Hopp til innhold

Raumnes Romjulsrenn 2021

OBS,OBS! Det blir en endring i opprinnelige rennprogram, startrekkefølge og løypelengder. Vi starter med de eldste først og jobber oss igjennom med de yngste klassene til slutt. VIKTIG, følg med på vår hjemmeside "nes-ski.no" og Facebook arrangementet "Raumnes Romjulsrenn" for siste oppdaterte informasjon om rennet. Her vil løypekart, arenakart og smittevernplan bli lagt ut fortløpende. Dagen blir strukket ut i flere arrangementer aldersinndelt ut fra antall påmeldinger med begrensing på 100 deltakere pr. arrangement. Alle klasser blir med individuell start og normale løypelengder med premieutdeling i mål. Rennet går i fristil. Det blir IKKE anledning for etteranmeldinger. Nes Ski har den glede av å invitere til Raumnes romjulsrenn i Nes Ski- og Sykkelanlegg. Vi ønsker alle velkommen til vår romjulsfest og til vårt fantastiske anlegg med høy fart og topp julestemning! Mye av løypenettet som skal benyttes under NM jr. 11-13.februar er klart, slik at junior klassene

  • Når: 28.12.2021
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Nes Ski- og Sykkelanlegg
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 25.12.2021
Se resultater

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 28.12.2021 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2021 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2021 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2021 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2021 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2021 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2021 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2021 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2021 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2021 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2021 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2021 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2021 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2021 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2021 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2021 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2021 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2021 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2021 Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2021 Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2021 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2021 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2021 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2021 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2021 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2021 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Boisen, William Lilleseth Klubb Skarnes IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Gjørven, Richard Sigve Berg Klubb Nes Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Granås Johansen, Emil Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hammer, Sigurd Maurset Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Haug, Erling Frederik Liland Klubb Nes Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hoel, Christian Baugerød Klubb Nes Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lillegraven, Sverre Sollien Klubb Lommedalens IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lillegraven, Torkil Sollien Klubb Lommedalens IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lorentzen, Aksel Hagli Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lundahl, Isak Abrahamsen Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sørumshagen, Eirik Ellefsrud Klubb Moen Sportsklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Tellesbø, Arne Wilhelm Tynes Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Mathias Skulestøyl Klubb Gransherad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Aigner, Leopold Lutnæs Klubb Nittedal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Asmyhr-Øpstad, Ulrik Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Finsrud, Sondre Fossmellem Klubb Magnor UL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Fjellhaug, Tobias Nyabigo Klubb Nes Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hagen, Lukas Jåvoll Klubb Brandbu IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Halvorsrud, Emil Midtseim Klubb Fjelltun IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Johansen, Sigurd Groven Klubb Hernes IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Johnsrud, Adrian Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kårstad, Oliver Solberg Klubb Nes Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Moheim, Simon Johnsen Klubb Nes Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nordlie, Oskar Aasvangen Klubb Nes Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Spillum, Oliver Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Spillum, Oscar Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sundstad, Håkon Skjervheim Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Rolv Magnus Snare Klubb Granli IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bergersen, Olav Resellhagen Klubb Magnor UL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjerke, August Hæreid Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Brenna, Vegard Klubb Magnor UL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Brusveen-Jensen, Tellef Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Greni, Sigurd Botness Klubb Nes Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Gullesen, Isak Asbjørnslett Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Klevgård, Bjørn Dennis Prytz Klubb Nes Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Krüger, Oliver Klubb Harestua IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Langedrag, Sindre Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Moheim, Emil Johnsen Klubb Nes Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nygård, Trond Skaraberget Klubb Magnor UL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ous, Herman Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Persson, Fabian Klubb Magnor UL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sterud, Oscar Klubb Gran IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Stueflotten, Trym Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasvangen, Åmund Klubb Nes Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Asmyhr-Øpstad, Theodor Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Bergersen, Iven Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Brorson, Sølve Linvollen Klubb Brandbu IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Dunham, Emil Dean Klubb Nes Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Eriksrud, Marius Østbye Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Faksvåg, Iver Løvgaard Klubb Åsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Foss, Aksel Alvar Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Grønvold, Eric Haugen Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Høydahl, Philip Edvard Undheim Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Jacobsen, Felix Nygård Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Johansen, Sverre Groven Klubb Hernes IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Koritov, Jørgen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Nordset, Embrik Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Opdan, Liam Hylderås Klubb Nes Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Roland, Ludvik Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Rustad, Hans-Kristian Da Silva Klubb Fjelltun IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles

G 14 år - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Markus Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Almåsbak, Magnus Vestmo Klubb Grue IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Brenna, Oskar Jørgensen Klubb Nes Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Fjellheim, Oskar Flaen Klubb Nes Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Granås, Jesper Sande Klubb Hakadal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Grønvold, Sigurd Storvik Klubb Hakadal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Hagen, Ulrik Jåvoll Klubb Brandbu IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Hagen, Peder Klubb Strandbygda IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Halvorsrud, Simen Midtseim Klubb Fjelltun IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Haugseth, Jens Eyvind Haug Klubb Hakadal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Hermansen, Christoffer Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Hvale, Albert Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Klingen, Emil Stabekk Klubb Strandbygda IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Kolloen, Emil Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Kvarsnes, Kasper Skaugvoll Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Ljåstad, Andreas Klubb Hakadal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Myran, Marius Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Nordlie, Kasper Aasvangen Klubb Nes Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Sandaker, Sondre Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Sundal, Vegard Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Tømte, Tobias Klubb Hakadal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Wallberg, Frode Sven Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Øiseth, Cody Nikolai Casey Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles

G 15 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Asmyhr-Andersen, Herman Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bergene, Jacob Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Broberg, Even Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bøhleng, Sturla Dahl Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Båtnes, Emil Hansen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Deinboll, Peter Alexander Hjelpdahl Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Ellevold, Karsten Klubb Oppstad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Ellevold, Ole Jacob Klubb Oppstad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Greni, Sander Botness Klubb Nes Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Hagen, Elias Hetle Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Hauger, Mathias Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Haugnes, Vetle Klubb Oppegård IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Holtet, Martin Klubb Granli IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Håkerud, Nicolai Bergstrøm Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Jacobsen, Noah Nygård Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Jensen, William Einvik Klubb Runar, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Kollerud, Eivind Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Lommerud, Elmer Olaf Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Robøle-Sørensen, Peder Klubb Gran IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Rønning, Per Sunde Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Sand, Simen Svehaug Klubb Frogner IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Skovseth, Tobias Hansen Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Solbakken, Birk Arne Klubb Oppstad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Stangvik, Sigmund Aashaug Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Stigersand, Heine Wiik Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Sundal, Andreas Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Torp, Jonas Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Tømterud, Henrik Klubb Harestua IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Utistog, Jacob Bentzen Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Venbakken, Thomas Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Årdal, Marius Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles

G 16 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaserud, Mathias Brenna Klubb Brandbu IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Brusveen-Jensen, Torjus Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Brynjulvsrud, Erik Sundby Klubb Oppstad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Faldmo, Elfinn Borg Klubb Trysil IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Foss, Alfred Oscar Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Hernes, Fredrik Solberg Klubb Nes Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Hjelle, Marius Kolloen Klubb Moelven IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Hofstad, Kristian Steen Klubb Mjøndalen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Jensen, Benjamin Røssum Klubb Hakadal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Johnsrud, Ola Klubb Gran IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Kvarstad, Henrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Kåsa, Knut Eirik Aspheim Klubb Gulset IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Landén, Sindre Moe Klubb Gjerdrum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Lillejordet, Jonas Lidahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Lutnæs, Truls Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Myhre, Mats Mørch Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Rakkestad, Håkon Nalum Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Rüger, Christoffer Klubb Gulset IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Skjolden, Sondre Elias Klubb Nes Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Smedsrud, Magnus Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Sween, Christian-Olaus Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Sørbotten, Kristian Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Tømterud, William Klubb Harestua IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Vestli, Marius Klubb Fet Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Øiom, Håvard Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Ørbæk, Kristian Limbodal Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasvangen, Hågen Klubb Nes Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Gjengstø, Markus Nilsen Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Skårerverket, Markus Klubb Nes Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Syversrud, Lars Isaac Klubb Nes Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Botilsrud, Even Senanu Klubb Nes Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Fjellheim, Oliver Flaen Klubb Nes Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Høydahl, Oscar Henrik Undheim Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Skinnes, Sebastian Klubb Lier IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sundby-Bredesen, Markus Klubb Skarnes IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Vårvik, Maximilian Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Nora Julsrud Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Høydahl, Hannah Olava Undheim Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Nordset, Tomine Weibell Klubb Nittedal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Nygård, Sofie Lundahl Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Rustad, Emilie Da Silva Klubb Fjelltun IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Søbakk, Magnhild Hildeborg Sørnes Klubb Nes Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørgum, Emma Gustavsen Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Brenna, Karen Klubb Magnor UL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Clason, Nora Isabell Madsen Klubb Nes Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Enstrøm, Ida Elise Skjervum Klubb Moen Sportsklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Feragen, Martine Rød Klubb Tynset IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Heggard, Erle Kornelia Klubb Frogner IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Munkelien, Martine Liland Klubb Nes Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Munkelien, Mia Liland Klubb Nes Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sørumshagen, Ingebjørg Ellefsrud Klubb Moen Sportsklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasvangen, Maren Klubb Nes Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bøhn, Sigrid Thorkildssen Klubb Nes Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Granås Johansen, Moa Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kvarsnes, Karoline Skaugvoll Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nordstrøm, Marte Otilie Odden Klubb Nes Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Reiss-Jacobsen, Ida Haugen Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rimstad, Hanna Klubb Nes Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skinnes, Vienna Klubb Lier IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Solfjeld, Natalie Rønning Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Wiik, Leah Naomi Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Årdal, Martine Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aigner, Karoline Lutnæs Klubb Nittedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Boisen, Serine Lilleseth Klubb Oppstad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Enstrøm, Anna Skjervum Klubb Moen Sportsklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Fergestad, Ida Matheson Klubb Koll, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Gulbrandsen, Emilie Sofie Ruud Klubb Nes Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Heggard, Ane Olivia Klubb Frogner IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Landén, Therese Moe Klubb Gjerdrum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Mork, Elli Skjærvik Klubb Nittedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Samuelsen, Emilie Herberg Klubb Strandbygda IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Skjolden, Siri Klubb Nes Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Sundby-Bredesen, Mia Klubb Oppstad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles

J 14 år - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alsgaard, Maria Schei Klubb Åsen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Bakke, Astrid Snare Klubb Granli IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Bekkedal, Elle Klubb Hakadal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Bergersen, Hedda Resellhagen Klubb Magnor UL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Brenna, Julie Klubb Magnor UL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Bøhn, Mathilde Thorkildssen Klubb Nes Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Eie, Emmeli Haugland Klubb Oppstad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Finsrud, Sanne Fossmellem Klubb Magnor UL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Heggen, Kari Klubb Harestua IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Helbø, Oda Ruud Klubb Nes Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Jernberg, Tuva Wilkens Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Kjeldsberg, Elise Stangstuen Klubb Vind IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Kårstad, Julie Solberg Klubb Nes Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Langstedalen, Aurora Nathalie Klubb Nes Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Lia, Emilie Ruud Klubb Granli IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Lorentzen, Ada Hagli Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Moen, Hedda Klubb Hakadal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Munkelien, Hannah Sophie Liland Klubb Nes Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Negård-Olsen, Elise Klubb Granli IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Reiss-Jacobsen, Matilde Haugen Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Ruud-Hansen, Erika Marie Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Rød, Emma Elise Meinert Klubb Oppegård IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Skjerve-Hansen, Idun Klubb Koll, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Stueflotten, Emma Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Willoch, Agathe Dorthea Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Willoch, Hedvig Marie Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Årnes, Mille Sophie Sveinhaug Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles

J 15 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Kristina Skulestøyl Klubb Gransherad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bergkvist, Synne Marie Lindkjølen Klubb Magnor UL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Borge, Julie Klubb Granli IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Brorson, Sol Frid Linvollen Klubb Brandbu IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Cruickshank, Elspeth Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Doksrød, Hedvig Ragnhild Klubb Runar, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Dunham, Mia Klubb Nes Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Feragen, Eline Rød Klubb Tynset IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Fergestad, Mia Matheson Klubb Koll, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Grindstad, Lilly Præsttun Klubb Nittedal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Hagen, Mali Jåvoll Klubb Brandbu IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Hermansen, Christiane Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Høidalen, Marte Kristine Kollerød Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Kvamme, Helena Bergman Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Lillebekk, Dorthe Klubb Magnor UL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Nordengen, Ida Marie Sirevåg Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Opdan, Hermine Hylderås Klubb Nes Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Pedersen, Erle Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Skari, Oda Klubb Nittedal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Stenseth, Ada Marie Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Støen, Ida Øverli Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Veiseth, Iselin Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles

J 16 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Mathea Weydahl Klubb Nittedal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Gulbrandsen, Marie Linnea Ruud Klubb Nes Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Hoven, Sara Bergsholm Klubb Gjerdrum IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Hval-Thomsen, Maja Klubb Harestua IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Katnosa, Marthe Olsen Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Kylland, Tuva Meinke Klubb Lier IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Lynghammar, Liva Klubb Hakadal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Medhus, Oda Steinsland Klubb Røldal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Pedersen, Tuva Grasbekk Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Rosager, Ingeborg Klubb Granli IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Sand-Hanssen, Norah Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Sand-Hanssen, Julie Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Stenumgard, Hedda Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bratland, Emma Klubb Nes Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Clason, Julia Madsen Klubb Nes Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Clason, Ida Madsen Klubb Nes Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Gulbrandsen, Julie Elise Ruud Klubb Nes Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Rabo, Fride Østmo Klubb Nes Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Thesen, Sofie Istad Klubb Nes Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Thesen, Marie Istad Klubb Nes Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Wiik, Milla Sofie Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Skjolden, Sofie Noomi Klubb Nes Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerregård, Sofie Granskogen Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Dervo, Mari Andrea Klubb Åsen IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Dybvand, Hannah Klubb Rustad Idrettslag Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Frysjøenden, Victoria Klubb Granli IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Hoelsveen, Malin Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Holmstad, Ida Klubb Østre Toten Skilag Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Kjeldsberg, Iselin Stangstuen Klubb Vind IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Kvestad, Ida Wergeland Klubb Runar, IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Mobrenna, Elise Klubb Nes Ski Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Mork, Mimi Skjærvik Klubb Nittedal IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Ranestad, Mari Ovidia Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Roland, Lina Elisabeth Klubb Bjerke IL Ski Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Sveen, Marie Svendby Klubb Fet Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Woldengen, Astrid Bekken Klubb Moen Sportsklubb Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri felles

K 18 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bollingmo, Synne Børresen Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Ellevold, Aasne Sofie Oustad Klubb Oppstad IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Enebakk, Dorthe Marie Klubb Bjerke IL Ski Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Hammer, Julie Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Haugan, Helene Hafredal Klubb Gulset IF Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Håkonsen, Ingeborg Klubb Kjellmyra IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Jakobsen, Marie Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Jarbeaux, Johanne Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Jernberg, Aurora Wilkens Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Krogsrud, Emilie Marie Moland Klubb Heming, IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Mchugh, Hannah Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Silber, Jessica Birgit Klubb Vind IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Sirevåg, Anna Marie Nordengen Klubb Lyn Ski Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Skjold, Ida Lockert Klubb Åsen IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Stavrum, Tiril Alexandersen Klubb Lommedalens IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Strand, Aurora Gaarder Klubb Strandbygda IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Støverud, Solveig Lie Klubb Holmen IF Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Sørensen, Mie Christine Stangeland Klubb Jutul IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri felles

