Hopp til innhold

SSF Cup Hodlekverennet

Informasjon om rennet finnes på SIL sine nettsider https://www.sogndalidrettslag.no/aktuelt/2022/innbyding-til-ssf-cup-hodlekverennet-sndag-9-januar Oppdatert informasjon finner dere på SIL Langrenn sin Facebook-side https://www.facebook.com/sillangrenn OBS!! Vi ser at enkelte klasser ligger inne med feil distanse i MinIdrett/SportsAdmin for øyeblikket. De fleste er rettet opp, men G16 og K18 er fremdeles satt opp med 5km i stedet for 7,5km. Vi jobber med saken, men det er altså distansene i innbydingen som er korrekt.

  • Når: 09.01.2022
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Sogndal skisenter
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 07.01.2022

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse Foreldre - støtteapparat Øvelse annet Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Foreldre - støtteapparat - annet

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Albretsen, Karl Helge Klubb Kaupanger IL Klasse Foreldre - støtteapparat Øvelse annet
Navn Bjørkhaug, Anders Klubb Førde IL Klasse Foreldre - støtteapparat Øvelse annet
Navn Brekke, Halvard Klubb Førde IL Klasse Foreldre - støtteapparat Øvelse annet
Navn Brenne, Erik Klubb Sogndal IL Klasse Foreldre - støtteapparat Øvelse annet
Navn Bøthun, Morten Klubb Sogndal IL Klasse Foreldre - støtteapparat Øvelse annet
Navn Bøthun, Ingvil Klubb Sogndal IL Klasse Foreldre - støtteapparat Øvelse annet
Navn Dahl, Kristine Klubb Eid IL Klasse Foreldre - støtteapparat Øvelse annet
Navn Dahlgren, Laila Bergitte Klubb Eid IL Klasse Foreldre - støtteapparat Øvelse annet
Navn Degnepoll, Lars Petter Klubb Førde IL Klasse Foreldre - støtteapparat Øvelse annet
Navn Fauske, Aina Raasholm Klubb Sogndal IL Klasse Foreldre - støtteapparat Øvelse annet
Navn Frøysland, Robert Ludvig Klubb Førde IL Klasse Foreldre - støtteapparat Øvelse annet
Navn Gjerland, Trond Klubb Sogndal IL Klasse Foreldre - støtteapparat Øvelse annet
Navn Granheim, Jon Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse Foreldre - støtteapparat Øvelse annet
Navn Hillestad, Elin Anette Klubb Hafslo IL Klasse Foreldre - støtteapparat Øvelse annet
Navn Hov, Tor Arne Klubb Kaupanger IL Klasse Foreldre - støtteapparat Øvelse annet
Navn Kleiven, Jorunn Liv Klubb Førde IL Klasse Foreldre - støtteapparat Øvelse annet
Navn Litsheim, Charles Klubb Førde IL Klasse Foreldre - støtteapparat Øvelse annet
Navn Lundekvam, Frode Klubb Førde IL Klasse Foreldre - støtteapparat Øvelse annet
Navn Nes, Marianne Valeberg Klubb Eid IL Klasse Foreldre - støtteapparat Øvelse annet
Navn Nes, Ole-Mathias Klubb Eid IL Klasse Foreldre - støtteapparat Øvelse annet
Navn Nes Hjelle, Knut Tore Klubb Eid IL Klasse Foreldre - støtteapparat Øvelse annet
Navn Nordeide, Hilde Klubb Sogndal IL Klasse Foreldre - støtteapparat Øvelse annet
Navn Otternes, Monica Klubb Førde IL Klasse Foreldre - støtteapparat Øvelse annet
Navn Ryste, Bodil Vartdal Klubb Gaular IL Klasse Foreldre - støtteapparat Øvelse annet
Navn Rørvik, Gert Runar Klubb Førde IL Klasse Foreldre - støtteapparat Øvelse annet
Navn Rørvik, Ingunn Anita Klubb Førde IL Klasse Foreldre - støtteapparat Øvelse annet
Navn Sandal, Pål Klubb Breimsbygda IL Klasse Foreldre - støtteapparat Øvelse annet
Navn Stedje, Dag Endre Klubb Sogndal IL Klasse Foreldre - støtteapparat Øvelse annet
Navn Steindal, Kristine Klubb Førde IL Klasse Foreldre - støtteapparat Øvelse annet
Navn Støfring, Jostein Skår Klubb Jølster IL Klasse Foreldre - støtteapparat Øvelse annet
Navn Svidal, Randi Britt Klubb IL Bjørn - Ski Klasse Foreldre - støtteapparat Øvelse annet
Navn Sølvberg, Ola Klubb Førde IL Klasse Foreldre - støtteapparat Øvelse annet
Navn Sønnesyn, Christin Klubb IL Bjørn - Ski Klasse Foreldre - støtteapparat Øvelse annet
Navn Tefre, Einar Atle Klubb Førde IL Klasse Foreldre - støtteapparat Øvelse annet
Navn Thorsen, Yngve Teodor Klubb Førde IL Klasse Foreldre - støtteapparat Øvelse annet
Navn Tomasgard, Jørn Arne Klubb Eid IL Klasse Foreldre - støtteapparat Øvelse annet
Navn Tufte, Johannes Klubb Fjærland IL Klasse Foreldre - støtteapparat Øvelse annet
Navn Tveito, Ingrid Walaker Klubb Kaupanger IL Klasse Foreldre - støtteapparat Øvelse annet
Navn Vee, Even Gundersen Klubb Årdalstangen IL Klasse Foreldre - støtteapparat Øvelse annet
Navn Årdal, Rune Klubb Førde IL Klasse Foreldre - støtteapparat Øvelse annet

