Hopp til innhold

GIF stafetten, KM

Startlister er klare. Les også oppdatert tidsplan og velkomstinformasjon. Se vedlagt dokumentasjon for ytterligere informasjon om arrangementet. Gjelleråsen IF Ski ønsker velkommen til KM stafett. Start året med urokkelig teamspirit. Stafett er en fin måte å få med mange utøvere på skirenn. Den 9. januar arrangeres årets råeste stafett. Stafetten har KM status for klassene 13 år og eldre. Stilart er klassisk. Påmelding av lag til stafett gjøres av klubbens påmeldingsansvarlig. Se pkt.6 i Akershus skikrets sine retningslinjer for klasseinndeling og lagoppsett.

  • Når: 09.01.2022
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Skytta
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 03.01.2022

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse G-J 7 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 390 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse G-J 8 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 390 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 390 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse Gutter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 390 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse Gutter 15-16 Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 390 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse Gutter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 390 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 390 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse Jenter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 390 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse Jenter 15-16 Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 390 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse Jenter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 390 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 450 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse Kvinner senior Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 450
Start 09.01.2022 Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 450 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 450 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G-J 7 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Anderson, Aksel Velle Klubb Nittedal IL Klasse G-J 7 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Arnholdt, Erik Nyberg Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G-J 7 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bay, Cornelia Augusta Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G-J 7 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bekkeng, Sebastian Asmundsen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G-J 7 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Berntsen, Tobias Ruud Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G-J 7 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bjerke, Alfred Hæreid Klubb Bjerke IL Ski Klasse G-J 7 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bjerkli, Alba Sigridur Bøe Klubb Nittedal IL Klasse G-J 7 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bjerkli, Elise Steira Klubb Nittedal IL Klasse G-J 7 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Borgen, Mathilde Kopperud Klubb Nittedal IL Klasse G-J 7 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Brohaug-Rustad, Marcus Andrè Klubb Bjerke IL Ski Klasse G-J 7 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Dalen, Othilie Falleth Klubb Nittedal IL Klasse G-J 7 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Eriksson, Adele Klubb Nittedal IL Klasse G-J 7 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haugen, Emil Strandmann Klubb Nittedal IL Klasse G-J 7 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hvalvik, Vilde Klubb Nittedal IL Klasse G-J 7 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hvalvik, Sanna Klubb Nittedal IL Klasse G-J 7 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jørgensen, Anea Skurdal Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G-J 7 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kjerstad, Kasper Tuscano Klubb Nittedal IL Klasse G-J 7 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kjos, Lykke Estelle Kristiansen Klubb Nittedal IL Klasse G-J 7 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kongsli, Malin Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G-J 7 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kornbakk, Julius Magnus Klubb Nittedal IL Klasse G-J 7 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Korsmo, Jan Mikkel Klubb Bjerke IL Ski Klasse G-J 7 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Løwe, Oscar Lundanes Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G-J 7 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nyhus, Sverre Oppegård Klubb Bjerke IL Ski Klasse G-J 7 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Romanczyk, Jan Klubb Bjerke IL Ski Klasse G-J 7 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rønning, Sondre Fjelldal Klubb Nittedal IL Klasse G-J 7 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Røysland, Oskar Solberg Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G-J 7 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Salvesen, Elias Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G-J 7 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Selmer, Oskar Klubb Nittedal IL Klasse G-J 7 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sigvartsen, Johan Klubb Bjerke IL Ski Klasse G-J 7 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Simensen, André Cirkovic Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G-J 7 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sinnes-Gjelsvik, Mikkel Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G-J 7 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Solberg, Elise Holm Klubb Nittedal IL Klasse G-J 7 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Strand-Helgesen, Hermine Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G-J 7 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tangen-Iversen, Johanna Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G-J 7 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Trøan, Anne Klubb Nittedal IL Klasse G-J 7 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Valen-Sendstad, Ada Klubb Nittedal IL Klasse G-J 7 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Westby, Tuva Molland Klubb Nittedal IL Klasse G-J 7 år Øvelse Stafett 3 etapper

G-J 8 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørknes, Martin Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G-J 8 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bratland, Emma Klubb Nes Ski Klasse G-J 8 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Breiby, Håkon Vreim Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G-J 8 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bremerthun, Gustav Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G-J 8 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Clason, Julia Madsen Klubb Nes Ski Klasse G-J 8 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Clason, Ida Madsen Klubb Nes Ski Klasse G-J 8 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Coucheron, Sverre Sandvik Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G-J 8 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Førland, Cecilia Kampesæter Klubb Asker Skiklubb Klasse G-J 8 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gjørven, Annabelle Mari Berg Klubb Nes Ski Klasse G-J 8 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gulbrandsen, Julie Elise Ruud Klubb Nes Ski Klasse G-J 8 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Guldbrandsen, Erik Tørvold Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G-J 8 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Helland, Lotte Sem Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G-J 8 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Henriksen, Max Emrik Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G-J 8 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hoffmann, Ingri Dahl Klubb Asker Skiklubb Klasse G-J 8 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Holtet-lid, Sonja Klubb Skimt - Ski Klasse G-J 8 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Huseby, Aaron Klubb Nes Ski Klasse G-J 8 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Husmo, Veslemøy Klubb Nes Ski Klasse G-J 8 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Johansen, Marte Morten Klubb Bjerke IL Ski Klasse G-J 8 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Knai, August Smerkerud Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G-J 8 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Knudsen, Ida Rutle Klubb Gjerdrum IL Klasse G-J 8 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lier-Hansen, Anna Klubb Nes Ski Klasse G-J 8 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lindseth, Leah Bjørnstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G-J 8 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lundby, Amelia Øvrebotten Klubb Gjerdrum IL Klasse G-J 8 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Melby, Leah Amanda Jacobsson Klubb Bjerke IL Ski Klasse G-J 8 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mihle, Odin Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G-J 8 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Moe, Linnea Margareta Everbring Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G-J 8 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Myrset, Martin Klubb Gjerdrum IL Klasse G-J 8 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Olsen, Thea Lund Klubb Bjerke IL Ski Klasse G-J 8 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Olsen, Ella Othilie Garlie Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G-J 8 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Post, Sander Rognstad Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G-J 8 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Reinholdt-Østbye, Henrik Klubb Skimt - Ski Klasse G-J 8 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ruud, Eirik Olaussen Klubb Skimt - Ski Klasse G-J 8 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rønnestad, Aksel Sanden Klubb Gjerdrum IL Klasse G-J 8 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rønsen, Sigurd Elias Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G-J 8 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Semb, Didrik Bækkevar Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G-J 8 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Silkoset, Fredrik Klubb Gjerdrum IL Klasse G-J 8 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Staff, Nikolai Kleven Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G-J 8 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stakvik, Storm Lysaker Klubb Gjerdrum IL Klasse G-J 8 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stavlund, Sigrid Fasting Klubb Asker Skiklubb Klasse G-J 8 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Steinrud, William Gabela Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G-J 8 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stiris-Dahl, Emile Klubb Gjerdrum IL Klasse G-J 8 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Syversrud, Lars Isaac Klubb Nes Ski Klasse G-J 8 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sæves, Vetle Klubb Gjerdrum IL Klasse G-J 8 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Thesen, Marie Istad Klubb Nes Ski Klasse G-J 8 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Utsigt-Karlsen, Leon Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G-J 8 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Winje, Malte Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G-J 8 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Wrangell, Nikolai Klubb Gjerdrum IL Klasse G-J 8 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Wåler, Henrik Salbu Klubb Nes Ski Klasse G-J 8 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Øsmundset, Gustav Nordbak Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G-J 8 år Øvelse Stafett 3 etapper

