Hopp til innhold

AVLYST - Kretssamling alpint Norefjell

Samlingen er dessverre avlyst, se: https://www.skiforbundet.no/buskerud/nyhetsarkiv/2021/10/kretssamling-alpint---julebordsamling-norefjell/ Alpinister samt trenere og lagledere i alpinklubber i Buskerud inviteres til kretssamling på Norefjell i regi av Buskerud Skikrets og Krødsherad IL. Samlingen 3.-5. desember er for klassene U12 – U21. Lørdag 4. desember inviterer vi til SUM samling for U10 og yngre (må ha startet i første klasse). Det vil bli introduksjon til alpinsporten og mye skileik. Buskerud Skikrets stiller med trenere og gratis heiskort for utøvere som har meldt seg på via MinIdrett.

  • Når: 3.12 - 05.12.2021
  • Hvor: Norefjell
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 28.11.2021
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 04.12.2021 Klasse Julebord lørdag Øvelse JA Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.12.2021 Klasse U10 og yngre SUM-samling Øvelse Trening Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.12.2021 Klasse U12 fredag Øvelse Trening Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.12.2021 Klasse U12 lørdag Øvelse Trening Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.12.2021 Klasse U12 søndag Øvelse Trening Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.12.2021 Klasse U14 fredag Øvelse Trening Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.12.2021 Klasse U14 lørdag Øvelse Trening Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.12.2021 Klasse U14 søndag Øvelse Trening Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.12.2021 Klasse U16-21 fredag Øvelse Trening Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.12.2021 Klasse U16-21 lørdag Øvelse Trening Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.12.2021 Klasse U16-21 søndag Øvelse Trening Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Julebord lørdag - JA

