Hopp til innhold

Bjerkreimsrennet 2022

Viktig info!! Løpet er endret til fristil pga vanskelig å sette spor. På grunn av mange påmeldte har vi delt opp i to renn, sånn at vi er innenfor de nasjonale reglene rundt idrettsarrangement. Viktig at alle leser vedlagt info ang sitt løp, og holder seg til reglene som er satt der. Minner nok en gang om at følgende grunnleggende smittevernråd alltid må følges: 1) Hvis du er syk eller har symptomer; Hold deg hjemme og test deg 2) Hold avstand til andre 3) Oppretthold god hånd- og hostehygiene 4) Benytt munnbind innendørs og i områder utendørs hvor du er i nærheten av andre Løpet er dessverre ikke åpent for etterpåmelding.

  • Når: 08.01.2022
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Tjørhom
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 06.01.2022

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 08.01.2022 Klasse 7 år og yngre Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2022 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2022 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2022 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2022 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2022 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2022 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2022 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2022 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2022 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2022 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2022 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2022 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2022 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2022 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2022 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2022 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2022 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2022 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2022 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150
Start 08.01.2022 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2022 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2022 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2022 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2022 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

7 år og yngre - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjelland, Molly Vikeså Klubb Bjerkreim IL Klasse 7 år og yngre Øvelse 1 km klassisk
Navn Edland, Markus Byrkjedal Klubb Bjerkreim IL Klasse 7 år og yngre Øvelse 1 km klassisk
Navn Edland, Tiril Byrkjedal Klubb Bjerkreim IL Klasse 7 år og yngre Øvelse 1 km klassisk
Navn Grubben, Eirik Klubb Sirdal Skilag Klasse 7 år og yngre Øvelse 1 km klassisk
Navn Helland, Olav Sjøtrø Klubb Bjerkreim IL Klasse 7 år og yngre Øvelse 1 km klassisk
Navn Håmsø, Tiril Hermansen Klubb Bjerkreim IL Klasse 7 år og yngre Øvelse 1 km klassisk
Navn Håmsø, Aksel Hermansen Klubb Bjerkreim IL Klasse 7 år og yngre Øvelse 1 km klassisk
Navn Kalsaas, Thea Hukkelås Klubb Gjesdal IL Klasse 7 år og yngre Øvelse 1 km klassisk
Navn Mydland, Elisabeth Ommundsen Klubb Bjerkreim IL Klasse 7 år og yngre Øvelse 1 km klassisk
Navn Oremo, Margit Klubb Bjerkreim IL Klasse 7 år og yngre Øvelse 1 km klassisk
Navn Rekeland, Astrid Klubb Bjerkreim IL Klasse 7 år og yngre Øvelse 1 km klassisk
Navn Sinnes, Tallak Fagerheim Klubb Sirdal Skilag Klasse 7 år og yngre Øvelse 1 km klassisk
Navn Skårland, Karen Klubb Bjerkreim IL Klasse 7 år og yngre Øvelse 1 km klassisk
Navn Stapnes, Ine Klubb Bjerkreim IL Klasse 7 år og yngre Øvelse 1 km klassisk
Navn Sundvor, Bella Strandberg Klubb Bjerkreim IL Klasse 7 år og yngre Øvelse 1 km klassisk
Navn Todal, Henrik Sjøtrø Klubb Bjerkreim IL Klasse 7 år og yngre Øvelse 1 km klassisk
Navn Varhaug, Iben Reiestad Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse 7 år og yngre Øvelse 1 km klassisk
Navn Versland, Jørgen Ramsli Klubb Bjerkreim IL Klasse 7 år og yngre Øvelse 1 km klassisk
Navn Voll, William Ravn Klubb Bjerkreim IL Klasse 7 år og yngre Øvelse 1 km klassisk

