Hopp til innhold

Nordlands Cup 1

  • Når: 11.12.2021
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: MO I RANA
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 09.12.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 11.12.2021 Klasse Felles 3 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130
Start 11.12.2021 Klasse Felles 4 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2021 Klasse Felles 5 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2021 Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2021 Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2021 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0
Start 11.12.2021 Klasse FH Menn senior sittende Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0
Start 11.12.2021 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2021 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2021 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2021 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2021 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2021 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2021 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130
Start 11.12.2021 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2021 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130
Start 11.12.2021 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2021 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2021 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2021 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2021 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2021 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2021 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2021 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2021 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2021 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2021 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2021 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2021 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 170
Start 11.12.2021 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2021 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2021 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2021 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Felles 4 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakvik, Karoline Skog Klubb Mosjøen IL Klasse Felles 4 år Øvelse 1 km klassisk

Felles 5 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Vonheim, Synne Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse Felles 5 år Øvelse 1 km klassisk

Felles 6 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bentsen, Petter Staupåmo Klubb Vinger IL Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haugum, Ida Myrlund Klubb Åga IL Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Johansen, Kristoffer Høgås Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Michaelsen, Oscar Asplund Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sorsell, Petter Solbu Klubb Selfors Ungdomslag Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vonstad, Gustav Steinmo Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km klassisk

Felles 7 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hangås, Agnes Andreassen Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tveit, Synnøve Jæger Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vonheim, Linnéa Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nystadbakk, Sander Klubb Innstranda IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnstad, Elias Olai Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kibsgård, Trygve Klubb Innstranda IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kibsgård, Johannes Klubb Innstranda IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Pinnerød, Vegard Klubb Tverlandet IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sevatdal, Aksel Stensland Klubb Innstranda IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bentsen, Emil Staupåmo Klubb Vinger IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Djupvik, Emil Klubb Valnesfjord IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Djupvik, Kasper Klubb Halsøy IL - Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nystadbakk, Sebastian Klubb Innstranda IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Steinmo, Markus Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Svendsen, Helmer Fjelddahl Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alm, Jonas Bardal Klubb Vinger IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Godø, Peder Risvoll Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haugum-Almås, Emil Klubb Halsøy IL - Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ingebrigtsen, Lucas Klubb Tverlandet IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Leite, Johan Bertnes Klubb Innstranda IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnstad, Iver Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Djupvik, Magnus Klubb Valnesfjord IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Djupvik, Sivert Klubb Halsøy IL - Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holand, Emil Olai Klubb Innstranda IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Leite, Eyvind Bertnes Klubb Innstranda IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nystadbakk, Tobias Klubb Innstranda IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Selnes, Elias Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wikerøy, Lucas Kibsgaard Klubb Tverlandet IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fjellheim, Viljar Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hagenes, Tobias Klubb Valnesfjord IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johansen, Viljar Efraim Klubb Åga IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Svaleng, Vegar Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakvik, Ludvig Skog Klubb Mosjøen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Michaelsen, Magnus Asplund Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Johansen, Bella Magdalene Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ranum, Ninni Breimo Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vonstad, Freidis Steinmo Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Westman, Otine Athea Løkås Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sorsell, Elvira Solbu Klubb Selfors Ungdomslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Veisetaune, Kristin Klubb Tverlandet IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Selnes, Emma Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jensen, Helene Arneberg Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sorsell, Ingrid Lina Solbu Klubb Selfors Ungdomslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Mina Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Irgum, Maria Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Pinnerød, Sigrid Klubb Tverlandet IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Steinmo, Mie Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Kaja Risvoll Klubb Fauske IL Langrenn Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rølvåg, Agnes Sivertsen Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarthun, Astrid Klubb Åga IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bentsen, Ida Staupåmo Klubb Vinger IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Johansen, Adelia Høgås Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Johansen, Maleah Marie Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Reinfjell-Nordlund, Nora Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Reinfjell-Nordlund, Tale Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jensen, Martine Arneberg Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Svendsen, Milla Fjelddahl Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vestvold, Sanne Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vonheim, Lena Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bentsen, Ingrid Klubb Vinger IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sande, Lisa Otterlei Klubb Innstranda IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk

K 19/20 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Marie Risvoll Klubb Fauske IL Langrenn Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hansen, Mariell Stavnes Klubb Tverlandet IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jensen, Jensine Vangberg Klubb Innstranda IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Botten, Theodor Klubb Tverlandet IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Pinnerød, Magne Klubb Tverlandet IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brumoen, Bastian Rødfjell Klubb Åga IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Åkvik, Kristoffer Klubb Mosjøen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarthun, Håvard Klubb Åga IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Aune, Armand Klubb Innstranda IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Blix, Andreas Richard Klubb Innstranda IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hagen, Eirik Fjelddahl Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hjørnerød, Morten Klubb Mosjøen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Irgum, Eirik Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Snefjellå, Johan Olav Sønvisen Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Snefjellå, Eirik Andreas Sønvisen Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Støvset, Chris Aleksander Klubb Skjerstad IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

Menn senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Markås, Trygve Deinboll Klubb Oksskolten Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
NIF-EPI01, 01