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Morten Klubb Klasse Julebord lørdag Øvelse JA
Navn Arnesen, Mikkel Klubb Krødsherad IL Klasse Julebord lørdag Øvelse JA
Navn Arnesen, Hedevig Klubb Krødsherad IL Klasse Julebord lørdag Øvelse JA
Navn Askeland, Emilie Klubb Kongsberg IF Klasse Julebord lørdag Øvelse JA
Navn Benth, Tone Beathe Klubb Krødsherad IL Klasse Julebord lørdag Øvelse JA
Navn Berg, Thea Christine Helgetveit Klubb Klasse Julebord lørdag Øvelse JA
Navn Bøe, Marie Skjetne Klubb Krødsherad IL Klasse Julebord lørdag Øvelse JA
Navn Bøe, Harald Skjetne Klubb Krødsherad IL Klasse Julebord lørdag Øvelse JA
Navn Bøe, Even Skjetne Klubb Krødsherad IL Klasse Julebord lørdag Øvelse JA
Navn Bøe, Marianne Skjetne Klubb Krødsherad IL Klasse Julebord lørdag Øvelse JA
Navn Colijn, Sijke Johanna Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Julebord lørdag Øvelse JA
Navn Dyrset, Lilja Klubb Hemsedal IL Klasse Julebord lørdag Øvelse JA
Navn Engebretsen, Morten Sporsheim Klubb Krødsherad IL Klasse Julebord lørdag Øvelse JA
Navn Engebretsen, Mikkel Elias Myhre Klubb Krødsherad IL Klasse Julebord lørdag Øvelse JA
Navn Gaska, Alexander Klubb Aron Sportsklubb Klasse Julebord lørdag Øvelse JA
Navn Gaska, Daniel Klubb Aron Sportsklubb Klasse Julebord lørdag Øvelse JA
Navn Gaska, Vilde Klubb Aron Sportsklubb Klasse Julebord lørdag Øvelse JA
Navn Gaska, Monica Karina Klubb Aron Sportsklubb Klasse Julebord lørdag Øvelse JA
Navn Gjertsen, Amanda Opsahl Klubb Geilo IL Klasse Julebord lørdag Øvelse JA
Navn Gjertsen, Anniken Opsahl Klubb Geilo IL Klasse Julebord lørdag Øvelse JA
Navn Gjertsen, Jarle Opsahl Klubb Geilo IL Klasse Julebord lørdag Øvelse JA
Navn Gjertsen, Jonathan Opsahl Klubb Geilo IL Klasse Julebord lørdag Øvelse JA
Navn Gjertsen, Cecilie-Linn Opsahl Klubb Geilo IL Klasse Julebord lørdag Øvelse JA
Navn Hagen, Ola Petter Klubb Krødsherad IL Klasse Julebord lørdag Øvelse JA
Navn Heie, Ella Klubb Krødsherad IL Klasse Julebord lørdag Øvelse JA
Navn Heie, Simen Alexander Klubb Krødsherad IL Klasse Julebord lørdag Øvelse JA
Navn Heie, Ola Alexander Klubb Krødsherad IL Klasse Julebord lørdag Øvelse JA
Navn Heie, Andrine Klubb Krødsherad IL Klasse Julebord lørdag Øvelse JA
Navn Helgetveit, Ines Klubb Aron Sportsklubb Klasse Julebord lørdag Øvelse JA
Navn Helgetveit, Herman Nilsen Klubb Aron Sportsklubb Klasse Julebord lørdag Øvelse JA
Navn Helgetveit, Sina Klubb Aron Sportsklubb Klasse Julebord lørdag Øvelse JA
Navn Helgetveit, Sanna Klubb Klasse Julebord lørdag Øvelse JA
Navn Hosp, Alexander Klubb Aron Sportsklubb Klasse Julebord lørdag Øvelse JA
Navn Hovden, Åse Marit Klubb Krødsherad IL Klasse Julebord lørdag Øvelse JA
Navn Høstmælingen, Miriam Våraker Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Julebord lørdag Øvelse JA
Navn Høstmælingen, Anders Henjum Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Julebord lørdag Øvelse JA
Navn Høstmælingen, Petter Våraker Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Julebord lørdag Øvelse JA
Navn Høstmælingen, Maja Våraker Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Julebord lørdag Øvelse JA
Navn Jagdum, Liv Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Julebord lørdag Øvelse JA
Navn Jagdum, Kari Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Julebord lørdag Øvelse JA
Navn Jellum, Geir John Klubb Krødsherad IL Klasse Julebord lørdag Øvelse JA
Navn Jellum, Ole Magnus Benth Klubb Krødsherad IL Klasse Julebord lørdag Øvelse JA
Navn Jogeva, Mats Hakon Klubb Hemsedal IL Klasse Julebord lørdag Øvelse JA
Navn Johnsen, Rita Klubb Hemsedal IL Klasse Julebord lørdag Øvelse JA
Navn Jørve, Per Ivar Klubb Hemsedal IL Klasse Julebord lørdag Øvelse JA
Navn Jørve, Karen Pauline Pedersen Klubb Hemsedal IL Klasse Julebord lørdag Øvelse JA
Navn Kloed-Sandengen, Sofia Lu Klubb Kongsberg IF Klasse Julebord lørdag Øvelse JA
Navn Kvilhaug, Tina Cecilie Klubb Krødsherad IL Klasse Julebord lørdag Øvelse JA
Navn Lysaker, Gunnar Watvedt Klubb Kongsberg IF Klasse Julebord lørdag Øvelse JA
Navn Lysaker, Julie Kaspara Dale Klubb Kongsberg IF Klasse Julebord lørdag Øvelse JA
Navn Løyning, Linea Andersen Klubb Aron Sportsklubb Klasse Julebord lørdag Øvelse JA
Navn Løyning, Lukas Andersen Klubb Aron Sportsklubb Klasse Julebord lørdag Øvelse JA
Navn Misund, Sebastian Klubb Geilo IL Klasse Julebord lørdag Øvelse JA
Navn Myhre, Geir Håvard Klubb Aron Sportsklubb Klasse Julebord lørdag Øvelse JA
Navn Myhre, Pia Klubb Aron Sportsklubb Klasse Julebord lørdag Øvelse JA
Navn Myhre, Anniken Klubb Aron Sportsklubb Klasse Julebord lørdag Øvelse JA
Navn Myhre, Mille Merete Klubb Aron Sportsklubb Klasse Julebord lørdag Øvelse JA
Navn Myrhaug, Fredrik Klubb Krødsherad IL Klasse Julebord lørdag Øvelse JA
Navn Myrhaug, Therese Klubb Krødsherad IL Klasse Julebord lørdag Øvelse JA
Navn Myrhaug, Mads Klubb Krødsherad IL Klasse Julebord lørdag Øvelse JA
Navn Myrhaug, Øystein Klubb Krødsherad IL Klasse Julebord lørdag Øvelse JA
Navn Myrvold, Hedda Stray Klubb Aron Sportsklubb Klasse Julebord lørdag Øvelse JA
Navn Myrvold, Magnar Klubb Aron Sportsklubb Klasse Julebord lørdag Øvelse JA
Navn Naas, Anne Wiker Klubb Krødsherad IL Klasse Julebord lørdag Øvelse JA
Navn Naas, Signe Elise Hagen Klubb Krødsherad IL Klasse Julebord lørdag Øvelse JA
Navn Neumann, Lucas Nygård Klubb Kongsberg IF Klasse Julebord lørdag Øvelse JA
Navn Neumann, Leah Nygård Klubb Kongsberg IF Klasse Julebord lørdag Øvelse JA
Navn Neumann, Bjørn Kristian Klubb Kongsberg IF Klasse Julebord lørdag Øvelse JA
Navn Nilsen, Terje Andre Klubb Aron Sportsklubb Klasse Julebord lørdag Øvelse JA
Navn Nordby, Emil Kvilhaug Klubb Krødsherad IL Klasse Julebord lørdag Øvelse JA
Navn Nordskog, Arve Klubb Krødsherad IL Klasse Julebord lørdag Øvelse JA
Navn Nordskog, Jesper Hvalsmarken Klubb Krødsherad IL Klasse Julebord lørdag Øvelse JA
Navn Nordskog, Mikkel Hvalsmarken Klubb Krødsherad IL Klasse Julebord lørdag Øvelse JA
Navn Paunov, Momcilo Klubb Aron Sportsklubb Klasse Julebord lørdag Øvelse JA
Navn Paunov, Igor Klubb Aron Sportsklubb Klasse Julebord lørdag Øvelse JA
Navn Paunov-Dencic, Dusica Klubb Aron Sportsklubb Klasse Julebord lørdag Øvelse JA
Navn Pedersen, Anna Elisabeth Möse Klubb Hemsedal IL Klasse Julebord lørdag Øvelse JA
Navn Platou, Pelle Holm Stoud Klubb Aron Sportsklubb Klasse Julebord lørdag Øvelse JA
Navn Platou, Thelma Mi Holm Stoud Klubb Aron Sportsklubb Klasse Julebord lørdag Øvelse JA
Navn Rasmussen, Siw Evelyn Klubb Geilo IL Klasse Julebord lørdag Øvelse JA
Navn Ringnes, Andreas Klubb Krødsherad IL Klasse Julebord lørdag Øvelse JA
Navn Ringnes, Ida Klubb Krødsherad IL Klasse Julebord lørdag Øvelse JA
Navn Ringnes, Per G Klubb Krødsherad IL Klasse Julebord lørdag Øvelse JA
Navn Sandelien, Mari Klubb Geilo IL Klasse Julebord lørdag Øvelse JA
Navn Sandengen, Jon Fredrik Klubb Kongsberg IF Klasse Julebord lørdag Øvelse JA
Navn Scilimati, Tania Klubb Aron Sportsklubb Klasse Julebord lørdag Øvelse JA
Navn Strøm, Erik Øvreseth Klubb Geilo IL Klasse Julebord lørdag Øvelse JA
Navn Strøm, Ola Øvreseth Klubb Geilo IL Klasse Julebord lørdag Øvelse JA
Navn Strøm, Andreas Øvreseth Klubb Geilo IL Klasse Julebord lørdag Øvelse JA
Navn Thorvaldsen, Nils Øystein Hovden Klubb Krødsherad IL Klasse Julebord lørdag Øvelse JA
Navn Trillhus, Mathea Helle Klubb Geilo IL Klasse Julebord lørdag Øvelse JA
Navn Trillhus, Lene-Therese Helle Klubb Geilo IL Klasse Julebord lørdag Øvelse JA
Navn Trillhus, Jan Olav Helle Klubb Geilo IL Klasse Julebord lørdag Øvelse JA
Navn Trillhus, Mari Helle Klubb Geilo IL Klasse Julebord lørdag Øvelse JA
Navn Uthus, Mali Klubb Geilo IL Klasse Julebord lørdag Øvelse JA
Navn Uthus, Andreas Klubb Geilo IL Klasse Julebord lørdag Øvelse JA
Navn Uthus, Gunn-Kristin Øen Klubb Geilo IL Klasse Julebord lørdag Øvelse JA
Navn Veslehaug, Guro Flatland Klubb Geilo IL Klasse Julebord lørdag Øvelse JA
Navn Veslehaug, Håvard Klubb Geilo IL Klasse Julebord lørdag Øvelse JA
Navn Veslehaug, Sigurd Klubb Geilo IL Klasse Julebord lørdag Øvelse JA
Navn Veslehaug, Petter Klubb Geilo IL Klasse Julebord lørdag Øvelse JA

