Hopp til innhold

Fanarennet 2022

NB! Datoflytting!!! Pga verutsiktene på laurdag, så er Fanarennet flytta til søndag 30. januar. Påmeldings-avmeldingsfristen er flytta til torsdag 27. januar kl 23.59. Fanarennet går på Voss ski og tursenter pga. manglande snøforhold i Bergen. Se vedlagt revidert invitasjon.

  • Når: 29.01.2022
  • Oppstart: 13:00
  • Hvor: Voss Ski- og tursenter
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 27.01.2022

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse FH Kvinner junior sittende Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130
Start 29.01.2022 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130
Start 29.01.2022 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 150
Start 29.01.2022 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 150
Start 29.01.2022 Klasse FH Menn junior sittende Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130
Start 29.01.2022 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130
Start 29.01.2022 Klasse FH Menn senior sittende Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 150
Start 29.01.2022 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 150
Start 29.01.2022 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150
Start 29.01.2022 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 170
Start 29.01.2022 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150
Start 29.01.2022 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarvold, Magnus Klubb Fana IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Høysæter, Isak Jahnsen Klubb Fana IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Løne, Olav Øvreeide Klubb Ørnar IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rognås, Dennis Klubb Fana IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tveit, Casper Sander Elias Klubb Ulvik IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarnes, Marius Vognstølen Klubb Fana IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bergstrøm, Henrik Aas Klubb Voss IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjørnstad-Tuveng, Philip Klubb Tynset IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bruås, Georg Helle Klubb Fana IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Guldbrandsen, Julian Kahrs Klubb Viking, TIF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kvamme, August Klubb Fana IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wikander, Viljar Bie Klubb Viking, TIF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarvold, Andreas Klubb Fana IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Abrahamsson, Ludwig Gustaf Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Abrahamsson, Edwin Gustaf Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Enes-Seberg, Julian Klubb Omvikdalen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ferning, Magnus Glesnes Klubb Fana IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fjellskålnes, Thomas Klubb Osterøy IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Giljarhus, Sjur Noreng Klubb Ørnar IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haugen, Magnus Hennø Klubb Fana IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hjortland, Vemund Soldal Klubb Ørnar IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Michelsen, Vetle Vesterhus Klubb Ørnar IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skjoldli, Håkon Nese Klubb Bulken IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berge, Nikolai Oppedal Klubb Fana IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bruås, Didrik Helle Klubb Fana IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Busch, Jesper Schøning Klubb Fana IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gjerstad, Halle Klubb Bulken IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sæle, Trym Klubb Uskedalen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattabø, Eirik Klubb Osterøy IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Eik, William Samland Klubb Uskedalen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ferning, Olav Glesnes Klubb Fana IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Myking, Jonas Klubb Osterøy IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skjeldal, Håkon Samnøy Klubb Voss IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Årdal, Sindre Klubb Fana IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergstrøm, Markus Aas Klubb Voss IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brattebø, Emil Klubb Bulken IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Børsheim, Johan Berge Klubb Voss IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Guldbrandsen, Tristan Kahrs Klubb Viking, TIF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aker, Peder Røthe Klubb Bulken IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Håheim, Markus Klubb Voss IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Slettemark, Johannes André Klubb Vargar IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Abrahamsson, Winston Carl Johan Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Birkenes, Adrian Klubb Bjørgum IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Emblem, Peder Klubb Bjørgum IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Klæbo, Haakon Orlando Bardaji Klubb Fana IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Larsen, Fredrik Schwalenberg Klubb Fana IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sangnes, Sivert Johannes Klubb Fana IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Steine, Sindre Klubb Bjørgum IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Søderstrøm, Herman Klubb Fana IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Søderstrøm, Victor Klubb Fana IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tveit, Lars Gildestad Klubb Fana IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berge, Noa Oppedal Klubb Fana IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nedkvitne, Henrik Klubb Bjørgum IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Søderstrøm, Theodor Klubb Fana IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Børsheim, Ea Berge Klubb Voss IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fjellskålnes, Vilde Klubb Osterøy IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hopsnes, Ida