Hopp til innhold

SBM 2 Fristil Normaldistanse,Enkeltstart

  • Når: 12.12.2021
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Molde
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 10.12.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 12.12.2021 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2021 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2021 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2021 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2021 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2021 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2021 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2021 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2021 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2021 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2021 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2021 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2021 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2021 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2021 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2021 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2021 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130
Start 12.12.2021 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2021 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150
Start 12.12.2021 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150
Start 12.12.2021 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2021 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 170
Start 12.12.2021 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150
Start 12.12.2021 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2021 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2021 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerkeli, Vetle Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fuglem, Sigve Klubb Valldal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Strand, Niklas Kvammen Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dyrkorn, Mateo Fernando Klubb Stordal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Femoen, Marius Wågsæther Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sættem, Jacob Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerkeli, Brage Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sorthe, Markus Solli Klubb Hjelset-Fram IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Unhjem, Bjørnar Skjeflo Klubb Isfjorden IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Unhjem, Kristian Skjeflo Klubb Isfjorden IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Vartdal, Iver Klubb Emblem IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Vassdal, Mons Emil Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fuglem, Heine Klubb Valldal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Megård, Ola Gjøen Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Tokle Avanu, Lucas Klubb Åndalsnes IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjethammer, Mads Kirkreit Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Heinåli, Erlend Klubb Isfjorden IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Raaen, Abel Sæterbø Klubb Surnadal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Roksvaag, Sander Nerland Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Røed, Emil Aslaksen Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dyrkorn, Matias Felipe Klubb Stordal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bruseth, Magnus Klubb Torvikbukt IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Leite, Elias Rypdal Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Silseth, Amund Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Madsen, Anna Bakke Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sandhaug, Ingrid Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Løvik, Johanne Aaram Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Orset, Signe Brakstad Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haink, Janne Sophie Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hole, Ida Synstnes Klubb Åndalsnes IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Myren, Tiril Magrit Klubb Valldal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Raaen, Ada Sæterbø Klubb Surnadal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sorthe, Sofie Solli Klubb Hjelset-Fram IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Vestre, Hedda Myklebust Klubb Valldal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergset, Elen Johanne Klubb Osmarka IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fuglem, Vilja Klubb Valldal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Roksvaag, Ane Nerland Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Røed, Ella Aslaksen Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eidem, Amalie Hofset Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Femoen, Julie Wågsæther Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Gjerde, Caroline Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Vikene, Jenny Klubb Valldal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hole, Ingeborg Synstnes Klubb Åndalsnes IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Orset, Ida Brakstad Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergset, Ane Kirstine Klubb Osmarka IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Klokset, Ingfrid Klubb Tomrefjord IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bernitz, Ronja Tokle Klubb Åndalsnes IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Eidem, Victoria Hofset Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Reistadbakk, Anna Sofie Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Røstberg, Ada Sofie Dalen Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Schnabel-Malmedal, Manja Isabella Daniela Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 19/20 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fiske, Stine Klubb Surnadal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gautvik, Einar Waldeland Klubb Molde og Omegn IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engdahl, Sander Klubb Torvikbukt IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Raaen, Noa Sæterbø Klubb Surnadal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Krohn, Kevin Bjerkeli Klubb Molde og Omegn IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Langstein, Bjørn Erik Klubb Tomrefjord IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
NIF-EPI01, 01