Hopp til innhold

KM Klassisk distanse Granlirennet - TC3

TC3 – KM klassisk distanse

  • Når: 23.01.2022
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Granli
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 20.01.2022
Se resultater

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 150
Start 23.01.2022 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 170
Start 23.01.2022 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 150
Start 23.01.2022 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 170
Start 23.01.2022 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse G 11 år Øvelse 2,5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse G 12 år Øvelse 2,5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse J 11 år Øvelse 2,5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse J 12 år Øvelse 2,5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Boisen, William Lilleseth Klubb Skarnes IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jerud, Emil Bertheussen Klubb Vaaler IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lillegraven, Sverre Sollien Klubb Lommedalens IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lillegraven, Torkil Sollien Klubb Lommedalens IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerke, Jakob Aarskog Klubb Ottestad IL Klasse G 11 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Bjørnstad, Ole Martinus Fredriksen Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Finsrud, Sondre Fossmellem Klubb Magnor UL Klasse G 11 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Halvorsrud, Emil Midtseim Klubb Fjelltun IL Klasse G 11 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Jullum, Erik Klubb Granli IL Klasse G 11 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Malonæs-Skjæret, Sondre Klubb Ottestad IL Klasse G 11 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Mikkelsen, Mikkel Moen Klubb Tynset IF Klasse G 11 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Slaastad, Ole Marius Karterud Klubb Magnor UL Klasse G 11 år Øvelse 2,5 km klassisk

G 12 år - 2,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanerud, Karsten Håkonssønn Klubb Oppstad IL Klasse G 12 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Bergersen, Olav Resellhagen Klubb Magnor UL Klasse G 12 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Brenna, Vegard Klubb Magnor UL Klasse G 12 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Dåsnes, Sivert Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 12 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Gulbrandsen, Alexander Klubb Magnor UL Klasse G 12 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Holtet, Henrik Klubb Granli IL Klasse G 12 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Holum-Jakobsen, Linus Klubb Moelven IL Klasse G 12 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Nygård, Trond Skaraberget Klubb Magnor UL Klasse G 12 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Odden, Ellev Vang Klubb Tynset IF Klasse G 12 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Persson, Fabian Klubb Magnor UL Klasse G 12 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Raknerud, Lars Holten Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Sunde-Foss, Magnus Klubb Granli IL Klasse G 12 år Øvelse 2,5 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alhaug, Ask Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Austdal, Mats Frankmoen Klubb MjøsSki Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Engeskaug, Isak Klubb MjøsSki Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johansen, Sverre Groven Klubb Hernes IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kalland, Rasmus Klubb Magnor UL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kjærnes, Vemund Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Robstad, Erlend Klubb Moelven IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rustad, Hans-Kristian Da Silva Klubb Fjelltun IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Storsveen, Jakob Berget Klubb Hernes IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almåsbak, Magnus Vestmo Klubb Grue IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjørnbakken, Magnus Lia Klubb Oppstad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bonden, Kristian Moen Klubb Trysil IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brødbøl, Jon Are Aasen Klubb Magnor UL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hagen, Peder Klubb Strandbygda IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Halvorsrud, Simen Midtseim Klubb Fjelltun IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holum-Jakobsen, Oliver Klubb Moelven IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jensrud, Henrik Sebastian Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Klingen, Emil Stabekk Klubb Strandbygda IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kolloen, Emil Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skaret, Mats Elverum Klubb Strandbygda IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanerud, Kristian Håkonssønn Klubb Oppstad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Aasheim, Sander Klubb Grue IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bøhleng, Sturla Dahl Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ellevold, Karsten Klubb Oppstad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ellevold, Ole Jacob Klubb Oppstad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Holtet, Martin Klubb Granli IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Laggren, Alfred Klubb Magnor UL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Solbakken, Birk Arne Klubb Oppstad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stramrud, Erik Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brynjulvsrud, Erik Sundby Klubb Oppstad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dåsnes, Ola Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Faldmo, Elfinn Borg Klubb Trysil IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Galgum, Bastian Kurås Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haugen, Martin Johan Klubb Granli IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haugli, Sverre Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hjelle, Marius Kolloen Klubb Moelven IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kvarstad, Henrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lillejordet, Jonas Lidahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sween, Christian-Olaus Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Leon Klubb Granli IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lunde, Ludvig Nicolai Klubb Strandbygda IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sanderlien, Max Klubb Strandbygda IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skårer, Abel Matheo Moltzau Klubb Granli IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tangen, Matheo Kalvøy Klubb Granli IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gaustad, Johan Kristian Klubb Oppstad IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gomsrud, Hroar Aleksander Klubb Magnor UL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gomsrud, Tor Kristian Klubb Magnor UL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jullum, Bo Klubb Granli IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Raknerud, Torstein Holten Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sundby-Bredesen, Markus Klubb Skarnes IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sunde-Foss, Eirik Klubb Granli IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Viko, Einar Theodor Bråthen Klubb Granli IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnbakken, Andrea Lia Klubb Oppstad IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rustad, Emilie Da Silva Klubb Fjelltun IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skårer, Liv Aline Moltzau Klubb Granli IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borge, Kristine Klubb Granli IL Klasse J 11 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Brenna, Karen Klubb Magnor UL Klasse J 11 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Libak-Feiring, Elise Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 11 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Lunde, Ingrid Marie Klubb Strandbygda IL Klasse J 11 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Låte, Ingeborg Liv Elsa Klubb Strandbygda IL Klasse J 11 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Odden, Sanne Vang Klubb Tynset IF Klasse J 11 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Ryen, Elida Klubb Granli IL Klasse J 11 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Viko, Julia Bråthen Klubb Granli IL Klasse J 11 år Øvelse 2,5 km klassisk

