Hopp til innhold

SSF Cup Ullsrennet

  • Når: 02.01.2022
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Ullsheim Markane
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 31.12.2021
Se resultater

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 02.01.2022 Klasse Foreldre - støtteapparat Øvelse annet Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.01.2022 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.01.2022 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.01.2022 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.01.2022 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.01.2022 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.01.2022 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.01.2022 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.01.2022 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.01.2022 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.01.2022 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130
Start 02.01.2022 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.01.2022 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.01.2022 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.01.2022 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.01.2022 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.01.2022 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.01.2022 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.01.2022 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.01.2022 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.01.2022 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.01.2022 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.01.2022 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 170
Start 02.01.2022 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.01.2022 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.01.2022 Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.01.2022 Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.01.2022 Klasse UH menn og kvinner Øvelse 3 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Foreldre - støtteapparat - annet

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenne, Erik Klubb Sogndal IL Klasse Foreldre - støtteapparat Øvelse annet
Navn Bøthun, Morten Klubb Sogndal IL Klasse Foreldre - støtteapparat Øvelse annet
Navn Dahlgren, Laila Bergitte Klubb Eid IL Klasse Foreldre - støtteapparat Øvelse annet
Navn Engesæter, Hilmar Klubb Førde IL Klasse Foreldre - støtteapparat Øvelse annet
Navn Fauske, Aina Raasholm Klubb Sogndal IL Klasse Foreldre - støtteapparat Øvelse annet
Navn Frøysland, Robert Ludvig Klubb Førde IL Klasse Foreldre - støtteapparat Øvelse annet
Navn Granheim, Ingvill Aske Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse Foreldre - støtteapparat Øvelse annet
Navn Granheim, Jon Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse Foreldre - støtteapparat Øvelse annet
Navn Hillestad, Per Fridolf Klubb Hafslo IL Klasse Foreldre - støtteapparat Øvelse annet
Navn Hov, Tor Arne Klubb Kaupanger IL Klasse Foreldre - støtteapparat Øvelse annet
Navn Husa, Mariann Amsrud Klubb Førde IL Klasse Foreldre - støtteapparat Øvelse annet
Navn Igelkjøn, Ørjan Klubb Førde IL Klasse Foreldre - støtteapparat Øvelse annet
Navn Ivesdal, Arnstein Klubb Stårheim IL Klasse Foreldre - støtteapparat Øvelse annet
Navn Kleiven, Jorunn Liv Klubb Førde IL Klasse Foreldre - støtteapparat Øvelse annet
Navn Litsheim, Charles Klubb Førde IL Klasse Foreldre - støtteapparat Øvelse annet
Navn Otternes, Monica Klubb Førde IL Klasse Foreldre - støtteapparat Øvelse annet
Navn Rørvik, Gert Runar Klubb Førde IL Klasse Foreldre - støtteapparat Øvelse annet
Navn Rørvik, Ingunn Anita Klubb Førde IL Klasse Foreldre - støtteapparat Øvelse annet
Navn Sandal, Pål Klubb Breimsbygda IL Klasse Foreldre - støtteapparat Øvelse annet
Navn Stedje, Dag Endre Klubb Sogndal IL Klasse Foreldre - støtteapparat Øvelse annet
Navn Støfring, Jostein Skår Klubb Jølster IL Klasse Foreldre - støtteapparat Øvelse annet
Navn Sønnesyn, Tore Klubb IL Bjørn - Ski Klasse Foreldre - støtteapparat Øvelse annet
Navn Tefre, Einar Atle Klubb Førde IL Klasse Foreldre - støtteapparat Øvelse annet
Navn Thorsen, Yngve Teodor Klubb Førde IL Klasse Foreldre - støtteapparat Øvelse annet

