Hopp til innhold

Romjulsrenn Alta

SNN cup 3 sone vest, klassisk lang. Romjulsrennet flyttes til søndag 2.januar! På grunn av kulde flyttes Romjulsrennet fra 29.desember til søndag 2.januar. Sone/kretsrenn starter kl.11.00 og barnerenn starter kl.13.00. Dersom det er nye løpere som ønsker å melde seg på har vi satt en ny frist til torsdag 30.desember kl.23.59. Send e-post til: espensuhr@gmail.com Vi ber også om at de som må melde forfall til løpet å sender e-post til espensuhr@gmail.com innen fristen over. Det vil bli gjort en endring på distansen for J15-16: De skal gå 5 km (2x2,5)

  • Når: 02.01.2022
  • Hvor: Alta
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 30.12.2021
Se resultater

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 02.01.2022 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.01.2022 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.01.2022 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.01.2022 Klasse G 13-14år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.01.2022 Klasse G 15-16år Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.01.2022 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130
Start 02.01.2022 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.01.2022 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.01.2022 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.01.2022 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.01.2022 Klasse J 13-14år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.01.2022 Klasse J 15-16år Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.01.2022 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.01.2022 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.01.2022 Klasse K 17-18år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.01.2022 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.01.2022 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.01.2022 Klasse Kvinner veteran Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 170
Start 02.01.2022 Klasse M 17-18år Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.01.2022 Klasse M 19/20 år Øvelse 30 km klassisk Startkontingent 150
Start 02.01.2022 Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.01.2022 Klasse Menn veteran Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 170

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eliassen, Sondre Aas Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Henriksen, Henrik Cornelius Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Isaksen, Ulrik Nikolai Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Leinan, Håkon Stenvold Klubb Bossekop UL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Finjord, Magnus Gausdal Klubb Alta IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Suhr, Patrik Lund Klubb Alta IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benonisen, Sondre Olav Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eliassen, Jakob Lysmen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mortensen, Magnus Klubb Alta IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13-14år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fiksen, Ante Utsi Klubb Bossekop UL Klasse G 13-14år Øvelse 3 km klassisk
Navn Olaussen, Georg Andreas Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 13-14år Øvelse 3 km klassisk
Navn Pedersen, Nikolai Leijon Klubb Bossekop UL Klasse G 13-14år Øvelse 3 km klassisk
Navn Salo-Larsen, Emilian Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 13-14år Øvelse 3 km klassisk

G 15-16år - 7,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benonisen, Sigve Eirik Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 15-16år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Birkely, Peder Elias Klubb Alta IF Klasse G 15-16år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Christoffersen, Magnus Emaus Klubb Bossekop UL Klasse G 15-16år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Gulbrandsen, Noa Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 15-16år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Isaksen, Theo Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 15-16år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Johansen, Aksel Oliver Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 15-16år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Reite, Emil Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 15-16år Øvelse 7,5 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bang, Heljar Johannes Klubb Alta IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Finjord, Johannes Gausdal Klubb Alta IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kaasen, Jørend Klubb Burfjord Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Strandberg, Markus Gamst Klubb Nittedal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Suhr, Markus Lund Klubb Alta IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berntsen, Thea Boine Klubb Alta IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Eliassen, Hanna Lysmen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Kristianne Rasmussen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Løvlund, Hedda Swan Klubb Bossekop UL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Masvik, Anna Elise Kvammen Klubb Alta IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strandberg, Pernille Gamst Klubb Nittedal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eliassen, Marie Aas Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holsbø, Oline Klubb Alta IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kaasen, Margrethe Klubb Burfjord Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strand, Solveig Larsen Klubb Alta IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13-14år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bang, Aud Jorunn Klubb Alta IF Klasse J 13-14år Øvelse 3 km klassisk
Navn Christoffersen, Mari Emaus Klubb Bossekop UL Klasse J 13-14år Øvelse 3 km klassisk
Navn Farstad, Therese Klubb Burfjord Idrettslag Klasse J 13-14år Øvelse 3 km klassisk
Navn Leinan, Astrid Stenvold Klubb Bossekop UL Klasse J 13-14år Øvelse 3 km klassisk
Navn Løvlund, Emma Swan Klubb Bossekop UL Klasse J 13-14år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rydningen, Amine Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 13-14år Øvelse 3 km klassisk
Navn Suhr, Sanne Sandberg Klubb Alta IF Klasse J 13-14år Øvelse 3 km klassisk

J 15-16år - 7,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Leinan, Solveig Stenvold Klubb Bossekop UL Klasse J 15-16år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Nilsen-Rønning, Astrid Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 15-16år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Olaussen, Anna Hennie Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 15-16år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Sara, Lea-Christine Henriksdatter Klubb Kautokeino IL Klasse J 15-16år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Stångberg, Sagka Marja Lovise Siri Klubb Kautokeino IL Klasse J 15-16år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Thomasjord, Anlaug Elise Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 15-16år Øvelse 7,5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Selma Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Drotninghaug, Tuva Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Løvlund, Alida Swan Klubb Bossekop UL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mortensen, Matilde Klubb Alta IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Strandberg, Ingrid Gamst Klubb Nittedal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17-18år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Runa Myrslett Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse K 17-18år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nilsen, Ingrid Helsvig Klubb Alta IF Klasse K 17-18år Øvelse 10 km klassisk
Navn Olsen, Vårin Klubb Alta IF Klasse K 17-18år Øvelse 10 km klassisk

K 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fiksen, Astrid Nordstrand Klubb Bossekop UL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

Kvinner senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Karin Rasmussen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk

M 17-18år - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Odd Harald Rasmussen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse M 17-18år Øvelse 15 km klassisk
Navn Bang, Henrik Eiliv Klubb Alta IF Klasse M 17-18år Øvelse 15 km klassisk
Navn Bangstad, Hermod Ingemann Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 17-18år Øvelse 15 km klassisk
Navn Bjørnstad, Erling Klubb Alta IF Klasse M 17-18år Øvelse 15 km klassisk
Navn Finjord, Simen Klubb Alta IF Klasse M 17-18år Øvelse 15 km klassisk
Navn Frost, Eirik Klubb Alta IF Klasse M 17-18år Øvelse 15 km klassisk
Navn Høgbakk, Elias Nikolai Veseth Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 17-18år Øvelse 15 km klassisk
Navn Olsen, Jardar Klubb Alta IF Klasse M 17-18år Øvelse 15 km klassisk
Navn Skjønsfjell, Henry Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 17-18år Øvelse 15 km klassisk

Menn senior - 30 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnstad, Brage Klubb Alta IF Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Darell, Thomas Eliassen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Eliassen, Petter Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Fiksen, Hermann Nordstrand Klubb Bossekop UL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Finjord, Trond Klubb Alta IF Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Joks, Henrik Arntzen Klubb Forsøk, IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Jørstad, Håvard Kvam Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Mikalsen, Håvard Magnus Klubb Porsanger IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Stenvold, Bjørn Klubb Bossekop UL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Strand, Daniel Klubb Alta IF Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Suhr, Bjørn-Vidar Klubb Alta IF Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
NIF-EPI01, 01