J 12 år - 2,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Mikkelsen, Mia Moen Klubb Tynset IF Klasse J 12 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Robstad, Ea Olava Klubb Moelven IL Klasse J 12 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Vang, Silje Klubb Tynset IF Klasse J 12 år Øvelse 2,5 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Boisen, Serine Lilleseth Klubb Oppstad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gaustad, Hanna Kristine Klubb Oppstad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haave, Tiril Østby Klubb MjøsSki Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Låte, Astrid Hedvig Viola Klubb Strandbygda IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Samuelsen, Emilie Herberg Klubb Strandbygda IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sanderlien, Sara Klubb Strandbygda IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sundby-Bredesen, Mia Klubb Oppstad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alme, Hedda Faraasen Klubb Strandbygda IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bakke, Astrid Snare Klubb Granli IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bergersen, Hedda Resellhagen Klubb Magnor UL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjørklund, Olaug Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brenna, Julie Klubb Magnor UL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Finsrud, Sanne Fossmellem Klubb Magnor UL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lia, Emilie Ruud Klubb Granli IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Negård-Olsen, Elise Klubb Granli IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wiken, Ella Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Åstrøm, Ella Martine Klubb Ottestad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergkvist, Synne Marie Lindkjølen Klubb Magnor UL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Borge, Julie Klubb Granli IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hermansen, Christiane Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ingvoldstad, Oline Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jørstad, Elise Haug Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kvello, Ingunn Klubb Strandbygda IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Libak-Feiring, Marte Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lillebekk, Dorthe Klubb Magnor UL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Longva, Signe Eide Klubb Ottestad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Malonæs-Skjæret, Charlotte Klubb Ottestad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nytrøen, Synne Kvittum Klubb Tynset IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skramstad, Eli Anne Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Syversen, Kristin Narum Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berget, Johanne Gylthe Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bjørnstad, Emma Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gangås, Eir Elise Røstelien Klubb Moelven IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Grini, Inger Klubb Moelven IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kleven, Martine Hoel Klubb Ottestad IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Robstad, Sofie Margrethe Klubb Moelven IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rosager, Ingeborg Klubb Granli IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haget, Martha Olivia Lindkjølen Klubb Granli IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Persson, Emma Klubb Magnor UL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Østad, Josefine-Victoria Elida Klubb Granli IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanerud, Martha Håkonsdatter Klubb Oppstad IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Amundsen, Marie Opberget Klubb Granli IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Frysjøenden, Victoria Klubb Granli IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hovde, Sara Klubb MjøsSki Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ranestad, Mari Ovidia Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vang, Mari Klubb Tynset IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bårdseng, Ellinor Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dåsnes, Emma Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ellevold, Aasne Sofie Oustad Klubb Oppstad IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Håkonsen, Ingeborg Klubb Kjellmyra IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Midtsundstad, Johanne Brovold Klubb Vaaler IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Strand, Aurora Gaarder Klubb Strandbygda IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk

K 19/20 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kjærnes, Ane Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lillejordet, Dina Lidahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Østvold, Mathilde Skoglund Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk

Kvinner senior - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bårdseng, Anna Klubb Vang Skiløperforening Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Austdal, Magnus Frankmoen Klubb MjøsSki Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tronsrud, Jakob Linner Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasum, Kristian Øye Klubb Granli IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Blom-Hagen, Iver Klubb Vang Skiløperforening Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Faldmo, Magnus Borg Klubb Trysil IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Holmen, Mattis Korsbakken Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kongssund, Kristian Klubb Næroset IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Krogh, Vegard Klubb Ottestad IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kvarstad, Jørgen Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Midtsundstad, Østen Brovold Klubb Vaaler IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Stramrud, Martin Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kalland, Bendik Klubb Magnor UL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Skogheim, Emil Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sundal, Sigurd Klubb Åslia Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

Menn senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn He, Qinghang Klubb Trysil IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Larsen, Kristian Klubb MjøsSki Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Tronsrud, Henrik Linner Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
nif-epi04, 04