Hopp til innhold

Sandriprennet

IL Vindbjart ski ønsker velkommen til Sandriprennet 2022 på Sandrip! Fristil for klassene til og med 12 år. Klassisk for 13-årsklassen t.o.m junior. Fødselsåret angir løpsklasse: Født 2007=15 årsklassen. Første start kl. 10.30. De yngste starter først. Løypelengder som ved vanlige kretsrenn. Påmelding via Min idrett. Egne tidtakingsbrikker under dette rennet. Startkontingent og ev. leie av brikke iht Skiforbundets satser. Mer info i vedlagte dokument. Pr.17.12.22 er det kun tillatt med 100 personer pr. arr.+arrangørstab. Rennene vil bli delt opp i flere arrangementer ut fra gjeldende smittevernregler og antall påmeldte. https://www.skiforbundet.no/norges-skiforbund/nyheter/2021/12/nsfskoronaveileder/ Selv om vi driver utendørs, er det svært viktig at alle følger grunnleggende smittevernråd: 1) Hvis du er syk eller har luftveissymptomer; Hold deg hjemme og test deg 2) Hold avstand til andre 3) Sørg for å opprettholde god hånd- og hostehygiene. Viktig: Les dokumentene!

  • Når: 08.01.2022
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Vennesla
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 05.01.2022

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 08.01.2022 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2022 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2022 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2022 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2022 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2022 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2022 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2022 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2022 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2022 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2022 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2022 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2022 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2022 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2022 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2022 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2022 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2022 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2022 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2022 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2022 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2022 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2022 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2022 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2022 Klasse Støtteapparat 13-15 år Øvelse annet Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2022 Klasse Støtteapparat 16 år - junior Øvelse annet Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2022 Klasse Støtteapparat 8-12 år Øvelse annet Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Elias Klubb Il Vindbjart Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Eivindson, Torje Eieland Klubb Il Vindbjart Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Flakk, Erlend Lima Klubb Birkenes IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Josefsen, Ask Bjorvand Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Steinsland, Nils Klubb Il Vindbjart Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Syvertsen, Fredrik Ruenes Klubb Il Vindbjart Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Balchen, Martin Øverøyen Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ellingsberg, Aksel Klubb Øvrebø IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Eskeland, Anders Klubb Gjerstad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Haabesland, Olai Lauvås Klubb Øvrebø IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Samuel Klubb Il Vindbjart Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bakken, Johannes Klubb Il Vindbjart Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Byberg, Elias Klubb Øvrebø IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Dale, Eivind Leander Klubb Otra IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Enes-Seberg, Julian Klubb Omvikdalen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Heisel, Jakob Undeland Klubb Otra IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kuhnle, Eivind Irgens Klubb Il Vindbjart Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Olsen, David Fjell Klubb Il Vindbjart Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Stokke, Martin Klubb Otra IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engesland, Elias Gumpen Klubb Birkenes IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hauan, Kjell Klubb Otra IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Josefsen, Brage Bjorvand Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rysstad, Hauk Klubb Valle IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sløgedal, Henrik Klubb Il Vindbjart Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Udø, Eivind Vatne Klubb Il Vindbjart Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aslaksen, Gabriel Fjone Klubb Imås, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gjesteland, Johan Klubb Imås, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Grindheim, Torbjørn Klubb Otra IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Krakstad, Jesper Egidius Klubb Imås, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Roland, Simen Klubb Il Vindbjart Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Svendsen, Fredrik Kvien Klubb Imås, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engesland, Johannes Gumpen Klubb Birkenes IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Myhre, Vemund Klubb Vegårshei IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Østervold, Marius Klubb Il Vindbjart Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Heia, Ludvig Østerberg Klubb Birkenes IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Holm, Teodor Håbesland Klubb Birkenes IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kao, Torni Sømpors Klubb Birkenes IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Straume, Aleksander Klubb Valle IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fedeler, Martin Nathanael Klubb Birkenes IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Haabesland, Aksel Lauvås Klubb Øvrebø IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Stormoen, Brage Glende Klubb Birkenes IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kjær, Milian Olai Klubb Øvrebø IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Olsen, Andreas Fjell Klubb Il Vindbjart Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Josefine Klubb Il Vindbjart Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hagen, Sofie Klubb Il Vindbjart Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kittelsen, Lykke Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Mjaaland, Ida Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sjøvold-Fofonka, Sveva Klubb Otra IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Skutlaberg, Lily Johanna Bjørkås Klubb Il Vindbjart Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fedeler, Maria Klubb Birkenes IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Listog, Synne Klubb Il Vindbjart Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Myhre, Anna Regine Klubb Vegårshei IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Svendsen, Mari Kvien Klubb Imås, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Birkeland, Anne Klubb Otra IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Enes-Seberg, Celina Klubb Omvikdalen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Frigstad, Lydia Klubb Otra IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Frustøl, Martine Hægeland Klubb Øvrebø IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Greibesland, Tilde Klubb Øvrebø IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lunden, Jenny Feed Klubb Otra IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Neset, Anna Synøve Klubb Il Vindbjart Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Refsnes, Jorunn Klubb Otra IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eskeland, Anne Klubb Gjerstad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gaustad, Oda Klubb Il Vindbjart Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mjaaland, Lisa Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Riise, Silje Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Holm, Othelie Håbesland Klubb Birkenes IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bersås, Julie Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Enes-Seberg, Emilie Klubb Omvikdalen IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Refsnes, Ingebjørg Klubb Otra IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Westgaard, Amalie Heisel Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn White, Selma Caroline Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gaustad, Malin Klubb Il Vindbjart Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Grindheim, Lina Klubb Otra IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hagen, Vårinn Johanson Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Heia, Nora Fauske Klubb Birkenes IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nygård, Camilla Klubb Il Vindbjart Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Balchen, Ida Øverøyen Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Ellingsberg, Vilde Klubb Øvrebø IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Birkenes, Lovise Seim Klubb Øvrebø IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Byberg, Oda Klubb Øvrebø IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Eskeland, Vår Klubb Gjerstad IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Listog, Hermine Klubb Il Vindbjart Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Føyen, Live Austlid Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Heisel, Marthe Undeland Klubb Otra IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hetlelid, Kaja Kvalvåg Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sløgedal, Helene Klubb Il Vindbjart Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Drøpping, Marie Fossdal Klubb Kverneland Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Edland, Elisa Vestvik Klubb Gjesdal IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gryting, Kristina Fidje Klubb Gjerstad IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hauan, Anna Klubb Otra IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haugan, Helene Hafredal Klubb Gulset IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Viga, Hedda Opdahl Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk

K 19/20 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Frigstad, Amalie Klubb Otra IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haugstad, Frida Klubb Kverneland Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Heia, Eline Klubb Birkenes IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Netland, Camilla Kjelleberg Klubb Oddersjaa SSK Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Roland, Ida Klubb Il Vindbjart Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sagneskar, Ingrid Mathilde Bjørgum Klubb Valle IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sløgedal, Hanne Klubb Il Vindbjart Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Tage Klubb Vindafjord IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Enes-Seberg, Marcus Klubb Omvikdalen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hageland, Hans Gunnar Klubb Il Vindbjart Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Heimdal, Lucas Broby Klubb Gulset IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Myhre, Tor Klubb Vegårshei IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Pedersen, Storm Haugenes Klubb Hovden Sportsklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Thorsen, Thomas Klubb Imås, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Tobias Klubb Vindafjord IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Johnsen, Fredrik Klubb Gjerstad IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kåsa, Lars Olav Aspheim Klubb Gulset IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Omfjord, Daniel Sandvand Klubb Oddersjaa SSK Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Pålsson, Niklas Ekeberg Klubb Hovden Sportsklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Røed, Nils Olav Kjetså Klubb Otra IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Solvik, Johannes Klubb Gulset IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Marcus Tunestveit Klubb Oppegård IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Blom, Thomas Klubb Imås, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Gulbrandsen, Jan Ronny Abusland Klubb Imås, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Holbæk, Mathias Klubb Il Vindbjart Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lossius, Hans Klubb Oddersjaa SSK Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mollestad, Thomas Linnebo Klubb Oddersjaa SSK Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mykland, Aadne Klubb Imås, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Ringhus, Erik Brostigen Klubb Rein, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sælen, Robin Klubb Imås, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sørbø, Joachim Klubb Stavanger Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Westergren, Simon Kivle Klubb Oddersjaa SSK Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Østervold, Sondre Klubb Il Vindbjart Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

Støtteapparat 13-15 år - annet

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ausland, Ådne Klubb Oddersjaa SSK Klasse Støtteapparat 13-15 år Øvelse annet
Navn Bersås, Gjermund Klubb Oddersjaa SSK Klasse Støtteapparat 13-15 år Øvelse annet
Navn Bjorvand, Janne Klubb Oddersjaa SSK Klasse Støtteapparat 13-15 år Øvelse annet
Navn Engesland, Ingvild Gumpen Klubb Birkenes IL Klasse Støtteapparat 13-15 år Øvelse annet
Navn Eskeland, Gro Klubb Gjerstad IL Klasse Støtteapparat 13-15 år Øvelse annet
Navn Gjesteland, Thomas Klubb Imås, IL Klasse Støtteapparat 13-15 år Øvelse annet
Navn Hauan, Knut Albert Klubb Otra IL Klasse Støtteapparat 13-15 år Øvelse annet
Navn Holm, Ole Petter Klubb Birkenes IL Klasse Støtteapparat 13-15 år Øvelse annet
Navn Mjaaland, Kristoffer Klubb Oddersjaa SSK Klasse Støtteapparat 13-15 år Øvelse annet
Navn Riise, Ørjan Klubb Oddersjaa SSK Klasse Støtteapparat 13-15 år Øvelse annet
Navn Seberg, Jarle Klubb Omvikdalen IL Klasse Støtteapparat 13-15 år Øvelse annet
Navn Svendsen, Pål Reidar Klubb Imås, IL Klasse Støtteapparat 13-15 år Øvelse annet