U10 og yngre SUM-samling - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersson, Ulrik Sælebakke Klubb Kongsberg IF Klasse U10 og yngre SUM-samling Øvelse Trening
Navn Andersson, Edvin Sælebakke Klubb Kongsberg IF Klasse U10 og yngre SUM-samling Øvelse Trening
Navn Gjøsund, Amelia Salvesen Klubb Kongsberg IF Klasse U10 og yngre SUM-samling Øvelse Trening
Navn Grøstad, Jens Flatin Klubb Kongsberg IF Klasse U10 og yngre SUM-samling Øvelse Trening
Navn Høstmælingen, Maja Våraker Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse U10 og yngre SUM-samling Øvelse Trening
Navn Myhre, Pia Klubb Aron Sportsklubb Klasse U10 og yngre SUM-samling Øvelse Trening
Navn Neumann, Lucas Nygård Klubb Kongsberg IF Klasse U10 og yngre SUM-samling Øvelse Trening
Navn Sjöborg, Alfred Klubb Kongsberg IF Klasse U10 og yngre SUM-samling Øvelse Trening
Navn Sæterli, Lauritz Øynebråten Klubb Kongsberg IF Klasse U10 og yngre SUM-samling Øvelse Trening
Navn Sæterli, Anna Øynebråten Klubb Kongsberg IF Klasse U10 og yngre SUM-samling Øvelse Trening
Navn Thalerud, Markus Bottolfs Klubb Krødsherad IL Klasse U10 og yngre SUM-samling Øvelse Trening
Navn Thalerud, Daniel Bottolfs Klubb Krødsherad IL Klasse U10 og yngre SUM-samling Øvelse Trening
Navn Tyldum, Sandra Aanes Klubb Kongsberg IF Klasse U10 og yngre SUM-samling Øvelse Trening
Navn Ulriksen, Heidi Hofstad Klubb Aron Sportsklubb Klasse U10 og yngre SUM-samling Øvelse Trening

