Hopp til innhold

Skandinavisk cup Equinor NC senior 4,5,6 + Para jr og sr

Arrangørene tillater ETTERANMELDING til tirsdag 07. des. Utenlandske løpere melder seg på samlet via sitt forbund. Alle norske løpere må levere godkjent helseattest før de kan starte på Beitostølen

  • Når: 10.12 - 12.12.2021
  • Hvor: Beitostølen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 07.12.2021
Se resultater

Annen informasjon

  • Adresse: Beitostølen stadion 2953 BEITOSTØLEN
  • E-post: post@osil.no
  • Kontonummer: 21353509400
  • Hjemmeside: https://www.skiforbundet.no/sc2021
  • Ass. TD: Marte Aagesen Trondsen
  • Rennleder: Torbjørn Broks Pettersen
  • Ass. TD: Ella Gjømle Berg

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 10.12.2021 Klasse FH Kvinner junior sittende Øvelse 2,5 km klassisk Startkontingent 300
Start 12.12.2021 Klasse FH Kvinner junior sittende Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 300
Start 12.12.2021 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 300
Start 10.12.2021 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 300
Start 10.12.2021 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 340 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2021 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 340 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2021 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 340
Start 12.12.2021 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 340
Start 10.12.2021 Klasse FH Menn junior sittende Øvelse 2,5 km klassisk Startkontingent 300
Start 12.12.2021 Klasse FH Menn junior sittende Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 300
Start 12.12.2021 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 300
Start 10.12.2021 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 300
Start 10.12.2021 Klasse FH Menn senior sittende Øvelse 2,5 km klassisk Startkontingent 340 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2021 Klasse FH Menn senior sittende Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 340 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2021 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 340 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2021 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 340
Start 12.12.2021 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 400 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2021 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 400 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2021 Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk Startkontingent 400 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2021 Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri Startkontingent 400 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2021 Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 400 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2021 Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk Startkontingent 400 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

FH Kvinner senior sittende - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Skarstein, Birgit Lovise Røkkum Klubb Frol IL Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 5 km klassisk
Navn Valen, Isabell Katharina Klubb Innstranda IL Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 5 km klassisk

FH Kvinner senior sittende - 7,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Skarstein, Birgit Lovise Røkkum Klubb Frol IL Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Valen, Isabell Katharina Klubb Innstranda IL Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 7,5 km klassisk

FH Menn senior sittende - 2,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Morud, Thomas Klubb Lyn Ski Klasse FH Menn senior sittende Øvelse 2,5 km klassisk

FH Menn senior sittende - 7,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Morud, Thomas Klubb Lyn Ski Klasse FH Menn senior sittende Øvelse 7,5 km klassisk

FH Menn senior stående - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugen, Kjartan Nesbakken Klubb Fossum IF Klasse FH Menn senior stående Øvelse 5 km klassisk