Støtteapparat 16 år - junior - annet

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ausland, Ådne Klubb Oddersjaa SSK Klasse Støtteapparat 16 år - junior Øvelse annet
Navn Engesland, Ingvild Gumpen Klubb Birkenes IL Klasse Støtteapparat 16 år - junior Øvelse annet
Navn Hagen, Jostein Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse Støtteapparat 16 år - junior Øvelse annet
Navn Holm, Ole Petter Klubb Birkenes IL Klasse Støtteapparat 16 år - junior Øvelse annet
Navn Kastenhuber, Simon Klubb Sirdal Skilag Klasse Støtteapparat 16 år - junior Øvelse annet
Navn Lossius, Ole Michael Klubb Oddersjaa SSK Klasse Støtteapparat 16 år - junior Øvelse annet
Navn Mollestad, Tore Klubb Oddersjaa SSK Klasse Støtteapparat 16 år - junior Øvelse annet
Navn Omfjord, Per Rune Klubb Oddersjaa SSK Klasse Støtteapparat 16 år - junior Øvelse annet
Navn Sagneskar, Erling Klubb Valle IL Klasse Støtteapparat 16 år - junior Øvelse annet
Navn Seberg, Jarle Klubb Omvikdalen IL Klasse Støtteapparat 16 år - junior Øvelse annet
Navn Thorsen, Jan Audun Klubb Imås, IL Klasse Støtteapparat 16 år - junior Øvelse annet

Støtteapparat 8-12 år - annet

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Sara Ruenes Klubb Il Vindbjart Klasse Støtteapparat 8-12 år Øvelse annet
Navn Balchen, Frode Øverøyen Klubb Oddersjaa SSK Klasse Støtteapparat 8-12 år Øvelse annet
Navn Birkeland, Tommy Klubb Otra IL Klasse Støtteapparat 8-12 år Øvelse annet
Navn Birkenes, Anders Klubb Øvrebø IL Klasse Støtteapparat 8-12 år Øvelse annet
Navn Bjorvand, Janne Klubb Oddersjaa SSK Klasse Støtteapparat 8-12 år Øvelse annet
Navn Dale, Tommy Klubb Otra IL Klasse Støtteapparat 8-12 år Øvelse annet
Navn Ellingsberg, Simon Klubb Øvrebø IL Klasse Støtteapparat 8-12 år Øvelse annet
Navn Enes, Bodil Klubb Omvikdalen IL Klasse Støtteapparat 8-12 år Øvelse annet
Navn Eskeland, Gro Klubb Gjerstad IL Klasse Støtteapparat 8-12 år Øvelse annet
Navn Frigstad, Ernst Klubb Otra IL Klasse Støtteapparat 8-12 år Øvelse annet
Navn Hagen, Elin Honnemyr Klubb Il Vindbjart Klasse Støtteapparat 8-12 år Øvelse annet
Navn Heisel, Kari Undeland Klubb Otra IL Klasse Støtteapparat 8-12 år Øvelse annet
Navn Lunden, Tellef Klubb Otra IL Klasse Støtteapparat 8-12 år Øvelse annet
Navn Mjaaland, Kristoffer Klubb Oddersjaa SSK Klasse Støtteapparat 8-12 år Øvelse annet
Navn Olsen, Helene Fjell Klubb Il Vindbjart Klasse Støtteapparat 8-12 år Øvelse annet
Navn Refsnes, Inger-Lise Klubb Otra IL Klasse Støtteapparat 8-12 år Øvelse annet
Navn Sjøvold, Maj Helen Klubb Otra IL Klasse Støtteapparat 8-12 år Øvelse annet
Navn Skutlaberg, Liv Jorunn Bjørkås Klubb Il Vindbjart Klasse Støtteapparat 8-12 år Øvelse annet
Navn Steinsland, Egil Klubb Il Vindbjart Klasse Støtteapparat 8-12 år Øvelse annet
Navn Steinsland, Nina Mikalsen Klubb Il Vindbjart Klasse Støtteapparat 8-12 år Øvelse annet
Navn Stokke, Øyvind Klubb Otra IL Klasse Støtteapparat 8-12 år Øvelse annet
Navn Stormoen, Åsulv Birkeland Klubb Birkenes IL Klasse Støtteapparat 8-12 år Øvelse annet
Navn Svendsen, Pål Reidar Klubb Imås, IL Klasse Støtteapparat 8-12 år Øvelse annet
Navn Syvertsen, Rune Klubb Il Vindbjart Klasse Støtteapparat 8-12 år Øvelse annet
NIF-EPI01, 01