Hopp til innhold

Ottestadrennet - AVLYST

Ottestadrennet en del av Tour de Hedmarken. Fristil fellesstart. Tour de Hedmarken 2021 er dessverre AVLYST! Med nye retningslinjer fra myndighetene kan vi dessverre ikke gjennomføre Tour de Hedmarken slik vi ønsker. Vi håper å kunne gjennomføre alle rennene i løpet av denne sesongen dersom situasjonen tillater det. Følg med på tourdehedmarken.no og våre Facebooksider. Hilsen Hamar Skiklubb, Vang Skiløperforening, Strandbygda IL og Ottestad IL

  • Når: 19.12.2021
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Gåsbu
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 15.12.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 19.12.2021 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 1 km fri Startkontingent 130
Start 19.12.2021 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 1 km fri Startkontingent 130
Start 19.12.2021 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 1 km fri Startkontingent 130
Start 19.12.2021 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2021 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2021 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2021 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2021 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2021 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2021 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2021 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2021 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2021 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2021 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130
Start 19.12.2021 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2021 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2021 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2021 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2021 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2021 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2021 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2021 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130
Start 19.12.2021 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2021 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2021 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2021 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2021 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2021 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2021 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2021 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

FH Menn senior stående - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hulleberg, Morten Klubb MjøsSki Klasse FH Menn senior stående Øvelse 1 km fri

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jerud, Emil Bertheussen Klubb Vaaler IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Schjetne, Heine Klubb Moelven IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Finsrud, Sondre Fossmellem Klubb Magnor UL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Grythe, Fredrik Øyhus Klubb MjøsSki Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Haave, Odin Østby Klubb MjøsSki Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Halvorsrud, Emil Midtseim Klubb Fjelltun IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Johansen, Sigurd Groven Klubb Hernes IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lømo, Niels Kristoffer Reinholdt Klubb Strandbygda IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Malonæs-Skjæret, Sondre Klubb Ottestad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Mykleset, Niklas Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Norderhaug, Trym Haave Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Olstad, Engebret Fossum Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Restad-Amundrud, Martinus Klubb Vallset IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Rolv Magnus Snare Klubb Granli IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bergersen, Olav Resellhagen Klubb Magnor UL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Brenna, Vegard Klubb Magnor UL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Halden, Eirik Laforce Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjøllestad, Leon Kristoffer Klubb Åslia Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Miketa, Daniel Klubb Vaaler IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nygård, Trond Skaraberget Klubb Magnor UL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Persson, Fabian Klubb Magnor UL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Raknerud, Lars Holten Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sagmoen, Magnus Skirbekk Klubb Strandbygda IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Slette, Simon Kjølle Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasvoll-Rognlien, Henrik Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Alhaug, Ask Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Buer, Jørgen Bolstad Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Engeskaug, Isak Klubb MjøsSki Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Glomseth, Jarle Weium Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Johansen, Sverre Groven Klubb Hernes IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Kjærnes, Vemund Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Norderhaug, Emil Haave Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Opsahl, Mikkel Skau Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Rustad, Hans-Kristian Da Silva Klubb Fjelltun IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Schjetne, Tinius Klubb Moelven IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Storsveen, Jakob Berget Klubb Hernes IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles

G 14 år - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almåsbak, Magnus Vestmo Klubb Grue IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Bonden, Kristian Moen Klubb Trysil IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Borgen, Sondre Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Børke, Markus Klubb MjøsSki Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Hagen, Peder Klubb Strandbygda IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Halvorsrud, Simen Midtseim Klubb Fjelltun IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Klingen, Emil Stabekk Klubb Strandbygda IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Kolloen, Emil Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles

G 15 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasheim, Sander Klubb Grue IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Amundsen, Even Klubb Hof IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bøhleng, Sturla Dahl Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Ellevold, Karsten Klubb Oppstad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Ellevold, Ole Jacob Klubb Oppstad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Holtet, Martin Klubb Granli IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Røang, William Austad Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Stramrud, Erik Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles

G 16 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brynjulvsrud, Erik Sundby Klubb Oppstad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Haugli, Sverre Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Hjelle, Marius Kolloen Klubb Moelven IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Kjøllestad, Isaac Olav Klubb Åslia Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Kvarstad, Henrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Laforce, Aksel Owen Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Opsahl, Mathias Skau Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Smedsrud, Magnus Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Buer, Sivert Bolstad Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Haugen, Leo Nathaniel Klubb Ottestad IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fjeldstad, Alexander Hemb Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Miketa, Michael Klubb Vaaler IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasvoll-Rognlien, Carmen Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bonnerud, Nora Klubb Magnor UL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Brenna, Karen Klubb Magnor UL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Heggard, Erle Kornelia Klubb Frogner IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Jeistad, Celine Klubb Lismarka Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Libak-Feiring, Elise Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Låte, Ingeborg Liv Elsa Klubb Strandbygda IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nilssen, Anea Strand Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Røang, Victoria Austad Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lømo, Benedicte Sophie Reinholdt Klubb Strandbygda IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Reiss-Jacobsen, Ida Haugen Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sørum, Mille Lybeck Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haave, Tiril Østby Klubb MjøsSki Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Heggard, Ane Olivia Klubb Frogner IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Låte, Astrid Hedvig Viola Klubb Strandbygda IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Samuelsen, Emilie Herberg Klubb Strandbygda IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Åstrøm, Ella Martine Klubb Ottestad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles

J 14 år - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alme, Hedda Faraasen Klubb Strandbygda IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Bakke, Astrid Snare Klubb Granli IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Bergersen, Hedda Resellhagen Klubb Magnor UL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Brenna, Julie Klubb Magnor UL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Finsrud, Sanne Fossmellem Klubb Magnor UL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Hovde, Sina Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Kjeldsberg, Elise Stangstuen Klubb Vind IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Lia, Emilie Ruud Klubb Granli IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Lien, Line Meiningen Klubb Kjellmyra IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Lundby, Julie Haug Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Reiss-Jacobsen, Matilde Haugen Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Restad-Amundrud, Sunniva Klubb Vallset IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Skramstad, Eli Anne Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Stenseth, Adelin Klubb Ottestad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles

J 15 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerke, Kaja Aarskog Klubb Ottestad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Borge, Julie Klubb Granli IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Hermansen, Christiane Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Korsmo, Lone Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Libak-Feiring, Marte Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Lillebekk, Dorthe Klubb Magnor UL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Låte, Ingrid Alva Helga Klubb Strandbygda IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Malonæs-Skjæret, Charlotte Klubb Ottestad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Pedersen, Erle Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Retterås, Elise Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Skolegården, Ida Klubb Kjellmyra IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Syversen, Kristin Narum Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Vigerust, Vilde Linnéa Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Werven, Emilie Starheim Klubb MjøsSki Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles

J 16 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gangås, Eir Elise Røstelien Klubb Moelven IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Grini, Inger Klubb Moelven IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Kleven, Martine Hoel Klubb Ottestad IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Rosager, Ingeborg Klubb Granli IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Norderhaug, Ylva Haave Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg-Knutsen, Silje Christine Klubb Nes Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Frysjøenden, Victoria Klubb Granli IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Hoelsveen, Malin Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Holmstad, Ida Klubb Østre Toten Skilag Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Mobrenna, Elise Klubb Nes Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Ranestad, Mari Ovidia Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Schjølberg, Guro Klubb Tynset IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Vang, Mari Klubb Tynset IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles

K 18 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bollingmo, Synne Børresen Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Ellevold, Aasne Sofie Oustad Klubb Oppstad IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Fodstad, Ragna Klubb Østre Toten Skilag Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Håkonsen, Ingeborg Klubb Kjellmyra IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Jakobsen, Marie Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Midtsundstad, Johanne Brovold Klubb Vaaler IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Røstøen, Karoline Klubb Østre Toten Skilag Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Strand, Aurora Gaarder Klubb Strandbygda IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri felles

K 19/20 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flagstad, Tiril Lundsveen Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Fossum-Bjørge, Mathilde Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Hole, Kristine Hjellbakk Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Jeistad, Julie Klubb Lismarka Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Kjærnes, Ane Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Martinsen, Sunniva Reite Klubb Nes Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Norheim, Johanne Peroline Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Plukkerud, Caroline Klubb Øyer-Tretten IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Vang, Ida Klubb Tynset IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Østreng, Mia Jenny Nygaard Klubb Gjerdrum IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Østvold, Mathilde Skoglund Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri felles

Kvinner senior - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkemo, Hedda Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri felles
Navn Bårdseng, Anna Klubb Vang Skiløperforening Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri felles
Navn Håkonsen, Karen Marie Klubb Kjellmyra IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri felles
Navn Lien, Mari Victoria Robøle Klubb Hamar Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri felles
Navn Nordseth, Karen Amalie Klubb Snertingdal IF Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri felles
Navn Wright-Hagen, Ingrid Kristine Klubb Kjellmyra IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri felles

M 17 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fjeldstad, Jonathan Hemb Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Hermansen, Andreas Klubb Vang Skiløperforening Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Hoelsveen, Mathias Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Johansen, Jørgen Landmark Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Kolloen, Petter Klubb MjøsSki Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Norheim, Sondre Nikolai Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Nytrøen, Oliver Finstad Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Tronsrud, Jakob Linner Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles

M 18 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasum, Kristian Øye Klubb Granli IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Bakke, Sigurd Klubb Næroset IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Bjerke, Martin Klubb Follebu Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Blom-Hagen, Iver Klubb Vang Skiløperforening Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Bratfos, Sverre Murud Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Engdal, Eskil Klubb Vind IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Hjellødegård, Ove Egil Klubb Nybygda IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Holmen, Mattis Korsbakken Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Hovde, August Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Krogh, Vegard Klubb Ottestad IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Kvarstad, Jørgen Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Midtsundstad, Østen Brovold Klubb Vaaler IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Olstad, Edvard Fossum Klubb Øyer-Tretten IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Snarvold, Markus Judin Klubb Kjellmyra IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Stramrud, Martin Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles

M 19/20 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aurmo, Ola Klubb Lom IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Bakken, Nikolai Hansen Klubb Trysil IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Fedreheim, Stian Klubb Hernes IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Gammelmo, Simen Klubb Svea Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Hoelsveen, Jonas Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Johansen, Philip Georg Klubb Trysil IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Kalland, Bendik Klubb Magnor UL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Kirkevik, Simen Olsen Klubb Ottestad IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Linderud, Eirik Klubb Hernes IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Linderud, Even Klubb Hernes IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Myrvold, August Klubb Kjellmyra IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Nordseth, Peder Elias Klubb Snertingdal IF Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Schjølberg, Jørgen Klubb Tynset IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Sjøholt, Fredrik Klubb Bækkelagets SK Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Skogheim, Emil Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Stensby, Magnus Martinsen Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Sundal, Sigurd Klubb Åslia Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Thorvaldsen, Even Klubb Ottestad IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Vennestrøm, Mats Mangset Klubb MjøsSki Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles

Menn senior - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Drivenes, Philip Klubb Nes Ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Pedersen, Sondre Bjørkeng Klubb Nes Ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Stigen, Jørgen Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Tronsrud, Henrik Linner Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
NIF-EPI01, 01