Kvinner senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Ragnhild Klubb Vindafjord IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Aas, Julie Sofie Franksdatter Klubb Jutul IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Amundsen, Hedda Østberg Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Andersen, Selma Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Andersen, Nora Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Andreassen, Margrethe Wettre Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Arnesen, Synne Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Berg, Julie Victoria Klubb Leksvik IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Bergane, Margrethe Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Bergquist, Kristina Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Bergundhaugen, Eline Klubb Mesnali Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Bångman, Tilde Klubb Norges Skiforbund Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Dyrhovd, Margrete Røssum Klubb Krødsherad IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Einmo, Malin Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Folkvord, Mari Klubb Sandnes IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Fosnæs, Kristin Austgulen Klubb Fossum IF Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Fremstad, Andrine Harriet Klubb Runar, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Føyen, Sigrid Leseth Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Golberg, Vilde Emilie Hjelmseth Klubb Njård Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Gulbrandsen, Ingrid Andréa Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Henriksson, Sofia Klubb Norges Skiforbund Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Håkonsen, Karen Marie Klubb Kjellmyra IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Jordheim, Guro Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Knudsen, Tiril Liverud Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Lange, Vilde Roysdatter Klubb Henning Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Larsen, Hanna Kristine Gunlaugsdatter Klubb Heddal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Larsson, Moa Maria Olivia Klubb Norges Skiforbund Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Lien, Mari Victoria Robøle Klubb Hamar Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Lislevand, Tuva Klubb Oddersjaa SSK Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Lyngnes, Susann Fedreheim Klubb Hamar Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Madsen, Caroline Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Melling, Maria Hartz Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Midtskogen, Maiken Min Klubb Stor-Elvdal SK Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Mikkelsplass, Marte Klubb Bromma IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Moger, Julie Egeberg Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Mogstad, Berit Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Myhre, Julie Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Mørk, Emma Kirkeberg Klubb Drammens Ballklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Nissinen, Vilma Klubb Vuokatti Ski Team Kainuu Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Nordseth, Karen Amalie Klubb Snertingdal IF Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Olkkonen, Tiia Klubb Haapajarven Kiilat Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Pedersen, Jenny Thomas Klubb Bækkelagets SK Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Piippo, Eveliina Klubb Norges Skiforbund Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Pitkanen, Marjaana Klubb Norges Skiforbund Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Ramstad, Ida Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Rønning, Mathilde Hagen Klubb Vikersund IF Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Røtvei, Nora Klubb Oppdal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Sanness, Nora Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Seierstad, Dorthe Ballangrud Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Settlin, Evelina Klubb Norges Skiforbund Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Simpson-Larsen, Karoline Klubb Vargar IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Skaanes, Marte Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Slind, Silje Øyre Klubb Oppdal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Snortheimsmoen, Thea Klubb Vestre Slidre IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Solin, Jenny Klubb Norges Skiforbund Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Storaa, Silje Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Sundgaard, Sigrid Jøranli Klubb Søre Ål IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Svendsby, Martine Eldre Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Svendsen, Anna Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Svingheim, Mari Landro Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Sørum, Thea Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Theodorsen, Silje Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Uppstad, Elin Klubb Valle IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Vinsa, Lisa Klubb Norges Skiforbund Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Waltenberg, Julie Klubb Lyngen/Karnes IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Wangensteen, Maren Klubb Øystre Slidre IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Wollebek, Ingvild Klubb Bækkelagets SK Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri

Kvinner senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Ragnhild Klubb Vindafjord IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Aas, Julie Sofie Franksdatter Klubb Jutul IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Amundsen, Hedda Østberg Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Andersen, Selma Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Andersen, Nora Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Andreassen, Margrethe Wettre Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Arnesen, Synne Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Berg, Julie Victoria Klubb Leksvik IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Bergane, Margrethe Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Bergquist, Kristina Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Bergundhaugen, Eline Klubb Mesnali Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Brudermann, Katharina Klubb IL Varden Meråker Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Dengerud, Karianne Olsvik Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Drivenes, Julie Bjervig Klubb Lommedalens IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Dyrhovd, Margrete Røssum Klubb Krødsherad IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Einmo, Malin Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Einmo, Alise Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Folkvord, Mari Klubb Sandnes IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Fosnæs, Kristin Austgulen Klubb Fossum IF Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Fremstad, Andrine Harriet Klubb Runar, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Føyen, Sigrid Leseth Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Golberg, Vilde Emilie Hjelmseth Klubb Njård Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Gudnadottir, Kristrun Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Harviken, Johanne Hauge Klubb Strandbygda IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Henriksson, Sofia Klubb Norges Skiforbund Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Håkonsen, Karen Marie Klubb Kjellmyra IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Jordheim, Guro Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Kainulainen, Anni Klubb Vantaan Hiihtoseura Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Knudsen, Tiril Liverud Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Lange, Vilde Roysdatter Klubb Henning Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Larsen, Hanna Kristine Gunlaugsdatter Klubb Heddal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Larsson, Moa Maria Olivia Klubb Norges Skiforbund Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Lindroos, Anni Klubb CC Pargas IF Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Lislevand, Tuva Klubb Oddersjaa SSK Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Madsen, Caroline Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Mathisen, Ingrid Klubb Fauske IL Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Melling, Maria Hartz Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Midtskogen, Maiken Min Klubb Stor-Elvdal SK Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Mikkelsplass, Marte Klubb Bromma IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Mogstad, Berit Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Myhre, Julie Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Mørk, Emma Kirkeberg Klubb Drammens Ballklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Nissinen, Vilma Klubb Vuokatti Ski Team Kainuu Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Nordlunde, Mari Klubb Follebu Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Nordseth, Karen Amalie Klubb Snertingdal IF Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Nordström, Maria Johanna Klubb Norges Skiforbund Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Olkkonen, Tiia Klubb Haapajarven Kiilat Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Piippo, Eveliina Klubb Norges Skiforbund Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Pitkanen, Marjaana Klubb Norges Skiforbund Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Ramstad, Ida Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Raunio, Tuuli Klubb Kankaantaan Kisa Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Rofstad, Hanne Wilberg Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Røtvei, Nora Klubb Oppdal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Sagland, Maren Smulan Klubb Henning Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Sagstuen, Susann Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Sanness, Nora Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Seierstad, Dorthe Ballangrud Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Settlin, Evelina Klubb Norges Skiforbund Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Simpson-Larsen, Karoline Klubb Vargar IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Skaanes, Marte Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Slind, Silje Øyre Klubb Oppdal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Snortheimsmoen, Thea Klubb Vestre Slidre IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Solin, Jenny Klubb Norges Skiforbund Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Stakston, Sigrid Klubb Søre Ål IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Storaa, Silje Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Sundgaard, Sigrid Jøranli Klubb Søre Ål IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Sveen, Carina Klubb Strandbygda IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Svendsby, Martine Eldre Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Svendsen, Anna Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Svingheim, Mari Landro Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Theodorsen, Silje Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Uppstad, Elin Klubb Valle IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Vinsa, Lisa Klubb Norges Skiforbund Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Waltenberg, Julie Klubb Lyngen/Karnes IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Wangensteen, Maren Klubb Øystre Slidre IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk

Kvinner senior - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Ragnhild Klubb Vindafjord IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Aas, Julie Sofie Franksdatter Klubb Jutul IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Amundsen, Hedda Østberg Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Andreassen, Margrethe Wettre Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Arnesen, Julie Henriette Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Berg, Julie Victoria Klubb Leksvik IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Brudermann, Katharina Klubb IL Varden Meråker Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Bångman, Tilde Klubb Norges Skiforbund Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Dengerud, Karianne Olsvik Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Drivenes, Julie Bjervig Klubb Lommedalens IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Dyrhovd, Margrete Røssum Klubb Krødsherad IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Einmo, Malin Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Fosnæs, Kristin Austgulen Klubb Fossum IF Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Føyen, Sigrid Leseth Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Garberg, Hanne Sæther Klubb Orkdal IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Golberg, Vilde Emilie Hjelmseth Klubb Njård Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Harviken, Johanne Hauge Klubb Strandbygda IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Helland, Kristin Maltun Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Henriksson, Sofia Klubb Norges Skiforbund Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Johnsen, Elena Rise Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Kainulainen, Anni Klubb Vantaan Hiihtoseura Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Knudsen, Tiril Liverud Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Lange, Vilde Roysdatter Klubb Henning Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Larsen, Hanna Kristine Gunlaugsdatter Klubb Heddal IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Larsson, Moa Maria Olivia Klubb Norges Skiforbund Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Lindroos, Anni Klubb CC Pargas IF Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Lislevand, Tuva Klubb Oddersjaa SSK Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Lyngnes, Susann Fedreheim Klubb Hamar Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Madsen, Caroline Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Melling, Maria Hartz Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Midtskogen, Maiken Min Klubb Stor-Elvdal SK Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Myhre, Julie Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Nissinen, Vilma Klubb Vuokatti Ski Team Kainuu Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Nordlunde, Mari Klubb Follebu Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Nordseth, Karen Amalie Klubb Snertingdal IF Ski Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Nordström, Maria Johanna Klubb Norges Skiforbund Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Olkkonen, Tiia Klubb Haapajarven Kiilat Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Ous, Amalie Håkonsen Klubb Nes Ski Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Pedersen, Jenny Thomas Klubb Bækkelagets SK Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Ramstad, Ida Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Raunio, Tuuli Klubb Kankaantaan Kisa Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Rønning, Mathilde Hagen Klubb Vikersund IF Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Sagland, Maren Smulan Klubb Henning Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Seierstad, Dorthe Ballangrud Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Settlin, Evelina Klubb Norges Skiforbund Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Skaanes, Marte Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Slind, Silje Øyre Klubb Oppdal IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Snortheimsmoen, Thea Klubb Vestre Slidre IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Solin, Jenny Klubb Norges Skiforbund Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Stakston, Sigrid Klubb Søre Ål IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Sveen, Carina Klubb Strandbygda IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Svendsen, Anna Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Svingheim, Mari Landro Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Sørum, Thea Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Theodorsen, Silje Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Vinsa, Lisa Klubb Norges Skiforbund Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk

Menn senior - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aadland, Petter Thorslund Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Aastvedt, Eirik Tvedt Klubb Osterøy IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Aflodal, Axel Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Andersen, Iver Tildheim Klubb Rustad Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Andersson, Simon Klubb Falun Borlenge Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Antonsen, Morten Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Arnesen, Harald Astrup Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Asdøl, Håkon Klubb IL Jardar Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Augdal, Eirik Sverdrup Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Aune, Pål Trøan Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Bakken, Petter Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Berg, Ola Frivold Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Bergsland, Andreas Klubb Trøsken IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Berset, Kristoffer Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Bie, Maximilian von Selchow Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Bjertnæs, Bjarte Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Bjørnstad, Sondre Albrigtsen Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Bjørtomt, Johan Heni Olsen Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Boreczek, Michal Piotr Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Bostad, Andreas Talseth Klubb Ranheim Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Botterud, Hermann Skram Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Brustad, Herman Klubb Gui Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Bruvoll, Ole Jørgen Klubb Lierne IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Brännmark, Viktor Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Bucher-Johannessen, Thomas Qvist Klubb Fossum IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Buvarp, Martin Julian Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Danielsson, Emil Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Dukstad, Daniel Klubb Voss IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Dønnestad, Henrik Klubb Gulset IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Eiterjord, Nikolai Solem Klubb Innstranda IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Ek, Jens Marcus Dyrberg Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Ekberg, Johan Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Ekström, Axel Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Engdahl, Jonas Petter Klubb Tydal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Engen, Jakob Brones Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Ensrud, Ole Haldor Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn ERIKSSON, Gustav Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Evensen, Christian Stjern Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Fiskvik, Kristoffer Jullum Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Flaaten, Johannes Lønnestad Klubb Morgedal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Frost, Edvin Kristoffer Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Gautvik, Mikkel Waldeland Klubb Molde og Omegn IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Gisselman, Truls Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Gløersen, Herman Møller Klubb Bygdø IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Grastveit, Stian Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Grønflaten, Sindre Klubb Fjellørnen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Gunnarsen, Benjamin Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Gunnulfsen, Mikael Klubb Ørn, IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Haugan, Armann Saastad Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hella, Eirik Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hellandsvik, Ådne Klubb IL Norborg Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hellerud, Tobias Orellana Klubb Hokksund IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Herbert, Johan Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Herland, Kasper Andersson Klubb Hemsedal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hjelmeset, Lars Agnar Klubb Gjelleråsen IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Holmboe, Aleksander Elde Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Holt, Filip Glittenberg Klubb Nes Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hope, Jon Rolf Skamo Klubb Hyen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hov, Eskil Klubb Kaupanger IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hovde, Håvard Klubb MjøsSki Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hoås, Geir Kristian Klubb Lånke IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Husdal, Henrik Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hægeland, Tor Olav Nesheim Klubb Rustad Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Håbrekke, Magnus Øyaas Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Ingebrigtsen, Edvin Klubb Bratsberg IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Jacobsson, Hugo Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Jenssen, Matz William Klubb Njård Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Johansen, Vetle Leander Klubb Drammens Ballklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Johansen, Sivert Leander Klubb Drammens Ballklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Johnsrud, Fredrik Klubb Bygdø IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn JONSSON, Fredrik Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Karlsen, Jostein Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Karsrud, Kristoffer Alm Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Kirkeng, Ole Marius Klubb Idrettslaget Ros Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Kirkeng, Andreas Klubb Idrettslaget Ros Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Kjelstad, Sander Eggen Klubb Støren Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Kjennerud, Eivind Klubb Sande Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Krogh, Finn-Hågen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Kvale, Nils Henrik Klubb Østre Toten Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Kvarnbrink, Gustav Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Kvisle, Erland Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Kvisle, Sjur Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Kvåle, Gaute