U12 fredag - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engebretsen, Mikkel Elias Myhre Klubb Krødsherad IL Klasse U12 fredag Øvelse Trening
Navn Gaska, Vilde Klubb Aron Sportsklubb Klasse U12 fredag Øvelse Trening
Navn Gjertsen, Amanda Opsahl Klubb Geilo IL Klasse U12 fredag Øvelse Trening
Navn Grøstad, Hanna Flatin Klubb Kongsberg IF Klasse U12 fredag Øvelse Trening
Navn Helgetveit, Herman Nilsen Klubb Aron Sportsklubb Klasse U12 fredag Øvelse Trening
Navn Jagdum, Liv Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse U12 fredag Øvelse Trening
Navn Jagdum, Kari Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse U12 fredag Øvelse Trening
Navn Myhre, Mille Merete Klubb Aron Sportsklubb Klasse U12 fredag Øvelse Trening
Navn Myrhaug, Fredrik Klubb Krødsherad IL Klasse U12 fredag Øvelse Trening
Navn Myrvold, Hedda Stray Klubb Aron Sportsklubb Klasse U12 fredag Øvelse Trening
Navn Thalerud, Emma Bottolfs Klubb Krødsherad IL Klasse U12 fredag Øvelse Trening
Navn Ulriksen, Helene Hofstad Klubb Aron Sportsklubb Klasse U12 fredag Øvelse Trening
Navn Veslehaug, Petter Klubb Geilo IL Klasse U12 fredag Øvelse Trening

