Hopp til innhold

Skandinavisk Cup, Falun (SWE)

Se rennene fra Falun her: https://www.direktesport.no/search?q=Langrenn Påmeldte løpere: https://ta.skidor.com/EventDetails.aspx?EventID=12846&orgid=80

  • Når: 7.1 - 09.01.2022
  • Hvor: Falun
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 30.12.2021
Se resultater

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 210 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2022 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 210 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2022 Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri Startkontingent 210 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri Startkontingent 210 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2022 Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 210 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2022 Klasse Menn senior Øvelse sprint fri Startkontingent 210 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Kvinner senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aabrekk, Ingrid Bergene Klubb Runar, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Aarekol, Ragnhild Klubb Vindafjord IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Aas, Julie Sofie Franksdatter Klubb Jutul IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Amundsen, Hedda Østberg Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Amundsen, Marie Risvoll Klubb Fauske IL Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Andersen, Selma Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Andersen, Nora Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Andreassen, Margrethe Wettre Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Arnesen, Synne Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Bakkemo, Hedda Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Berg, Julie Victoria Klubb Leksvik IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Bergane, Margrethe Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Bergquist, Kristina Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Breding, Tale Bruheim Klubb Henning Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Brusveen-Jensen, Tuva Anine Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Drivenes, Julie Bjervig Klubb Lommedalens IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Dyrhovd, Margrete Røssum Klubb Krødsherad IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Einmo, Malin Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Einmo, Alise Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Evertsen, Ronja Håkenstad Klubb Øystre Slidre IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Falster, Nora Elisabeth Klubb Heming, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Folkvord, Mari Klubb Sandnes IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Fosnæs, Kristin Austgulen Klubb Fossum IF Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Fürstenberg, Theresa Klubb Fossum IF Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Føyen, Sigrid Leseth Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Golberg, Vilde Emilie Hjelmseth Klubb Njård Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Grøtting, Karoline Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Gulbrandsen, Ingrid Andréa Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Harviken, Johanne Hauge Klubb Strandbygda IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Helland, Kristin Maltun Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Hustad, Sofie Nordsveen Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Håkonsen, Karen Marie Klubb Kjellmyra IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Ingebrigtsen, Eva Klubb Bratsberg IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Johnsen, Elena Rise Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Jordheim, Guro Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Knudsen, Tiril Liverud Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Lange, Vilde Roysdatter Klubb Henning Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Larsen, Hanna Kristine Gunlaugsdatter Klubb Heddal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Lie, Ellen Søhol Klubb Heming, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Lislevand, Tuva Klubb Oddersjaa SSK Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Lyngnes, Susann Fedreheim Klubb Hamar Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Melling, Maria Hartz Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Midtskogen, Maiken Min Klubb Stor-Elvdal SK Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Mikkelsplass, Marte Klubb Bromma IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Mogstad, Berit Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Myhre, Julie Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Mørk, Emma Kirkeberg Klubb Drammens Ballklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Nordlunde, Mari Klubb Follebu Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Nordseth, Karen Amalie Klubb Snertingdal IF Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Ous, Amalie Håkonsen Klubb Nes Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Ravndal, Linn Klubb Gjesdal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Rofstad, Hanne Wilberg Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Sagland, Maren Smulan Klubb Henning Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Sanness, Nora Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Seierstad, Dorthe Ballangrud Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Simpson-Larsen, Karoline Klubb Vargar IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Skaanes, Marte Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Slind, Silje Øyre Klubb Oppdal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Slokvik, Martine Klubb Hamar Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Smedås, Magni Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Svingheim, Mari Landro Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Tømmerberg, Marie Klubb Fossum IF Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Ulvang, Runa Nykkelmo Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Waltenberg, Julie Klubb Lyngen/Karnes IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Wangensteen, Maren Klubb Øystre Slidre IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri

Kvinner senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aabrekk, Ingrid Bergene Klubb Runar, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Aarekol, Ragnhild Klubb Vindafjord IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Aas, Julie Sofie Franksdatter Klubb Jutul IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Amundsen, Hedda Østberg Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Amundsen, Marie Risvoll Klubb Fauske IL Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Andersen, Selma Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Andersen, Nora Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Andreassen, Margrethe Wettre Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Arnesen, Synne Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Bakkemo, Hedda Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Berg, Julie Victoria Klubb Leksvik IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Bergane, Margrethe Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Bergquist, Kristina Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Brusveen-Jensen, Tuva Anine Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Drivenes, Julie Bjervig Klubb Lommedalens IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Dyrhovd, Margrete Røssum Klubb Krødsherad IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Einmo, Malin Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Einmo, Alise Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Evertsen, Ronja Håkenstad Klubb Øystre Slidre IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Falster, Nora Elisabeth Klubb Heming, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Folkvord, Mari Klubb Sandnes IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Fosnæs, Kristin Austgulen Klubb Fossum IF Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Fürstenberg, Theresa Klubb Fossum IF Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Føyen, Sigrid Leseth Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Garberg, Hanne Sæther Klubb Orkdal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Golberg, Vilde Emilie Hjelmseth Klubb Njård Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Grøtting, Karoline Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Harviken, Johanne Hauge Klubb Strandbygda IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Helland, Kristin Maltun Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Hustad, Sofie Nordsveen Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Håkonsen, Karen Marie Klubb Kjellmyra IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Ingebrigtsen, Eva Klubb Bratsberg IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Johnsen, Elena Rise Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Jordheim, Guro Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Knudsen, Tiril Liverud Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Lange, Vilde Roysdatter Klubb Henning Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Larsen, Hanna Kristine Gunlaugsdatter Klubb Heddal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Lie, Ellen Søhol Klubb Heming, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Lislevand, Tuva Klubb Oddersjaa SSK Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Lyngnes, Susann Fedreheim Klubb Hamar Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Melling, Maria Hartz Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Midtskogen, Maiken Min Klubb Stor-Elvdal SK Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Mikkelsplass, Marte Klubb Bromma IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Mogstad, Berit Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Myhre, Julie Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Mørk, Emma Kirkeberg Klubb Drammens Ballklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Nordlunde, Mari Klubb Follebu Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Nordseth, Karen Amalie Klubb Snertingdal IF Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Ous, Amalie Håkonsen Klubb Nes Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Ravndal, Linn Klubb Gjesdal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Rofstad, Hanne Wilberg Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Sagland, Maren Smulan Klubb Henning Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Sanness, Nora Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Seierstad, Dorthe Ballangrud Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Simpson-Larsen, Karoline Klubb Vargar IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Skaanes, Marte Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Slind, Silje Øyre Klubb Oppdal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Slokvik, Martine Klubb Hamar Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Smedås, Magni Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Stenseth, Ane Appelkvist Klubb Grong IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Svingheim, Mari Landro Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Tømmerberg, Marie Klubb Fossum IF Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Ulvang, Runa Nykkelmo Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Waltenberg, Julie Klubb Lyngen/Karnes IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Wangensteen, Maren Klubb Øystre Slidre IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk

Kvinner senior - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aabrekk, Ingrid Bergene Klubb Runar, IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Aarekol, Ragnhild Klubb Vindafjord IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Aas, Julie Sofie Franksdatter Klubb Jutul IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Amundsen, Hedda Østberg Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Andreassen, Margrethe Wettre Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Bakkemo, Tuva Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Bakkemo, Hedda Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Berg, Julie Victoria Klubb Leksvik IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Bergquist, Kristina Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Breding, Tale Bruheim Klubb Henning Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Brusveen-Jensen, Tuva Anine Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Drivenes, Julie Bjervig Klubb Lommedalens IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Dyrhovd, Margrete Røssum Klubb Krødsherad IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Evertsen, Ronja Håkenstad Klubb Øystre Slidre IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Falla, Maiken Caspersen Klubb Strandbygda IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Falster, Nora Elisabeth Klubb Heming, IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Fosnæs, Kristin Austgulen Klubb Fossum IF Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Fürstenberg, Theresa Klubb Fossum IF Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Føyen, Sigrid Leseth Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Garberg, Hanne Sæther Klubb Orkdal IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Golberg, Vilde Emilie Hjelmseth Klubb Njård Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Grøtting, Karoline Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Gulbrandsen, Ingrid Andréa Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Harviken, Johanne Hauge Klubb Strandbygda IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Helland, Kristin Maltun Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Ingebrigtsen, Eva Klubb Bratsberg IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Johnsen, Elena Rise Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Jordheim, Guro Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Knudsen, Tiril Liverud Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Lange, Vilde Roysdatter Klubb Henning Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Larsen, Hanna Kristine Gunlaugsdatter Klubb Heddal IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Lie, Ellen Søhol Klubb Heming, IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Lislevand, Tuva Klubb Oddersjaa SSK Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Lyngnes, Susann Fedreheim Klubb Hamar Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Melling, Maria Hartz Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Midtskogen, Maiken Min Klubb Stor-Elvdal SK Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Myhre, Julie Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Nordlunde, Mari Klubb Follebu Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Nordseth, Karen Amalie Klubb Snertingdal IF Ski Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Ous, Amalie Håkonsen Klubb Nes Ski Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Ravndal, Linn Klubb Gjesdal IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Rofstad, Hanne Wilberg Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Sagland, Maren Smulan Klubb Henning Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Seierstad, Dorthe Ballangrud Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Skaanes, Marte Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Slind, Silje Øyre Klubb Oppdal IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Smedås, Magni Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Stenseth, Ane Appelkvist Klubb Grong IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Svingheim, Mari Landro Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Tømmerberg, Marie Klubb Fossum IF Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Waltenberg, Julie Klubb Lyngen/Karnes IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Wangensteen, Maren Klubb Øystre Slidre IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri

Menn senior - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aadland, Petter Thorslund Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Aakervik, Espen Klubb Fet Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Aas-Jakobsen, Andreas Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Andersen, Iver Tildheim Klubb Rustad Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Andersson, Axel Klubb Ranheim Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Antonsen, Bastian Karlsen Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Arnesen, Harald Astrup Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Asdøl, Eirik Klubb IL Jardar Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Augdal, Eirik Sverdrup Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Bakken, Petter Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Berg, Ola Frivold Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Berset, Kristoffer Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Bjertnæs, Bjarte Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Bjørnstad, Sondre Albrigtsen Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Botterud, Hermann Skram Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Brustad, Herman Klubb Gui Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Bruvoll, Ole Jørgen Klubb Lierne IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Buvarp, Martin Julian Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Drivenes, Philip Klubb Nes Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Dukstad, Daniel Klubb Voss IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Dønnestad, Henrik Klubb Gulset IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Einangshaug, Henrik Klubb IL Aasguten Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Eiterjord, Nikolai Solem Klubb Innstranda IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Ek, Jens Marcus Dyrberg Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Ensrud, Ole Haldor Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Evensen, Ansgar Klubb Vind IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Falkanger, August Bertheussen Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Flataker, Ole Morten Engesvold Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Gautvik, Mikkel Waldeland Klubb Molde og Omegn IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Gløersen, Herman Møller Klubb Bygdø IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Grastveit, Stian Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Grøholdt, Mads Klubb Njård Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Grønflaten, Sindre Klubb Fjellørnen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Gundersen, Birk Møller Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Gunnarsen, Benjamin Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Gunnulfsen, Mikael Klubb Ørn, IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Haga, Magne Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Haugan, Armann Saastad Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Helgestad, Fredrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Herland, Kasper Andersson Klubb Hemsedal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hjelmeset, Lars Agnar Klubb Gjelleråsen IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Holmboe, Nikolai Elde Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Holmboe, Aleksander Elde Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Holt, Filip Glittenberg Klubb Nes Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hope, Jon Rolf Skamo Klubb Hyen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Horven, Preben Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hovde, Håvard Klubb MjøsSki Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hoås, Geir Kristian Klubb Lånke IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Husdal, Henrik Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hægeland, Tor Olav Nesheim Klubb Rustad Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Håbrekke, Magnus Øyaas Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Ingebrigtsen, Edvin Klubb Bratsberg IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Jenssen, Jan Thomas Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Jenssen, Matz William Klubb Njård Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Johansen, Iver Wang Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Johansen, Vetle Leander Klubb Drammens Ballklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Johansen, Sivert Leander Klubb Drammens Ballklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Johnsrud, Fredrik Klubb Bygdø IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Kjennerud, Eivind Klubb Sande Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Kjærnli, Jan Christian Klubb Rendalen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Knotten, Sivert Klubb Runar, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Korsæth, Amund August Klubb Trøsken IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Krogh, Finn-Hågen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Kvale, Nils Henrik Klubb Østre Toten Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Kvennås, Henrik Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Kvisle, Erland Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Kvisle, Sjur Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Kvåle, Gaute Klubb Røldal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Larsen, Thomas Helland Klubb Fossum IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Lian, Magnus Harr Klubb Klæbu IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Løfald, Gjermund Klubb Rindal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Martens Meyer, Herman Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Medhus, Bård Olav Steinsland Klubb Røldal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Melling, Christian Hartz Klubb Konnerud IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Michelsen, Even Solem Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Moen, Vebjørn Klubb Tverlandet IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Moseby, Håvard Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Mostraum, Elias Klubb Osterøy IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Myhr, Petter Klubb Bygdø IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Myhre, Simen Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Myklemyr, Vegard Klubb Bromma IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Mysen, Eirik Klubb Oseberg Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Mørk, Martin