Hopp til innhold

KM langrenn 2022 - fri teknikk

KM langrenn - fri teknikk

  • Når: 23.01.2022
  • Oppstart: 13:00
  • Hvor: Drevtjørn
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 19.01.2022
Se resultater

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse FH Kvinner junior sittende Øvelse 1 km fri Startkontingent 0
Start 23.01.2022 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 4 km fri Startkontingent 0
Start 23.01.2022 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 1 km fri Startkontingent 0
Start 23.01.2022 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 4 km fri Startkontingent 0
Start 23.01.2022 Klasse FH Menn junior sittende Øvelse 1 km fri Startkontingent 0
Start 23.01.2022 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 4 km fri Startkontingent 0
Start 23.01.2022 Klasse FH Menn senior sittende Øvelse 1 km fri Startkontingent 0
Start 23.01.2022 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 4 km fri Startkontingent 0
Start 23.01.2022 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 0
Start 23.01.2022 Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri Startkontingent 0
Start 23.01.2022 Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kvåle, Samson Klubb Ulvik IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sandal, Kasper Borgstein Klubb Osterøy IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Tveit, Casper Sander Elias Klubb Ulvik IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakketun, Thomas Tveit Klubb Voss IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bergstrøm, Henrik Aas Klubb Voss IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bøe, Aksel Hugdahl Klubb Viking, TIF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Føyen, Emil Austlid Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Grindedal, Skage Berge Klubb Bjørgum IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Guldbrandsen, Julian Kahrs Klubb Viking, TIF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kvamme, August Klubb Fana IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Wikander, Viljar Bie Klubb Viking, TIF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarvold, Andreas Klubb Fana IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Abrahamsson, Ludwig Gustaf Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Abrahamsson, Edwin Gustaf Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Daltveit, Svein Klubb Osterøy IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ferning, Magnus Glesnes Klubb Fana IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Fjellskålnes, Thomas Klubb Osterøy IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Giljarhus, Sjur Noreng Klubb Ørnar IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hjortland, Vemund Soldal Klubb Ørnar IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Krangnes, Vegard Klubb Bjørgum IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Michelsen, Vetle Vesterhus Klubb Ørnar IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ness, Laurits Klubb Idrettslaget Ny Von Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skjoldli, Håkon Nese Klubb Bulken IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Slettemark, Samuel Renè Klubb Vargar IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Søfting, Jonar Djuv Klubb Sauda IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bruås, Didrik Helle Klubb Fana IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Busch, Jesper Schøning Klubb Fana IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hemre, Oskar Stoknes Klubb Bjørgum IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sæle, Trym Klubb Uskedalen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bastlien, Iver Klubb Sauda IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Brattabø, Eirik Klubb Osterøy IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Eik, William Samland Klubb Uskedalen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ferning, Olav Glesnes Klubb Fana IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kvelvane, Abel Tronerud Klubb Voss IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Myking, Jonas Klubb Osterøy IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Reinertsen, Anders Kvarme Klubb Fana IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Skjeldal, Håkon Samnøy Klubb Voss IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Søfting, Torben Djuv Klubb Sauda IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Vik, Marius Tennebekk Klubb Voss IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Årdal, Sindre Klubb Fana IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattebø, Emil Klubb Bulken IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Børsheim, Johan Berge Klubb Voss IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Guldbrandsen, Tristan Kahrs Klubb Viking, TIF Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Mørkve, Tobias Gjeraldstveit Klubb Ørnar IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Ringheim-Helgaset, Skage Klubb Voss IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri

G 16 år - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aker, Peder Røthe Klubb Bulken IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Håheim, Markus Klubb Voss IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Namtvedt, Emil Inge Klubb Viking, TIF Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Søllesvik, Isak Solli Klubb Omvikdalen IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Vik, Sander Tennebekk Klubb Voss IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Abrahamsson, Winston Carl Johan Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Anthun, Jarand Norekvål Klubb Bjørgum IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hemre, Leon Stoknes Klubb Bjørgum IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sangnes, Sivert Johannes Klubb Fana IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Steine, Sindre Klubb Bjørgum IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Tveit, Lars Gildestad Klubb Fana IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Askeland-Larsen, Jakob Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Dyrkolbotnen, Olai Klubb Bjørgum IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Grindedal, Magnus Berge Klubb Bjørgum IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Jacobsen, Aksel Rudi Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Nedkvitne, Henrik Klubb Bjørgum IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Seim-Haugen, Martin Lid Klubb Ørnar IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Vik, Tage Tennebekk Klubb Voss IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bryn, Thale Bøe Klubb Ørnar IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Børsheim, Ea Berge Klubb Voss IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Fjellskålnes, Vilde Klubb Osterøy IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hopsnes, Ida Klubb Fana IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kristiansen, Sara Istad Klubb Bjørgum IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Ohnstad, Sunniva Ringheim Klubb Ørnar IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Ree, Synva Lirhus Klubb Ørnar IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Styve, Anna Halse Klubb Ørnar IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattabø, Kristin Klubb Osterøy IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Gildestad, Matilde Tveit Klubb Fana IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Guldbrandsen, Isolde Kahrs Klubb Viking, TIF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kristiansen, Maria Istad Klubb Bjørgum IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rognebakke, Edel Klubb Voss IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Seim, Maria Lunde Klubb Voss IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Tangen, Signe Nyvoll Klubb Fana IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Tveit, Mette Saga Evelinn Klubb Ulvik IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Askeland-Larsen, Mathilde Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hammer, Mari Klubb Osterøy IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hjeltnes, Inga Klubb Ulvik IL - Langrenn Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Medhus, Ingrid Marie Næsheim Klubb Røldal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nedkvitne, Lina Herre Klubb Ørnar IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ohnstad, Amalie Ringheim Klubb Ørnar IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ree, Tora Lirhus Klubb Ørnar IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Tysse-Røsland, Mari Klubb Osterøy IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Døssland, Sigrid Klubb Voss IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fanebust, Sunniva Klubb Samnanger IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hermann-Fossli, Ebba Klubb Uskedalen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ringheim-Helgaset, Synva Klubb Voss IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rognebakke, Ane Klubb Voss IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Seim, Anna Lunde Klubb Voss IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sæle, Frøy Klubb Uskedalen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berre, Astrid Klubb Fana IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Brattebø, Emma Rongve Klubb Voss IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Børsheim, Yvonne Berge Klubb Voss IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Eek-Reme, Kamilla Klubb Fana IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Garverhaugen, Symra Emilia Klubb Fana IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Johanson Hagen, Eirunn Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Osa, Emilia Totland Klubb Fana IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ripel, Linnea Myklebust Klubb Uskedalen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Tangen, Lena Nyvoll Klubb Fana IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Anna Fareth Klubb Voss IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bay-Otterholm, Thea Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Busch, Maria Schøning Klubb Fana IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Daltveit, Heidi Klubb Osterøy IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Fjellskålnes, Magrethe Klubb Osterøy IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Galleberg, Mathea Berget Klubb Fana IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Haukaas, Mina Berge Klubb Fana IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hopsnes, Kristin Klubb Fana IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Klette, Julie Klubb Ørnar IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Michelsen, Vilma Vesterhus Klubb Ørnar IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nedkvitne, Emma Herre Klubb Ørnar IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ohnstad, Maria Ringheim Klubb Ørnar IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Røthe, Ane Sofie Galaaen Klubb Voss IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berre, Unn Klubb Fana IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Garverhaugen, Juni Iselin Klubb Fana IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hagen, Vårinn Johanson Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hagen, Mathilde Aga Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kvelvane, Julie Tronerud Klubb Voss IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Martinsen, Hanne Klubb Fana IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Reinertsen, Anja Kvarme Klubb Fana IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dyrkolbotnen, Ovidia Klubb Bjørgum IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Døssland, Astrid Klubb Voss IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hanto, Rikke Flatlandsmo Klubb Voss IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hjortland, Vårin Soldal Klubb Ørnar IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hole, Anny Økland Klubb Voss IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Nesbø, Tora Opheim Klubb Bjørgum IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Ness, Tindra Klubb Idrettslaget Ny Von Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Ringheim-Helgaset, Anna Klubb Voss IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Steine, Silje Klubb Bjørgum IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Anthun, Heidi Norekvål Klubb Bjørgum IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Bryn, Tilde Bøe Klubb Ørnar IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Giljarhus, Ingeborg Noreng Klubb Ørnar IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hermann-Fossli, Anna Klubb Uskedalen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Medhus, Selma Næsheim Klubb Røldal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sandal, Cassandra Borgstein Klubb Osterøy IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sletner, Ronja Soldal Klubb Bjørgum IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Føyen, Live Austlid Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Hopsnes, Marie Klubb Fana IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Lefdal, Emma Elisabeth Klubb Fana IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Røthe, Synne Ophaug Klubb Voss IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri

K 18 år - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagen, Sunniva Aga Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Røthe, Amalie Galaaen Klubb Voss IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Wæhle, Marte Senderud Klubb Voss IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri

K 19/20 år - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattabø, Ingrid Klubb Osterøy IL Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Hydle, Maria Klubb Viljar, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Olsen, Vilde Alfstad Klubb Viking, TIF Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Øvretveit, Kamilla Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri

M 17 år - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattabø, Sondre Klubb Osterøy IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Eek-Reme, Oskar Klubb Fana IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Kvamme, Oskar Klubb Fana IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri

M 18 år - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flatebø, Marius Klubb Vargar IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Haugland, Bjørn Olav Klubb Viking, TIF Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Seim, Vegard Kristinsson Klubb Ørnar IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Sæle, Birk Klubb Uskedalen IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri

Menn senior - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasgaard, Ragnar Klubb Viking, TIF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Aastvedt, Eirik Tvedt Klubb Osterøy IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Herheim, Rune Klubb Voss IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Jordal, Bjarte Henry Klubb Fana IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Låstad, Ørjan Klubb Voss IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Olsen, Ørjan Klubb Viking, TIF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Oppedal, Matias Klubb Fana IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Turtveit, Vebjørn Klubb Voss IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Tysseland, Sondre Klubb Samnanger IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
NIF-EPI03, 03