Klubb Fana IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kristiansen, Sara Istad Klubb Bjørgum IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lægreid, Maya Larsen Klubb Ørnar IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ree, Synva Lirhus Klubb Ørnar IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Slettemark, Sara Adiné Klubb Vargar IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sæten, Unn Klubb Ørnar IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Søreng, Margrethe Gravelsæter Klubb Fana IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattabø, Kristin Klubb Osterøy IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kristiansen, Maria Istad Klubb Bjørgum IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rognebakke, Edel Klubb Voss IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Seim, Maria Lunde Klubb Voss IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Staveland, Silja Olea Herre Klubb Fana IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tangen, Signe Nyvoll Klubb Fana IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tveit, Mette Saga Evelinn Klubb Ulvik IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Enes-Seberg, Celina Klubb Omvikdalen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gildestad, Matilde Tveit Klubb Fana IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hammer, Mari Klubb Osterøy IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nedkvitne, Lina Herre Klubb Ørnar IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ree, Tora Lirhus Klubb Ørnar IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sørvig, Sofie Kvammen Klubb Fana IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tysse-Røsland, Mari Klubb Osterøy IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Døssland, Sigrid Klubb Voss IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fanebust, Sunniva Klubb Samnanger IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ringheim-Helgaset, Synva Klubb Voss IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rognebakke, Ane Klubb Voss IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Seim, Anna Lunde Klubb Voss IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sæle, Frøy Klubb Uskedalen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berre, Astrid Klubb Fana IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brattebø, Emma Rongve Klubb Voss IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Børsheim, Yvonne Berge Klubb Voss IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johanson Hagen, Eirunn Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ripel, Linnea Myklebust Klubb Uskedalen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tangen, Lena Nyvoll Klubb Fana IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bay-Otterholm, Thea Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Busch, Maria Schøning Klubb Fana IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Daltveit, Heidi Klubb Osterøy IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Enes-Seberg, Emilie Klubb Omvikdalen IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Galleberg, Mathea Berget Klubb Fana IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hopsnes, Kristin Klubb Fana IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Klette, Julie Klubb Ørnar IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Michelsen, Vilma Vesterhus Klubb Ørnar IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nedkvitne, Emma Herre Klubb Ørnar IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ohnstad, Maria Ringheim Klubb Ørnar IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Røthe, Ane Sofie Galaaen Klubb Voss IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berre, Unn Klubb Fana IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hagen, Vårinn Johanson Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hagen, Mathilde Aga Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Martinsen, Hanne Klubb Fana IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Døssland, Astrid Klubb Voss IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gjeraldstveit, Silje Klubb Bjørgum IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hjortland, Vårin Soldal Klubb Ørnar IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nesbø, Tora Opheim Klubb Bjørgum IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ringheim-Helgaset, Anna Klubb Voss IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Steine, Silje Klubb Bjørgum IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnstad-Tuveng, Arwen Klubb Tynset IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Giljarhus, Ingeborg Noreng Klubb Ørnar IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hop, Adelen Lunde Klubb Fana IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Klæbo, Carla Gurine Bardaji Klubb Fana IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Knapstad, Synva Herheim Klubb Ørnar IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Løne, Anna Øvreeide Klubb Ørnar IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eik, Anna Elisabeth Samland Klubb Uskedalen IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagen, Sunniva Aga Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kvamme, Oskar Klubb Fana IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nedreås, Henrik Moe-Nilssen Klubb Fana IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Søreng, Sander Gravelsæter Klubb Fana IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugland, Bjørn Olav Klubb Viking, TIF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sæle, Birk Klubb Uskedalen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

Menn senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aase, Mons Svendal Klubb Viking, TIF Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Andersen, Ørjan Klubb Fana IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Berg, Øyvind Gaute Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Jordal, Bjarte Henry Klubb Fana IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Lauritsen, Øyvind Klubb Fana IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Oppedal, Matias Klubb Fana IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
NIF-EPI01, 01