Hopp til innhold

Romjulsrennet

Bardu IL Ski ved har gleden av å innby til kretsrenn og sonerenn på Storlømyra Skistadion mandag 27. desember 2021. Skirennet arrangeres i fristil. Rennet har vanlig klasseinndeling fra og med 8 år til og med senior og funksjonshemmede. Rennet vil bli gjennomført iht de gjeldende COVID bestemmelser som er gitt for arrangement utendørs. Vi har også konferert med kommunelegen. Regelverket tilsier kohorter på max 100 personer for aldersbestemte opp til og med junior, samt maks 20 personer totalt i seniorklassene (førstemann til mølla) . Dette medfører at vi må dele rennet inn i 4 arrangementer. Foreløpig tidsplan er at disse starter kl 10:00, 11:15, 12:30 og 13:45. Tidsplan vil bli bekreftet etter påmeldingsfristen er utløpt. For mer detaljert info, se vedlagt innbydelse og smittevernplan. NB! Alle deltagere og oppmøtte vil være ansvarlig for å overholde avstandskravet på 1 meter og følge smittevernrådene.

  • Når: 27.12.2021
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Setermoen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 23.12.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 27.12.2021 Klasse FH Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2021 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0
Start 27.12.2021 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2021 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2021 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2021 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2021 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2021 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2021 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2021 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2021 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2021 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2021 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2021 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2021 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2021 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2021 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2021 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0
Start 27.12.2021 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2021 Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2021 Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2021 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2021 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2021 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2021 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2021 Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2021 Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

FH - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Solberg, Ragnhild Kvandal Klubb Ballangen Ski Klasse FH Øvelse 5 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Evensen, Mikkel Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ims, Kristian Klubb Fjell Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kristoffersen, Peder Kornelius Klubb Ballangen Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Midttun, Peder Jostein Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rønning-Vaeng, Oscar Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aksberg, Emil Klubb If Kilkameratene Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjørnsen, Kolbjørn Aasvang Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bratland, Emil Matheo Valnes Klubb Ballangen Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Endregaard, Aksel Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Fossberg, Ådne Øverås Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Karlsen, Iver Wenrui Klubb If Kilkameratene Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skildheim, Henrik Engevik Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Tovås, Sigve Storjord Klubb Fjell Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Evensen, Julius Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fakstad, Mathias Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gulbrandsen, Harald Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Karlstad, Håkon Moen Klubb Målselv Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Martinsen, Henrik Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Normark, Lukas Melkersen Klubb Narvik Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Strømsør-Bygdevoll, Adrian Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borgersen, Karl-Henrik Klubb If Kilkameratene Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Borgersen, Leif-Andreas Klubb If Kilkameratene Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Foshaug, Mathias Kristiansen Klubb Ankenes Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fuglem, Jørgen Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Gangsei, Teodor Nymo Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hanssen, Henrik Westgaard Klubb Ankenes Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Helgeland, Birk Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hjort-Larsen, Erlend Olai Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Høegh-Sørensen, Sander Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Myrvoll, Markus Kroer Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Pettersen, Vemund Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Romsaas, Håkon Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rørvik, Jo Olsen Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Skjellberg, Iver Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grønstrand, Andreas Lindgård Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hansen, Christen Anders Klubb Ballangen Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hanssen, Henrik Westgaard Klubb Ankenes Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Heimdal, Peder Kristian Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hellefossmo, Emil Aron Klubb Medkila Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Osdal, Steinar Klubb Medkila Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sagerup-Nordkild, Sivert Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Skjellberg, Emil Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arntsen, Anton Nikolai Klubb Ballangen Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Brattli, Sebastian Klubb Senja Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Fuglem, Johannes Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Johansen, Simon Kornelius Klubb Senja Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kristensen, Johannes Dybwad Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kroken, Nikolai Carlos Ricardo Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Nordgård, Aleksander Klubb Medkila Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Reite, Emil Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Skogstad, Snorre Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Skogstad, Jonas Malmo Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Stellmacher, Jakob Elia Klubb Senja Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Uglehus, David Rubach Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bratland, Odin Elias Valnes Klubb Ballangen Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Endregaard, Jakob Klubb Bardu Alpinklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Haugland, Tobias Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Holand, Johannes Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Marskar, Liam Mikalsen Klubb Medkila Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Midttun, Kristoffer Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Isaksen, Even André Rasmussen Klubb Salangen IF Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gullhav, Elvine Jakobsen Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lorentsen, Vilde Klubb Senja Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Skog, Oda Josefine Klubb Bjerkvik IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Valnes, Ada Olea Dahlkvist Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Foshaug, Isabell Kristiansen Klubb Ankenes Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Marskar, Caroline Mikalsen Klubb Medkila Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nitteberg, Martine Klubb Senja Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Normark, Lea Elisabeth Melkersen Klubb Narvik Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Steiro, Ylva Jakobsen Klubb Medkila Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gangsei, Mina Nymo Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rørvik, Lykke Olsen Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Solberg, Selma Kvandal Klubb Ballangen Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Tobiassen, Ellen Anna Klubb Fjell Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alstad, Ingrid Elvine Boberg Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hansen, Celina Kristin Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Haraldstad, Mari Sofie Klubb Ankenes Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Johansen, Mille Josefine Klubb Senja Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kroken, Nathalie Elea Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Olsen, Thea Amalie Skoglund Klubb Fjell Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rønning-Vaeng, Aleksandra Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skog, Nora Hennie Klubb Bjerkvik IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skogstad, Vilde Malmo Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Sigri Hjelset Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bratland, Thea Sofie Valnes Klubb Ballangen Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ims, Johanne Klubb Fjell Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lundamo, Mari Nordmo Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nitteberg, Mathilde Klubb Senja Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Olsen, Louise Marie Aud Briet Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sandberg, Tiril Hansen Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Skildheim, Martine Engevik Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alstad, Mari Othelie Boberg Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Amundsen, Kaja Risvoll Klubb Fauske IL Langrenn Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Birkely, Karmen Angermo Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Brox, Karoline Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Brustad-Olsen, Mia Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Evensen, Jonette Celia Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kristoffersen, Andrea Sofie Klubb Ballangen Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Skog, Martine Sofie Klubb Bjerkvik IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bernhardsen, Astrid Elida Vaeng Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bernhardsen, Eline Andrea Vaeng Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Helgesen, Marina Klubb Medkila Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Holmer, Mona Danielsen Klubb Bjerkvik IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Olsen, Charlotte Marie Yvonne Briet Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sagerup-Nordkild, Erle Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Thomasjord, Anlaug Elise Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Tøllefsen, Solveig Strand Klubb Medkila Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Vaeng, Benedikte Langaune Klubb Medkila Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nitteberg, Hanna Brynjulfsen Klubb Senja Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Rønning-Vaeng, Iben Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Steiro, Pia Jakobsen Klubb Medkila Skilag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Strømsør-Bygdevoll, Emilie Sofie Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sørensen, Mathea Klubb Salangen IF Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Elise Hjelset Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Gulbrandsen, Tuva Mathea Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Haukebøe, Sunniva Maria Klubb Fjell Skilag Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Hildonen, Alida Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Ness, Ellinor Marie Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri

