgum IL Klasse J 8 - 10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hanto, Rikke Flatlandsmo Klubb Voss IL Klasse J 8 - 10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hjortland, Vårin Soldal Klubb Ørnar IL Klasse J 8 - 10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hole, Anny Økland Klubb Fana IL Klasse J 8 - 10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hopsnes, Ida Klubb Fana IL Klasse J 8 - 10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Knapstad, Synva Herheim Klubb Ørnar IL Klasse J 8 - 10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lægreid, Maya Larsen Klubb Ørnar IL Klasse J 8 - 10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Låstad, Sofie Vaksdal Klubb Voss IL Klasse J 8 - 10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ohnstad, Sunniva Ringheim Klubb Ørnar IL Klasse J 8 - 10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sandal, Cassandra Borgstein Klubb Osterøy IL Klasse J 8 - 10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sleen-Gullbrå, Nicoline Klubb Bjørgum IL Klasse J 8 - 10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Steine, Silje Klubb Bjørgum IL Klasse J 8 - 10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Styve, Anna Halse Klubb Ørnar IL Klasse J 8 - 10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Styve, Olava Halse Klubb Ørnar IL Klasse J 8 - 10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sæten, Unn Klubb Ørnar IL Klasse J 8 - 10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Søreng, Margrethe Gravelsæter Klubb Fana IL Klasse J 8 - 10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vik, Emina Hestnes Klubb Osterøy IL Klasse J 8 - 10 Øvelse Stafett 3 etapper

Menn senior - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brekke, Dag Gunnar Klubb Voss IL Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Herheim, Rune Klubb Voss IL Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kvamme, Oskar Klubb Fana IL Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Låstad, Ørjan Klubb Voss IL Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Oppedal, Matias Klubb Fana IL Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Søreng, Sander Gravelsæter Klubb Fana IL Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper
NIF-EPI03, 03