U12 lørdag - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engebretsen, Mikkel Elias Myhre Klubb Krødsherad IL Klasse U12 lørdag Øvelse Trening
Navn Gaska, Vilde Klubb Aron Sportsklubb Klasse U12 lørdag Øvelse Trening
Navn Gjertsen, Amanda Opsahl Klubb Geilo IL Klasse U12 lørdag Øvelse Trening
Navn Grøstad, Hanna Flatin Klubb Kongsberg IF Klasse U12 lørdag Øvelse Trening
Navn Helgetveit, Herman Nilsen Klubb Aron Sportsklubb Klasse U12 lørdag Øvelse Trening
Navn Jagdum, Liv Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse U12 lørdag Øvelse Trening
Navn Jagdum, Kari Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse U12 lørdag Øvelse Trening
Navn Myhre, Mille Merete Klubb Aron Sportsklubb Klasse U12 lørdag Øvelse Trening
Navn Myrhaug, Fredrik Klubb Krødsherad IL Klasse U12 lørdag Øvelse Trening
Navn Myrvold, Hedda Stray Klubb Aron Sportsklubb Klasse U12 lørdag Øvelse Trening
Navn Thalerud, Emma Bottolfs Klubb Krødsherad IL Klasse U12 lørdag Øvelse Trening
Navn Ulriksen, Helene Hofstad Klubb Aron Sportsklubb Klasse U12 lørdag Øvelse Trening
Navn Veslehaug, Petter Klubb Geilo IL Klasse U12 lørdag Øvelse Trening

U12 søndag - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engebretsen, Mikkel Elias Myhre Klubb Krødsherad IL Klasse U12 søndag Øvelse Trening
Navn Gaska, Vilde Klubb Aron Sportsklubb Klasse U12 søndag Øvelse Trening
Navn Gjertsen, Amanda Opsahl Klubb Geilo IL Klasse U12 søndag Øvelse Trening
Navn Helgetveit, Herman Nilsen Klubb Aron Sportsklubb Klasse U12 søndag Øvelse Trening
Navn Jagdum, Liv Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse U12 søndag Øvelse Trening
Navn Jagdum, Kari Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse U12 søndag Øvelse Trening
Navn Myhre, Mille Merete Klubb Aron Sportsklubb Klasse U12 søndag Øvelse Trening
Navn Myrhaug, Fredrik Klubb Krødsherad IL Klasse U12 søndag Øvelse Trening
Navn Myrvold, Hedda Stray Klubb Aron Sportsklubb Klasse U12 søndag Øvelse Trening
Navn Thalerud, Emma Bottolfs Klubb Krødsherad IL Klasse U12 søndag Øvelse Trening
Navn Ulriksen, Helene Hofstad Klubb Aron Sportsklubb Klasse U12 søndag Øvelse Trening
Navn Veslehaug, Petter Klubb Geilo IL Klasse U12 søndag Øvelse Trening

U14 fredag - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Hedevig Klubb Krødsherad IL Klasse U14 fredag Øvelse Trening
Navn Askeland, Emilie Klubb Kongsberg IF Klasse U14 fredag Øvelse Trening
Navn Gaska, Daniel Klubb Aron Sportsklubb Klasse U14 fredag Øvelse Trening
Navn Gjertsen, Anniken Opsahl Klubb Geilo IL Klasse U14 fredag Øvelse Trening
Navn Heie, Ola Alexander Klubb Krødsherad IL Klasse U14 fredag Øvelse Trening
Navn Helgetveit, Ines Klubb Aron Sportsklubb Klasse U14 fredag Øvelse Trening
Navn Høstmælingen, Petter Våraker Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse U14 fredag Øvelse Trening
Navn Kloed-Sandengen, Sofia Lu Klubb Kongsberg IF Klasse U14 fredag Øvelse Trening
Navn Neumann, Leah Nygård Klubb Kongsberg IF Klasse U14 fredag Øvelse Trening
Navn Nordskog, Jesper Hvalsmarken Klubb Krødsherad IL Klasse U14 fredag Øvelse Trening
Navn Nordskog, Mikkel Hvalsmarken Klubb Krødsherad IL Klasse U14 fredag Øvelse Trening
Navn Platou, Thelma Mi Holm Stoud Klubb Aron Sportsklubb Klasse U14 fredag Øvelse Trening
Navn Thorvaldsen, Nils Øystein Hovden Klubb Krødsherad IL Klasse U14 fredag Øvelse Trening
Navn Uthus, Mali Klubb Geilo IL Klasse U14 fredag Øvelse Trening

