Hopp til innhold

KM Skagen Oslo Sprint 2022

Velkommen til årets glade sprintrenn for aldersgruppene 9 år og tom junior. SKIRENNET ARRANGERES, dette er i tråd med gjeldende regler (nye regler av 15. desember 2021). En litt spesiell vri lar alle fom. 11 år starte direkte i kvartfinaleheat eller semifinaleheat. Alle går minst to ganger, uansett årgang. Dette er et skirenn KUN for løpere fra Oslo skikrets. Rennet er en del av SuperskiCup for 13-14 åringene. Stilart: Klassisk sprint.

  • Når: 08.01.2022
  • Oppstart: 08:00
  • Hvor: Sognsvann Snøpark
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 02.01.2022

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 08.01.2022 Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2022 Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2022 Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2022 Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2022 Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2022 Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2022 Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2022 Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2022 Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2022 Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2022 Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2022 Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2022 Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2022 Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2022 Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2022 Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2022 Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2022 Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2022 Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2022 Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2022 Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2022 Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagaard, Carl Henrik Sørensen Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Aasebø, Lavrans Bakken Klubb Koll, IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Alm-Edvardsen, Sindre Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Andersen, Isak Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Andersen, Jeppe Gustav Oklum Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bell, Vilmer Fritjof Klubb Koll, IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Benberg, Oscar Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brandsnes, Albert Bjerkedal Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brørby, Aksel Bentzen Klubb Koll, IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Clement, Lucas Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Corneliussen-Ramm, Adrian Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Falch-Hennum, Syver Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Flo, Sebastian Gustumhaugen Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Furuseth, Joakim Espen Lysfjord Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Galteland, Olav Handal Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gjermshus, Mikael Czimbalmos Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hardeng, Sondre Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Heen, Ludvig Ombudstvedt Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hegertun, David Sandvand Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Helland, Kaspian Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hellerud, Lauritz Nissen Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hetle, Oliver Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hetle, Sander Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hetlelid, Julian Merli Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Husebø, Anton Emil Kirkeby Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kabbe, Petter Renbjør Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Klovland, Vetle Mathias Dalby Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lie, Lars Ringdal Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lied-Storstenvik, Wilhelm Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ludvigsen, Ludvig Balchen Klubb Koll, IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Meedom, Jakob Moe Wolf Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Midtsund, Norvald Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Moe, Theodor Hartz Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Moen, Ola Ruud Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mortensen, Simen Lian Klubb Koll, IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Oldervoll, Torstein Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Phillips, Sondre Feiring Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Riise, Magnus Alexander Andenæs Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rimol, Elias Leonard Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rogstad, Martin Bergsli Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rommen, Eirik Hinze Klubb Årvoll IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rytter, Milo Emanuel Klubb Koll, IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sammut, Johannes Christopher Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sandvær, Rolf Dalal Klubb Årvoll IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Solheim, Christian Sanne Klubb Idrettslaget Try Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Solheim, Knut Sanne Klubb Idrettslaget Try Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Spilling, Edward Sebastian Dela Cruz Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stende, Alfred Lund Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Thorsrud, Åsmund Weum Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Torsvik, Alexander Nordby Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tveit, Aiken Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ugland, Magnus Ernst Rustad Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Waage, Martin Dyrkorn Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Walther-Jensen, Theodor Klubb Koll, IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk

G 11 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aannestad, Johannes Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Aasebø, Tallak Bakken Klubb Koll, IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bartnes, Hans Jørgen Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Berg, Kristoffer Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Book, Gustav Thomsen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bull, Oskar Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Dahlstrøm, Lars Fredrik Stjern Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ege, Emrik Andreas Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Egeland, David Korsaksel Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Figenbaum-Hansen, Henrik Gavoll Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Frostestad-Stenbrenden, Ulrik Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Føyen, Mikkel Syrstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Glimme, Anders Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gomez-Ibanez, Miguel Walbek Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Grønstad, Magnus August Heggen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Heidenreich, Petter Erik Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Huseby, Magnus Klubb Koll, IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jerkø, Tobias Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Johannessen, Filip Bøe Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Johnsen, Ulrik Torp Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kåsine, Tinus Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ljosland, Aksel Ottestad Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Longva, Halvor Johan Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lutnæs, Haakon Dalen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Madsgaard, Henrik Storli Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nakstad, Aksel Herman Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nordberg, Tarjei Hausken Klubb Koll, IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rømo, Edvald Klubb Årvoll IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Røsland, Fredrik Berger Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sagatun-Langleite, Tomas Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Schaathun, Tormod Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skaug, Erling Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skjærholt, Sigve Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skodvin, Magnus Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sæle, Oskar Tveiten Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sætrang, Eivind Johnsrud Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tronsmo-Oraug, Filip Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tømmerås, Mikkel Nygård Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ulsaker, Sebastian Malecki Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vaa, Kasper Fosse Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk

G 12 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarflot, August Klubb Koll, IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Amundsen, Oskar Gram Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bjørk-Skaflestad, Haaken Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brandsnes, Jacob Bjerkedal Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bringsjord, Martin Slåtsveen Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Briseid, Eskil Reikvam Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brusveen-Jensen, Tellef Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Christoffersen, Axel Lervik Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Clement, Liam Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Engebretsen, Jørgen Smedsrud Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Franck-Sætervoll, Olav Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Greve, Alvin Tollånes Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haugen, Ola Bjørn Løberg Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Havig-Gjelseth, Ola Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hellerud, Thomas Nissen Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Henning, Håkon Bruksås Klubb Hasle-Løren IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Holmboe-Rye, Jacob Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jarning, Ola Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Johannessen, Christian Schei Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Johansen, Jasper Lindebø Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kjøren, Peder Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kolderup, Alexander Puntervold Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Larstad, Eskil Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Martinsen, Adam Holen Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mørk, Patrick Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nupen-Breivik, Magnus Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Osnes-Ringen, Aksel Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Robstad, Emil Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rommen, Sondre Hinze Klubb Årvoll IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Røstum, Jonas Solberg Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skogheim, Håkon Klubb Hasle-Løren IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Smedsvig, Aksel Martinius Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Straith, Fredrik Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stueflotten, Trym Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Utheim, Sigurd Ånestad Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Øktedalen, Ådne Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk

G 13 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benberg, Oliver Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Benserud, Knut Grønnevet Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Berge, Brage Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bjonviken, Iver Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Boije, Elias Wiig Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brækken, Mikkel Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brækken, Ludvik Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Deely, Aslak Richard Frøyen Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Foss, Aksel Alvar Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Føyen, Henrik Syrstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gjellestad, Christian Berge Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Grossmann, Magnus Grundt Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Heimdal, Magnus Næsfeldt Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kristensen, Erling Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kristensen, Sivert Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kåsine, Halfdan Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lied-Storstenvik, Aksel Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lilleaas-Eriksen, Eirik Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Linnebo, Erlend Klubb Idrettslaget Try Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Majak, Konrad Kornelius Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Meedom, Henrik Moe Wolf Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Melleby, Morten Sigurd Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mølmann-Sand, Theo Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nyhuus, Marcus Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Otterstad, Eskil Agledahl Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Owe, Theodor Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Riise-Hanssen, Henrik Fossland Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rygh, Karl Oraug Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rytter, Rafi Leonel Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Røynås, Gustav Gran Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sammut, Benjamin Olav Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sammut, Samuel Paul Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Seljeset, Isak Nytrøen Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skjærven, Taiyo Fuseya Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skomedal, Amund Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Steinsvik, Jacob Clausen Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stoknes, Jacob Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Storrø, Emil Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sweetman, Oliver Alexander Wadahl Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Søreide, Jakob Andreas Sulheim Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tannæs-Fjeld, Viktor Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Thommessen, Hans Wilhelm Klubb Idrettslaget Try Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Thuen, Kristoffer Sandbu Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tronsmo-Oraug, Aleksander Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vislie, Ole Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Waage, Ingmar Dyrkorn Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Wedum, Axel Kristian Trovåg Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Weisz, Alfred Gram-Knutsen Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Winterhalder, Leo Munkebye Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ødegård, Nils Aas Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Øksnes, Erik Eiksund Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk

G 14 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Andreas Fyksen Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Aas, Fredrik Fyksen Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Andersen, Sondre Oldervik Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Berntzen, Sverre Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Book, Benjamin Thomsen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brendengen, Martin Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bull, Francis Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Dahl, Andreas Heggelund Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Elle-Dietrichson, Tobias Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ellingvåg, Henrik Kampen Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Engeseth, Herman Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Engeseth, Ulrik Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Foss, Anton Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gilje, Oskar Eriksen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gjethammer, Oliver Klubb Idrettslaget Try Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Grønvoll, Markus Åsberg Klubb Årvoll IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gundersen, Mikkel Møller Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haug, Christoffer Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haugen, Jakob Gudbrand Løberg Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Holberg, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hox-Meedom, Nils Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Høy, Fredrik Gillesen Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Høyerholt, Baste Klubb Idrettslaget Try Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Isaksen, Vegard Solhaug Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jacobsen, Iver Tjelle Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Johannessen, Henrik Bøe Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Johansen, Bjørnar Øhrn Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Keilman, Jesper Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kozar, Martin Gunnes Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kreken, Haakon Grunt Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Moe, Noah Nicolai Hartz Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Moen, Sondre Aarflot Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mollatt, Ole Rønningen Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nordklev, Elias Klubb Idrettslaget Try Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nupen-Breivik, Peder Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nysted, Tobias Emblem Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Orholm-Lønseth, Sondre Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Riise, Oscar Birk Andenæs Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sagatun-Langleite, Mikal Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Smedsvig, Oscar August Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sommerstad, Erik Tobias Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Songe, Halvor Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Strande, Eirik Kaas Klubb Idrettslaget Try Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Straume, Sondre Trengereid Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Torgersen, Magnus Kaixiao Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Torkildsen-Husvik, Sander Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ulsaker, Sondre Malecki Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ursin, Nils Erlend Soldal Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Witczak, Viktor Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk

G 15 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergene, Jacob Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bull, Fredrik Olesøn Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn David-Andersen, Philip Tingberg Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Deinboll, Peter Alexander Hjelpdahl Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Drønnesund, Oliver Redigh Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fischer, Ola Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fyksen, Sebastian Sander Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Garstad, Fredrik Wilhelmsen Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gjefsen, Johan Borge Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haustreis, Magnus Christian Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hekneby, Ulrik Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jevne, Kasper Høylo Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Klungland, Sverre Amundsen Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Larstad, Aleksander Asbjørn Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Linnebo, Sivert Klubb Idrettslaget Try Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Longva, Emil August Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mykkeltvedt, Markus Nordgren Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Omland, Sondre Strande Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Opedal, Herman Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rolfsen, Erik Thune Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sandemose, Even Aunbu Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skjærholt, Sverre Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Smith, Ethan Beaumont Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Strand, Leopold Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Taugbøl-Hansen, Herman Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Thurmann-Moe, Philip Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tornes, Kasper Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tuguldur, Sanjay Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ugelstad, Fredrik Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Utistog, Jacob Bentzen Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Wisth, Petter Elias Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Øksnes, Håkon Eiksund Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Østvik, Andreas Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk

G 16 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanestad, Edvard Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Arntzen, Sebastian Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brusveen-Jensen, Torjus Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bye, Felix Nicolai Fabricius Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Falch-Koslung, Brage Klubb Koll, IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Foss, Alfred Oscar Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haakenaasen, Einar Mæland Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haug, Nicolai Klubb Bækkelagets SK Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Holberg, Christopher Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hvatum, Jørgen Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Junge-Larsen, Magnus Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kavanagh, Isak Justin Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Laforce, Aksel Owen Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lehn, Sigurd Lysberg Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ljosland, Nikolai Ottestad Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lutnæs, Truls Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Majak, William Abel Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Michelsen, Christoffer Melbye Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Myrmel-Johansen, Balder Klubb Bækkelagets SK Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nilsen, Nikolai Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nordbotten, Thomas Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Pira, Oscar Alexander Figenschou Klubb Idrettslaget Try Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rakkestad, Håkon Nalum Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Riiber, Ole Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rogstad, Magnus Bergsli Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Røn, Jørgen Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sjaastad, Vegard Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sjåfjell, Wilhelm Louis Klubb Idrettslaget Try Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skjeldal, Alexander Aronsen Klubb Årvoll IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skodvin, Johan Klubb Idrettslaget Try Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sommerhein, Per Noah Pensgaard Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stene, Theodor Val Quintan Lemos Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sørlie, Eirik Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Underhaug, Olav Andreas Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk

G 9 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bartnes, Lars Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bruksås, William Rømuld Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Christensen-Jensen, Alexander Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Damstuen, Storm Thrane Klubb Årvoll IL Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fiskvik, Kristian Eggestad Klubb Hasle-Løren IL Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Flage, Eyvind Aas-Eng Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fosser, Liam Brenden Klubb Årvoll IL Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Granviken, Halvor Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hagen, Lauritz Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Havnen, Per Stephen Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jensen, Filip Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kreken, Henrik Grunt Klubb Bækkelagets SK Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Krüger, Edvard Bjørnaas Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kåsine, Eilev Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lunder, Casper Strømhylden Klubb Årvoll IL Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mossige, Fredrik Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nicolaysen, Eirik Davik Klubb Koll, IL Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nupen-Breivik, Jon Christian Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Osnes-Ringen, Julian Martinius Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Røstum, Andreas Solberg Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sagatun-Langleite, Johannes Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Seljeset, Oskar Nytrøen Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skaar, Johannes Wølneberg Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skeid, Ole Smedsrud Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Solberg-Hansen, Aksel Anker Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Storrø, Aksel Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sæle, Sondre Tveiten Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sætrang, Iver Johnsrud Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Søreide, Filip Johannes Sulheim Klubb Vestre Akers SK Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vines, Lars Vartdal Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Wien, Håkon Kristian Nilsen Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Witczak, Jakob Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk

J 10 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aardal, Ellinor Andrea Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Andenæs-Graver, Fia Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Baardsgaard, Martine Jervell Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Benserud, Ragna Grønnevet Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Biong, Ingebjørg Koren Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bomann-Larsen, Caroline Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bratberg, Ester Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brendengen, Ane Klubb Bækkelagets SK Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Dahll, Beathe Enderlé Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Engebretsen, Josefine Smedsrud Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Frøyshov, Hannah Siljeholm Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gjermshus, Hennie Iversen Klubb Årvoll IL Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Granum, Emma Hansen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Grønvoll, Sofie Åsberg Klubb Årvoll IL Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haug, Ingrid Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Husstad, Erle Eide Klubb Årvoll IL Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jarning, Erle Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jonhaugen, Martine Hellem Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kolderup, Julie Puntervold Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kopperud, Kirsti Eidhammer Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kristiansen, Helena Amélie Trentanove Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Langmoen, Aurora Juel Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nordbotten, Elise Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Norstad, Hege Karlsen Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Näsholm, Astrid Lisa Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rakkestad, Ellinor Lauritzen Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ryste, Sofie Klubb Bækkelagets SK Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sandvik, Sofie Nerigård Klubb Koll, IL Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Simonsen, Tiril Tallulah Bølstad Klubb Årvoll IL Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Snyder, Hedvig Marit Schjerpen Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Steinsvik, Inga Clausen Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stensland, Margit Kristina Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Storvik, Sofie Grøtte Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Strand, Tuva Hagen Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sørebø, Nora Klubb Koll, IL Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Søreide, Hanna Louise Sulheim Klubb Vestre Akers SK Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Thaulow-Huun, Luna Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vislie, Anna Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Weisz, Elida Gram-Knutsen Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Winterhalder, Frida Munkebye Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Zurawska, Kamila Maria Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk

J 11 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagaard, Emma Gundersen Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Aasebø, Kristina Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Andersen, Sigrid Oldervik Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Andreassen, Ella Sofie Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Audsen, Mie Braaten Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Austgulen, Marikken Chammas Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bakkehøi, Tina Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bjerke, Eline Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bjonviken, Alma Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Dankworth, Savanna Elise Fosstenløkken Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Eliassen, Erika Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Elle-Dietrichson, Lykke Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Færevaag, Hedda Kollen Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gjellestad, Ida Berge Klubb Koll, IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Halmø, Idun Stenvold Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Halvorsen, Emmy Katrine Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Heggem, Helena Husum Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Holberg, Anneken Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Høy, Margrethe Gillesen Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Johansen, Hermine Sophie Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kirkerud, Sina Myhrvold Klubb Koll, IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Koller-Sato, Ingrid Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lehovd, Ingrid Klubb Koll, IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lorentzen, Julie Lehne Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Melhus, Erle Solbjørg Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Næss-Ulseth, Annika Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rygh, Mari Oraug Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Scheinert, Signe Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skeie-Hagen, Jenny Furnes Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skjerven, Mia Fjeldheim Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skjærven, Ayumi Fuseya Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sommerstad, Tilla Sofie Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stræth, Sofie Tunheim Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sundin, Eline Timm Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sundin, Johanna Kjelby Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sweetman, Ingrid Louise Wadahl Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Thommessen, Ellinor Klubb Idrettslaget Try Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ursin, Anny Christiane Soldal Klubb Koll, IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Watle, Hermine Margrete Viksmoen Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Werenskjold, Aurora Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Wæhler, Lærke Toft Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk

J 12 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aardal, Ingrid Alma Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Aas, Sara Kielland Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Aas, Ulrikke Bjerkvold Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Almås, Ingrid Sofie Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Alvær, Ada Benestad Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Andersen, Lotte Sofie Oklum Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Baardsgaard, Amalie Jervell Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bakkehøi, Ingrid Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Balmforth, Live Kristine Onsrud Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bihaug-Frøyland, Maren Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bomann-Larsen, Linnéa Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brendengen, Eirill Klubb Bækkelagets SK Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bruksås, Karoline Rømuld Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bye, Cornelia Helene Fabricius Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bøch, Ada Østmo Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ellingvåg, Hanna Kampen Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Erichsen, Mathilde Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Esmann, Jorid Dale Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gilje, Helle Eriksen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gloppe, Ingvild Brandser Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Granum, Mathea Hansen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Grydeland, Mille Tobine Krogseng Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haagensen, Leah Sophie Johnsen Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hedenstrøm, Ida Røvik Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Heiberg, Celine Smith Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hox-Meedom, Pernille Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jensen, Ebba Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jonhaugen, Selma Hellem Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Klovland, Tinde Marie Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Krüger, Leonore Bjørnaas Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ljosåk, Emilie Klubb Bækkelagets SK Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mykkeltvedt, Hedda Nordgren Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Måseide, Helena Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Oldervoll, Embla Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sejersted, Astrid Björk Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sjøberg, Ida Celine Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stavnum, Martine Elise Hansen Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Taugbøl-Hansen, Marie Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Thorleifsson, Ragna Marie Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Thorseth, Lotte Marie Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Witczak, Adela Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ødegaard, Victoria Bjerketveit Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Østensen, Sigrid Siridatter Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk

J 13 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagaard, Nicoline Louise Sørensen Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Aasdalen, Maren Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Alvenes, Tora Bjarttun Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Andreassen, Maia Kulle Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Arntzen, Emma Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Berg-Knutsen, Linde Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Birkemoe, Inger Melhuus Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bonnevie, Hedda Haug Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Braaten, Hanna Cecilia Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Drevvatne, Iseline Knudsen Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Eliassen, Fride Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fergestad, Ida Matheson Klubb Koll, IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fiskå, Signe Kismul Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Flo, Josefina Gustumhaugen Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gjermshus, Helene Czimbalmos Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gussiås, Thea Pladsen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Halvorsen, Tiril Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hardeng, Audhild Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hvatum, Ida Louise Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hättestrand, Selma Amanda Hagfors Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Junge-Larsen, Kamilla Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kavanagh, Mia Andersen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Libæk, Sanna Bakke Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Meldalen, Ida Emilie Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Moen, Mille Ruud Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mossige, Susanne Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nakstad, Iselin Sofie Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Omland, Oline Wik Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Prytz, Sigrid Winge Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ryste, Oda Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Røstberg, Milla Rånes Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Silgjerd, Lilly Kvikne Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sjaastad, Helene Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skaar, Martine Wølneberg Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skjærholt, Solveig Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Solheim, Ingrid Sanne Klubb Idrettslaget Try Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Steimler, Leonora Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Storvik, Emilie Grøtte Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stølan, Agnes Castberg Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Syrrist, Nora Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Thorsrud, Frøya Weum Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tretli, Marie Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vines, Asta Vartdal Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Waldum, Hanne Margit Ingeborg Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Walker, Ella Klaveness Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk

J 14 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bartnes, Nora Catharina Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Benediktsson, June Steigum Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Berg, Maria Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bergh, Maren Klubb Idrettslaget Try Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Borander, Marlin Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bratberg, Ågot Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Carlsen, Nora Duus Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Clement, Lotte Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Dahlstrøm, Ingrid Marie Stjern Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Dankworth, Sienna Fosstenløkken Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Engelvoorn, Stella Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Eriksen, Ada Korsnes Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Franck-Sætervoll, Leah Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Henriksen, Julie Holter Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hodt-Billington, Mai Louise Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hofgaard, Hermine Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hovda, Gabriella Louise Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jebsen, Ingrid Merete Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jernberg, Tuva Wilkens Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Johansen, Signe Øhrn Klubb Njård Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kalheim, Victoria Mathisen Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kjølseth, Victoria Marie Svensøy Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lorentzen, Ada Hagli Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lønstad, Anniken Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Marcussen, Charlotte Weyergang Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Michelsen, Nora Melbye Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nesheim, Alma Bjørkelund Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Reikvam, Helle Marie Moen Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rimol, Lea Maria Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ruud-Hansen, Erika Marie Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rygh, Josefine Oraug Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skjerve-Hansen, Idun Klubb Koll, IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skjerven, Hennie Fjeldheim Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Strand, Nicoline Klubb Njård Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Strengelsrud, Isa Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stueflotten, Emma Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sølland, Tilde Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Willoch, Agathe Dorthea Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Willoch, Hedvig Marie Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk

J 15 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Johanne Elise Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Andersen, Ella Louise Oklum Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Belbo-Stenhagen, Ada Elise Klubb Idrettslaget Try Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bjørkmann, Hedda Njå Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Borch-Jenssen, Victoria Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brurok-Söderström, Mathilde Lisa Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Christensen, Mie Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Christensen, Stella Holm Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Eide, Rebecca Stusvik Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Eide, Julia Stusvik Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fergestad, Mia Matheson Klubb Koll, IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Husnes, Stella Lekhal Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jensen, Anna Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kristiansen, Vilma Hallan Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kvamme, Helena Bergman Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lie-Vik, Mina Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lund, Mina Sveen Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nordengen, Ida Marie Sirevåg Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Opheim, Mina Kristine Bugge Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Pedersen, Erle Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sjøberg, Tine Isabelle Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sponnich, Adeline Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stenseth, Ada Marie Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sundsbø, Ingrid Sandnes Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ursin, Erle Henriette Soldal Klubb Koll, IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Weisz, Clara Gram-Knutsen Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk

J 16 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasebø, Kamilla Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Adolfsen, Tuva Thorstensen Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Benserud, Astrid Grønnevet Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Berg, Linnea Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Botilsrud, Silje Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Braaten, Hedda Helena Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bruksås, Hedvig Vilhelmine Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Digre, Agathe Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Garsjø, Susanne Marie Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Grydeland, Mia Josefine Krogseng Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hafsten, Elise Teige Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hansen, Charlotte Andrea Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hauge, Hanne Wærp Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Havig-Gjelseth, Erle Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hjelseth-Steen, Aurora Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hofgaard, Frida Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jacobsen, Oda Tjelle Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kvalvaag, Liv Smith Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Larsen, Victoria Trevisan Klubb Njård Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Løken, Helene Klubb Bækkelagets SK Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Malm, Andrea Marie Angell Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Narvestad, Charlotte Standeren Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Røstberg, Vilde Rånes Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Scheinert, Eira Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skjerven, Anna Fjeldheim Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Steine-Eriksen, Thea Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stordalen, Olivia Klubb Idrettslaget Try Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Øverland, Anniken Cloetta Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Øverland, Christine Cloetta Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk

J 9 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Austgulen, Matilda Chammas Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bøch, Hedvig Østmo Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Christoffersen, Lykke Lervik Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Dahll, Beathe Enderlé Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Engeseth, Agnes Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Grønstad, Signe Sofie Heggen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kristiansen, Helena Amélie Trentanove Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kvamme, Silje Bergman Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kvamme, Wilma Bergman Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Refsnes, Pia Boye Klubb Koll, IL Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Scheinert, Maren Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Solheim, Ida Aksnes Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Teksten, Hanna Kirkehei Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk

K 17 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andberg, Eva Helene Klubb Rustad Idrettslag Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Andreassen, Milla Grosberghaugen Klubb Bækkelagets SK Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Barland, Mathea Perlestenbakken Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Buen, Synne Andersen Klubb Rustad Idrettslag Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bøhmer, Sara Klubb Rustad Idrettslag Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Eide, Andrea Marie Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gussiås, Hedda Pladsen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hågensen, Camilla Svestad Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jebsen, Karoline Johanne Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Johansen, Kjerstin Øhrn Klubb Njård Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Longva, Karoline Klubb Rustad Idrettslag Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Omland, Synne Strande Klubb Kjelsås IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rehn, Sarah Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rønningen, Anna Hoel Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Solem, Vilde Klubb Njård Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stangeland, Helene Ludahl Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stavrum, Stella Lucia Bettum Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sørbye, Hanna Engesæter Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Thurmann-Moe, Christine Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Watndal, Jenny Bryntesen Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk

K 18 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanestad, Oda Kirstine Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jernberg, Aurora Wilkens Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Krogsrud, Emilie Marie Moland Klubb Heming, IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Steine-Eriksen, Tiril Klubb Lyn Ski Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stovner, Vilma Halstenstad Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk

K 19/20 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Hanna Eckhardt Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brennhovd, Ingvild Julie Schrøder Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hagen, Fredrikke Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Henriksen, Eline Holter Klubb Bækkelagets SK Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Høeg, Heidi Melhus Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Raastad, Nora Sødal Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Smith, Abigail Winston Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk

M 17 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Balmforth, Fredrik Onsrud Klubb Heming, IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Borg, Martin Christoffer Klubb Koll, IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Deinboll, Wilhelm Hjelpdahl Klubb Bækkelagets SK Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Diab, Nilas Goa Klubb Njård Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Finstad, Thomas Klubb Heming, IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gaaserud, Henrik Klubb Lyn Ski Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Håland, Nikolai Wik Klubb Koll, IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ivan, Peter Vilhelm Dalholt Klubb Rustad Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kjensjord, Erik Salater Klubb Lyn Ski Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kjensjord, Vegard Salater Klubb Lyn Ski Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Koller-Sato, Magnus Olav Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Melbye, Mons Klubb Årvoll IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tjernshaugen, Sven August Klubb Bækkelagets SK Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tysseland, Kristian Klubb Koll, IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Waldum, Christoffer Carl Helge Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ødegaard, Magnus Bjerketveit Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk

M 18 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjertnæs, Lars Michael Saab Klubb Njård Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brennhovd, Petter Andreas Schrøder Klubb Lyn Ski Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Enger, Sivert Stene Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jortveit, Nottov Nergården Klubb Lyn Ski Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Osnes-Ringen, Filip Klubb Lyn Ski Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ottestad, Jørgen Bjørndal Klubb Lyn Ski Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Saghaug, Aksel Saue Klubb Lyn Ski Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vetleseter, Ferdinand Pfanzelter Klubb Lyn Ski Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk

M 19/20 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almaas, Morten Klubb Lyn Ski Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Alvsåker, Jakob Fiskaa Klubb Lyn Ski Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Amundsen, Alexander Klubb Lyn Ski Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bakke, Aleksander Gausen Klubb Njård Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gråbøl-Undersrud, Emil Klubb Lyn Ski Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gussiås, Oscar Pladsen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haugan, Armann Saastad Klubb Lyn Ski Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sjøholt, Fredrik Klubb Bækkelagets SK Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
NIF-EPI01, 01