Hopp til innhold

Førjulsrennet - AVLYST

AVLYST på grunn av de nye bestemmelser og retningslinjer vedørende korona!!

  • Når: 18.12.2021
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Bardufoss skisenter
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 12.12.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 18.12.2021 Klasse FH Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 18.12.2021 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2021 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2021 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2021 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2021 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2021 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2021 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2021 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2021 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2021 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2021 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2021 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0
Start 18.12.2021 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2021 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2021 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2021 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2021 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0
Start 18.12.2021 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0
Start 18.12.2021 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2021 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2021 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2021 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2021 Klasse Kvinner Veteran Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 18.12.2021 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2021 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2021 Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2021 Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2021 Klasse Menn Veteran Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Isaksen, Ulrik Nikolai Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vaeng, Eivinn Olin Klubb IL Pioner Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ravna, Per Eivind Vylka Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnsen, Kolbjørn Aasvang Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fossberg, Ådne Øverås Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Henriksen, Amandus Nystrøm Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mathisen, Karl Fredrik Klubb Senja Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Karlstad, Håkon Moen Klubb Målselv Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mathisen, Karl Fredrik Klubb Senja Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Olsen, Magnus Somying Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Witczak, Viktor Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borgersen, Karl-Henrik Klubb If Kilkameratene Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Borgersen, Leif-Andreas Klubb If Kilkameratene Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fuglem, Jørgen Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Helgeland, Birk Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hjort-Larsen, Erlend Olai Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Romsaas, Håkon Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sønvisen-Valnes, Viljar Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Torbergsen, Eskil de Smedt Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wintervoll, Birk Henning Klubb IL Pioner Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Øverås, Jacob Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hellefossmo, Emil Aron Klubb Medkila Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Isaksen, Theo Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johansen, Aksel Oliver Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Osdal, Steinar Klubb Medkila Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stellmacher, Jakob Elia Klubb Senja Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fuglem, Johannes Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kroken, Nikolai Carlos Ricardo Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Reite, Emil Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skogstad, Snorre Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nygaard, Eldar Klubb Senja Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Witczak, Jakob Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hellefossmo, Aune Klubb Medkila Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gullhav, Elvine Jakobsen Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Valnes, Ada Olea Dahlkvist Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nitteberg, Martine Klubb Senja Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haraldstad, Mari Sofie Klubb Ankenes Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kroken, Nathalie Elea Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rydningen, Amine Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Svedin, Maria Elise Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eriksen, Bianca Vanessa Klubb Manndalen Ungdoms og Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nitteberg, Mathilde Klubb Senja Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Kaja Risvoll Klubb Fauske IL Langrenn Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Birkely, Karmen Angermo Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bernhardsen, Astrid Elida Vaeng Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bernhardsen, Eline Andrea Vaeng Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Olsen, Charlotte Marie Yvonne Briet Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vaeng, Benedikte Langaune Klubb Medkila Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Halvari, Hedda Klubb Sandnes IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hildonen, Alida Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ness, Ellinor Marie Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lunde, Astri Reithe Klubb Røyken UIL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk

K 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Marie Risvoll Klubb Fauske IL Langrenn Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hansen, Ingeborg Klubb Medkila Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Pedersen, Tone Lise Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Petterson, Elen Kristine Klubb Ilar, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

Kvinner senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Synne Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bangstad, Hermod Ingemann Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lund, Marius Eriksen Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Walderhaug-Johnsen, Adrian Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Wintervoll, Brage Oscar Klubb IL Pioner Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergland, Anders Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Fuglem, Jonas Klubb Bardu Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Gjertsen, Emil Lenasønn Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lorentsen, Julian André Mikkelsen Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mietinen, Alexander Klubb Polarstjernen, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nylund, Noah Christoffer Nielsen Klubb Medkila Skilag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Pedersen, Jonas Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Skjelle, Andreas Klubb Medkila Skilag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Skjønsfjell, Henry Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Blix, Andreas Richard Klubb Innstranda IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Fjellheim, Birk Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Kristiansen, Robert Skog Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Kristiansen, Tony André Höfler Klubb IL Pioner Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Lundberg, William Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Nordeng, Johan Lien Klubb Alsvåg IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Skildheim, Vetle Arder Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk

Menn senior - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarthun, Sigurd Klubb Åga IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Ayala Zavaleta, Juan Carlos Klubb NTNUI Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Bie, Maximilian von Selchow Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Eiterjord, Nikolai Solem Klubb Innstranda IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Engen, Jakob Brones Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Fiksen, Hermann Nordstrand Klubb Bossekop UL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Frost, Edvin Kristoffer Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Gerhardsen, Eirik Silsand Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Novstad, Sigve Bornø Klubb Medkila Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Valnes, Erik Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Wangberg, Petter Grahn Klubb Fauske IL Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Østberg-Tømmervik, Sivert Klubb Medkila Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
NIF-EPI01, 01