U14 lørdag - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Hedevig Klubb Krødsherad IL Klasse U14 lørdag Øvelse Trening
Navn Askeland, Emilie Klubb Kongsberg IF Klasse U14 lørdag Øvelse Trening
Navn Gaska, Daniel Klubb Aron Sportsklubb Klasse U14 lørdag Øvelse Trening
Navn Gjertsen, Anniken Opsahl Klubb Geilo IL Klasse U14 lørdag Øvelse Trening
Navn Heie, Ola Alexander Klubb Krødsherad IL Klasse U14 lørdag Øvelse Trening
Navn Helgetveit, Ines Klubb Aron Sportsklubb Klasse U14 lørdag Øvelse Trening
Navn Høstmælingen, Petter Våraker Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse U14 lørdag Øvelse Trening
Navn Kloed-Sandengen, Sofia Lu Klubb Kongsberg IF Klasse U14 lørdag Øvelse Trening
Navn Lysaker, Julie Kaspara Dale Klubb Kongsberg IF Klasse U14 lørdag Øvelse Trening
Navn Myrhaug, Mads Klubb Krødsherad IL Klasse U14 lørdag Øvelse Trening
Navn Neumann, Leah Nygård Klubb Kongsberg IF Klasse U14 lørdag Øvelse Trening
Navn Nordskog, Jesper Hvalsmarken Klubb Krødsherad IL Klasse U14 lørdag Øvelse Trening
Navn Nordskog, Mikkel Hvalsmarken Klubb Krødsherad IL Klasse U14 lørdag Øvelse Trening
Navn Platou, Thelma Mi Holm Stoud Klubb Aron Sportsklubb Klasse U14 lørdag Øvelse Trening
Navn Thorvaldsen, Nils Øystein Hovden Klubb Krødsherad IL Klasse U14 lørdag Øvelse Trening
Navn Uthus, Mali Klubb Geilo IL Klasse U14 lørdag Øvelse Trening

U14 søndag - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Hedevig Klubb Krødsherad IL Klasse U14 søndag Øvelse Trening
Navn Askeland, Emilie Klubb Kongsberg IF Klasse U14 søndag Øvelse Trening
Navn Gaska, Daniel Klubb Aron Sportsklubb Klasse U14 søndag Øvelse Trening
Navn Gjertsen, Anniken Opsahl Klubb Geilo IL Klasse U14 søndag Øvelse Trening
Navn Heie, Ola Alexander Klubb Krødsherad IL Klasse U14 søndag Øvelse Trening
Navn Helgetveit, Ines Klubb Aron Sportsklubb Klasse U14 søndag Øvelse Trening
Navn Høstmælingen, Petter Våraker Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse U14 søndag Øvelse Trening
Navn Kloed-Sandengen, Sofia Lu Klubb Kongsberg IF Klasse U14 søndag Øvelse Trening
Navn Lysaker, Julie Kaspara Dale Klubb Kongsberg IF Klasse U14 søndag Øvelse Trening
Navn Myrhaug, Mads Klubb Krødsherad IL Klasse U14 søndag Øvelse Trening
Navn Neumann, Leah Nygård Klubb Kongsberg IF Klasse U14 søndag Øvelse Trening
Navn Nordskog, Jesper Hvalsmarken Klubb Krødsherad IL Klasse U14 søndag Øvelse Trening
Navn Nordskog, Mikkel Hvalsmarken Klubb Krødsherad IL Klasse U14 søndag Øvelse Trening
Navn Platou, Thelma Mi Holm Stoud Klubb Aron Sportsklubb Klasse U14 søndag Øvelse Trening
Navn Thorvaldsen, Nils Øystein Hovden Klubb Krødsherad IL Klasse U14 søndag Øvelse Trening
Navn Uthus, Mali Klubb Geilo IL Klasse U14 søndag Øvelse Trening