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borgund, Ari Petrus Prøven Klubb Eid IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nøstdal, Lavrans Bjelland Klubb Eid IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Riiser, Gunnar Klubb Sogndal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalbu, Eirik Klubb Sogndal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Degnepoll, August Furnes Klubb Førde IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fardal, Aleksander Klubb Sogndal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gunvordal, Ole Håkon Klubb Sogndal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Molland, Jøran Lien Klubb Sogndal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nes Hjelle, Severin Klubb Eid IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gundersen, Iver Lie Klubb Årdalstangen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Pile, Trym Hovden Klubb Eid IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sandal, Jørgen Aa Klubb Breimsbygda IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergum, Oliver Amadeus Klubb IL Bjørn - Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjørkhaug, Even Klubb Førde IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Elde-Iversen, Viljar Klubb Sogndal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gjerland, Anders Brennset Klubb Sogndal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Husa, David Amsrud Klubb Førde IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lundekvam, Andreas Otternes Klubb Førde IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tomasgard, Sivert Klubb Eid IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tufte, Eskil Klubb Sogndal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engesæter, David Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mundal, Vebjørn Orheim Klubb Sogndal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tveito, Leon Klubb Kaupanger IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Helle, Steffen Vårdal Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hillestad, Hallgeir Klubb Hafslo IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hjelle, Mats Dahlgren Klubb Eid IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Høyvik, Sivert Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bøthun, Isak Klubb Sogndal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Litsheim, Tor Alnes Klubb Førde IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rørvik, Ludvig Klubb Førde IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sønnesyn, Gard Klubb IL Bjørn - Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Thorsen, Niklas Bosdal Klubb Førde IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Øvrebø, Martinius Årdal Klubb Jølster IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Mikalsen, Markus Hegrenes Klubb Førde IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Torheim, Isak Losnegard Klubb Sogndal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugsbø, Tarjei Ryste Klubb Gaular IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kristiansen, Ola Klubb Sogndal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lapp, Jakob Lauvsnes Klubb Sogndal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lægreid, Heine Nes Klubb Sogndal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stedje, Fredrik Fauske Klubb Sogndal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stokstad, Endre Liljedahl Klubb Sogndal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Svidal-Møller, Håvard Klubb IL Bjørn - Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tufte, Olve Klubb Sogndal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ødegård, Nils Klubb Sogndal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Husa, Ada Kristine Amsrud Klubb Førde IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rygg, Gunnvor Emmylou Loxley Klubb Sogndal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Solsvik, Lily Olea Paulsen Klubb Sogndal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Torheim, Kornelia Losnegard Klubb Sogndal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bøthun, Isabel Klubb Sogndal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haugsbø, Ella Ryste Klubb Gaular IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Heggdal, Brita Svarstad Klubb Markane IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergum, Tindra Evelina Klubb IL Bjørn - Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hjelmhaug, Guro Bjelde Klubb Sogndal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kirkeeide, Ane Hjelmeset Klubb Markane IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mardal, Maiken Solvi Klubb Sogndal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mikalsen, Elisa Hegrenes Klubb Førde IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenne, Ingrid Klubb Sogndal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Frøysland, Ida Klubb Førde IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Heggdal, Olina Svarstad Klubb Markane IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stedje, Marte Fauske Klubb Sogndal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nes Hjelle, Malene Klubb Eid IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nøstdal, Agnes Bjelland Klubb Eid IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rørvik, Amanda Klubb Førde IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Thorsen, Othilie Bosdal Klubb Førde IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkhaug, Jenny Klubb Førde IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Degnepoll, Aurora Furnes Klubb Førde IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rørvik, Ingeborg Klubb Førde IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Supphellen, Ida Susanne Klubb Sogndal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenden, Vanessa Lorentzen Klubb Sogndal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gunvordal, Ada Bertine Klubb Sogndal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Heggdal, Katrine Svarstad Klubb Markane IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sandal, Regine Aa Klubb Breimsbygda IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalbu, Sigrid Klubb Sogndal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bakkane, Eivor Sandradotter Klubb Sogndal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bøthun, Lisa Klubb Sogndal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fardal, Maia Klubb Sogndal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gurvin, Eline Klubb Sogndal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Molland, Malene Lien Klubb Sogndal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenne, Ragne Klubb Sogndal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Eikevik, Marie Klubb Sogndal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nes, Sigrid Valeberg Klubb Eid IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tjøstolvsen, Maja Elisabeth Stavø Klubb Sogndal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tomasgard, Jenny Klubb Eid IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 7,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borkamo, Ingeborg Klubb Gaular IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Brekke, Guri Line Klubb Førde IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Støfring, Johanne Klubb Førde IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Sølvberg, Jenny Klubb Førde IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engesæter, Mali Monica Klubb Førde IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lundekvam, Linnea Otternes Klubb Førde IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mundal, Sigrid Orheim Klubb Sogndal IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sønnesyn, Oda Klubb IL Bjørn - Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk

K 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hillestad, Stina Klubb Hafslo IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

Kvinner senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Øygard, Frida Klubb NTNUI Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkhaug, Aksel Klubb Førde IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Helle, Stian Vårdal Klubb Førde IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Espe, Martin Klubb Førde IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Husa, Elias Amsrud Klubb Førde IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Litsheim, Erik Alnes Klubb Førde IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sandal, Mathias Aa Klubb Breimsbygda IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tefre, Thomas Klubb Førde IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Teigen, Lars Klubb Sogndal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tveito, Anton Klubb Kaupanger IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Albretsen, Håkon Aa Klubb Kaupanger IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Granheim, André Aske Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Sjøvold-Igelkjøn, Steffen Klubb Førde IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Tufte, Ulvar Klubb Sogndal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk

Menn senior - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eikevik, Vegard Klubb Sogndal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Haugsbø, André Klubb Gaular IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Hov, Eskil Klubb Kaupanger IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Hulbak, Ole Sollien Klubb Hemsedal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
nif-epi04, 04