K 19/20 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Elise Klubb Gjerdrum IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Bekkestad, Maren Karlsen Klubb Vikersund IF Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Bergersen, Emma Bangstad Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Botterud, Marthe Skram Klubb Bærums Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Bratland, Lea Sofie Klubb Nittedal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Brennhovd, Ingvild Julie Schrøder Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Dervo, Agnes Therese Klubb Åsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Doksrød, Nora Sofie Klubb Runar, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Flugstad, Andrine Fuglerud Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Fossum-Bjørge, Mathilde Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Hansen, Victoria Erika Elly Klubb Åsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Haug, Marianne Klubb Bjerke IL Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Helmersen, Ragnhild Mathea Klubb Fet Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Hofstad, Solveig Steen Klubb Eiker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Holter, Jenny Marie Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Kvestad, Karoline Wergeland Klubb Runar, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Lillejordet, Dina Lidahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Martinsen, Vilde Klubb Nittedal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Martinsen, Sunniva Reite Klubb Nes Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Rød, Marie Meinert Klubb Oppegård IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Seierstad, Janne Ballangrud Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Selberg, Synne Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Smedsrud, Martine Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Sperstad, Merete Klubb Haslum IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Vadder, Ingerid Klubb Morgedal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri felles

Kvinner senior - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Julie Sofie Franksdatter Klubb Jutul IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Bakkemo, Hedda Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Fremstad, Andrine Harriet Klubb Runar, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Håkonsen, Karen Marie Klubb Kjellmyra IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Lyngnes, Susann Fedreheim Klubb Hamar Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Næss, Karoline Klubb Bjerke IL Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Pedersen, Jenny Thomas Klubb Bækkelagets SK Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Seierstad, Dorthe Ballangrud Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Silber, Natascha Nina Klubb Vind IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Sørum, Thea Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri felles

M 17 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarum, Aksel Buer Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Almås, Niklas Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Almåsbak, Simen Vestmo Klubb Grue IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Borg, Martin Christoffer Klubb Koll, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Broberg, Elling Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Brun, Erik Johan Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Deinboll, Wilhelm Hjelpdahl Klubb Bækkelagets SK Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Fjeldstad, Jonathan Hemb Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Galåen, Mikkel Edelssønn Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Haugnes, Birk Klubb Oppegård IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Heggen, Lars Klubb Harestua IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Hermansen, Andreas Klubb Vang Skiløperforening Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Hoelsveen, Mathias Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Håland, Nikolai Wik Klubb Koll, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Kaasbøll, Adrian Cornelius Eide Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Kolloen, Petter Klubb MjøsSki Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Løken, Jørgen Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Nordhagen, Jørgen Klubb Lier IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Nytrøen, Oliver Finstad Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Omland, Henrik Klubb Nittedal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Rein-Heggebakken, Mats Klubb Nittedal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Skari, Filip Klubb Nittedal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Spigseth, Martin Klubb Nes Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Stangvik, Elias Aashaug Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Sveen, Andreas Hermansen Klubb Åsen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Tronsrud, Jakob Linner Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Wien, Simen Monsrud Klubb Harestua IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Øfstaas, Fredrik Flo Klubb Nittedal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles

M 18 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakervik, Daniel Klubb Fet Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Aakre, Jens Kaasa Klubb IL Skrim Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Aasum, Kristian Øye Klubb Granli IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Bakke, Sigurd Klubb Næroset IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Bjertnæs, Lars Michael Saab Klubb Njård Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Bratfos, Sverre Murud Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Brennhovd, Petter Andreas Schrøder Klubb Lyn Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Enger, Sivert Stene Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Faldmo, Magnus Borg Klubb Trysil IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Gunnerød, Daniel Henriksen Klubb Njård Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Halvorsen, Eirik Bjørk Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Halvorsen, Simen Cook Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Hjellødegård, Ove Egil Klubb Nybygda IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Jensen, Nikolai Einvik Klubb Runar, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Kollerud, Kristian Klubb Konnerud IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Kongssund, Kristian Klubb Næroset IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Kristiansen, Nikolai Klubb Brandbu IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Kvarstad, Jørgen Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Kåsa, Lars Olav Aspheim Klubb Gulset IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Leikanger, Wilhelm Georg Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Midtsundstad, Østen Brovold Klubb Vaaler IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Nilsen, Emil Klubb Fet Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Nymark-Veum, Ola Klubb Heming, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Nytrøen, Sander Stumo Klubb Gjerdrum IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Rønning, Casper Klubb Ivrig, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Sletvold, Magnus Eriksen Klubb Njård Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Sletvold, Mikkel Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Stramrud, Martin Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Thoresen, Tobias Dyrli Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Thorud, Alexander Klubb Birkebeineren, IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Tobiassen, Magnus Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Wiersdalen, Marius Grønhovd Klubb Nedre Sigdal IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles