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borgund, Ari Petrus Prøven Klubb Eid IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Breivik, Aksel Guddal Klubb Markane IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Fure-Lilleheim, Birk Klubb Markane IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Haugland, Jakob Klubb Haugen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Espe, Syver Melheim Klubb Markane IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Furnes, Sivert Øvreberg Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Haughovd, Viljar Klubb Stårheim IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nes Hjelle, Severin Klubb Eid IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rørvik, Nikolai Klubb Førde IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugland, Hans Erik Klubb Haugen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Henden, Samuel Klubb Eid IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ivesdal, Peder Ytre-Hauge Klubb Stårheim IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Meland, Peder Tafjord Klubb Eid IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Pile, Trym Hovden Klubb Eid IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sandal, Jørgen Aa Klubb Breimsbygda IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkhaug, Even Klubb Førde IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hesjedal, Henrik Myklebust Klubb Veten IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hole, Jesper Svarstad Klubb Markane IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Husa, David Amsrud Klubb Førde IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lundekvam, Andreas Otternes Klubb Førde IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Tomasgard, Sivert Klubb Eid IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Tufte, Eskil Klubb Sogndal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engesæter, David Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Helle, Steffen Vårdal Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hjelle, Mats Dahlgren Klubb Eid IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Høyvik, Sivert Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ivesdal, Magnus Ytre-Hauge Klubb Stårheim IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bøthun, Isak Klubb Sogndal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Granheim, Nicolai Aske Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Henden, Esekiel Klubb Eid IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Litsheim, Tor Alnes Klubb Førde IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Rørvik, Ludvig Klubb Førde IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sønnesyn, Gard Klubb IL Bjørn - Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Thorsen, Niklas Bosdal Klubb Førde IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flore, Andris Klubb Markane IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Fure-Lilleheim, Brage Klubb Markane IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hjelle, Magnus Smørdal Klubb Haugen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Svarstad, Noah Seljeset Klubb Markane IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugarvoll, Andreas Klubb Haugen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Seljesæter, Olav Linde Klubb Førde IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Stedje, Fredrik Fauske Klubb Sogndal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Tufte, Olve Klubb Sogndal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bøthun, Isabel Klubb Sogndal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hatledal, Ronja Sveen Klubb Markane IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Heggdal, Brita Svarstad Klubb Markane IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fure, Solveig Vinsrygg Klubb Markane IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hjelle, Ingeborg Smørdal Klubb Haugen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kirkeeide, Ane Hjelmeset Klubb Markane IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Frøysland, Ida Klubb Førde IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Heggdal, Olina Svarstad Klubb Markane IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Henden, Konstanse Klubb Eid IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hjelle, Ragnhild Smørdal Klubb Haugen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Stedje, Marte Fauske Klubb Sogndal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Trøsken, Kornelia Klubb Markane IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haughovd, Ronja Klubb Stårheim IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nes Hjelle, Malene Klubb Eid IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nøstdal, Agnes Bjelland Klubb Eid IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rørvik, Amanda Klubb Førde IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Thorsen, Othilie Bosdal Klubb Førde IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkhaug, Jenny Klubb Førde IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Borgund, Era Samuline Prøven Klubb Eid IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Degnepoll, Aurora Furnes Klubb Førde IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rørvik, Ingeborg Klubb Førde IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Heggdal, Katrine Svarstad Klubb Markane IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sandal, Regine Aa Klubb Breimsbygda IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hatledal, Eira Sveen Klubb Markane IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hatledal, Ylva Sveen Klubb Markane IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hatledal, Linnéa Klubb Markane IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hatledal, Live Klubb Markane IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Haugarvoll, Camilla Klubb Haugen IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Haugland, Klara Marie Klubb Haugen IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Smørdal, Kornelia Moan Klubb Frogner IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sunde, Anna Klubb Markane IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Svarstad, Alida Seljeset Klubb Markane IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sætre, Heidi Klubb Hovdebygda IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hjelle, Marie Smørdal Klubb Haugen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Tomasgard, Jenny Klubb Eid IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borgund, Ada Johanne Klubb Eid IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Kirkeeide, Oddrun Hjelmeset Klubb Markane IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Meland, Mari Sofi Klubb Markane IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Støfring, Johanne Klubb Førde IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engesæter, Mali Monica Klubb Førde IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Espe, Linnea Melheim Klubb Stårheim IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Lundekvam, Linnea Otternes Klubb Førde IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Sønnesyn, Oda Klubb IL Bjørn - Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hilde, Hedda Garlid Klubb Markane IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Hillestad, Stina Klubb Hafslo IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Hole, Kristine Hjellbakk Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Kirkeeide, Maren Hjelmeset Klubb Markane IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Stavik, Emilie Flo Klubb Markane IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Øvrebust, Lone Lorgen Klubb Stordal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkhaug, Aksel Klubb Førde IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Degnepoll, Magnus Furnes Klubb Førde IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Helle, Stian Vårdal Klubb Førde IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hofstad, Sondre Askeland Klubb Førde IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Nøstdal, Tørres Bjelland Klubb Eid IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Seljeset, Torje Klubb Markane IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Espe, Martin Klubb Førde IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Husa, Elias Amsrud Klubb Førde IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Litsheim, Erik Alnes Klubb Førde IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Nes Hjelle, Ingebrigt Klubb Eid IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Sandal, Mathias Aa Klubb Breimsbygda IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Sætre, Håvard Klubb Hovdebygda IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Tefre, Thomas Klubb Førde IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Albretsen, Håkon Aa Klubb Kaupanger IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Granheim, André Aske Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Roset, Sondre Klubb Veten IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Sjøvold-Igelkjøn, Steffen Klubb Førde IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Tufte, Ulvar Klubb Sogndal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri

Menn senior - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Blikra, Torstein Bolstad Klubb Gaular IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Eikevik, Vegard Klubb Sogndal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hov, Eskil Klubb Kaupanger IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Øvrebø, Lars Klubb Gaular IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri

UH menn og kvinner - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ulvedal, Ivar Klubb Veten IL Klasse UH menn og kvinner Øvelse 3 km fri
NIF-EPI01, 01