Hopp til innhold

UTSATT - ny dato kjem Voss Sparebank rennet

UTSATT! Rennet på Voss ski- og tursenter vert flytta til seinare i sesongen grunna manglande snøtilhøve. Ny oppdatert terminliste med ny dato kjem mandag/tysdag.

  • Når: 19.12.2021
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Herresåsen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 13.12.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 19.12.2021 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2021 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2021 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2021 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2021 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2021 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2021 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2021 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2021 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2021 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2021 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2021 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2021 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2021 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2021 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2021 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2021 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2021 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2021 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2021 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2021 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2021 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2021 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2021 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2021 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2021 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Folkestad, Matthias Caceres Klubb Hålandsdal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hole, Jesper Økland Klubb Voss IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sandal, Kasper Borgstein Klubb Osterøy IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Wikander, Viljar Bie Klubb Viking, TIF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergstrøm, Henrik Aas Klubb Voss IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Brattebø, Ulrik Klubb Bulken IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bruås, Georg Helle Klubb Fana IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kvamme, August Klubb Fana IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Mehl, Sondre Klubb Omvikdalen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarvold, Andreas Klubb Fana IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Abrahamsson, Ludwig Gustaf Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Abrahamsson, Edwin Gustaf Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Enes-Seberg, Julian Klubb Omvikdalen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Giljarhus, Sjur Noreng Klubb Ørnar IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hjortland, Vemund Soldal Klubb Ørnar IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Krangnes, Vegard Klubb Bjørgum IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Michelsen, Vetle Vesterhus Klubb Ørnar IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rød, Nicolai Åsvang Klubb Hålandsdal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skjoldli, Håkon Nese Klubb Bulken IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berge, Nikolai Oppedal Klubb Fana IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bruås, Didrik Helle Klubb Fana IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Busch, Jesper Schøning Klubb Fana IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Femsteinevik, Gitle Klubb Hålandsdal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sæle, Trym Klubb Uskedalen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattabø, Eirik Klubb Osterøy IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Eik, William Samland Klubb Uskedalen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Gjerald, Emil Blikberg Klubb Eldar IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kvelvane, Abel Tronerud Klubb Voss IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Myking, Jonas Klubb Osterøy IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Reinertsen, Anders Kvarme Klubb Fana IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Vik, Marius Tennebekk Klubb Voss IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Årdal, Sindre Klubb Fana IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aker, Peder Røthe Klubb Bulken IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Brattebø, Emil Klubb Bulken IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Guldbrandsen, Tristan Kahrs Klubb Viking, TIF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ringheim-Helgaset, Skage Klubb Voss IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rød, Alexander Åsvang Klubb Hålandsdal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Søreng, Mathias Gravelsæter Klubb Fana IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarseth, Andreas Klubb Hålandsdal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Håheim, Markus Klubb Voss IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Søllesvik, Isak Solli Klubb Omvikdalen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Thorsen, Niklas Bosdal Klubb Førde IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Vaksdal, Kristian Fosse Klubb Bjørgum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Vik, Sander Tennebekk Klubb Bjørgum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dyrkolbotnen, Olai Klubb Bjørgum IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Folkestad, Erik Caceres Klubb Hålandsdal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Nedkvitne, Henrik Klubb Bjørgum IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sangnes, Sivert Johannes Klubb Fana IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Seim-Haugen, Martin Lid Klubb Ørnar IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Tveit, Lars Gildestad Klubb Fana IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Vik, Tage Tennebekk Klubb Stamnes IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berge, Noa Oppedal Klubb Fana IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Løne, Olav Øvreeide Klubb Ørnar IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bryn, Thale Bøe Klubb Ørnar IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hopsnes, Ida Klubb Fana IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kristiansen, Sara Istad Klubb Bjørgum IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Ohnstad, Sunniva Ringheim Klubb Ørnar IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Ree, Synva Lirhus Klubb Ørnar IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Styve, Anna Halse Klubb Ørnar IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Styve, Olava Halse Klubb Ørnar IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Søreng, Margrethe Gravelsæter Klubb Fana IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattabø, Kristin Klubb Osterøy IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Gildestad, Matilde