Klubb Røldal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Lian, Magnus Harr Klubb Klæbu IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Luka, Eivind Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Løfald, Gjermund Klubb Rindal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Martens Meyer, Herman Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Mathisen, Erik Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Melling, Christian Hartz Klubb Konnerud IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Michelsen, Even Solem Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Mikalsen, Håvard Magnus Klubb Porsanger IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Mikkelsplass, Kristen Klubb Bromma IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Moen, Vebjørn Klubb Tverlandet IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Myhr, Petter Klubb Bygdø IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Myhre, Simen Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Myklemyr, Vegard Klubb Bromma IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Mysen, Eirik Klubb Oseberg Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Mørk, Martin Kirkeberg Klubb Drammens Ballklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Nicolaisen, Erik Klubb Senja Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Nygren, Linus Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Nyheim, Alexander Løvik Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Olsen, Magnus Braathen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Pedersen, Isak Stianson Klubb Vågstranda IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Pedersen, Bendik Håland Klubb Rustad Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Pedersen, Sondre Bjørkeng Klubb Nes Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Ramse, Sondre Skomedal Klubb Otra IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Ramstad, Simen Christopher Bratberg Klubb Vind IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Ramstad, Morten Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Ree, Andreas Fjorden Klubb Støren Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Reinemo, Per Ivar Sølie Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Reppen, Martin Klubb Spillum IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Riksaasen, Bjørn Georg Klubb Vågå IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Rognes, Bernt Emil Finserås Klubb Utleira IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Rogstad, Frederik Arent Klubb Njård Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Rolid, Mathias Aas Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Rosjö, Eric Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Ruuskanen, Arsi Klubb Kuusamon Era-veikot Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Sandvik, Edvard Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Sedeniussen, Magnus Nikolai Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Sendstad, Øystein Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Sendstad, Eirik Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Sivertsgård, Vegard Klubb Tydal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Skaanes, Håkon Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Skadal, Joakim Klubb Utleira IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Skinstad, Mårten Soleng Klubb Vind IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Skjeldal, Kristian Klubb Bulken IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Skogvold, Kristian Erling Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Sletten, Erlend Lindland Klubb Oddersjaa SSK Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Spigseth, Ola Klubb Nes Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Stakston, Petter Klubb Søre Ål IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Stenersen, Fredrik Glomsrud Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Stenersen, Johannes Andberg Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Stenshagen, Mattis Klubb Follebu Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Stigen, Jørgen Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Stock, Daniel Klubb Vadsø Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Stokkeland, Petter Klubb Bygdø IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Støa, Erik Kjønnø Klubb Idrettslaget Ros Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Ståhlberg, Alexander Klubb Norrvalla Ski team Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Svendsby, Ole Marius Klubb Tistedalen FL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Sørensen, Arthur Kruse Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Sørensen, Teodor Kruse Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Sørgård, Emil Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Sørumshaugen, Arngrim Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Tefre, Gjøran Holstad Klubb Førde IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Thoresen, Jonas Dyrli Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Thorstensen, Magnus Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Thorvik, David Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Tjelle, Johan Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Turtveit, Vebjørn Klubb Voss IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Tyribakken, Bjørnar Stensrud Klubb Bromma IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Tønseth, Didrik Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Uv, Sander André Klubb Bygdø IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Varis, Kari Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Vestad, Karsten Andre Klubb Molde og Omegn IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Vesterås, Marius Viken Klubb Varde IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Vika, Jonas Klubb MjøsSki Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Viken, Vemund Trebostad Klubb Spillum IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Vollset, Kristoffer By Klubb Klæbu IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Vuorela, Johannes Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Wangberg, Petter Grahn Klubb Fauske IL Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Wiig, Sivert Klubb Gjesdal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Zechel, Maks Peter Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Øhlschlägel, Albert Sunde Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Østberg-Tømmervik, Sivert Klubb Medkila Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri

Menn senior - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakervik, Espen Klubb Fet Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Aasbø, Jonas Klubb Surnadal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Aastvedt, Eirik Tvedt Klubb Osterøy IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Ahonen, Ville Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Ahonen, Olli Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Andersen, Iver Tildheim Klubb Rustad Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Andersson, Simon Klubb Falun Borlenge Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Antonsen, Morten Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Augdal, Eirik Sverdrup Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Bakken, Petter Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Bennert, Nico Klubb FIN Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Bergsland, Andreas Klubb Trøsken IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Bie, Maximilian von Selchow Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Bjørnstad, Sondre Albrigtsen Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Bjørtomt, Johan Heni Olsen Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Boreczek, Michal Piotr Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Bostad, Andreas Talseth Klubb Ranheim Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Breda, Mats Håkon Klubb Sande Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Brustad, Herman Klubb Gui Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Bruvoll, Ole Jørgen Klubb Lierne IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Brännmark, Viktor Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Bucher-Johannessen, Thomas Qvist Klubb Fossum IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Buvarp, Martin Julian Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Danielsson, Emil Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Dukstad, Daniel Klubb Voss IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Dønnestad, Henrik Klubb Gulset IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Eiterjord, Nikolai Solem Klubb Innstranda IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Ek, Jens Marcus Dyrberg Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Ekberg, Johan Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Ekström, Axel Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Engdahl, Jonas Petter Klubb Tydal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Engen, Jakob Brones Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn ERIKSSON, Gustav Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Evensen, Christian Stjern Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Fiksen, Hermann Nordstrand Klubb Bossekop UL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Fiskvik, Kristoffer Jullum Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Flaaten, Johannes Lønnestad Klubb Morgedal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Frost, Edvin Kristoffer Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Gløersen, Herman Møller Klubb Bygdø IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Grastveit, Stian Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Grønflaten, Sindre Klubb Fjellørnen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Gunnarsen, Benjamin Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Gunnulfsen, Mikael Klubb Ørn, IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Haugan, Sander Øwre Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Helgestad, Fredrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Hella, Eirik Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Hellerud, Tobias Orellana Klubb Hokksund IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Herbert, Johan Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Herland, Kasper Andersson Klubb Hemsedal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Hjelmeset, Lars Agnar Klubb Gjelleråsen IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Holmboe, Nikolai Elde Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Holt, Filip Glittenberg Klubb Nes Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Hope, Jon Rolf Skamo Klubb Hyen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Hov, Eskil Klubb Kaupanger IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Hovde, Håvard Klubb MjøsSki Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Hoås, Geir Kristian Klubb Lånke IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Husdal, Henrik Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Hægeland, Tor Olav Nesheim Klubb Rustad Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Ingebrigtsen, Edvin Klubb Bratsberg IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Jenssen, Matz William Klubb Njård Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Johansen, Iver Wang Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Johansen, Vetle Leander Klubb Drammens Ballklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Johansen, Sivert Leander Klubb Drammens Ballklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Johnsrud, Fredrik Klubb Bygdø IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn JONSSON, Fredrik Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Karlsen, Jostein Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Karsrud, Kristoffer Alm Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Kirkeng, Ole Marius Klubb Idrettslaget Ros Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Kirkeng, Andreas Klubb Idrettslaget Ros Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Kjelstad, Sander Eggen Klubb Støren Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Kjennerud, Eivind Klubb Sande Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Kristoffersen, Patrick Fossum Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Krogh, Finn-Hågen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Kvale, Nils Henrik Klubb Østre Toten Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Kvarnbrink, Gustav Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Kvisle, Erland Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Kvisle, Sjur Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Kvåle, Gaute