U16-21 fredag - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Mikkel Klubb Krødsherad IL Klasse U16-21 fredag Øvelse Trening
Navn Bøe, Marie Skjetne Klubb Krødsherad IL Klasse U16-21 fredag Øvelse Trening
Navn Gjertsen, Jonathan Opsahl Klubb Geilo IL Klasse U16-21 fredag Øvelse Trening
Navn Jellum, Ole Magnus Benth Klubb Krødsherad IL Klasse U16-21 fredag Øvelse Trening
Navn Jogeva, Mats Hakon Klubb Hemsedal IL Klasse U16-21 fredag Øvelse Trening
Navn Misund, Sebastian Klubb Geilo IL Klasse U16-21 fredag Øvelse Trening
Navn Naas, Signe Elise Hagen Klubb Krødsherad IL Klasse U16-21 fredag Øvelse Trening
Navn Nordby, Emil Kvilhaug Klubb Krødsherad IL Klasse U16-21 fredag Øvelse Trening
Navn Trillhus, Mathea Helle Klubb Geilo IL Klasse U16-21 fredag Øvelse Trening
Navn Trillhus, Mari Helle Klubb Geilo IL Klasse U16-21 fredag Øvelse Trening

U16-21 lørdag - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Mikkel Klubb Krødsherad IL Klasse U16-21 lørdag Øvelse Trening
Navn Bøe, Marie Skjetne Klubb Krødsherad IL Klasse U16-21 lørdag Øvelse Trening
Navn Gjertsen, Jonathan Opsahl Klubb Geilo IL Klasse U16-21 lørdag Øvelse Trening
Navn Jellum, Ole Magnus Benth Klubb Krødsherad IL Klasse U16-21 lørdag Øvelse Trening
Navn Jogeva, Mats Hakon Klubb Hemsedal IL Klasse U16-21 lørdag Øvelse Trening
Navn Misund, Sebastian Klubb Geilo IL Klasse U16-21 lørdag Øvelse Trening
Navn Naas, Signe Elise Hagen Klubb Krødsherad IL Klasse U16-21 lørdag Øvelse Trening
Navn Nordby, Emil Kvilhaug Klubb Krødsherad IL Klasse U16-21 lørdag Øvelse Trening
Navn Paunov, Momcilo Klubb Aron Sportsklubb Klasse U16-21 lørdag Øvelse Trening
Navn Ringnes, Ida Klubb Krødsherad IL Klasse U16-21 lørdag Øvelse Trening
Navn Trillhus, Mathea Helle Klubb Geilo IL Klasse U16-21 lørdag Øvelse Trening
Navn Trillhus, Mari Helle Klubb Geilo IL Klasse U16-21 lørdag Øvelse Trening

U16-21 søndag - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Mikkel Klubb Krødsherad IL Klasse U16-21 søndag Øvelse Trening
Navn Bøe, Marie Skjetne Klubb Krødsherad IL Klasse U16-21 søndag Øvelse Trening
Navn Gjertsen, Jonathan Opsahl Klubb Geilo IL Klasse U16-21 søndag Øvelse Trening
Navn Jellum, Ole Magnus Benth Klubb Krødsherad IL Klasse U16-21 søndag Øvelse Trening
Navn Jogeva, Mats Hakon Klubb Hemsedal IL Klasse U16-21 søndag Øvelse Trening
Navn Misund, Sebastian Klubb Geilo IL Klasse U16-21 søndag Øvelse Trening
Navn Naas, Signe Elise Hagen Klubb Krødsherad IL Klasse U16-21 søndag Øvelse Trening
Navn Nordby, Emil Kvilhaug Klubb Klasse U16-21 søndag Øvelse Trening
Navn Paunov, Momcilo Klubb Aron Sportsklubb Klasse U16-21 søndag Øvelse Trening
Navn Ringnes, Ida Klubb Krødsherad IL Klasse U16-21 søndag Øvelse Trening
Navn Trillhus, Mathea Helle Klubb Geilo IL Klasse U16-21 søndag Øvelse Trening
Navn Trillhus, Mari Helle Klubb Geilo IL Klasse U16-21 søndag Øvelse Trening
nif-epi04, 04