Hopp til innhold

Kretsrenn, Kvaløysletta

Det er lite snø i Tromsø, men vi har produsert kunstsnø og preparert en 1,5 km løype. I denne konkurranseløypa er det en solid såle med snø, mens for oppvarming må det brukes traseer med lite snø. NB konkurranseløypa skal ikke brukes til oppvarming etter at rennet er i gang! For oppdaterte løypelengder og løypekart se vedlegg. Startliste og liveresultater: https://live.eqtiming.com/59159#dashboard

  • Når: 11.12.2021
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Kvaløysletta
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 08.12.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 11.12.2021 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2021 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2021 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2021 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2021 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2021 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2021 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130
Start 11.12.2021 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2021 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2021 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2021 Klasse J 15 år Øvelse 5 km Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2021 Klasse J 16 år Øvelse 5 km Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2021 Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2021 Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2021 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2021 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2021 Klasse Kvinner veteran Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2021 Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2021 Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2021 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2021 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2021 Klasse Menn veteran Øvelse 10 km fri Startkontingent 170

Påmeldte deltagere

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Evensen, Mikkel Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Jordahl, Henrik August Refsnes Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ravna, Per Eivind Vylka Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aksberg, Emil Klubb If Kilkameratene Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Benonisen, Sondre Olav Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Fossberg, Ådne Øverås Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Henriksen, Amandus Nystrøm Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Karlsen, Iver Wenrui Klubb If Kilkameratene Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skildheim, Henrik Engevik Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sliper, Emilian Gudmundsen Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Slåtto, Petter Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Steene, Henrik Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Tovås, Sigve Storjord Klubb Fjell Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Evensen, Julius Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Martinsen, Henrik Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Olsen, Magnus Somying Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rafaelsen, Leonard Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sagerup, Erling Andersen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Strømsør-Bygdevoll, Adrian Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borgersen, Karl-Henrik Klubb If Kilkameratene Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Borgersen, Leif-Andreas Klubb If Kilkameratene Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Gangsei, Teodor Nymo Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Helgeland, Birk Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hjort-Larsen, Erlend Olai Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Høegh-Sørensen, Sander Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Korneliussen-Eriksen, Philip Andre Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Myrvoll, Markus Kroer Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Romsaas, Håkon Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rørvik, Jo Olsen Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sønvisen-Valnes, Viljar Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Torbergsen, Eskil de Smedt Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Øverås, Jacob Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Heimdal, Peder Kristian Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Isaksen, Theo Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Johansen, Aksel Oliver Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arntsen, Anton Nikolai Klubb Ballangen Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Benonisen, Sigve Eirik Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kristensen, Johannes Dybwad Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Olsen, Noah Marius Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Skille, Brage Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Skogstad, Jonas Malmo Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Stellmacher, Jakob Elia Klubb Senja Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gangsei, Mina Nymo Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rørvik, Lykke Olsen Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hansen, Celina Kristin Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skogstad, Vilde Malmo Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Solgård, Ella Josefine Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Sigri Hjelset Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Eriksen, Bianca Vanessa Klubb Manndalen Ungdoms og Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sandberg, Tiril Hansen Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Skildheim, Martine Engevik Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Birkely, Karmen Angermo Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 15 år Øvelse 5 km
Navn Brustad-Olsen, Mia Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 15 år Øvelse 5 km
Navn Evensen, Jonette Celia Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km
Navn Heimdal, Tora Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km
Navn Kudasova, Sofiia Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 15 år Øvelse 5 km
Navn Tuoremaa, Hanna Mathea Hansen Klubb Manndalen Ungdoms og Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km

J 16 år - 5 km

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bernhardsen, Astrid Elida Vaeng Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 16 år Øvelse 5 km
Navn Bernhardsen, Eline Andrea Vaeng Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 16 år Øvelse 5 km
Navn Olsen, Charlotte Marie Yvonne Briet Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km
Navn Thomasjord, Anlaug Elise Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km

K 17 år - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Elise Hjelset Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Bakke, Runa Myrslett Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Gulbrandsen, Tuva Mathea Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Halvari, Hedda Klubb Sandnes IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Haukebøe, Sunniva Maria Klubb Fjell Skilag Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Hildonen, Alida Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Ness, Ellinor Marie Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri

K 18 år - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lunde, Astri Reithe Klubb Røyken UIL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Wiklund, Oline Ødegård Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri

K 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Daleng, Ariane Klubb Salangen IF Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Hansen, Ingeborg Klubb Medkila Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Pedersen, Tone Lise Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Petterson, Elen Kristine Klubb Ilar, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Tovås, Katrine Storjord Klubb Fjell Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Tøllefsen, Bertine Strand Klubb Medkila Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri

Kvinner senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gulbrandsen, Vilje Marie Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Hønsi, Silja Fjærestad Klubb Tromsøstudentenes IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Nes, Kristine Klubb Surnadal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Tovås, Ida Storjord Klubb Fjell Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri

Kvinner veteran - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Heimdal, Line Elise Klubb Bardu Idrettslag Klasse Kvinner veteran Øvelse 7,5 km fri

M 17 år - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bangstad, Hermod Ingemann Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Bernhardsen, Marius Andre Klubb Polarstjernen, IL Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Brennvik, Elias Thorstensen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Ims, Helge Klubb Fjell Skilag Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Negård, Endre Klubb Salangen IF Ski Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Sagerup, Ottar Andersen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Vars-Larsstuen, Simen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri

M 18 år - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergland, Anders Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Høgbakk, Elias Nikolai Veseth Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Johansen, Petter Dervola Klubb Forsøk, IL Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Korsæth, Sindre Egilson Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Lorentsen, Julian André Mikkelsen Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Mietinen, Alexander Klubb Polarstjernen, IL Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Mietinen, Magnus Klubb Polarstjernen, IL Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Pedersen, Jonas Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Skjelle, Andreas Klubb Medkila Skilag Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Skjønsfjell, Henry Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Guldberg, Marius Brattli Klubb Storsteinnes Idrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Hanssen, Jakob Fredrik Degerstrøm Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Kristiansen, Robert Skog Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Kristiansen, Tony André Höfler Klubb IL Pioner Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Lundberg, William Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Martinsen, Toralf Rydningen Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Skildheim, Vetle Arder Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Astad, Carl-Fredrik Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Bugge, Christian Tvedt Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Fossli, Torjus Narvesen Klubb Nissedal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Gundersen, Kristian Magnus Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Johansen, Kristian Klubb Tromsøstudentenes IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Os, Alexander Klubb Fauske IL Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Schive, Petter Klubb Tromsøstudentenes IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Skjønsfjell, Daniel Carløy Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Storli, Jacob Senderud Klubb Tromsøstudentenes IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
nif-epi04, 04