Gutter 11-12 - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aigner, Leopold Lutnæs Klubb Nittedal IL Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Algarheim, Kristian Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Andreassen, Vetle Eggen Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Andresen, Lauritz Svinø Klubb Nittedal IL Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Arntsen, Vetle Sæther Klubb Nittedal IL Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Berg, Magnus Flyvholm Klubb Bjerke IL Ski Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bjerke, August Hæreid Klubb Bjerke IL Ski Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bogstad, Halvor Ødegård Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Brohaug-Rustad, Dag Alexander Klubb Bjerke IL Ski Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Børstad, Tobias Wigelius Klubb Asker Skiklubb Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Cornelissen, Jiri Hesselink Klubb Nittedal IL Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Dalen, Sondre Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Danielsen, Oscar Willy Klubb Jutul IL Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Dommarsnes, Emilian Klubb Nittedal IL Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Edberg, Emil Aschim Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Eilertsen, Emil Kalfoss Klubb Nittedal IL Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Einan, Kasper Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Eliassen, Benjamin Klubb Fossum IF Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Engh, Lars Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Eriksson, Mats Klubb Gjelleråsen IF Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fjeldbo, Ola Sæten Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Foros, Martin Mikkelsen Klubb Fossum IF Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Frantzen, Marius Klubb Nittedal IL Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Greni, Sigurd Botness Klubb Nes Ski Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Grindstad, Felix Klubb Nittedal IL Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gworek, Nikolas Klubb Nittedal IL Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hansen, Max Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haugen, Sigurd Hagelsteen Klubb Fossum IF Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haugnes, Ådne Klubb Oppegård IL Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Helbø, Edwin Ruud Klubb Nes Ski Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Higraff, Emma Viktoria Wifladt Klubb Gjerdrum IL Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hippe, Oscar Kronberg Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hjorthaug, Sondre Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hoel, Børge Mæhla Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Holmsen, Emil Johnsgaard Klubb Gjelleråsen IF Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Holseter, Vemund Fosse Klubb Fossum IF Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Holtmoen, William Klubb Gjelleråsen IF Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Isachsen, Peder Klubb Haslum IL Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ishoel, Ella Hjorthaug Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn James, Ailo Sebastian Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jarsve, Oliver Hjertum Klubb Gjelleråsen IF Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jensen, Carl Magnus Bauck Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jenssen, Håkon Petrus Weijer Klubb Gjelleråsen IF Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jeyabalan, Oviyan Klubb Gjelleråsen IF Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Johnsen, Magnus Vea Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jøsendal, Njål Eine Nertun Klubb Gjelleråsen IF Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Karlshaugen, Amund Bakken Klubb Nittedal IL Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kibsgaard-Johannessen, Mons Klubb Gjerdrum IL Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Klevgård, Bjørn Dennis Prytz Klubb Nes Ski Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Knai, Aksel Smerkerud Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Knudsen, Sondre Mauroy Klubb Asker Skiklubb Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kofoed, Fredrik Kongtorp Klubb Haslum IL Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kolstad, Hugo Klubb Gjelleråsen IF Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kårstad, Oliver Solberg Klubb Nes Ski Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lamøy, Nickolai Klubb Nittedal IL Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Laurendz, Jonathan Hanevold Klubb Asker Skiklubb Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lier, Halvor Stedje Klubb Asker Skiklubb Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lier-Hansen, Gustav Klubb Nes Ski Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lysbakken, Even Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Løvhaugen-Bjerke, Karl Martin Klubb Nittedal IL Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mathisen, Oscar Befring Klubb Asker Skiklubb Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Midling-Hansen, Jens Klubb Nes Ski Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Moheim, Emil Johnsen Klubb Nes Ski Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Moheim, Simon Johnsen Klubb Nes Ski Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Myhr, Marco Ly Klubb Gjelleråsen IF Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Myrset, Edvard Klubb Gjerdrum IL Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ness, Kristoffer Gerhard Moberg Klubb Nittedal IL Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nilssen, Anea Strand Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Noer, Andreas Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nordby, Henrik Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nordlie, Oskar Aasvangen Klubb Nes Ski Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nordrehaug, Olav Hungnes Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nyborg, Alexander Hiller Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nybråten, Max Alexander Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nystad, Kristen Haakon Klubb Nittedal IL Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ous, Herman Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Paulsen, Mikkel Green Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Petersen, Herman Torgersen Klubb Oppegård IL Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Pfister, Ola Johannes Klubb Gjelleråsen IF Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Randgaard, Jacob Hveding Klubb Haslum IL Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rimstad, Hanna Klubb Nes Ski Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rossvoll, Ludvig Varsi Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Røang, Victoria Austad Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sanders, Theodor Aleksander Klubb Haslum IL Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Schanche, Christian Røstad Klubb Nittedal IL Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skaare, Sølve Barman Klubb Gjelleråsen IF Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sletten, Eileen Nordbø Klubb Nittedal IL Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stiris-Dahl, Philip Nikolai Klubb Gjerdrum IL Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stranden, Kristian Bache Klubb Haslum IL Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sundt, Jesper Bråtveit Klubb Nittedal IL Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Svartsund, Fillip Kværneng Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Svege, Mats Klubb Jutul IL Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Svegården, Julian Strøm Klubb Fossum IF Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sæbø, Eirik Berg Klubb Asker Skiklubb Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sæbø, Magnus Berg Klubb Asker Skiklubb Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Teigen, Andreas Klubb Jutul IL Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Thøgersen, Nikolai Johnsrud Klubb Haslum IL Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tjensvold, Adrian Weidemann Klubb Asker Skiklubb Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Trøan, Ole Jakob Klubb Nittedal IL Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ulland, Adele Bjørge Klubb Nittedal IL Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Utsigt-Karlsen, Alvin Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vesterby, Matias Nikolai Klubb Oppegård IL Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Wærhaug, Olai Palm Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Øiseth, Birk Bye Klubb Asker Skiklubb Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Øyen, Benjamin Peter Wiklund Klubb Fossum IF Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper

Gutter 13-14 - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasvangen, Åmund Klubb Nes Ski Klasse Gutter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bakken, August Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Gutter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bandlien, Eskil Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Gutter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bergersen, Iven Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Gutter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Berntzen, Jens Eskeland Klubb Gjerdrum IL Klasse Gutter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Biørn-Lian, Einar Andreas Sletten Klubb Skimt - Ski Klasse Gutter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bjerke, Fredrik Klubb Gjelleråsen IF Klasse Gutter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bjonge, Halvard Klubb Hakadal IL Klasse Gutter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bjørholt, Tindre Klubb Gui Sportsklubb Klasse Gutter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bjørnstad, Audun Haugen Klubb Gjelleråsen IF Klasse Gutter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Blomhaug, Henrik Klubb Gjelleråsen IF Klasse Gutter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Brenna, Oskar Jørgensen Klubb Nes Ski Klasse Gutter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bru, Eskil Johannessen Klubb Gjelleråsen IF Klasse Gutter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Christoffersen, Brynjar Falch Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse Gutter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ennals, Thomas Peter Klubb Gui Sportsklubb Klasse Gutter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Falck-Øien, Håkon Klubb Fossum IF Klasse Gutter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fjeldbo, Even Sæten Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse Gutter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fjellheim, Oskar Flaen Klubb Nes Ski Klasse Gutter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fjøsne-Hexeberg, Ask Klubb Nittedal IL Klasse Gutter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fodstad, Alexander Klubb Gjelleråsen IF Klasse Gutter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Foros, Henrik Mikkelsen Klubb Fossum IF Klasse Gutter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fredriksen, Leon Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse Gutter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Furuseth, Ola Lutken Klubb Gjelleråsen IF Klasse Gutter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Granås, Jesper Sande Klubb Hakadal IL Klasse Gutter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Grøndal, Sigurd Klubb Gjelleråsen IF Klasse Gutter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Grønning, Oskar Klubb Gjerdrum IL Klasse Gutter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Grønvold, Sigurd Storvik Klubb Hakadal IL Klasse Gutter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Grønvold, Eric Haugen Klubb Nittedal IL Klasse Gutter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hagbø, Håkon Tornås Klubb Oppegård IL Klasse Gutter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hansen, Mattis Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse Gutter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hauger, Olav Naadland Klubb Fossum IF Klasse Gutter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haugseth, Jens Eyvind Haug Klubb Hakadal IL Klasse Gutter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Helland, Thomas Kaggerud Klubb Fossum IF Klasse Gutter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hermansen, Christoffer Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse Gutter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hersløv, Ole Jakob Aas Klubb Fossum IF Klasse Gutter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Holstrøm, Ulrik Klubb Fossum IF Klasse Gutter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hov, Isak Göran Klubb Lommedalens IL Klasse Gutter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hvale, Albert Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse Gutter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Høydahl, Philip Edvard Undheim Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Gutter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jorde, Jens Aksel Klubb Asker Skiklubb Klasse Gutter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jøsendal, Eik Viljar Nertun Klubb Gjelleråsen IF Klasse Gutter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kaspersen, Jonas Haugmo Klubb Gjelleråsen IF Klasse Gutter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kay, Jonas Klubb Oppegård IL Klasse Gutter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kollerud, Wilhelm Klemet Klubb Gui Sportsklubb Klasse Gutter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kollien, Eirik Andreassen Klubb Asker Skiklubb Klasse Gutter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kringen, Peder Vilhelm Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse Gutter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Köhler-Olsen, Kilian Syver Klubb Gjelleråsen IF Klasse Gutter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lefdahl, Marius Børsheim Klubb Lommedalens IL Klasse Gutter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ljåstad, Andreas Klubb Hakadal IL Klasse Gutter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lund, Marius Jahre Klubb IL Jardar Klasse Gutter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lunde, Natanael Arn Østvig Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Gutter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lunde, Edvard Klubb Gui Sportsklubb Klasse Gutter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lundgaard, Teodor Solland Klubb Fossum IF Klasse Gutter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lødøen, Thorvald Klubb IL Jardar Klasse Gutter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Løkken, Kornelius Brendjord Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse Gutter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Matheson, Mads Agner Klubb IL Jardar Klasse Gutter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Moen-Hansen, Jesper Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Gutter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Munch-Finne, Martin Klubb Asker Skiklubb Klasse Gutter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Myrstad, Jonas Klubb Lommedalens IL Klasse Gutter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mølmen-Nertun, Wilmer Klubb Gui Sportsklubb Klasse Gutter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nakstad, Eldar Klubb IL Jardar Klasse Gutter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nakstad, Eskil Klubb IL Jardar Klasse Gutter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ness, Aleksander Wilhelm Moberg Klubb Nittedal IL Klasse Gutter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nilsen, Isak Benjamin Klubb Gjelleråsen IF Klasse Gutter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nilsen, Peer Klubb Gjerdrum IL Klasse Gutter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nordbø, Lars Klubb Asker Skiklubb Klasse Gutter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nordlie, Kasper Aasvangen Klubb Nes Ski Klasse Gutter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nordset, Embrik Klubb Nittedal IL Klasse Gutter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nordsveen, Konstantin Kiril Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Gutter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Oftedal, Storm Omsland Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Gutter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Olsen, Oliver Dahl Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Gutter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Olsen, Elias Lande Klubb Lommedalens IL Klasse Gutter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Onstad-Mathisen, Sondre Klubb Gjelleråsen IF Klasse Gutter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Opdan, Liam Hylderås Klubb Nes Ski Klasse Gutter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Paus, Albert Edison Klubb Fossum IF Klasse Gutter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Pettersson, Edvard Hambro Klubb Fossum IF Klasse Gutter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Pfister, Jakob Olaus Klubb Gjelleråsen IF Klasse Gutter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rafen, Pål Klubb Fossum IF Klasse Gutter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Raustøl, Vemund Klubb Skimt - Ski Klasse Gutter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Riise, Alfred Sæther Klubb Nittedal IL Klasse Gutter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Roland, Ludvik Klubb Bjerke IL Ski Klasse Gutter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ruud, Jakob Olaussen Klubb Skimt - Ski Klasse Gutter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rød, Ludvik Blichfeldt Klubb Asker Skiklubb Klasse Gutter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Røkke, Fredrik Klubb Lommedalens IL Klasse Gutter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Røsåsen, Nikolai Klubb Bjerke IL Ski Klasse Gutter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sandøy, Nicolay Herlofson Klubb Fossum IF Klasse Gutter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skog-Ustgård, Sigurd Klubb Nittedal IL Klasse Gutter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Solum, Mats Gervin Klubb Fossum IF Klasse Gutter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Steenstrup, Johan Vestre Klubb Asker Skiklubb Klasse Gutter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Støre, Lars Teigland Klubb IL Jardar Klasse Gutter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sundnes, Birk Bakke Klubb Gjelleråsen IF Klasse Gutter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sundt, Emil Bråtveit Klubb Nittedal IL Klasse Gutter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sæves, Brage Klubb Gjerdrum IL Klasse Gutter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tisland, Børo Klubb Gjerdrum IL Klasse Gutter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tjelle, Martin Sølvberg Klubb Nittedal IL Klasse Gutter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tømte, Tobias Klubb Hakadal IL Klasse Gutter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Utby, Sigurd Heide Klubb Oppegård IL Klasse Gutter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vebostad, Jacob Klubb Nittedal IL Klasse Gutter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Wold, Felix Klubb Bjerke IL Ski Klasse Gutter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Wøllo, Magnus Klubb Gjerdrum IL Klasse Gutter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Øiseth, Cody Nikolai Casey Klubb Asker Skiklubb Klasse Gutter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Øksby, Erik Stenersen Klubb Gui Sportsklubb Klasse Gutter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Øpstad, Erlend Hellerud Klubb Asker Skiklubb Klasse Gutter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Øwre-Johnsen, Tobias Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse Gutter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper

Gutter 15-16 - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Peder Wettre Klubb Asker Skiklubb Klasse Gutter 15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Aune, Pelle Christiansen Stub Klubb Bærums Skiklub Klasse Gutter 15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bergersen, Jonas Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse Gutter 15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Blåfjell, Magnus Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse Gutter 15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Byhring, Edvin Stenberg Klubb Nes Ski Klasse Gutter 15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Børve, Kristian Bråthen Klubb Gui Sportsklubb Klasse Gutter 15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Båtnes, Emil Hansen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse Gutter 15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Daviknes-Andreassen, Anders Klubb Nittedal IL Klasse Gutter 15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Daviknes-Andreassen, Mats Klubb Nittedal IL Klasse Gutter 15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Dyrberg, Niklas Gundhus Klubb Holmen IF Klasse Gutter 15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ekrheim, Bastian Klubb Holmen IF Klasse Gutter 15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Endreson, Isak Holm Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Gutter 15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Falkenberg-Jensen, Emil Klubb Holmen IF Klasse Gutter 15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Frey, Sondre Leknes Klubb Bærums Skiklub Klasse Gutter 15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Greni, Sander Botness Klubb Nes Ski Klasse Gutter 15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hagen, Elias Hetle Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse Gutter 15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hallås, Fredrik Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse Gutter 15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hansen, Vegard Hodneland Klubb Gui Sportsklubb Klasse Gutter 15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Harbo, Torjus Magnus Klubb Fossum IF Klasse Gutter 15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hauger, Mathias Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Gutter 15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hernes, Fredrik Solberg Klubb Nes Ski Klasse Gutter 15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hjorthaug, Heine Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse Gutter 15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hovde, Noah Aasen Klubb Fossum IF Klasse Gutter 15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jacobsen, Noah Nygård Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse Gutter 15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jørgensen, Henrik Klubb Fossum IF Klasse Gutter 15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Katla, Kristoffer Jebens Klubb Haslum IL Klasse Gutter 15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kristiansen, Mathias Klubb Nes Ski Klasse Gutter 15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lofthus, Brage Ruud Klubb Holmen IF Klasse Gutter 15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lommerud, Elmer Olaf Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse Gutter 15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ludvigsen, Marius Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse Gutter 15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lund, Ola Jahre Klubb Bærums Skiklub Klasse Gutter 15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mancini, Alessandro Fjellskål Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse Gutter 15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mccarthy, Thomas Cambridge Blechar Klubb Gui Sportsklubb Klasse Gutter 15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Moskaug, Sivert Listøl Klubb Asker Skiklubb Klasse Gutter 15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Myhre, Johannes Giertsen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse Gutter 15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Myhre, Mats Mørch Klubb Gjelleråsen IF Klasse Gutter 15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nilssen, Fredrik Klubb Gjelleråsen IF Klasse Gutter 15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Næss, Marcus Alexander Klubb Nittedal IL Klasse Gutter 15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Pedersen, Markus Buraas Klubb Fet Skiklubb Klasse Gutter 15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Petterson, Mathias Lie Klubb Haslum IL Klasse Gutter 15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Petterson, Markus Lie Klubb Haslum IL Klasse Gutter 15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rønning, Per Sunde Klubb Gjelleråsen IF Klasse Gutter 15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skjolden, Sondre Elias Klubb Nes Ski Klasse Gutter 15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skovseth, Tobias Hansen Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse Gutter 15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Smedsrud, Magnus Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse Gutter 15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Spigseth, Erland Klubb Nes Ski Klasse Gutter 15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stangvik, Sigmund Aashaug Klubb Gjelleråsen IF Klasse Gutter 15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stigersand, Heine Wiik Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse Gutter 15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Strandli, Brage Klubb Holmen IF Klasse Gutter 15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sundnes, Iver Bakke Klubb Gjelleråsen IF Klasse Gutter 15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Svindseth, Henrik Klubb Holmen IF Klasse Gutter 15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sætre-Lorentzen, Mons Klubb Fet Skiklubb Klasse Gutter 15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Thorstensen, Mathias Heuer Klubb Gjelleråsen IF Klasse Gutter 15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Thronsen, Erik Clark Klubb Fossum IF Klasse Gutter 15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Torp, Jonas Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse Gutter 15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tveitnes, Albert Juvik Klubb Fossum IF Klasse Gutter 15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vangstein, Victor Aamot Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse Gutter 15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Venbakken, Thomas Klubb Fossum IF Klasse Gutter 15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vestli, Marius Klubb Fet Skiklubb Klasse Gutter 15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Værnes, Eirik Sjøl Klubb Asker Skiklubb Klasse Gutter 15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ørbæk, Kristian Limbodal Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse Gutter 15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Årdal, Marius Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse Gutter 15-16 Øvelse Stafett 3 etapper