Kirkeberg Klubb Drammens Ballklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Nordeng, Johan Lien Klubb Alsvåg IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Nyheim, Alexander Løvik Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Olsen, Oskar Myrvang Klubb Runar, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Pedersen, Bendik Håland Klubb Rustad Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Pedersen, Sondre Bjørkeng Klubb Nes Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Perger, Magnus Klubb Haslum IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Ramse, Sondre Skomedal Klubb Otra IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Ramstad, Simen Christopher Bratberg Klubb Vind IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Ramstad, Morten Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Ree, Andreas Fjorden Klubb Støren Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Rogstad, Frederik Arent Klubb Njård Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Rolid, Mathias Aas Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Rysstad, Aron Åkre Klubb Valle IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Sandvik, Edvard Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Sedeniussen, Magnus Nikolai Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Sendstad, Øystein Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Sendstad, Eirik Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Sivertsgård, Vegard Klubb Tydal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Sjøli, Mattis Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Skar, Sindre Bjørnestad Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Skinstad, Mårten Soleng Klubb Vind IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Spigseth, Ola Klubb Nes Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Stakston, Petter Klubb Søre Ål IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Stenshagen, Mattis Klubb Follebu Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Stigen, Jørgen Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Stock, Daniel Klubb Vadsø Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Svendsby, Ole Marius Klubb Tistedalen FL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Sørumshaugen, Arngrim Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Tefre, Gjøran Holstad Klubb Førde IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Teisbekk, Sander Klubb Idrettslaget Ros Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Thoresen, Tobias Dyrli Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Thoresen, Jonas Dyrli Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Thorstensen, Magnus Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Thorvik, David Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Tjelle, Johan Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Treffen, Andreas Lillemoen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Turtveit, Vebjørn Klubb Voss IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Tyribakken, Bjørnar Stensrud Klubb Bromma IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Vestad, Karsten Andre Klubb Molde og Omegn IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Vesterås, Marius Viken Klubb Varde IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Vika, Jonas Klubb MjøsSki Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Vike, Oskar Opstad Klubb Runar, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Vollset, Kristoffer By Klubb Klæbu IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Wiig, Sivert Klubb Gjesdal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Øhlschlägel, Albert Sunde Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Østberg-Tømmervik, Sivert Klubb Medkila Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri

Menn senior - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aadland, Petter Thorslund Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Aakervik, Espen Klubb Fet Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Aas-Jakobsen, Andreas Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Andersen, Iver Tildheim Klubb Rustad Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Antonsen, Bastian Karlsen Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Arnesen, Harald Astrup Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Asdøl, Eirik Klubb IL Jardar Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Augdal, Eirik Sverdrup Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Aune, Pål Trøan Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Bakken, Petter Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Berg, Ola Frivold Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Berset, Kristoffer Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Bjertnæs, Bjarte Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Bjørnstad, Sondre Albrigtsen Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Botterud, Hermann Skram Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Breda, Mats Håkon Klubb Sande Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Brustad, Herman Klubb Gui Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Bruvoll, Ole Jørgen Klubb Lierne IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Buvarp, Martin Julian Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Dragerengen, Ivar Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Drivenes, Philip Klubb Nes Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Dukstad, Daniel Klubb Voss IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Dønnestad, Henrik Klubb Gulset IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Einangshaug, Henrik Klubb IL Aasguten Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Eiterjord, Nikolai Solem Klubb Innstranda IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Ek, Jens Marcus Dyrberg Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Ensrud, Ole Haldor Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Evensen, Ansgar Klubb Vind IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Falkanger, August Bertheussen Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Flataker, Ole Morten Engesvold Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Gautvik, Mikkel Waldeland Klubb Molde og Omegn IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Gløersen, Herman Møller Klubb Bygdø IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Grastveit, Stian Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Grøholdt, Mads Klubb Njård Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Grønflaten, Sindre Klubb Fjellørnen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Gundersen, Birk Møller Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Gunnarsen, Benjamin Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Gunnulfsen, Mikael Klubb Ørn, IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Haga, Magne Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Haugan, Armann Saastad Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Helgestad, Fredrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Herland, Kasper Andersson Klubb Hemsedal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Hjelmeset, Lars Agnar Klubb Gjelleråsen IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Holmboe, Nikolai Elde Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Holmboe, Aleksander Elde Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Holt, Filip Glittenberg Klubb Nes Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Hope, Jon Rolf Skamo Klubb