Hopp til innhold

Rossignolrennet 2022

Offisiell påmeldingsperioden er utløpt, men vi har nå åpnet for online etteranmelding frem til onsdag 9. februar 2022 kl.23.59 De som etteranmelder seg blir IKKE seedet i fellesstartfeltene. Rennet i år er en del av Møller Bil Cup og Superski-cup. Løypelengdene avviker noe fra det som står her i SportsAdmin/MinIdrett. Merk NY Innbydelsen og vedlagte løypekart. OBS!!! Kontroller at dere legger inn riktig brikkenummer når dere melder dere på.

  • Når: 12.02.2022
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Grorud
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 09.02.2022

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 12.02.2022 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2022 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2022 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2022 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2022 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2022 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2022 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2022 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2022 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2022 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2022 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2022 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2022 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2022 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2022 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2022 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2022 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2022 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2022 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 0
Start 12.02.2022 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 0
Start 12.02.2022 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 0
Start 12.02.2022 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2022 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 0
Start 12.02.2022 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 0
Start 12.02.2022 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 0
Start 12.02.2022 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2022 Klasse Special Olympics Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagaard, Carl Henrik Sørensen Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Alm-edvardsen, Sindre Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Benberg, Oscar Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bjerke, Herman Granaas Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bjørkhaug, Jonas Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Braaten, Christian Magnus Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bruusgaard, Magnus Emil Klubb Koll, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Clement, Lucas Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Corneliussen-Ramm, Adrian Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Damstuen, Storm Thrane Klubb Årvoll IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Deely, Liam Frøyen Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Dybwad, Mattis Larsen Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ekström, Gustav Østmo Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Guerrero-Wilner, Casper Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hardangen, Edvald Klubb Hasle-Løren IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hardeng, Sondre Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Henaug-Hansen, Alfred Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hetlelid, Julian Merli Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Husebø, Anton Emil Kirkeby Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Huser, Christian Røsholdt Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jakobsen, Kasper Peter Boeck Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kabbe, Petter Renbjør Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kamvissis, Nikolai Njøten Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Langbakk, Jacob Kristiansen Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lexerød, Max Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lexerød, Felix Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lied-Storstenvik, Wilhelm Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lippe, Hans Tollersrud von der Klubb Nittedal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lorentzen, Aksel Hagli Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Löfgren, Simon Kristian Klubb Årvoll IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Otterstad, Tristan Agledahl Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rimol, Elias Leonard Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rogstad, Martin Bergsli Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rytter, Milo Emanuel Klubb Koll, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Røynås, Oskar Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Røynås, Viktor Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Saga, Adrian Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Silkoset, Ola Klubb Gjerdrum IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skavhaug-Flender, Albert Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skogheim, Eirik Klubb Hasle-Løren IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Solheim, Christian Sanne Klubb Idrettslaget Try Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Solheim, Knut Sanne Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Spilling, Edward Sebastian Dela Cruz Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stende, Alfred Lund Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sørumshagen, Eirik Ellefsrud Klubb Moen Sportsklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Thorsrud, Åsmund Weum Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tjora, Halvard Larsen Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tveit, Aiken Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Walther-Jensen, Theodor Klubb Koll, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Wik, Mikkel Soldal Klubb Årvoll IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aannestad, Johannes Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Aass, Herman Dahl Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Aigner, Leopold Lutnæs Klubb Nittedal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Bartnes, Hans Jørgen Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Berg, Kristoffer Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Berge, Erlend Bråten Klubb Koll, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Birkemoe, Ole Melhuus Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Bjørnholt, Julian Alexander Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Bätz, Tim Klubb Årvoll IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Camerer, Oscar Gram Klubb Njård Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Cornelissen, Jiri Hesselink Klubb Nittedal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Ertsås, Sverre Reitan Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Foss, Oscar William Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Fredriksen, Olav Klubb Idrettslaget Try Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Frostestad-Stenbrenden, Ulrik Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Grossmann, Niclas Grundt Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Haug, Tøger Emiil Klubb Moss Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Havnevik, Sverre Ek Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Hjorthaug, Sondre Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Jean-Bothner, Lavrans Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Jørgenrud, Martin Lyngvær Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Landsbakken, Mattis Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Lidicky, Nuri Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Ljosland, Aksel Ottestad Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Longva, Halvor Johan Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Lutnæs, Haakon Dalen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Lødøen, Tinius Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Mehl-Bjørkli, Tobias Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Michelet, Paulus Alexander Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Mæland, Torgrim Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Nystad, Kristen Haakon Klubb Nittedal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Næss, Mats Engesæter Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Næssvik, Axel Skrøppa Klubb Årvoll IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Rømo, Edvald Klubb Årvoll IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Sigernes, Lars Nylund Klubb Årvoll IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Skaug, Erling Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Skjærholt, Sigve Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Solheim, Erik Mo Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Tronsmo-Oraug, Filip Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Ulsaker, Sebastian Malecki Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Vaagland, John Frigstad Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Wollik, Kristoffer Ruud Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles

G 12 år - 2 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aukland, Gustav Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Bergersen, Olav Resellhagen Klubb Magnor UL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Bjerke, Lars Christian Granaas Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Bjørk-Skaflestad, Haaken Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Blytt, Jørgen Aksel Hvidsten Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Bogerud, Marius Våge Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Brenna, Vegard Klubb Magnor UL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Bringsjord, Martin Slåtsveen Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Brusveen-Jensen, Tellef Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Christoffersen, Axel Lervik Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Clement, Liam Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Eilertsen, Emil Kalfoss Klubb Nittedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Erikstein, Nikolai Fosser Klubb Driv Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Franck-Sætervoll, Olav Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Garvik, Nicholas von Jakitsch Klubb Njård Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Gihle, Magnus Syversen Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Glendrange, Simen Kjenseth Klubb Nittedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Haslene-Lien, Philip Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Haugen, Ola Bjørn Løberg Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Havig-Gjelseth, Ola Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Hellerud, Thomas Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Henning, Håkon Bruksås Klubb Hasle-Løren IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Hippe, Oscar Kronberg Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Jarsve, Oliver Hjertum Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Johannessen, Christian Schei Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Johannessen, Marius Volldal Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Johnsen, Magnus Vea Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Lier, Halvor Stedje Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Molund, Elias Klubb Lommedalens IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Mortensen, Jakob Magnæs Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Myhr, Marco Ly Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Myhre, Marcus Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Mørk, Patrick Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Nupen-Breivik, Magnus Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Olsen, Emil Mathias Eek Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Olsrød, Nicolai Disch Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Osnes-Ringen, Aksel Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Ous, Herman Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Røstum, Jonas Solberg Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Sanders, Theodor Aleksander Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Sandnes, Magnus Broch Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Skartlien, Arian Snoensgjelen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Skogheim, Håkon Klubb Hasle-Løren IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Smedsvig, Aksel Martinius Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Sterud, Oscar Klubb Gran IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Stueflotten, Trym Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Tærud-Halvorsen, Brage Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Utheim, Sigurd Ånestad Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Vollset, Martin Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Øyen, Benjamin Peter Wiklund Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles

G 13 år - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarnes, Sverre Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Alnes, Levi Liljevold Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Andersen, Magnus Adelsten Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Benberg, Oliver Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Benserud, Knut Grønnevet Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Berge, Brage Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Bergersen, Iven Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Bjonviken, Iver Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Boije, Elias Wiig Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Brenna, Martin Amlie Klubb Idrettslaget Try Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Dalbye, Aksel Andreas Lorang Klubb Moss Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Deely, Aslak Richard Frøyen Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Engelvoorn, David Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Eriksson, Sondre Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Finckenhagen, August Bo Oscar Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Foss, Aksel Alvar Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Fredriksen, Sverre Klubb Idrettslaget Try Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Gjellestad, Christian Berge Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Grossmann, Magnus Grundt Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Hasle, Jørgen Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Haukvik-Jensen, Jone Klubb Årvoll IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Heimdal, Magnus Næsfeldt Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Jacobsen, Felix Nygård Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Kollien, Eirik Andreassen Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Kristensen, Erling Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Kristensen, Sivert Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Kristiansen, Evert Hallan Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Lied-Storstenvik, Aksel Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Lund, Marius Jahre Klubb IL Jardar Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Lødøen, Thorvald Klubb IL Jardar Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Marcussen, Clifford Tari Klubb Nesodden IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Melleby, Morten Sigurd Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Mossin, Lars Gramshaug Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Mølmann-Sand, Theo Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Nybo, Christoffer Krogsgård Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Nyhuus, Marcus Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Otterstad, Eskil Agledahl Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Owe, Theodor Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Riise-Hanssen, Henrik Fossland Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Rygh, Karl Oraug Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Rytter, Rafi Leonel Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Sandven, Markus Husby Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Seljeset, Isak Nytrøen Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Skjærven, Taiyo Fuseya Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Skridshol, Mikkel Wehler Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Steinsvik, Jacob Clausen Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Stoknes, Jacob Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Storrø, Emil Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Sweetman, Oliver Alexander Wadahl Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Syrstad, Erik Aleksander Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Søreide, Jakob Andreas Sulheim Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Tannæs-Fjeld, Viktor Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Thommessen, Hans Wilhelm Klubb Idrettslaget Try Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Thuen, Kristoffer Sandbu Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Tronsmo-Oraug, Aleksander Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Wedum, Axel Kristian Trovåg Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Weisz, Alfred Gram-Knutsen Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Ødegård, Nils Aas Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Øksnes, Erik Eiksund Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles

G 14 år - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Andreas Fyksen Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Aas, Fredrik Fyksen Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Andersen, Sondre Oldervik Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Andersgaard, Tobias Eriksen Klubb Årvoll IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Berntzen, Sverre Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Bjørkhaug, Peder Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Boye-Holmefjord, Fredrik Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Brendengen, Martin Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Bruland, August Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Ellingvåg, Henrik Kampen Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Engeseth, Herman Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Engeseth, Ulrik Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Fjell, Ulrik Aleksander Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Foss, Anton Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Gjethammer, Oliver Klubb Idrettslaget Try Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Haug, Lars Hermund Klubb Moss Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Haug, Christoffer Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Helling, Svein Nikolai Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Holberg, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Hox-Meedom, Nils Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Høyerholt, Baste Klubb Idrettslaget Try Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Isaksen, Vegard Solhaug Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Jacobsen, Iver Tjelle Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Johansen, Bjørnar Øhrn Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Karfjell, Karl Emil Fiskvik Klubb Dikemark IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Keilman, Jesper Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Klouman, Peder Christian Gerhard Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Kreken, Haakon Grunt Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Lysheden-Vogt, Jonatan Herman Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Moe, Noah Nicolai Hartz Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Moen, Sondre Aarflot Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Myhre, Mathias Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Mølmen-Nertun, Wilmer Klubb Dikemark IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Nordklev, Elias Klubb Idrettslaget Try Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Nupen-Breivik, Peder Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Nysted, Tobias Emblem Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Olaussen, Eskil Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Orholm-Lønseth, Sindre Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Orholm-Lønseth, Sondre Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Rasch-Olsen, Morten Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Rød, Ludvik Blichfeldt Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Sanderud, Alfred Holtan Klubb Årvoll IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Sjøstrand, Even Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Skaalerud, Anders Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Smedsvig, Oscar August Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Solberg, Adam Tormodsønn Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Sommerstad, Erik Tobias Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Sundnes, Birk Bakke Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Trana, Erik Hårstad Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Ulleberg, Trym Fluge Klubb Idrettslaget Try Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Ulsaker, Sondre Malecki Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Ursin, Nils Erlend Soldal Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Wahl, Peter Mathias Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Wallberg, Frode Sven Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Wangensteen, Boye Klubb Årvoll IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Wiig, Lauritz Øvland Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Øiseth, Cody Nikolai Casey Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Øpstad, Erlend Hellerud Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Øwre-Johnsen, Tobias Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles

G 15 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alnes, Linus Liljevold Klubb Lommedalens IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Andreassen, Peder Wettre Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Aune, Pelle Christiansen Stub Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Bergene, Jacob Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Bull, Fredrik Olesøn Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Båtnes, Emil Hansen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Dahl, Kristian Heggelund Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Deinboll, Peter Alexander Hjelpdahl Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Drønnesund, Oliver Redigh Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Ekern, Kristian Klubb Idrettslaget Try Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Ekrheim, Bastian Klubb Holmen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Ellevold, Karsten Klubb Oppstad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Ellevold, Ole Jacob Klubb Oppstad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Falkenberg-Jensen, Emil Klubb Holmen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Finstad, Magnus Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Fischer, Ola Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Frey, Sondre Leknes Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Fyksen, Sebastian Sander Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Garstad, Fredrik Wilhelmsen Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Gjefsen, Johan Borge Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Hagen, Elias Hetle Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Hallås, Fredrik Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Haug, Ludvik Kjos Klubb Dikemark IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Haustreis, Magnus Christian Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Hesjedal-Tronstad, Fredrik Klubb Spydeberg IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Hjorthaug, Heine Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Hovde, Noah Aasen Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Husebø, August Kirkeby Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Hørgård, Aleksander Klubb IL Jardar Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Håkerud, Nicolai Bergstrøm Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Jacobsen, Noah Nygård Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Jensen, William Einvik Klubb Runar, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Jevne, Kasper Høylo Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Johnsen, Phillip Christian Joys Klubb Idrettslaget Try Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Johnsen, Henrik Vea Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Jørgensen, Henrik Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Klungland, Sverre Amundsen Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Larstad, Aleksander Asbjørn Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Levorstad, Eskild Klubb Spydeberg IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Linnebo, Sivert Klubb Idrettslaget Try Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Lommerud, Elmer Olaf Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Longva, Emil August Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Lund, Ola Jahre Klubb IL Jardar Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Myhre, Johannes Giertsen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Mykkeltvedt, Markus Nordgren Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Mæland, Borgar Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Omland, Sondre Strande Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Opedal, Herman Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Rønning, Per Sunde Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Sand, Simen Svehaug Klubb Frogner IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Sandemose, Even Aunbu Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Skjærholt, Sverre Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Skovseth, Tobias Hansen Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Smith, Ethan Beaumont Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Sogstad-Tønnessen, Nils Klubb Lommedalens IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Solbakken, Birk Arne Klubb Oppstad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Stangvik, Sigmund Aashaug Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Strand, Leopold Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Strandli, Brage Klubb Holmen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Svindseth, Henrik Klubb Holmen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Taugbøl-Hansen, Herman Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Thorseng, Even Nygård Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Thronsen, Erik Clark Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Thurmann-Moe, Philip Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Tinglum, Amund Anjasønn Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Tornes, Kasper Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Tuguldur, Sanjay Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Tveit, Haakon Robert Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Tveitnes, Albert Juvik Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Utistog, Jacob Bentzen Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Vangstein, Victor Aamot Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Venbakken, Thomas Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Vik, Håvard Audahl Klubb Lommedalens IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Westad-Davidsen, Jo Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Westberg, Hans Kumar Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Østvik, Andreas Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Årdal, Marius Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles

G 16 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanestad, Edvard Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Andersen, Tobias Repstad Klubb Moss Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Arntzen, Sebastian Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Blåfjell, Magnus Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Brandt-Rasmussen, Petter Mellegård Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Brusveen-Jensen, Torjus Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Bye, Felix Nicolai Fabricius Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Daviknes-Andreassen, Anders Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Daviknes-Andreassen, Mats Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Foss, Alfred Oscar Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Gomo, Theodor Dilling Klubb Oppegård IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Haakenaasen, Einar Mæland Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Harbo, Torjus Magnus Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Haukvik-Jensen, Gaute Klubb Årvoll IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Heir, Håkon Emiil Klubb Ås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Hermansen, Christian Gjermundsen Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Holberg, Christopher Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Hvatum, Jørgen Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Jensen, Benjamin Røssum Klubb Hakadal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Johansen, Patrick Klubb Oseberg Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Junge-Larsen, Magnus Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Katla, Kristoffer Jebens Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Kavanagh, Isak Justin Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Kristiansen, Mathias Klubb Nes Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Kristiansen, Ludvik Sandvik Klubb Idrettslaget Try Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Leikanger, Sigurd Andreas Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Lippe, Truls Tollersrud von der Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Ljosland, Nikolai Ottestad Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Lorentsen, Jakob Bruun Klubb Koll, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Ludvigsen, Marius Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Majak, William Abel Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Moskaug, Sivert Listøl Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Myhre, Mats Mørch Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Myrmel-Johansen, Balder Klubb Bækkelagets SK Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Nilsen, Nikolai Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Nilssen, Fredrik Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Nymark-Veum, Herman Klubb Idrettslaget Try Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Næss, Marcus Alexander Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Olaussen, Sondre Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Pedersen, Markus Buraas Klubb Fet Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Petterson, Mathias Lie Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Petterson, Markus Lie Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Riiber, Ole Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Rogstad, Magnus Bergsli Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Rüger, Christoffer Klubb Gulset IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Røn, Jørgen Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Simonsen, Knut Ole Fredheim Klubb Trøsken IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Sjaastad, Vegard Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Skjeldal, Alexander Aronsen Klubb Årvoll IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Sommerhein, Per Noah Pensgaard Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Støtvig, Kasper Fet Klubb Oseberg Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Sundnes, Iver Bakke Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Sætre-Lorentzen, Mons Klubb Fet Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Sørlie, Eirik Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Thorstensen, Mathias Heuer Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Tømterud, William Klubb Harestua IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Underhaug, Olav Andreas Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Vestli, Marius Klubb Fet Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Vike, Lars Opstad Klubb Oseberg Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Værnes, Eirik Sjøl Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bartnes, Lars Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Brosten, Odin Arnkværn Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gjermshus, Magnus Iversen Klubb Årvoll IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gjernes, Ola Klubb Lyn Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Grøneng, Olav Aas Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lund, Isak Alf Monnest Klubb Fossum IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lutnæs, Eirik Dalen Klubb Vestre Akers SK Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Michelet, Herman Nicolai Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Saga, Christian Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Samuelsen, Sigurd Schwartz Klubb Idrettslaget Try Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Søreide, Filip Johannes Sulheim Klubb Vestre Akers SK Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Thunes-Høegh, Kasper Klubb Fossum IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vasvåg-Snellingen, Birk Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Wallberg, Knut Lars Klubb Heming, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersgaard, Vetle Eriksen Klubb Årvoll IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Audsen, Ole Braaten Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Birkemoe, Nils Melhuus Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bruksås, William Rømuld Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Christensen-Jensen, Alexander Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Conradi-Tollefsen, Jens Peter Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Conradsen, Eirik Kjær Klubb Årvoll IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Danielsen, Tobias Hagane Klubb Hasle-Løren IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Djau, Kevin-Sidi Junior Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Eriksen-Holth, Oscar Alexander Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fiskvik, Kristian Eggestad Klubb Hasle-Løren IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Glendrange, Sverre Kjenseth Klubb Nittedal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Grave-Karlsen, Gabriel Araya Klubb Årvoll IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hagen, Birk-Håkon Lindholm Klubb Årvoll IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hasselberg, Anton Eivind Alrik Basmo Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hellerud, Fredrik Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hokseggen, Ådne Klubb Årvoll IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Høstan, August Behrens Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jensen, Filip Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kjenseth, Aleksander Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kreken, Henrik Grunt Klubb Bækkelagets SK Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nicolaysen, Eirik Davik Klubb Koll, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nupen-Breivik, Jon Christian Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nyseth, Brede Holund Klubb Nittedal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Oddanger-Heggdalsvik, Noah Klubb Årvoll IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Osnes-Ringen, Julian Martinius Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Røstum, Andreas Solberg Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Samuelsen, Haakon Schwartz Klubb Koll, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Seljeset, Oskar Nytrøen Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Storrø, Aksel Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Strandberg, Markus Gamst Klubb Nittedal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Toftemo, Oscar Smids Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vagrum, Christian Klubb Bækkelagets SK Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Walland, Sverre Beck Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alvenes, Eira Filippa Bjarttun Klubb Bækkelagets SK Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Baardsgaard, Martine Jervell Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Benserud, Ragna Grønnevet Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bomann-Larsen, Caroline Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Brendengen, Ane Klubb Bækkelagets SK Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Brosten, Hedda Arnkværn Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Djau, Jemila Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fanebust, Sigrid Ulvin Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Friid-Hauglund, Hennie Thaline Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Frøyshov, Hannah Siljeholm Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gjermshus, Hennie Iversen Klubb Årvoll IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gjethammer, Nora Klubb Idrettslaget Try Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Granum, Emma Hansen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Grønvoll, Sofie Åsberg Klubb Årvoll IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gulbrandsen, Anna Carina Klubb Fossum IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Heelan, Olivia Rebecca Klubb Dikemark IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hippe, Hedda Kronberg Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Husstad, Erle Eide Klubb Årvoll IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jonhaugen, Martine Hellem Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kampen, Heidi Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kampen, Kari Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Karfjell, Ella Kristine Fiskvik Klubb Dikemark IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Langmoen, Aurora Juel Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Olaussen, Karoline Røren Klubb Nittedal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ryste, Sofie Klubb Bækkelagets SK Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Simonsen, Tiril Tallulah Bølstad Klubb Årvoll IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Snyder, Hedvig Marit Schjerpen Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Steinsholt, Inga Molstad Klubb Årvoll IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Strand, Tuva Hagen Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Strandberg, Sonja Wasserfall Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Strande, Live Kaas Klubb Idrettslaget Try Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sundre, Bertine Klubb Hasle-Løren IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Søreide, Hanna Louise Sulheim Klubb Vestre Akers SK Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Thunes-Høegh, Hedda Hermine Klubb Fossum IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Weisz, Elida Gram-Knutsen Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagaard, Emma Gundersen Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Audsen, Mie Braaten Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Bjerke, Eline Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Bjonviken, Alma Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Brenna, Karen Klubb Magnor UL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Eliassen, Erika Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Ertsås, Marit Reitan Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Færevaag, Hedda Kollen Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Grøthe, Solveig Drege Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Halmø, Idun Stenvold Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Halvorsen, Emmy Katrine Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Holberg, Anneken Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Holmesland, Kristiane Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Jacobsen, Amalie Høye Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Jacobsen-Sjue, Eira Klubb Nittedal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Johannesen, Emma Minge Klubb Nesodden IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Johannesen, Milla Minge Klubb Nesodden IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Johansen, Hermine Sophie Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Knutsen, Ella Margrethe Sande Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Koller-Sato, Ingrid Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Leibsland, Mathea Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Lorentzen, Julie Lehne Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Martinsen, Ingvild Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Melhus, Erle Solbjørg Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Moldestad, Ingeborg Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Mork, Nora Marie Brunvoll Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Ruud, Selma Bjerck Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Scheinert, Signe Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Skjerven, Mia Fjeldheim Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Skjærven, Ayumi Fuseya Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Smidt, Julie Fevang Klubb Nittedal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Solheim, Elisabeth Mo Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Sundin, Eline Timm Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Sweetman, Ingrid Louise Wadahl Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Sørumshagen, Ingebjørg Ellefsrud Klubb Moen Sportsklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Ursin, Anny Christiane Soldal Klubb Koll, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Valstad, Alma Anjadatter Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Werenskjold, Aurora Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Øwre-Johnsen, Vilde Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles

J 12 år - 2 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaneby, Anna Kristiansen Klubb Nittedal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Aardal, Ingrid Alma Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Almås, Ingrid Sofie Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Backer-Grøndahl, Kaia Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Balmforth, Live Kristine Onsrud Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Bjørheim, Agnes Talha Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Bomann-Larsen, Linnéa Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Boye-Holmefjord, Frida Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Bratlie, Ida Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Brendengen, Eirill Klubb Bækkelagets SK Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Bruksås, Karoline Rømuld Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Bye, Cornelia Helene Fabricius Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Bøch, Ada Østmo Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Dybwad, Maja Larsen Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Edland-Gryt, Ella Klubb Bækkelagets SK Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Ellingvåg, Hanna Kampen Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Ervasti, Ellen Alexandra Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Espegren, Emilie Pernille Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Granum, Mathea Hansen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Grydeland, Mille Tobine Krogseng Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Hedenstrøm, Ida Røvik Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Hegdahl, Vilja Schjølberg Klubb Nesodden IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Heiberg, Celine Smith Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Hox-Meedom, Pernille Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Huitfeldt, Sine Henrikke Holck Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Jacobsen, Molly Marie Klubb Konnerud IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Jensen, Ebba Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Jonhaugen, Selma Hellem Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Klovland, Tinde Marie Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Ljosåk, Emilie Klubb Bækkelagets SK Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Mikkonen, Elina Marie Klubb Nittedal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Moldestad, Amalie Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Mykkeltvedt, Hedda Nordgren Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Måseide, Helena Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Nordbø, Amalie Lilleheim Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Nyseth, Bertine Holund Klubb Nittedal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Onstad, Nora Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Ruden, Maja Sæl Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Sejersted, Astrid Björk Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Sjaaeng, Minea Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Sjøberg, Ida Celine Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Skinnes, Vienna Klubb Lier IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Sletten, Eileen Nordbø Klubb Nittedal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Solberg, Emma Klubb Spydeberg IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Stavnum, Martine Elise Hansen Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Støtvig, Maria Fet Klubb Oseberg Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Sørlie, Mathea Sofie Borgaas Klubb Bækkelagets SK Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Taugbøl-Hansen, Marie Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Thorleifsson, Ragna Marie Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Thorseth, Lotte Marie Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Tjelle, Anna Sølvberg Klubb Nittedal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn von Brasch, Julie Klubb Hasle-Løren IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Wallberg, Sine Elisabeth Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Ødegaard, Victoria Bjerketveit Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Øpstad, Helene Hellerud Klubb Asker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Østensen, Sigrid Siridatter Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Årdal, Martine Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles

J 13 år - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagaard, Nicoline Louise Sørensen Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Aas, Astrid Klubb Oseberg Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Aasdalen, Maren Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Almlid, Agnes Blehr Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Alvenes, Tora Bjarttun Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Andreassen, Maia Kulle Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Arntzen, Emma Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Berg-Knutsen, Linde Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Birkemoe, Inger Melhuus Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Bjørnstad, Elise Klubb Koll, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Bonnevie, Hedda Haug Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Braaten, Hanna Cecilia Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Brandstadmoen, Mari Helene Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Djau, Ayda Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Eliassen, Fride Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Fergestad, Ida Matheson Klubb Koll, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Flo, Josefina Gustumhaugen Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Gussiås, Thea Pladsen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Hardeng, Audhild Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Hernes, Sofie Sole Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Hvatum, Ida Louise Klubb Njård Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Johansen, Linnea Klubb Oseberg Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Kallåk, Tilde Gustavsen Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Kavanagh, Mia Andersen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Libæk, Sanna Bakke Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Meldalen, Ida Emilie Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Mo, Andrea Haugmoen Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Prytz, Sigrid Winge Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Ryste, Oda Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Silgjerd, Lilly Kvikne Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Sjaastad, Helene Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Skjærholt, Solveig Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Solheim, Ingrid Sanne Klubb Idrettslaget Try Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Steimler, Leonora Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Syrrist, Nora Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Thorsrud, Frøya Weum Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Torkildsen, Thea Elise Klubb Idrettslaget Try Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Vaagland, Louise Frigstad Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Vagrum, Emilie Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Waldum, Hanne Margit Ingeborg Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Walker, Ella Klaveness Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles

J 14 år - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aukland, Anna Klubb Oseberg Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Bartnes, Nora Catharina Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Benediktsson, June Steigum Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Berg, Maria Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Bergersen, Hedda Resellhagen Klubb Magnor UL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Berntsen, Pernille Medalen Klubb Asker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Borander, Marlin Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Brenna, Julie Klubb Magnor UL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Carlsen, Nora Duus Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Clement, Lotte Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Dankworth, Sienna Fosstenløkken Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Engelvoorn, Stella Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Eriksen, Ada Korsnes Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Fagernes, Frida Aurora Sletmoen Klubb Asker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Finsrud, Sanne Fossmellem Klubb Magnor UL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Franck-Sætervoll, Leah Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Gjone, Hanna Paalerud Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Henriksen, Julie Holter Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Hodt-Billington, Mai Louise Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Hofgaard, Hermine Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Jebsen, Ingrid Merete Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Jensen, Frida Jakobsen Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Jernberg, Tuva Wilkens Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Johansen, Signe Øhrn Klubb Njård Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Johansen, Emma Wilhelmine Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Kongsvold, Karoline Klubb Idrettslaget Try Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Ljosland, Maja Ottestad Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Lorentzen, Ada Hagli Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Lønstad, Anniken Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Marcussen, Charlotte Weyergang Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Negård-Olsen, Elise Klubb Granli IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Olaussen, Une Maria Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Reusch, Astrid Marianne Jøranlid Klubb Idrettslaget Try Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Rimol, Lea Maria Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Ruud-Hansen, Erika Marie Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Rød, Emma Elise Meinert Klubb Oppegård IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Saint-Amand, Mathilde Jeanne Ines Roelly Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Scheele, Helene Klubb Koll, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Skjerve-Hansen, Idun Klubb Koll, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Skjerven, Hennie Fjeldheim Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Solli, Mina Daasvand Klubb Asker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Steensen, Linea Klubb Oppegård IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Strand, Nicoline Klubb Njård Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Strøm, Aase Klubb Nesodden IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Stueflotten, Emma Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Værnes, Hedda Pauline Sjøl Klubb Asker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Willoch, Agathe Dorthea Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Willoch, Hedvig Marie Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Ytre-Arne, Liv Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles

J 15 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanensen, Anja Thomasgaard Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Aas, Kristina Skulestøyl Klubb Gransherad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Allum, Solveig Michaelsen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Belbo-Stenhagen, Ada Elise Klubb Idrettslaget Try Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Bergersen, Ea Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Bjørkmann, Hedda Njå Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Borge, Julie Klubb Granli IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Brurok-Söderström, Mathilde Lisa Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Christensen, Mie Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Christensen, Stella Holm Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Dolven, Marte Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Eide, Rebecca Stusvik Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Engelstad, Madicken Bjerke Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Fergestad, Mia Matheson Klubb Koll, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Gihle, Synne Syversen Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Grindstad, Lilly Præsttun Klubb Nittedal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Grøthe, Emilie Drege Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Haugen, Kaja Ekrheim Klubb Holmen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Helgesen, Heidi Midtbø Klubb Jutul IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Henaug-Hansen, Anna Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Hernes, Julie Sole Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Huitfeldt, Sidsel Elise Holck Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Høidalen, Marte Kristine Kollerød Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Jacobsen-Sjue, Mina Klubb Nittedal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Jensen, Anna Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Kristiansen, Vilma Hallan Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Krogh, Juni Fang Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Kvamme, Helena Bergman Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Langbakk, Aurora Kristiansen Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Leivestad, Tuva Gundersen Klubb Fossum IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Lie-Vik, Mina Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Lindvik, Tuva Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Lindvik, Ina Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Lona, Maja Riborg Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Lund, Mina Sveen Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Lødøen, Vilma Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Mikkonen, Ida Karoline Klubb Nittedal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Noordhof-Hansen, Mari Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Nordengen, Ida Marie Sirevåg Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Opheim, Mina Kristine Bugge Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Pedersen, Erle Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Raastad, Ingeborg Klubb Holmen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Rystad, Ingeborg Marvik Dahl Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Rønning, Petra Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Sjaaeng, June Isell Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Sjøberg, Tine Isabelle Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Skaar, Eline Klubb Nittedal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Skari, Oda Klubb Nittedal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Skogedal, Selma Aure Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Solberg, Anna Klubb Spydeberg IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Stavå-Ringdal, Tuva Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Stenseth, Ada Marie Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Torkildsen, Martine Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Ursin, Erle Henriette Soldal Klubb Koll, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Veiseth, Iselin Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Weisz, Clara Gram-Knutsen Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Wergeland, Maria Klubb Fossum IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Ørbeck-Nilssen, Thelma Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles

J 16 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasebø, Kamilla Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Adolfsen, Tuva Thorstensen Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Almlie, Henny Hveberg Klubb Fossum IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Aloy-Lislerud, Alba Klubb Njård Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Andersen, Mathea Weydahl Klubb Nittedal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Backer-Grøndahl, Thea Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Benserud, Astrid Grønnevet Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Berg, Linnea Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Berget, Johanne Gylthe Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Blomfeldt, Signe Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Braaten, Hedda Helena Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Bruksås, Hedvig Vilhelmine Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Digre, Agathe Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Drivenes, Iselin Bjervig Klubb Lommedalens IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Elvenes, Ingvild Herstad Klubb Asker Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Eriksen, Elise Weber Klubb Lommedalens IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Garsjø, Susanne Marie Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Grydeland, Mia Josefine Krogseng Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Haneberg, Mille Klubb Haslum IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Hansen, Charlotte Andrea Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Hauge, Hanne Wærp Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Havig-Gjelseth, Erle Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Hjelseth-Steen, Aurora Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Hoven, Sara Bergsholm Klubb Gjerdrum IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Hygen, Ellen Margrete Stubban Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Jacobsen, Oda Tjelle Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Johannessen, Mathea Schei Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Johansen, Helene Wang Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Kvalvaag, Liv Smith Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Langmoen, Kaja Sommer Klubb Fossum IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Larsen, Victoria Trevisan Klubb Njård Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Løken, Helene Klubb Bækkelagets SK Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Marcussen, Tara Nicoline Klubb Nesodden IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Mathismoen, Selma Torvik Klubb Holmen IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Motzfeldt, Julie Marie Dalen Klubb Njård Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Myrvold, Anna Emilie Øvrebø Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Narvestad, Charlotte Standeren Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Pedersen, Tuva Grasbekk Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Røstberg, Vilde Rånes Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Sanders, Angelina Kristina Klubb Haslum IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Sandsdalen, Jenny Hoel Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Scheinert, Eira Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Schuler, Veronika Vikhamar Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Skjerven, Anna Fjeldheim Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Skrindo, Maria Seierstad Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Steensen, Iselin Klubb Oppegård IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Steine-Eriksen, Thea Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Stoknes, Selma Sofie Klubb Njård Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Stordalen, Olivia Klubb Idrettslaget Try Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Thorstensen, Nora Heuer Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Thuv, Manda Nordhus Klubb Nesodden IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Wiig, Sophie Øvland Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Wiklund, Eira Skaarer Klubb Koll, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Camerer, Ida Eleonora Klubb Njård Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Færevaag, Emma Kollen Klubb Heming, IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Heiberg, Ingrid Marthea Klubb Heming, IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Karlsen, Olivia Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Landsbakken, Synne Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lorentzen, Emilie Lehne Klubb Heming, IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mikkonen, Ingrid Kristiina Klubb Nittedal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stende, Ella Lund Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Storløkken, Emilie Haukås Klubb Heming, IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Storløkken, Tiril Haukås Klubb Heming, IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Straith, Frida Bauck Klubb Njård Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Valstad, Iben Anjadatter Klubb Lyn Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarvik, Ingrid Myerscough Klubb Bækkelagets SK Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Askestad-Hansen, Sarah Klubb Årvoll IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Aukland, Ella Klubb Oseberg Skilag Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Barlein, Lilly Hoemsnes Klubb Årvoll IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bøch, Hedvig Østmo Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Cornelissen, Sanne Hesselink Klubb Nittedal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Dam, Mathilde Mangerud Klubb Årvoll IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Engeseth, Agnes Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Eriksen-Holth, Sonja Hermine Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fredsvold-Larsen, Mari Klubb Årvoll IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gran-Nilsen, Frida Klubb Bækkelagets SK Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Henriksen, Eva Ly Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jacobsen, Hermine Høye Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jacobsen, Moa Klubb Årvoll IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jemterud, Hanna Krøger Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Johannessen, Martine Volldal Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kamvissis, Julie Njøten Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kvamme, Silje Bergman Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kvamme, Wilma Bergman Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Laizet, Alexandra Paus Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Larsen, Astrid Finstad Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mork, Hermine Brunvoll Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Møkkelgjerd, Lilly Nova Hagelsteen Klubb Nittedal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Pettersen, Rikke Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rishøi, Maria Sværen Klubb Årvoll IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Scheinert, Maren Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Solberg, Anna Holm Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Steimler, Lotta Klubb Bækkelagets SK Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Strandberg, Ingrid Gamst Klubb Nittedal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sørfonden, Maria Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Toftdahl, Nora Slapgård Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vestli, Olivia Vivienne Klubb Årvoll IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vestli, Leah Vang Klubb Hasle-Løren IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Øpstad, Julie Hellerud Klubb Asker Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

Kvinner senior - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Mobakken, Ane Uglem Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk felles

Menn senior - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Endrestad, Sebastian Kristoffer Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Fodstad, Fredrik Gerardo Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Grastveit, Stian Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Gundersen, Birk Møller Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Johansen, Iver Wang Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Luka, Eivind Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Melleby, Eivind Sigurd Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Schia, Torger Helle Klubb Koll, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Sigernes, Håkon Sveinson Klubb Årvoll IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Tronsrud, Henrik Linner Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles

Special Olympics - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grønvold, May Klubb Brunlanes IL Klasse Special Olympics Øvelse 1 km klassisk
Navn Sirevåg-Nordengen, Aksel Klubb Lyn Ski Klasse Special Olympics Øvelse 1 km klassisk
Navn Trana, Kristian Hårstad Klubb Koll, IL Klasse Special Olympics Øvelse 1 km klassisk
Navn Wiker, Kristoffer Ersgaard Klubb Koll, IL Klasse Special Olympics Øvelse 1 km klassisk
NIF-EPI01, 01