M 19/20 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almaas, Morten Klubb Lyn Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Bakke, Aleksander Gausen Klubb Njård Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Bakken, Nikolai Hansen Klubb Trysil IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Berger, Sander Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Berget, Albert Klubb IL Skrim Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Bjertnæs, Bjarte Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Brun, Bård Gunnar Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Dybvand, Vegard Klubb Rustad Idrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Engeset, Kasper Klubb IL Jardar Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Fedreheim, Stian Klubb Hernes IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Galåen, Johannes Edelssønn Klubb Kjelsås IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Gammelmo, Simen Klubb Svea Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Gledhill, Gabriel Winston Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Gorset, Emil Solan Klubb Svea Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Hammerstad, Brage Buseth Klubb Haslum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Haugan, Armann Saastad Klubb Lyn Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Heierstad, Andreas Fon Klubb Ivrig, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Hoelsveen, Jonas Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Holm, Benjamin Jarinn Klubb Haslum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Holmboe, Nikolai Elde Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Holmboe, Aleksander Elde Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Holter, Arne Magnus Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Hægeland, Audun Nesheim Klubb Rustad Idrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Jensen, Didrik Røssum Klubb Hakadal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Kalland, Bendik Klubb Magnor UL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Kirkevik, Simen Olsen Klubb Ottestad IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Klausen, Torodd Klubb Konnerud IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Kleiv, Halvor Klubb Vinje IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Linderud, Eirik Klubb Hernes IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Linderud, Even Klubb Hernes IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Lutnæs, Tørres Klubb Rustad Idrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Marshall, Tristan Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Medhus, Bård Olav Steinsland Klubb Røldal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Moe, Felix Klubb Heming, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Mogen, Kristoffer Klubb Oppegård IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Nergaard, Peter Oliver Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Nordseth, Peder Elias Klubb Snertingdal IF Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Nydal, Eirik Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Olsen, Oskar Myrvang Klubb Runar, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Rakkestad, Matias Nalum Klubb Kjelsås IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Skjold, Oskar Lockert Klubb Åsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Skogheim, Emil Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Spigseth, Ola Klubb Nes Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Stensby, Magnus Martinsen Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Stensrud, Erlend Gløgård Klubb Nittedal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Sundal, Sigurd Klubb Åslia Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Teisbekk, Sander Klubb Idrettslaget Ros Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Thorvaldsen, Even Klubb Ottestad IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Tollefsen, Ulrik Auestad Klubb Åsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Tollehaug, Per Ingvar Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles

Menn senior - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakervik, Espen Klubb Fet Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Drivenes, Philip Klubb Nes Ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Engelund, Frode Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Faanes, Andreas Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Gundersen, Birk Møller Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Holt, Filip Glittenberg Klubb Nes Ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Horsfall, Beinn Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Korpela, Heikki Sakari Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Kvale, Nils Henrik Klubb Østre Toten Skilag Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Pedersen, Sondre Bjørkeng Klubb Nes Ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Perger, Magnus Klubb Haslum IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Sameien, Morten Tørnblad Klubb Fet Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Sjøli, Mattis Klubb Halmsås og Omegn Skilag Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Stigen, Jørgen Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Tronsrud, Henrik Linner Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Vesterås, Marius Viken Klubb Varde IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Østberg-Tømmervik, Sivert Klubb Medkila Skilag Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
NIF-EPI03, 03