Hyen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Horven, Preben Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Hovde, Håvard Klubb MjøsSki Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Hoås, Geir Kristian Klubb Lånke IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Husdal, Henrik Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Hægeland, Tor Olav Nesheim Klubb Rustad Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Ingebrigtsen, Edvin Klubb Bratsberg IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Jenssen, Jan Thomas Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Jenssen, Matz William Klubb Njård Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Johansen, Iver Wang Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Johansen, Vetle Leander Klubb Drammens Ballklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Johansen, Sivert Leander Klubb Drammens Ballklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Johnsrud, Fredrik Klubb Bygdø IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Kjennerud, Eivind Klubb Sande Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Kjærnli, Jan Christian Klubb Rendalen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Knotten, Sivert Klubb Runar, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Korsæth, Amund August Klubb Trøsken IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Kvale, Nils Henrik Klubb Østre Toten Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Kvennås, Henrik Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Kvisle, Erland Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Kvisle, Sjur Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Kvåle, Gaute Klubb Røldal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Larsen, Thomas Helland Klubb Fossum IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Lian, Magnus Harr Klubb Klæbu IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Løfald, Gjermund Klubb Rindal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Martens Meyer, Herman Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Medhus, Bård Olav Steinsland Klubb Røldal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Melling, Christian Hartz Klubb Konnerud IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Michelsen, Even Solem Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Moen, Vebjørn Klubb Tverlandet IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Moseby, Håvard Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Mostraum, Elias Klubb Osterøy IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Myhr, Petter Klubb Bygdø IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Myhre, Simen Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Myklemyr, Vegard Klubb Bromma IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Mysen, Eirik Klubb Oseberg Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Mørk, Martin Kirkeberg Klubb Drammens Ballklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Nordeng, Johan Lien Klubb Alsvåg IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Nyheim, Alexander Løvik Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Olsen, Oskar Myrvang Klubb Runar, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Pedersen, Bendik Håland Klubb Rustad Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Pedersen, Sondre Bjørkeng Klubb Nes Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Perger, Magnus Klubb Haslum IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Ramse, Sondre Skomedal Klubb Otra IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Ramstad, Simen Christopher Bratberg Klubb Vind IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Ramstad, Morten Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Ree, Andreas Fjorden Klubb Støren Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Rogstad, Frederik Arent Klubb Njård Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Rolid, Mathias Aas Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Rysstad, Aron Åkre Klubb Valle IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Sandvik, Edvard Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Sedeniussen, Magnus Nikolai Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Sendstad, Øystein Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Sendstad, Eirik Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Sivertsgård, Vegard Klubb Tydal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Sjøli, Mattis Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Skaanes, Håkon Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Skar, Sindre Bjørnestad Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Skinstad, Mårten Soleng Klubb Vind IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Spigseth, Ola Klubb Nes Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Stakston, Petter Klubb Søre Ål IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Stenshagen, Mattis Klubb Follebu Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Stigen, Jørgen Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Stock, Daniel Klubb Vadsø Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Svendsby, Ole Marius Klubb Tistedalen FL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Taugbøl, Håvard Solås Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Tefre, Gjøran Holstad Klubb Førde IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Teisbekk, Sander Klubb Idrettslaget Ros Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Thoresen, Tobias Dyrli Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Thoresen, Jonas Dyrli Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Thorstensen, Magnus Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Thorvik, David Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Tjelle, Johan Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Treffen, Andreas Lillemoen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Turtveit, Vebjørn Klubb Voss IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Tyribakken, Bjørnar Stensrud Klubb Bromma IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Vestad, Karsten Andre Klubb Molde og Omegn IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Vesterås, Marius Viken Klubb Varde IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Vika, Jonas Klubb MjøsSki Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Vike, Oskar Opstad Klubb Runar, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Vollset, Kristoffer By Klubb Klæbu IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Wiig, Sivert Klubb Gjesdal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Øhlschlägel, Albert Sunde Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Østberg-Tømmervik, Sivert Klubb Medkila Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk

Menn senior - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aadland, Petter Thorslund Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Aakervik, Espen Klubb Fet Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Aas-Jakobsen, Andreas Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Andersson, Axel Klubb Ranheim Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Antonsen, Bastian Karlsen Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Arnesen, Harald Astrup Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Asdøl, Eirik Klubb IL Jardar Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Augdal, Eirik Sverdrup Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Aune, Pål Trøan Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Bakken, Petter Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Berg, Ola Frivold Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Berset, Kristoffer Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Bjertnæs, Bjarte Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Botterud, Hermann Skram Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Buvarp, Martin Julian Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Dragerengen, Ivar Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Drivenes, Philip Klubb Nes Ski Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Dukstad, Daniel Klubb Voss IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Eiterjord, Nikolai Solem Klubb Innstranda IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Ek, Jens Marcus Dyrberg Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Ensrud, Ole Haldor Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Evensen, Ansgar Klubb Vind IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Falkanger, August Bertheussen Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Gautvik, Mikkel Waldeland Klubb Molde og Omegn IF Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Grastveit, Stian Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Grøholdt, Mads Klubb Njård Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Gundersen, Birk Møller Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Gunnarsen, Benjamin Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Haga, Magne Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Haugan, Armann Saastad Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Helgestad, Fredrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Herland, Kasper Andersson Klubb Hemsedal IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Hjelmeset, Lars Agnar Klubb Gjelleråsen IF Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Holmboe, Nikolai Elde Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Holmboe, Aleksander Elde Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Holt, Filip Glittenberg Klubb Nes Ski Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Horven, Preben Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Hovde, Håvard Klubb MjøsSki Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Hoås, Geir Kristian Klubb Lånke IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Husdal, Henrik Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Håbrekke, Magnus Øyaas Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Ingebrigtsen, Edvin Klubb Bratsberg IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Jenssen, Jan Thomas Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Jenssen, Matz William Klubb Njård Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Johansen, Vetle Leander Klubb Drammens Ballklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Johansen, Sivert Leander Klubb Drammens Ballklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Johnsrud, Fredrik Klubb Bygdø IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Kjennerud, Eivind Klubb Sande Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Knotten, Sivert Klubb Runar, IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Korsæth, Amund August Klubb Trøsken IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Krogh, Finn-Hågen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Kvale, Nils Henrik Klubb Østre Toten Skilag Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Kvennås, Henrik Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Kvisle, Erland Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Kvisle, Sjur Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Larsen, Thomas Helland Klubb Fossum IF Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Løfald, Gjermund Klubb Rindal IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Martens Meyer, Herman Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Melling, Christian Hartz Klubb Konnerud IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Moen, Vebjørn Klubb Tverlandet IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Moseby, Håvard Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Mostraum, Elias Klubb Osterøy IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Myhre, Simen Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Mysen, Eirik Klubb Oseberg Skilag Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Nordeng, Johan Lien Klubb Alsvåg IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Nyheim, Alexander Løvik Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Olsen, Oskar Myrvang Klubb Runar, IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Pedersen, Sondre Bjørkeng Klubb Nes Ski Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Perger, Magnus Klubb Haslum IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Ramse, Sondre Skomedal Klubb Otra IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Ramstad, Simen Christopher Bratberg Klubb Vind IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Ramstad, Morten Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Rogstad, Frederik Arent Klubb Njård Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Rolid, Mathias Aas Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Rysstad, Aron Åkre Klubb Valle IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Sandvik, Edvard Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Sedeniussen, Magnus Nikolai Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Sendstad, Øystein Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Sendstad, Eirik Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Sivertsgård, Vegard Klubb Tydal IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Sjøli, Mattis Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Skaanes, Håkon Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Skar, Sindre Bjørnestad Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Skinstad, Mårten Soleng Klubb Vind IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Spigseth, Ola Klubb Nes Ski Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Stakston, Petter Klubb Søre Ål IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Stenshagen, Mattis Klubb Follebu Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Stigen, Jørgen Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Stock, Daniel Klubb Vadsø Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Sørumshaugen, Arngrim Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Taugbøl, Håvard Solås Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Tefre, Gjøran Holstad Klubb Førde IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Teisbekk, Sander Klubb Idrettslaget Ros Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Thorstensen, Magnus Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Thorvik, David Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Tjelle, Johan Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Treffen, Andreas Lillemoen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Tyribakken, Bjørnar Stensrud Klubb Bromma IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Vestad, Karsten Andre Klubb Molde og Omegn IF Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Vesterås, Marius Viken Klubb Varde IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Vika, Jonas Klubb MjøsSki Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Vike, Oskar Opstad Klubb Runar, IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Vollset, Kristoffer By Klubb Klæbu IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Wiig, Sivert Klubb Gjesdal IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Øhlschlägel, Albert Sunde Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Østberg-Tømmervik, Sivert Klubb Medkila Skilag Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
nif-epi04, 04