K 18 år - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hammer, Julie Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Mikkelsen, Nora Klubb Medkila Skilag Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri

K 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Marie Risvoll Klubb Fauske IL Langrenn Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Daleng, Ariane Klubb Salangen IF Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Pedersen, Tone Lise Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Sagerup-Nordkild, Vilde Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Solberg, Sigrid Kvandal Klubb Ballangen Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Stenersen, Ingeborg Andberg Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Tovås, Katrine Storjord Klubb Fjell Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Tøllefsen, Bertine Strand Klubb Medkila Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri

Kvinner senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gulbrandsen, Ingrid Andréa Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Gulbrandsen, Vilje Marie Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Heimdal, Line Elise Klubb Bardu Idrettslag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Pedersen, Emma Krogh Klubb Nordkyn, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Skjelle, Herborg Klubb Medkila Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Strand, Idunn Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Tovås, Ida Storjord Klubb Fjell Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bangstad, Hermod Ingemann Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Ims, Helge Klubb Fjell Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Jørgensen, Ask Klubb If Kilkameratene Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Lund, Marius Eriksen Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Simonsen, Isak Klubb Ankenes Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergland, Anders Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Fuglem, Jonas Klubb Bardu Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Gerhardsen, Sivert Silsand Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Gjertsen, Emil Lenasønn Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Huglen, Ola Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Kvanli, Ole-Kristian Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Lorentsen, Julian André Mikkelsen Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Nylund, Noah Christoffer Nielsen Klubb Medkila Skilag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Pedersen, Jonas Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Skjelle, Andreas Klubb Medkila Skilag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hanssen, Jakob Fredrik Degerstrøm Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Kristiansen, Robert Skog Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Kristiansen, Tony André Höfler Klubb IL Pioner Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Mathisen, Erik Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Nordeng, Johan Lien Klubb Alsvåg IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Skildheim, Vetle Arder Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Strand, Henning Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Uglehus, Daniel Rubach Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri

Menn senior - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arntsen, Mikkel Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Astad, Carl-Fredrik Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Bie, Maximilian von Selchow Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Engen, Jakob Brones Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Frost, Edvin Kristoffer Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Gerhardsen, Eirik Silsand Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Gerhardsen, Trym Silsand Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Karlsen, John Ivar Klubb Melbo IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Nicolaisen, Erik Klubb Senja Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Novstad, Sigve Bornø Klubb Medkila Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Sørensen, Arthur Kruse Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Sørensen, Teodor Kruse Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
nif-epi04, 04