Gutter 9-10 - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Albrigtsen, Hector Dawes Klubb Gjelleråsen IF Klasse Gutter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Artebrant-Pedersen, Emil Sigurd Klubb Gjelleråsen IF Klasse Gutter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Auring, Ludvig Riisøen Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse Gutter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Banken, Marius Holmen Klubb Nesodden IF Klasse Gutter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Barnevik, Oscar Julius Horvei Klubb Gjerdrum IL Klasse Gutter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Basnes, Håkon Borg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Gutter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bjerkli, Jakob Steira Klubb Nittedal IL Klasse Gutter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bjørlykke, Elias Hammersbøen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse Gutter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Brenna-Lund, Petter Klubb Nittedal IL Klasse Gutter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bru, Amund Johannessen Klubb Gjelleråsen IF Klasse Gutter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Byhring, Wilmer Stenberg Klubb Nes Ski Klasse Gutter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Børstad, Lucas Wigelius Klubb Asker Skiklubb Klasse Gutter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Coll, Marius Klubb Gjelleråsen IF Klasse Gutter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Dolven, Erik Klubb Holmen IF Klasse Gutter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Enger, Oliver Johnsgaard Klubb Gjelleråsen IF Klasse Gutter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fasting, Hedda Stavlund Klubb Asker Skiklubb Klasse Gutter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fjeld, Sebastian Amador Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Gutter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Folkedahl, Theodore Philippe Jegstad Klubb Gjelleråsen IF Klasse Gutter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Frantzen, Andreas Klubb Nittedal IL Klasse Gutter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gabrielsen, Jonathan Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Gutter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gjørven, Richard Sigve Berg Klubb Nes Ski Klasse Gutter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Grønning, Filip Klubb Gjerdrum IL Klasse Gutter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Guldbrandsen, Sander Tørvold Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse Gutter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gullhaugen, Oskar Nerheim Klubb Haslum IL Klasse Gutter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gworek, Denis Klubb Nittedal IL Klasse Gutter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haarde, Christoffer Blom Klubb Hakadal IL Klasse Gutter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hagen, Colin Klubb Nittedal IL Klasse Gutter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hallingstad, Sander Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Gutter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hammer, Sigurd Maurset Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse Gutter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hansford, Magnus Moe Klubb Gjelleråsen IF Klasse Gutter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haugen, Marcus Tryaire Klubb Haslum IL Klasse Gutter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hoel, Christian Baugerød Klubb Nes Ski Klasse Gutter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Holmsen, Albert Johnsgaard Klubb Gjelleråsen IF Klasse Gutter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hovde, Philip Aasen Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse Gutter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Høydahl, Oscar Henrik Undheim Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Gutter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Håskjold, Ludvik Løberg Klubb Nittedal IL Klasse Gutter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Håvie, Thomas Bendik Klubb Haslum IL Klasse Gutter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ihlen, Nikolai Bruksås Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse Gutter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Isachsen, Niklas Klubb Haslum IL Klasse Gutter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Iversen, Kasper Hovdan Klubb Gjelleråsen IF Klasse Gutter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jentoft, Edvard Johan Hess Klubb Asker Skiklubb Klasse Gutter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Johannessen, Frikk Kibsgaard Klubb Gjerdrum IL Klasse Gutter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kilde, Even Belbo Klubb Nittedal IL Klasse Gutter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kjos, Oscar Emilian Kristiansen Klubb Nittedal IL Klasse Gutter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kjæstad, August Klubb Asker Skiklubb Klasse Gutter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Langelid, Adrian Gowers Klubb Haslum IL Klasse Gutter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Larsen, Magnus Klubb Nittedal IL Klasse Gutter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lier, Peder Stedje Klubb Asker Skiklubb Klasse Gutter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lillegraven, Sverre Sollien Klubb Lommedalens IL Klasse Gutter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lillegraven, Torkil Sollien Klubb Lommedalens IL Klasse Gutter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lippe, Hans Tollersrud von der Klubb Nittedal IL Klasse Gutter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lofterød, Ola Hanevold Klubb IL Jardar Klasse Gutter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lorentzen, Aksel Hagli Klubb Gjelleråsen IF Klasse Gutter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lundahl, Isak Abrahamsen Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse Gutter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lynghammar, Viljar Klubb Hakadal IL Klasse Gutter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mamen, Liam Norddal Klubb Gjelleråsen IF Klasse Gutter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Matheson, Erik Agner Klubb IL Jardar Klasse Gutter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mentzoni, Sondre Nes Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Gutter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Midtlin, Julian Dudygin Klubb Gjelleråsen IF Klasse Gutter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mjærfoss, Erik Klubb Nittedal IL Klasse Gutter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mjømen, Ella Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse Gutter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nitteberg, Christian Hans Jacob Hammersmark Klubb Nesodden IF Klasse Gutter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Noer, Magnus Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Gutter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nyseth, Brede Holund Klubb Nittedal IL Klasse Gutter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nyvoll, Daniel Klubb Gjelleråsen IF Klasse Gutter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Oftedal, Falk Omsland Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Gutter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Onstad, Sander Haug Klubb Gjelleråsen IF Klasse Gutter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Orskaug, Emil Olsen Klubb Nittedal IL Klasse Gutter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Puntervold, Gustav Heir Klubb Haslum IL Klasse Gutter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Quist-Hem, Jo Einar Klubb Holmen IF Klasse Gutter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Quist-Hem, Finn Arne Klubb Holmen IF Klasse Gutter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Refsdal-Karlsen, William Klubb Hakadal IL Klasse Gutter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rutle, Nicolai Klubb Nittedal IL Klasse Gutter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rønnestad, Iver Sanden Klubb Gjerdrum IL Klasse Gutter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rønning, Eskil Fjelldal Klubb Nittedal IL Klasse Gutter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sagberg-Johansen, Sverre Klubb Nittedal IL Klasse Gutter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Salvesen, Jakob Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse Gutter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sekkelsten, Eirik Flaatten Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse Gutter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sekkelsten, Ola Flaatten Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse Gutter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Selmer, Ole Klubb Nittedal IL Klasse Gutter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Semb, Magnus Bækkevar Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse Gutter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Silkoset, Ola Klubb Gjerdrum IL Klasse Gutter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skaar-Rommetveit, Alva Kristine Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse Gutter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skog-Ustgård, Eirik Klubb Nittedal IL Klasse Gutter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sommerseth, Gustav Jørgensen Klubb Haslum IL Klasse Gutter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Steene-Johannessen, Fredrik Klubb Lommedalens IL Klasse Gutter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stray-Svenningsen, Victor Klubb Gjelleråsen IF Klasse Gutter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stødle, Eskil Syver Haukåen Klubb Nittedal IL Klasse Gutter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stålem, Marius Skarprud Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse Gutter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Svedberg, Theodor Klubb Haslum IL Klasse Gutter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Svendsrud, Lykke Sofie Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse Gutter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Svindland, Jacob Lyche Klubb IL Jardar Klasse Gutter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sætha, Herman Bjerknes Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse Gutter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sørum, Patrick Klubb Gjerdrum IL Klasse Gutter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tangen-Iversen, William Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Gutter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Telle, Kristian Klubb Gjelleråsen IF Klasse Gutter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Thorsby-Bjerknes, Elias Klubb Nesodden IF Klasse Gutter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Torpe, Hans Eri Klubb Haslum IL Klasse Gutter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Trøan, Simen Klubb Nittedal IL Klasse Gutter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tøien, Kristian Klubb Haslum IL Klasse Gutter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Udnæseth, Kristian Klubb Haslum IL Klasse Gutter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Valizadeh, Diaco Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Gutter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vebostad, Sjur Klubb Nittedal IL Klasse Gutter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vårvik, Maximilian Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse Gutter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Welle-Smidt, Linea Klubb Asker Skiklubb Klasse Gutter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Wilberg, Jacob Sundstrøm Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse Gutter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ødemark, Felix Baltzer Klubb Nittedal IL Klasse Gutter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Østengen, Jon Finne Klubb Haslum IL Klasse Gutter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper

Jenter 11-12 - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasvangen, Maren Klubb Nes Ski Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Almlie, Andrea Hveberg Klubb Fossum IF Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bjerkelund, Live Klubb Holmen IF Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bjonge, Ida Klubb Jutul IL Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bjørgum, Emma Gustavsen Klubb Bjerke IL Ski Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Blume, Anine Sorknes Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bolstad, Alma Strand Klubb Asker Skiklubb Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Clason, Nora Isabell Madsen Klubb Nes Ski Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Dalbo, Celin Hegglund Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Darre-Næss, Ane Klubb Fossum IF Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Degnes, Josefine Klubb Gjelleråsen IF Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Dolven, Marie Klubb Holmen IF Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ervasti, Ellen Alexandra Klubb Haslum IL Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Espegren, Emilie Pernille Klubb Haslum IL Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fauskrud, Hedda Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fisknes, Ine Johnsen Klubb Asker Skiklubb Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Flesvik, Alma Salberg Klubb Bjerke IL Ski Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Flisen-Elvenes, Mille Klubb Hakadal IL Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fossum, Maria Forfang Klubb Haslum IL Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Furuseth, Isa Johanne Lütken Klubb Gjelleråsen IF Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Førland, Charlotte Kampesæter Klubb Asker Skiklubb Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Granås Johansen, Moa Klubb Bjerke IL Ski Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Grøthe, Solveig Drege Klubb Gjelleråsen IF Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gråberg, Julie Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gullhaugen, Maja Nerheim Klubb Haslum IL Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hallingstad, Eline Falck Klubb Haslum IL Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hammer, Dina Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hegdahl, Vilja Schjølberg Klubb Nesodden IF Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Henriksen, Mille Sofie Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hippe, Hedda Kronberg Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hodneland, Sina Wilhelmsen Klubb Bjerke IL Ski Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hoffmann, Nora Dahl Klubb Asker Skiklubb Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Holm, Tone Elise Klubb Nittedal IL Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jacobsen, Amalie Høye Klubb Gjelleråsen IF Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jacobsen-Sjue, Eira Klubb Nittedal IL Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jarnæss, Sofie Klubb Haslum IL Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jevne, Liva Bjerke Klubb Nittedal IL Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Johannesen, Emma Minge Klubb Nesodden IF Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Johannesen, Milla Minge Klubb Nesodden IF Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Karlsen, Lotte Solli Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Krohn, Mille Klubb Fossum IF Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kvamme, Astrid Knoph Klubb Haslum IL Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kvarsnes, Karoline Skaugvoll Klubb Bjerke IL Ski Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lefdahl, Ida Børsheim Klubb Lommedalens IL Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Longva, Jenny Eiken Klubb Lommedalens IL Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Løvstad, Aurora Engan Klubb Hakadal IL Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Magnussen, Ragna Doseth Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Malm, Pernille Stavrum Klubb Fossum IF Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Marstein, Synne Gaasø Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Matheson, Maja Agner Klubb IL Jardar Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mihle, Vannessa Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mikkonen, Elina Marie Klubb Nittedal IL Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Moe, Ida Tomine Everbring Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Moksness-skaug, Synne Klubb Oppegård IL Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mork, Nora Marie Brunvoll Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mortensen, Emma Hølås Klubb Asker Skiklubb Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mortensen, Josefine Indianna Østraat Klubb Fossum IF Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Myrstad, Mathea Klubb Lommedalens IL Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Møkkelgjerd, Nora Alette Hagelsteen Klubb Nittedal IL Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Møller-Rokstad, Cecilia Andresen Klubb Oppegård IL Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nevøy, Åse Klemetsrud Klubb Jutul IL Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nyseth, Bertine Holund Klubb Nittedal IL Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Onstad, Nora Klubb Gjelleråsen IF Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Opjordsmoen, Guro Berge Klubb Oppegård IL Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Prabu, Jenikka Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Refsdal-Karlsen, Helene Klubb Hakadal IL Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ribu, Ingvild Norgren Klubb Fossum IF Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Risan, Anne Klubb Fossum IF Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rognli, Ella Marie Rebekka Klubb Haslum IL Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rogstad, Josefine Waal Klubb Gjelleråsen IF Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Romanczyk, Malgorzata Klubb Bjerke IL Ski Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rossvoll, Selma Varsi Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sarfi, Hanna Andersen Klubb Holmen IF Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sjaaeng, Minea Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skara, Fride Brekke Klubb Nittedal IL Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skogstrøm, Ingrid Aas Klubb Haslum IL Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Smidt, Julie Fevang Klubb Nittedal IL Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Solberg, Marie Klubb Asker Skiklubb Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Storm, Filippa Klubb Fossum IF Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Svindland, Julie Lyche Klubb IL Jardar Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Søndergaard, Sofia Fonn Klubb IL Jardar Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tjelle, Anna Sølvberg Klubb Nittedal IL Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tveit, Mari Klubb Fossum IF Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Wee, Julie Behrentz Klubb Jutul IL Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Welle-Smidt, Selma Klubb Asker Skiklubb Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Wiik, Leah Naomi Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Wøien, Johanne Lund Klubb Asker Skiklubb Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Øien, Frida Klubb Haslum IL Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Øpstad, Helene Hellerud Klubb Asker Skiklubb Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Øsmundset, Josie Nordbak Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Østengen, Kristin Finne Klubb Haslum IL Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Østvold, Nora Føskerud Klubb Nes Ski Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Øwre-Johnsen, Vilde Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Årdal, Martine Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper

Jenter 13-14 - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasen, Hanna Ødegaard Klubb Haslum IL Klasse Jenter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Aigner, Karoline Lutnæs Klubb Nittedal IL Klasse Jenter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Artebrant-Pedersen, Selma Kristina Klubb Hakadal IL Klasse Jenter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bakken, Julia Stensby Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse Jenter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bekkedal, Elle Klubb Hakadal IL Klasse Jenter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Berntsen, Pernille Medalen Klubb Asker Skiklubb Klasse Jenter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bjonge, Lise Klubb Jutul IL Klasse Jenter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Colbjørnsen, Sigrid Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Jenter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Danielsen, Oda Marie Klubb Jutul IL Klasse Jenter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ellingbø, Vilde Klubb Jutul IL Klasse Jenter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Endsjø, Hedda Klubb Gui Sportsklubb Klasse Jenter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fagernes, Frida Aurora Sletmoen Klubb Asker Skiklubb Klasse Jenter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Falck-Øien, Helene Klubb Fossum IF Klasse Jenter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fein, Amalie Klubb Haslum IL Klasse Jenter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Flesvik, Maria Kittelsen Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse Jenter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fundingsrud, Frida Stryken Klubb Gui Sportsklubb Klasse Jenter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gabrielsen, Cecilia Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Jenter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gjerde, Josefine Klubb Haslum IL Klasse Jenter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gjesdal, Johanna Bastiani Klubb Haslum IL Klasse Jenter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haakonsen, Semine Haavaag Klubb Gui Sportsklubb Klasse Jenter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hallingstad, Sanna Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Jenter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hansen, Ylva Hodneland Klubb Gui Sportsklubb Klasse Jenter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hauge, Tuva Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Jenter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haugen, Silje Hagelsteen Klubb Fossum IF Klasse Jenter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Helbø, Oda Ruud Klubb Nes Ski Klasse Jenter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hernes, Sofie Sole Klubb Haslum IL Klasse Jenter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Himle-Hopland, Ingrid Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Jenter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hopsnes, Charlotte Klubb Fossum IF Klasse Jenter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hotvedt, Mathilde Jenum Klubb Gui Sportsklubb Klasse Jenter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Huse, Marta Underthun Klubb Nittedal IL Klasse Jenter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Høyer, Vilde Bøch Klubb Fossum IF Klasse Jenter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jacobsen, Ingeborg Klubb Gjelleråsen IF Klasse Jenter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jean-Hansen, Erle Kristiane Wiede Klubb Fossum IF Klasse Jenter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Johannesen, Mia Minge Klubb Nesodden IF Klasse Jenter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Julsrud, Anna Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse Jenter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kallåk, Tilde Gustavsen Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Jenter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kildahl, Ingrid Lykke Klubb Haslum IL Klasse Jenter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kjølstad, Hermine Sundsby Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Jenter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Klemetsen, Marte Klubb Bjerke IL Ski Klasse Jenter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Knoblauch, Emelin Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Jenter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kristoffersen, Ellinor Stuland Klubb Fossum IF Klasse Jenter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Laache-Nygaard, Mia Klubb Haslum IL Klasse Jenter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Laget, Guro Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse Jenter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Landmark, Tuva Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Jenter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Langmoen, Karoline Sommer Klubb Fossum IF Klasse Jenter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Langstedalen, Aurora Nathalie Klubb Nes Ski Klasse Jenter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lekang, Liv Marit Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse Jenter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lilledal-Fritzvold, Kaja Marie Klubb Jutul IL Klasse Jenter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lillemæhlum, Lykke Kvien Klubb Bjerke IL Ski Klasse Jenter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lofterød, Eline Torp Klubb Fossum IF Klasse Jenter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mccarthy, Hannah Katharina Blechar Klubb Gui Sportsklubb Klasse Jenter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Moen, Hedda Klubb Hakadal IL Klasse Jenter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mork, Elli Skjærvik Klubb Nittedal IL Klasse Jenter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mortensen, Pernille Hølås Klubb Asker Skiklubb Klasse Jenter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Olden, Mathilde Fagervoll Klubb Haslum IL Klasse Jenter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Opjordsmoen, Øyvor Berge Klubb Oppegård IL Klasse Jenter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Posaasen, Pernille Dønnum Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse Jenter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ribu, Solveig Norgren Klubb Fossum IF Klasse Jenter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Roksund, Sigrid Klubb Gui Sportsklubb Klasse Jenter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rutle, Maria Klubb Nittedal IL Klasse Jenter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rød, Emma Elise Meinert Klubb Oppegård IL Klasse Jenter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sandnes-Moger, Nora Linnea Klubb Asker Skiklubb Klasse Jenter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Schomacker, Ella Mathea Bogerud Klubb Haslum IL Klasse Jenter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Schou, Une Elisabeth Klubb Haslum IL Klasse Jenter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sivertsen, Andrine Låge Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Jenter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skaar, Ingrid Klubb Nittedal IL Klasse Jenter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skari, Selma Klubb Nittedal IL Klasse Jenter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skeie-Lebreux, Emily Klubb Gjelleråsen IF Klasse Jenter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skjellestad, Anja Møgedal Klubb Gui Sportsklubb Klasse Jenter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skjolden, Siri Klubb Nes Ski Klasse Jenter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Snekvik, Selma Klubb Gjelleråsen IF Klasse Jenter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Solli, Mina Daasvand Klubb Asker Skiklubb Klasse Jenter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Steensen, Linea Klubb Oppegård IL Klasse Jenter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stigersand, Tuva Wiik Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse Jenter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Strøm, Aase Klubb Nesodden IF Klasse Jenter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stødle, Erle Haukåen Klubb Nittedal IL Klasse Jenter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sundby, Julie Stavik Klubb Nittedal IL Klasse Jenter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Svege, Selma Klubb Jutul IL Klasse Jenter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Søderberg, Oline Klubb Jutul IL Klasse Jenter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Taugland, Malin Klubb Bjerke IL Ski Klasse Jenter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Thuv, Kaja Nordhus Klubb Nesodden IF Klasse Jenter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tøien, Ingrid Klubb Haslum IL Klasse Jenter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Udnæseth, Mathea Klubb Haslum IL Klasse Jenter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vannebo, Martine Klubb Gui Sportsklubb Klasse Jenter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Værnes, Hedda Pauline Sjøl Klubb Asker Skiklubb Klasse Jenter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Wagner, Hedda Uta Klubb Nittedal IL Klasse Jenter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Westgaard, Astri Hauge Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse Jenter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Årnes, Mille Sophie Sveinhaug Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse Jenter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper

Jenter 15-16 - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Allum, Solveig Michaelsen Klubb Bærums Skiklub Klasse Jenter 15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Andersen, Mathea Weydahl Klubb Nittedal IL Klasse Jenter 15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Austad, Tuva Klubb Fossum IF Klasse Jenter 15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Dolven, Marte Klubb Asker Skiklubb Klasse Jenter 15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Egeberg, Emilie Sagdal Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse Jenter 15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Elvenes, Ingvild Herstad Klubb Asker Skiklubb Klasse Jenter 15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Grindstad, Lilly Præsttun Klubb Nittedal IL Klasse Jenter 15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Grøthe, Emilie Drege Klubb Gjelleråsen IF Klasse Jenter 15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gulbrandsen, Emilie Sofie Ruud Klubb Nes Ski Klasse Jenter 15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gulbrandsen, Marie Linnea Ruud Klubb Nes Ski Klasse Jenter 15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haneberg, Mille Klubb Haslum IL Klasse Jenter 15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haugen, Kaja Ekrheim Klubb Holmen IF Klasse Jenter 15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Helgesen, Heidi Midtbø Klubb Jutul IL Klasse Jenter 15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hernes, Julie Sole Klubb Haslum IL Klasse Jenter 15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jacobsen-Sjue, Mina Klubb Nittedal IL Klasse Jenter 15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kavli, Ida Emilia Klubb Jutul IL Klasse Jenter 15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Køber, Margrethe Hamre Klubb Jutul IL Klasse Jenter 15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Langmoen, Kaja Sommer Klubb Fossum IF Klasse Jenter 15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Leivestad, Tuva Gundersen Klubb Fossum IF Klasse Jenter 15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lindvik, Ina Klubb Haslum IL Klasse Jenter 15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lynghammar, Liva Klubb Nittedal IL Klasse Jenter 15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lødøen, Vilma Klubb Bærums Skiklub Klasse Jenter 15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mathismoen, Selma Torvik Klubb Holmen IF Klasse Jenter 15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mikkonen, Ida Karoline Klubb Nittedal IL Klasse Jenter 15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nedrelid, Stella Victoria Dahle Klubb Nittedal IL Klasse Jenter 15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Noordhof-Hansen, Mari Klubb Haslum IL Klasse Jenter 15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nordby, Ingrid Indianna Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse Jenter 15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nystad, Kristin Helen Klubb Nittedal IL Klasse Jenter 15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Odden, Maren Berg Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse Jenter 15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Opdan, Hermine Hylderås Klubb Nes Ski Klasse Jenter 15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Pedersen, Tuva Grasbekk Klubb Gjelleråsen IF Klasse Jenter 15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Raastad, Ingeborg Klubb Holmen IF Klasse Jenter 15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sanders, Angelina Kristina Klubb Haslum IL Klasse Jenter 15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skaar, Eline Klubb Nittedal IL Klasse Jenter 15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skari, Oda Klubb Nittedal IL Klasse Jenter 15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Thorstensen, Nora Heuer Klubb Gjelleråsen IF Klasse Jenter 15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Veiseth, Iselin Klubb Haslum IL Klasse Jenter 15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ytterbø, Astrid Juli Klubb Asker Skiklubb Klasse Jenter 15-16 Øvelse Stafett 3 etapper