Klubb Røldal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Lepistö, Lauri Klubb Jamin Janne Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Lian, Magnus Harr Klubb Klæbu IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Luka, Eivind Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Løfald, Gjermund Klubb Rindal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Mannila, Lauri Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Martens Meyer, Herman Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Mathisen, Erik Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Mattila, Wiljam Klubb Keravan Urheilijat Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Melling, Christian Hartz Klubb Konnerud IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Michelsen, Even Solem Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Mikalsen, Håvard Magnus Klubb Porsanger IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Mikkelsplass, Kristen Klubb Bromma IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Moseby, Håvard Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Mostraum, Elias Klubb Osterøy IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Myhr, Petter Klubb Bygdø IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Myklemyr, Vegard Klubb Bromma IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Mysen, Eirik Klubb Oseberg Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Mørk, Martin Kirkeberg Klubb Drammens Ballklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Nicolaisen, Erik Klubb Senja Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Novak, Max Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Nygren, Linus Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Nyheim, Alexander Løvik Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Pedersen, Isak Stianson Klubb Vågstranda IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Pedersen, Bendik Håland Klubb Rustad Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Pedersen, Sondre Bjørkeng Klubb Nes Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Perger, Magnus Klubb Haslum IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Ramse, Sondre Skomedal Klubb Otra IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Ramstad, Morten Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Reinemo, Per Ivar Sølie Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Reppen, Martin Klubb Spillum IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Riksaasen, Bjørn Georg Klubb Vågå IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Rognes, Bernt Emil Finserås Klubb Utleira IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Rogstad, Frederik Arent Klubb Njård Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Rolid, Mathias Aas Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Rosjö, Eric Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Ruuskanen, Arsi Klubb Kuusamon Era-veikot Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Rysstad, Aron Åkre Klubb Valle IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Sedeniussen, Magnus Nikolai Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Sivertsgård, Vegard Klubb Tydal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Skinstad, Mårten Soleng Klubb Vind IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Skjeldal, Kristian Klubb Bulken IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Skogvold, Kristian Erling Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Sletten, Erlend Lindland Klubb Oddersjaa SSK Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Spigseth, Ola Klubb Nes Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Stakston, Petter Klubb Søre Ål IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Stenersen, Fredrik Glomsrud Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Stenersen, Johannes Andberg Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Stenshagen, Mattis Klubb Follebu Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Stock, Daniel Klubb Vadsø Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Stokkeland, Petter Klubb Bygdø IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Støa, Erik Kjønnø Klubb Idrettslaget Ros Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Ståhlberg, Alexander Klubb Norrvalla Ski team Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Svendsby, Ole Marius Klubb Tistedalen FL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Sørensen, Arthur Kruse Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Sørensen, Teodor Kruse Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Sørgård, Emil Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Tefre, Gjøran Holstad Klubb Førde IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Thorvik, David Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Thyli, Vetle Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Tjelle, Johan Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Treffen, Andreas Lillemoen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Tronsli, Andreas Klubb Drammens Ballklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Turtveit, Vebjørn Klubb Voss IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Tyribakken, Bjørnar Stensrud Klubb Bromma IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Tønseth, Didrik Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Vestad, Karsten Andre Klubb Molde og Omegn IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Vesterås, Marius Viken Klubb Varde IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Vika, Jonas Klubb MjøsSki Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Viken, Vemund Trebostad Klubb Spillum IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Vollset, Kristoffer By Klubb Klæbu IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Vuorela, Johannes Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Wangberg, Petter Grahn Klubb Fauske IL Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Wiig, Sivert Klubb Gjesdal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Zechel, Maks Peter Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Østberg-Tømmervik, Sivert Klubb Medkila Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk

Menn senior - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aadland, Petter Thorslund Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Aasbø, Jonas Klubb Surnadal IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Aflodal, Gustav Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Aflodal, Axel Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Ahonen, Ville Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Ahonen, Olli Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Arnesen, Harald Astrup Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Asdøl, Håkon Klubb IL Jardar Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Augdal, Eirik Sverdrup Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Aune, Pål Trøan Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Bennert, Nico Klubb FIN Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Bergsland, Andreas Klubb Trøsken IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Berset, Kristoffer Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Bie, Maximilian von Selchow Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Bjertnæs, Bjarte Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Bjørtomt, Johan Heni Olsen Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Boreczek, Michal Piotr Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Bostad, Andreas Talseth Klubb Ranheim Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Botterud, Hermann Skram Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Brännmark, Viktor Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Buvarp, Martin Julian Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Danielsson, Emil Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Eiterjord, Nikolai Solem Klubb Innstranda IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Ek, Jens Marcus Dyrberg Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Ekberg, Johan Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Engen, Jakob Brones Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Ensrud, Ole Haldor Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Fiksen, Hermann Nordstrand Klubb Bossekop UL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Flaaten, Johannes Lønnestad Klubb Morgedal IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Frost, Edvin Kristoffer Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Gautvik, Mikkel Waldeland Klubb Molde og Omegn IF Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Grastveit, Stian Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Gunnulfsen, Mikael Klubb Ørn, IF Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Haugan, Armann Saastad Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Helgestad, Fredrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Hella, Eirik Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Hellerud, Adrian Orellana Klubb Hokksund IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Hjelmeset, Lars Agnar Klubb Gjelleråsen IF Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Hoel, Amund Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Holmboe, Nikolai Elde Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Holt, Filip Glittenberg Klubb Nes Ski Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Hov, Eskil Klubb Kaupanger IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Hovde, Håvard Klubb MjøsSki Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Hoås, Geir Kristian Klubb Lånke IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Husdal, Henrik Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Hægeland, Tor Olav Nesheim Klubb Rustad Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Håbrekke, Magnus Øyaas Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Jacobsson, Hugo Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Jenssen, Matz William Klubb Njård Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Johansen, Sivert Leander Klubb Drammens Ballklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Johansson, Markus Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Johnsrud, Fredrik Klubb Bygdø IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Jonsson, Olof Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Karlsen, Jostein Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Karsrud, Kristoffer Alm Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Kirkeng, Ole Marius Klubb Idrettslaget Ros Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Kirkeng, Andreas Klubb Idrettslaget Ros Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Kjelstad, Sander Eggen Klubb Støren Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Knotten, Sivert Klubb Runar, IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Kristoffersen, Patrick Fossum Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Krogh, Finn-Hågen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Kvale, Nils Henrik Klubb Østre Toten Skilag Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Lepistö, Lauri Klubb Jamin Janne Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Luka, Eivind Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Løfald, Gjermund Klubb Rindal IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Martens Meyer, Herman Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Mathisen, Erik Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Mattila, Wiljam Klubb Keravan Urheilijat Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Melling, Christian Hartz Klubb Konnerud IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Mikalsen, Håvard Magnus Klubb Porsanger IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Moen, Vebjørn Klubb Tverlandet IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Mostraum, Elias Klubb Osterøy IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Myhre, Simen Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Mysen, Eirik Klubb Oseberg Skilag Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Nicolaisen, Erik Klubb Senja Ski Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Novak, Max Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Nygren, Linus Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Nyheim, Alexander Løvik Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Olsen, Magnus Braathen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Pedersen, Isak Stianson Klubb Vågstranda IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Pedersen, Bendik Håland Klubb Rustad Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Pedersen, Sondre Bjørkeng Klubb Nes Ski Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Perger, Magnus Klubb Haslum IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Ramse, Sondre Skomedal Klubb Otra IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Ramstad, Simen Christopher Bratberg Klubb Vind IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Ramstad, Morten Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Riksaasen, Bjørn Georg Klubb Vågå IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Rognes, Bernt Emil Finserås Klubb Utleira IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Rogstad, Frederik Arent Klubb Njård Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Rolid, Mathias Aas Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Rysstad, Aron Åkre Klubb Valle IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Sandvik, Edvard Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn SILFVER, Erik Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Skaanes, Håkon Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Skadal, Joakim Klubb Utleira IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Skinstad, Mårten Soleng Klubb Vind IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Skogvold, Kristian Erling Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Slind, Jørgen Klubb Selbu IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Spigseth, Ola Klubb Nes Ski Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Stakston, Petter Klubb Søre Ål IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Stenersen, Johannes Andberg Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Stenshagen, Mattis Klubb Follebu Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Stigen, Jørgen Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Stock, Daniel Klubb Vadsø Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Svendsby, Ole Marius Klubb Tistedalen FL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Sørensen, Arthur Kruse Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Sørensen, Teodor Kruse Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Sørgård, Emil Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Sørumshaugen, Arngrim Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Tefre, Gjøran Holstad Klubb Førde IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Thorstensen, Erik Lippestad Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Thorvik, David Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Treffen, Andreas Lillemoen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Tronsli, Andreas Klubb Drammens Ballklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Tyribakken, Bjørnar Stensrud Klubb Bromma IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Vesterås, Marius Viken Klubb Varde IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Vika, Jonas Klubb MjøsSki Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Vollset, Kristoffer By Klubb Klæbu IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Wangberg, Petter Grahn Klubb Fauske IL Langrenn Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Wiig, Sivert Klubb Gjesdal IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Østberg-Tømmervik, Sivert Klubb Medkila Skilag Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
NIF-EPI01, 01