Hopp til innhold

BUL-stafett

SNN cup 4 sone vest

  • Når: 09.01.2022
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Alta
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 07.01.2022

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles Startkontingent 130
Start 09.01.2022 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse G 13 år Øvelse 2 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse G 14 år Øvelse 2 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse G 15 år Øvelse 2 km klassisk felles Startkontingent 130
Start 09.01.2022 Klasse G 16 år Øvelse 2 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse J 13 år Øvelse 2 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse J 14 år Øvelse 2 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse J 15 år Øvelse 2 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse J 16 år Øvelse 2 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse Kvinner junior Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse Kvinner senior Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 170
Start 09.01.2022 Klasse Menn junior Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse Menn senior Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 12 år - 2 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jørgensen, Sverre Klubb Alta IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Mortensen, Magnus Klubb Alta IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles

G 13 år - 2 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fiksen, Ante Utsi Klubb Bossekop UL Klasse G 13 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Mathiassen, Aronn Johan Klubb Burfjord Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 2 km klassisk felles

G 14 år - 2 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Pedersen, Nikolai Leijon Klubb Bossekop UL Klasse G 14 år Øvelse 2 km klassisk felles

G 16 år - 2 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Christoffersen, Magnus Emaus Klubb Bossekop UL Klasse G 16 år Øvelse 2 km klassisk felles

J 11 år - 2 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Løvlund, Hedda Swan Klubb Bossekop UL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Masvik, Anna Elise Kvammen Klubb Alta IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Skjørestad, Reidun Klubb Bossekop UL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles

J 12 år - 2 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eliassen, Marie Aas Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Kaasen, Margrethe Klubb Burfjord Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Strand, Solveig Larsen Klubb Alta IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles

J 13 år - 2 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Farstad, Therese Klubb Burfjord Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Helgesen, Kaja Henriette Walseth Klubb Alta IF Klasse J 13 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Løvlund, Emma Swan Klubb Bossekop UL Klasse J 13 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Suhr, Sanne Sandberg Klubb Alta IF Klasse J 13 år Øvelse 2 km klassisk felles

J 14 år - 2 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bang, Aud Jorunn Klubb Alta IF Klasse J 14 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Christoffersen, Mari Emaus Klubb Bossekop UL Klasse J 14 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Leinan, Astrid Stenvold Klubb Bossekop UL Klasse J 14 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Mikkelsen, Maria Klubb Alta IF Klasse J 14 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Romsdal, Aurora Hagerupsen Klubb Alta IF Klasse J 14 år Øvelse 2 km klassisk felles

J 15 år - 2 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Johnsen, Ylva Klubb Stil, IL Klasse J 15 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Mienna, Inga Hanna Teresa Klubb Kautokeino IL Klasse J 15 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Strand, Amalie Larsen Klubb Alta IF Klasse J 15 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Stångberg, Sagka Marja Lovise Siri Klubb Kautokeino IL Klasse J 15 år Øvelse 2 km klassisk felles

J 16 år - 2 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Oda Alexandersen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 16 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Leinan, Solveig Stenvold Klubb Bossekop UL Klasse J 16 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Sara, Lea-Christine Henriksdatter Klubb Kautokeino IL Klasse J 16 år Øvelse 2 km klassisk felles

Kvinner junior - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nilsen, Ingrid Helsvig Klubb Alta IF Klasse Kvinner junior Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Olsen, Vårin Klubb Alta IF Klasse Kvinner junior Øvelse 3 km klassisk felles

Menn junior - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bang, Henrik Eiliv Klubb Alta IF Klasse Menn junior Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Bjørnstad, Erling Klubb Alta IF Klasse Menn junior Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Finjord, Simen Klubb Alta IF Klasse Menn junior Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Frost, Eirik Klubb Alta IF Klasse Menn junior Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Olsen, Jardar Klubb Alta IF Klasse Menn junior Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Olsen, Kornelius Ordemann Klubb Alta IF Klasse Menn junior Øvelse 3 km klassisk felles

Menn senior - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Jarl Erik Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Menn senior Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Bjørnstad, Brage Klubb Alta IF Klasse Menn senior Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Eliassen, Petter Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Menn senior Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Strand, Daniel Klubb Alta IF Klasse Menn senior Øvelse 3 km klassisk felles
NIF-EPI01, 01