Jenter 9-10 - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasen, Isabelle Skarning Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Jenter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Akcora, Mimmi Karlsen Klubb Haslum IL Klasse Jenter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Antonsen, Nora Julsrud Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse Jenter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Avlesen, Karoline Dale Klubb Nittedal IL Klasse Jenter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Belstad, Sophia Klubb Haslum IL Klasse Jenter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bergheim, Elida Riise Klubb Gjerdrum IL Klasse Jenter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Berglund, Henda Seipajærvi Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse Jenter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Berntsen, Aurora Medalen Klubb Asker Skiklubb Klasse Jenter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bjonge, Signe Klubb Hakadal IL Klasse Jenter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bjørseth, Emma Ingeborg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Jenter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Breiby, Live Vreim Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse Jenter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Dahl, Kaja Heggelund Klubb Gjelleråsen IF Klasse Jenter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Einbu, Sunniva Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse Jenter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Einbu, Marthe Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse Jenter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Elnæs-Hjelle, Emma Klubb Hakadal IL Klasse Jenter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Elton, Stine Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse Jenter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Engebretsen, Marthe Klubb Nesodden IF Klasse Jenter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Eriksson, Leona Klubb Nittedal IL Klasse Jenter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Feet, Oda Emilie Klubb Gjelleråsen IF Klasse Jenter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Flisen-Elvenes, Mari Klubb Hakadal IL Klasse Jenter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Flogstad, Filippa Ekroll Klubb Nesodden IF Klasse Jenter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gabrielsen, Ella Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Jenter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gran, Henriette Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse Jenter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Granum-Myhre, Solveig Klubb Bjerke IL Ski Klasse Jenter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Granås Johansen, Emil Klubb Bjerke IL Ski Klasse Jenter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Grue, Agnes Helene Hagelsteen Klubb Nittedal IL Klasse Jenter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gundersen, Emilie Aassveen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Jenter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gunnes, Sofie Klubb Gjelleråsen IF Klasse Jenter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gussiås, Linde Klubb Haslum IL Klasse Jenter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hauge, Vilde Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Jenter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Husby, Eloise Mariot Klubb Gjelleråsen IF Klasse Jenter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Huse, Jenny Underthun Klubb Nittedal IL Klasse Jenter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Høydahl, Hannah Olava Undheim Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Jenter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Håvie, Andrea Johanne Klubb Haslum IL Klasse Jenter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jarnæss, Milla Klubb Haslum IL Klasse Jenter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jæger-Heiberg, Sophia Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Jenter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kancieriute, Greta Klubb Hakadal IL Klasse Jenter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Karlsen, Mie Sofie Brennodden Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse Jenter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kaspersen, Ellen Haugmo Klubb Gjelleråsen IF Klasse Jenter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Killengreen, Anne Elisabeth Ligaard Klubb Haslum IL Klasse Jenter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kofoed, Sofie Kongtorp Klubb Haslum IL Klasse Jenter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kommisrud, Martine Berntsen Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse Jenter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kvale, Vårin Kristensen Klubb Nittedal IL Klasse Jenter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lamøy, Thea Klubb Nittedal IL Klasse Jenter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ljåstad, Martine Klubb Hakadal IL Klasse Jenter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lunde, Ingvild Klubb Gjelleråsen IF Klasse Jenter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Løvlie, Thelma Inderberg Klubb Nittedal IL Klasse Jenter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Løvseth, Frida Platou Klubb Nittedal IL Klasse Jenter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mancini, Isabella Fjellskål Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse Jenter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mathisen, Malena Befring Klubb Asker Skiklubb Klasse Jenter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Michalsen, Ida Klubb Asker Skiklubb Klasse Jenter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Midling-Hansen, Astrid Klubb Nes Ski Klasse Jenter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Møkkelgjerd, Lilly Nova Hagelsteen Klubb Nittedal IL Klasse Jenter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nilsen, Mia Hosokawa Klubb Gjerdrum IL Klasse Jenter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nilssen, Thea Strand Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse Jenter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nordengen, Sangmo Elise Thargyal Klubb Haslum IL Klasse Jenter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nordset, Tomine Weibell Klubb Nittedal IL Klasse Jenter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nygård, Sofie Lundahl Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse Jenter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Romanczyk, Joanna Klubb Bjerke IL Ski Klasse Jenter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rønsen, Sara Eveline Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse Jenter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Schou, Embla Sofie Klubb Haslum IL Klasse Jenter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sekkelsten, Vilde Flaatten Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse Jenter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skjolden, Sofie Noomi Klubb Nes Ski Klasse Jenter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skogstad-Mellander, Lovisa Maria Klubb Haslum IL Klasse Jenter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skogstrand, Astrid Linnea Jensen Klubb Nittedal IL Klasse Jenter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Solbakken, Elida Klubb Nittedal IL Klasse Jenter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Solberg, Sina Faye-Lund Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Jenter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sparby, Alma Sørevik Klubb Gjelleråsen IF Klasse Jenter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stakvik, Tyri Lysaker Klubb Gjerdrum IL Klasse Jenter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Staude, Agnes Filippa Klubb Asker Skiklubb Klasse Jenter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stenstvedt, Sofie Aanes Klubb Asker Skiklubb Klasse Jenter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stockman, Ylva Kvarsnes Klubb Hakadal IL Klasse Jenter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Strand-Udnæseth, Hermine Klubb Haslum IL Klasse Jenter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stray-Svenningsen, Helene Klubb Gjelleråsen IF Klasse Jenter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Svartsund, Sophia Kværneng Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Jenter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sæterbø, Ingrid Brustad Klubb Nesodden IF Klasse Jenter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sørlie, Tilde Haugen Klubb Nittedal IL Klasse Jenter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Trondsen, Hanne Aak Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Jenter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Utne, Klara Katrine Klubb Haslum IL Klasse Jenter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vatne-Jonassen, Amelia Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Jenter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Wagner, Eira Kristin Klubb Nittedal IL Klasse Jenter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Wærhaug, Elida Palm Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse Jenter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Øpstad, Julie Hellerud Klubb Asker Skiklubb Klasse Jenter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper

Kvinner junior - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bratland, Lea Sofie Klubb Nittedal IL Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Conradi, Nora Elizabeth Klubb Fossum IF Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hammer, Julie Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Holstrøm, Johanna Luytkis Klubb Fossum IF Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lundin, Emma Hovengen Klubb Nittedal IL Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Martinsen, Vilde Klubb Nittedal IL Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Norheim, Johanne Peroline Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Smedsrud, Martine Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vanberg, Ingvild Olea Sollid Klubb Fossum IF Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 3 etapper

Menn junior - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bratfos, Sverre Murud Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Dolven, Halvor Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fjøsne-Hexeberg, Odin Klubb Nittedal IL Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gromsrud, Herman Sørensen Klubb Gjelleråsen IF Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Halvorsen, Simen Cook Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kavli, Magnus Klubb Fossum IF Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kveen, Magnus Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lerø, Andreas Klubb Fossum IF Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mandt, Tobias Finstad Klubb Nittedal IL Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Munch-Finne, Peter Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Munch-Finne, Erik Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rein-Heggebakken, Mats Klubb Nittedal IL Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skaar, Ola Klubb Nittedal IL Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skari, Filip Klubb Nittedal IL Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sletvold, Mikkel Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stangvik, Elias Aashaug Klubb Gjelleråsen IF Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sørbråten, Eirik Tobias Klubb Gjelleråsen IF Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tømmerberg, Sander Klubb Fossum IF Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Viken, Lars Sander Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Øfstaas, Fredrik Flo Klubb Nittedal IL Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Øksby, Henrik Stenersen Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper

Menn senior - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engelund, Frode Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nordby, Fredrik Grande Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vormeland, Einar Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper
NIF-EPI02, 02