Hopp til innhold

Snøkanoncrossen

Fristil, (ikke del av SNN cup)

  • Når: 19.12.2021
  • Hvor: Alta
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 17.12.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 19.12.2021 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2021 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2021 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2021 Klasse G 13-14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2021 Klasse G 15-16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2021 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2021 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2021 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2021 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2021 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2021 Klasse J 13-14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2021 Klasse J 15-16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2021 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2021 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2021 Klasse K 17-18 Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2021 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2021 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 170
Start 19.12.2021 Klasse M 17-18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2021 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150
Start 19.12.2021 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Ole Jørgen Alexandersen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Abrahamsen, Eirik Klubb Alta IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Eliassen, Sondre Aas Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Gaup, Leander Klubb Bossekop UL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hågensen, Johannes Granshagen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Leinan, Håkon Stenvold Klubb Bossekop UL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Mathiassen, Axel Klubb Burfjord Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Finjord, Magnus Gausdal Klubb Alta IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Mortensen, Magnus Klubb Alta IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Suhr, Patrik Lund Klubb Alta IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eliassen, Jakob Lysmen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Eriksen, Nils Even Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Jørgensen, Sverre Klubb Alta IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Vassbotn, Adrian Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13-14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ernstsen, Markus Edvardsen Klubb Bossekop UL Klasse G 13-14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hågensen, Henrik Granshagen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 13-14 år Øvelse 3 km fri
Navn Pedersen, Nikolai Leijon Klubb Bossekop UL Klasse G 13-14 år Øvelse 3 km fri

G 15-16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Noah Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 15-16 år Øvelse 5 km fri
Navn Birkely, Peder Elias Klubb Alta IF Klasse G 15-16 år Øvelse 5 km fri
Navn Christoffersen, Magnus Emaus Klubb Bossekop UL Klasse G 15-16 år Øvelse 5 km fri
Navn Gulsrud, Ravn-Mathias Sara Klubb Nordlys, IL Klasse G 15-16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hansen, Håvard Klubb Alta IF Klasse G 15-16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hætta, Ole Herman Klubb Kautokeino IL Klasse G 15-16 år Øvelse 5 km fri
Navn Rasmussen, Alexander Haugli Klubb Nordlys, IL Klasse G 15-16 år Øvelse 5 km fri
Navn Reite, Emil Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Abrahamsen, Simen Klubb Alta IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Gaup, Sander Klubb Bossekop UL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hansen, Ole Christian Klubb Alta IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Larsen, Morten Edvardsen Klubb Bossekop UL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bang, Heljar Johannes Klubb Alta IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Finjord, Johannes Gausdal Klubb Alta IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Jørstad, Håkon Kvam Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sundelin, Iver Isak Nicolaysen Klubb Bossekop UL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berntsen, Thea Boine Klubb Alta IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Jørgensen, Olivia Klubb Alta IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Skjørestad, Marie Klubb Bossekop UL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Kristianne Rasmussen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Masvik, Anna Elise Kvammen Klubb Alta IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skjørestad, Reidun Klubb Bossekop UL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eliassen, Marie Aas Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Holsbø, Oline Klubb Alta IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kaasen, Margrethe Klubb Burfjord Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Strand, Solveig Larsen Klubb Alta IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13-14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Christoffersen, Mari Emaus Klubb Bossekop UL Klasse J 13-14 år Øvelse 3 km fri
Navn Jørstad, Alma Kvam Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse 3 km fri
Navn Leinan, Astrid Stenvold Klubb Bossekop UL Klasse J 13-14 år Øvelse 3 km fri
Navn Løvlund, Emma Swan Klubb Bossekop UL Klasse J 13-14 år Øvelse 3 km fri
Navn Mikkelsen, Maria Klubb Alta IF Klasse J 13-14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rydningen, Amine Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 13-14 år Øvelse 3 km fri
Navn Suhr, Sanne Sandberg Klubb Alta IF Klasse J 13-14 år Øvelse 3 km fri

J 15-16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Oda Alexandersen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 15-16 år Øvelse 5 km fri
Navn Johnsen, Ylva Klubb Stil, IL Klasse J 15-16 år Øvelse 5 km fri
Navn Leinan, Solveig Stenvold Klubb Bossekop UL Klasse J 15-16 år Øvelse 5 km fri
Navn Mienna, Inga Hanna Teresa Klubb Kautokeino IL Klasse J 15-16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sara, Lea-Christine Henriksdatter Klubb Kautokeino IL Klasse J 15-16 år Øvelse 5 km fri
Navn Strand, Amalie Larsen Klubb Alta IF Klasse J 15-16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Selma Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Mortensen, Matilde Klubb Alta IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17-18 - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Finjord, Ida Klubb Alta IF Klasse K 17-18 Øvelse 5 km fri
Navn Halvari, Hedda Klubb Sandnes IL Klasse K 17-18 Øvelse 5 km fri
Navn Olsen, Vårin Klubb Alta IF Klasse K 17-18 Øvelse 5 km fri
Navn Skoglund, Ina-Mari Klubb Alta IF Klasse K 17-18 Øvelse 5 km fri
Navn Wiklund, Oline Ødegård Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 17-18 Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Pettersen, Carina Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Petterson, Elen Kristine Klubb Ilar, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri

M 17-18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Odd Harald Rasmussen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse M 17-18 år Øvelse 10 km fri
Navn Finjord, Simen Klubb Alta IF Klasse M 17-18 år Øvelse 10 km fri
Navn Frost, Eirik Klubb Alta IF Klasse M 17-18 år Øvelse 10 km fri
Navn Høgbakk, Elias Nikolai Veseth Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 17-18 år Øvelse 10 km fri
Navn Olsen, Jardar Klubb Alta IF Klasse M 17-18 år Øvelse 10 km fri
Navn Skjønsfjell, Henry Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 17-18 år Øvelse 10 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fiksen, Hermann Nordstrand Klubb Bossekop UL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Henriksen, Magne Klubb Alta IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Johansen, Torjus Klubb Bossekop UL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Jørstad, Håvard Kvam Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
NIF-EPI01, 01