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Houge-Thiis, Eirik Klubb Sandnes IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Laugaland, Brede Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Oftedal, Lars Klubb Sandnes IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sundvor, Karsten Klubb Bjerkreim IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tjørhom, Sondre Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fosså, Henrik Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hagen, Vetle Klubb Sandnes IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bokn, Mikkel Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Houge-Thiis, Skjalg Klubb Sandnes IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Håland, Ola Klubb Figgjo IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Maudal-Sævland, Alexander Klubb Gjesdal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skjerven, Gustav Aga Klubb Sandnes IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Solberg, Magnus Birger Wisur Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vigre, Amund Klubb Figgjo IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Håland, Martin Klubb Gjesdal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Oftedal, Vebjørn Klubb Sandnes IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rasdal, Eskil Garvik Klubb Gjesdal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Duncan, Thomas Morten Klubb Sandnes IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hagen, Tormod Klubb Sandnes IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Håland, Torjus Klubb Figgjo IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sola, Theodor Klubb Sandnes IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sundvor, Magnus Klubb Bjerkreim IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Håland, Henrik Klubb Gjesdal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sletvold, Tobias Klubb Figgjo IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjåstad, Edvard Klubb Sandnes IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Holmebakken, Elling Skandsen Klubb Sandnes IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Houge-Thiis, Ole Klubb Sandnes IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jæger, Gunnar Veshovde Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Laugaland, Andreas Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Myksvoll, Jakob Eliah Klubb Bjerkreim IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Varhaug, Maxmilian Reiestad Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vassbø, Johannes Klubb Bjerkreim IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Versland, Tomas Klubb Bjerkreim IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eikum, Bjørnar André Schanke Klubb Gjesdal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hillestad, Ivo Fasting Klubb Sandnes IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kleppa, Oskar Klubb Gjesdal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Allen, Sofia May Klubb Bjerkreim IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bokn, Kamilla Klubb Stavanger Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gjøse, Herborg Klungland Klubb Bjerkreim IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lunåsmo, Mari Klubb Gjesdal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Myksvoll, Hanna Toline Klubb Bjerkreim IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ramsli, Tonje Langhelle Klubb Bjerkreim IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sirekrok, Ingrid Klubb Gjesdal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skårland, Jenny Klubb Bjerkreim IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Versland, Andrea Klubb Bjerkreim IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Allen, Olivia Evelyn Klubb Bjerkreim IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haga-Aamlid, Uva Martine Klubb Stavanger Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kleppa, Stine Klubb Gjesdal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Levang, Synne Byrkjedal Klubb Gjesdal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Maudal-Sævland, Andrine Klubb Gjesdal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sirekrok, Mari Klubb Gjesdal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sola, Jessica Klubb Sandnes IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Steinnes, Hannah Klubb Bjerkreim IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sundvor, Solveig Klubb Bjerkreim IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Svela, Leonora Utheim Klubb Bjerkreim IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sæstad, Linnea Sulen Klubb Bjerkreim IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fosså, Vår Naaden Klubb Stavanger Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kjølberg, Gabrielle Vikeså Klubb Bjerkreim IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Maudal-Sævland, Elvira Klubb Gjesdal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Oftedal, Maren Klubb Gjesdal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Rasdal, Emma Garvik Klubb Gjesdal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Svela, Marie Utheim Klubb Bjerkreim IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vølstad, Hanna Klubb Figgjo IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eritsland, Hedda Klubb Sandnes IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kolflåth, Selma Klubb Sandnes IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Levang, Ane Byrkjedal Klubb Gjesdal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lunåsmo, Oda Klubb Gjesdal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kleppa, Kristina Klubb Gjesdal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Paulsen, Ina Odland Klubb Bjerkreim IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sirekrok, Malena Klubb Gjesdal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Strand, Karina Andrea Klubb Sandnes IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Håland, Anna Klubb Gjesdal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Oremo, Borgny Klubb Bjerkreim IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skjørestad, Regine Klubb Kverneland Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Håland, Anna Oline Klubb Gjesdal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mydland, Eirin Ommundsen Klubb Bjerkreim IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skjørestad, Hedda Klubb Kverneland Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sletvold, Lotte Klubb Gjesdal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Solberg, Karen Johanne Wisur Klubb Stavanger Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Steinnes, Sarah Klubb Bjerkreim IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vigre, Ingrid Klubb Gjesdal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Friestad, Marthe Klubb Bjerkreim IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Paulsen, Sigrid Odland Klubb Bjerkreim IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Scott, Julia Alice Klubb Sandnes IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk

K 19/20 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Aurora Klubb Vindafjord IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Austerå, Synnøve Klubb Gjesdal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hørsdal, Regine Hodne Klubb Imås, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skjæveland, Karen Klubb Bjerkreim IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kolbeinsvik, Håvard Klubb Sauda IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kvalbein, Andreas Tjeldflåt Klubb Sandnes IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sola, Kristoffer Klubb Sandnes IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerkreim, Magnus Klubb Gjesdal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Frønsdal, Steinar Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lunåsmo, Sondre Klubb Gjesdal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berland, Frode Klubb Sandnes IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Håland, Vebjørn Salte Klubb Kverneland Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kleppa, Samuel Klubb Gjesdal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lindtner, Arne Gabriel Klubb Stavanger Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sletten, Lasse Klubb Stavanger Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sørbø, Joachim Klubb Stavanger Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
NIF-EPI01, 01