Tveit Klubb Fana IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kristiansen, Maria Istad Klubb Bjørgum IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Mehl, Maiken Klubb Omvikdalen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rognebakke, Edel Klubb Voss IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Seim, Maria Lunde Klubb Voss IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sørvig, Sofie Kvammen Klubb Fana IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Tangen, Signe Nyvoll Klubb Fana IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Enes-Seberg, Celina Klubb Omvikdalen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Gjerald, Guro Blikberg Klubb Eldar IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hammer, Mari Klubb Osterøy IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nedkvitne, Lina Herre Klubb Ørnar IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ohnstad, Amalie Ringheim Klubb Ørnar IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ree, Tora Lirhus Klubb Ørnar IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Døssland, Sigrid Klubb Voss IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Johanson Hagen, Eirunn Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ringheim-Helgaset, Synva Klubb Voss IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rognebakke, Ane Klubb Voss IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Seim, Anna Lunde Klubb Voss IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sæle, Frøy Klubb Uskedalen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattebø, Emma Rongve Klubb Voss IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Eek-Reme, Kamilla Klubb Fana IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Osa, Emilia Totland Klubb Fana IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Tangen, Lena Nyvoll Klubb Fana IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Thorsen, Othilie Bosdal Klubb Førde IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bay-Otterholm, Thea Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bjørkhaug, Jenny Klubb Førde IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Enes-Seberg, Emilie Klubb Omvikdalen IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Gjelland, Ingri Skjelbreid Klubb Hålandsdal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hagen, Vårinn Johanson Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hopsnes, Kristin Klubb Fana IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Klette, Julie Klubb Ørnar IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Michelsen, Vilma Vesterhus Klubb Ørnar IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nedkvitne, Emma Herre Klubb Ørnar IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ohnstad, Maria Ringheim Klubb Ørnar IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Røthe, Ane Sofie Galaaen Klubb Voss IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berre, Unn Klubb Fana IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hagen, Mathilde Aga Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kvelvane, Julie Tronerud Klubb Voss IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Martinsen, Hanne Klubb Fana IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Reinertsen, Anja Kvarme Klubb Fana IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bryn, Tilde Bøe Klubb Ørnar IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Dyrkolbotnen, Ovidia Klubb Bjørgum IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Døssland, Astrid Klubb Voss IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hjortland, Vårin Soldal Klubb Ørnar IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hole, Anny Økland Klubb Voss IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Løne, Anna Øvreeide Klubb Ørnar IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Nesbø, Tora Opheim Klubb Bjørgum IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Ringheim-Helgaset, Anna Klubb Voss IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Giljarhus, Ingeborg Noreng Klubb Ørnar IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Låstad, Sofie Vaksdal Klubb Voss IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sandal, Cassandra Borgstein Klubb Osterøy IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eik, Anna Elisabeth Samland Klubb Uskedalen IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Haukaas, Thea Berge Klubb Fana IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Hopsnes, Marie Klubb Fana IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Lefdal, Emma Elisabeth Klubb Fana IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Røthe, Synne Ophaug Klubb Voss IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Femsteinevik, Guro Klubb Hålandsdal IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Gjelland, Kristi Skjelbreid Klubb Hålandsdal IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Hagen, Sunniva Aga Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Mostraum, Marie Klubb Osterøy IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Røthe, Amalie Galaaen Klubb Voss IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Wæhle, Marte Senderud Klubb Voss IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattabø, Ingrid Klubb Osterøy IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Hydle, Maria Klubb Viljar, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Martinsen, Helene Klubb Fana IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Øvretveit, Kamilla Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri

Kvinner senior - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Vaksdal, Mari Fosse Klubb Bjørgum IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Marcus Lernes Klubb Hålandsdal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Bjørkhaug, Aksel Klubb Førde IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Brattabø, Sondre Klubb Osterøy IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Busch, Carl Henrik Klubb Fana IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Eek-Reme, Oskar Klubb Fana IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Enes-Seberg, Marcus Klubb Omvikdalen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Gjerald, Heine Blikberg Klubb Eldar IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Steen, Kristian Klubb Fana IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Søreng, Sander Gravelsæter Klubb Fana IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarseth, Thomas Klubb Hålandsdal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Flatebø, Marius Klubb Vargar IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Seim, Vegard Kristinsson Klubb Ørnar IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Sæle, Birk Klubb Uskedalen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alvær, Herman Toppe Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Klette, Torjus Klubb Ørnar IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Tveiten, Eskil Flisram Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Vethe, Thomas Klubb Vargar IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Skjeldal, Kristian Klubb Bulken IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
NIF-EPI03, 03