Hopp til innhold

Nordlysrennet - Oppstartsrenn øst/vest

Rennet er flyttet til søndag 12. desember. SNN cup 1 for sone øst og sone vest. Fristil.

  • Når: 12.12.2021
  • Oppstart: 11:30
  • Hvor: Karasjok
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 10.12.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 12.12.2021 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2021 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2021 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130
Start 12.12.2021 Klasse G 13-14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2021 Klasse G 15-16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2021 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2021 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2021 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130
Start 12.12.2021 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2021 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2021 Klasse J 13-14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2021 Klasse J 15-16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2021 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130
Start 12.12.2021 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130
Start 12.12.2021 Klasse K 17-18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2021 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150
Start 12.12.2021 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2021 Klasse M 17-18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2021 Klasse M 19-20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150
Start 12.12.2021 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gaup, Leander Klubb Bossekop UL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Leinan, Håkon Stenvold Klubb Bossekop UL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Guttorm, John Henrik Weydahl Klubb Nordlys, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Pettersen, Ådne Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 13-14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Klemetsen, Peder Issát Klubb Kautokeino IL Klasse G 13-14 år Øvelse 3 km fri
Navn Michelsen, Fredrik Sagen Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse 3 km fri
Navn Pettersen, Vemund Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse 3 km fri
Navn Økland, Troy-Adrian Vevik Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse G 13-14 år Øvelse 3 km fri
Navn Øvergaard, Hågen Bordi Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse 3 km fri

G 15-16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bernhardsen, Kristian Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 15-16 år Øvelse 5 km fri
Navn Birkely, Peder Elias Klubb Alta IF Klasse G 15-16 år Øvelse 5 km fri
Navn Christoffersen, Magnus Emaus Klubb Bossekop UL Klasse G 15-16 år Øvelse 5 km fri
Navn Gulsrud, Ravn-Mathias Sara Klubb Nordlys, IL Klasse G 15-16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hansen-Lind, Are Klubb Vadsø Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kristiansen, Alexander Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 15-16 år Øvelse 5 km fri
Navn Rasmussen, Alexander Haugli Klubb Nordlys, IL Klasse G 15-16 år Øvelse 5 km fri
Navn Reiersen, Johan Harila Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 15-16 år Øvelse 5 km fri
Navn Reite, Emil Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse 5 km fri
Navn Rystrøm, Herman Andreas Klubb Vadsø Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gaup, Sander Klubb Bossekop UL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Klemetsen, Kjartan Áilu Klubb Kautokeino IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Kristianne Rasmussen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hagerup, Thea Pedersen Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Klemetsen, Risten Inger Josefine Klubb Kautokeino IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skjørestad, Reidun Klubb Bossekop UL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Løvlund, Hedda Swan Klubb Bossekop UL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13-14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagerup, Tiril Pedersen Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse 3 km fri
Navn Jørstad, Alma Kvam Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse 3 km fri
Navn Løvlund, Emma Swan Klubb Bossekop UL Klasse J 13-14 år Øvelse 3 km fri
Navn Mikkelsen, Maria Klubb Alta IF Klasse J 13-14 år Øvelse 3 km fri
Navn Olsen, Maja Sildnes Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse 3 km fri

J 15-16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Oda Alexandersen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 15-16 år Øvelse 5 km fri
Navn Celius, Lina Traa Klubb Sandnes IL Klasse J 15-16 år Øvelse 5 km fri
Navn Guttorm, Lilli Anne Weydahl Klubb Nordlys, IL Klasse J 15-16 år Øvelse 5 km fri
Navn Johnsen, Ylva Klubb Stil, IL Klasse J 15-16 år Øvelse 5 km fri
Navn Leinan, Solveig Stenvold Klubb Bossekop UL Klasse J 15-16 år Øvelse 5 km fri
Navn Mienna, Inga Hanna Teresa Klubb Kautokeino IL Klasse J 15-16 år Øvelse 5 km fri
Navn Nilsen-Rønning, Astrid Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse 5 km fri
Navn Reisænen, Stine Vibeke Klubb Ilar, IL Klasse J 15-16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sara, Lea-Christine Henriksdatter Klubb Kautokeino IL Klasse J 15-16 år Øvelse 5 km fri
Navn Stångberg, Sagka Marja Lovise Siri Klubb Kautokeino IL Klasse J 15-16 år Øvelse 5 km fri
Navn Trosten, Julie Johansen Klubb Forsøk, IL Klasse J 15-16 år Øvelse 5 km fri

K 17-18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nilsen, Ingrid Helsvig Klubb Alta IF Klasse K 17-18 år Øvelse 5 km fri
Navn Skoglund, Ina-Mari Klubb Alta IF Klasse K 17-18 år Øvelse 5 km fri

Kvinner senior - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Karin Rasmussen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri

M 17-18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Odd Harald Rasmussen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse M 17-18 år Øvelse 10 km fri
Navn Bang, Henrik Eiliv Klubb Alta IF Klasse M 17-18 år Øvelse 10 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Jarl Erik Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Jørstad, Håvard Kvam Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Stenvold, Bjørn Klubb Bossekop UL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
NIF-EPI01, 01