Hopp til innhold

Steinkjer Skifestival - langrenn

Resultater for lørdag ligger her. Søndag er det skicross! Løypekart ligger her, 1 km for 8-10 år, og 2 km for 11-12 år. Merk at starten er flyttet opp i terrenget, løperne går på ski dit. Første start kl 1230 G12 år, deretter forløpende yngre årsklasser. Siste startende ca kl 1330. Se startliste

  • Når: 29.1 - 30.01.2022
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Steinkjer
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 27.01.2022

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse G 10 år Øvelse Fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse G 11 år Øvelse Fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse G 12 år Øvelse Fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse G 13 år Øvelse Klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse G 14 år Øvelse Klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse G 15 år Øvelse Klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse G 16 år Øvelse Klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse G 8 år Øvelse Fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse G 9 år Øvelse Fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse J 10 år Øvelse Fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse J 11 år Øvelse Fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse J 12 år Øvelse Fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse J 13 år Øvelse Klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse J 14 år Øvelse Klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse J 15 år Øvelse Klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse J 16 år Øvelse Klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse J 8 år Øvelse Fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse J 9 år Øvelse Fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150
Start 29.01.2022 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - Fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasheim, Theodor Kvernland Klubb Beitstad IL Klasse G 10 år Øvelse Fri
Navn Bardal, Thomas Opheim Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Fri
Navn Evjen, Iver Asp Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Fri
Navn Grøtan, Oskar Moan Klubb Beitstad IL Klasse G 10 år Øvelse Fri
Navn Kulstad, Espen Klubb Vinne Skilag Klasse G 10 år Øvelse Fri
Navn Ludvigsen, Olaf Sand Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Fri
Navn Moan, Jon Klubb Leksvik IL Klasse G 10 år Øvelse Fri
Navn Oshaug, Mathias Leonard Klubb Ogndal IL Klasse G 10 år Øvelse Fri
Navn Saursaunet, Sverre Igelsrud Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Fri

G 11 år - Fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bardal, Konrad Aunan Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse Fri
Navn Farbu, Aksel Klubb Inderøy IL Klasse G 11 år Øvelse Fri
Navn Hemming, Erik Svendgård Klubb Frol IL Klasse G 11 år Øvelse Fri
Navn Langås, Lucas Cihan Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse Fri
Navn Lyng, Troy Myrmel Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse Fri
Navn Munkeby, Trygve Klubb Frol IL Klasse G 11 år Øvelse Fri
Navn Nordberg, Erlend Dalen Klubb Vinne Skilag Klasse G 11 år Øvelse Fri
Navn Skjeset, Aksel Sandstad Klubb Frol IL Klasse G 11 år Øvelse Fri
Navn Værdal, Johannes Lyngsaunet Klubb Inderøy IL Klasse G 11 år Øvelse Fri

G 12 år - Fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alstad, Daniel Klubb Frol IL Klasse G 12 år Øvelse Fri
Navn Bach, Philip Noel Klubb Inderøy IL Klasse G 12 år Øvelse Fri
Navn Bardal, Kasper Aunan Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse Fri
Navn Hallem-Berg, Njord Klubb Leksdal IL Klasse G 12 år Øvelse Fri
Navn Hammer, Vegard Risholt Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse Fri
Navn Linden, Alexander van der Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse Fri
Navn Ludvigsen, Sivert Sand Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse Fri
Navn Munkeby, Sivert Klubb Frol IL Klasse G 12 år Øvelse Fri
Navn Opdahl, Filip Bentzen Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse Fri
Navn Reinås, Brage Klubb Frol IL Klasse G 12 år Øvelse Fri
Navn Sivertsen, Even Klubb Frol IL Klasse G 12 år Øvelse Fri
Navn Susegg, Aksel Korssjøen Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse Fri
Navn Værdal, Ole Klubb Inderøy IL Klasse G 12 år Øvelse Fri

G 13 år - Klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bolås, Johannes Hanem Klubb Ogndal IL Klasse G 13 år Øvelse Klassisk
Navn Karlsen, Petter Green Klubb Vinne Skilag Klasse G 13 år Øvelse Klassisk
Navn Nordberg, Magnus Dalen Klubb Vinne Skilag Klasse G 13 år Øvelse Klassisk
Navn Overrein, Andreas Bragstad Klubb Ogndal IL Klasse G 13 år Øvelse Klassisk
Navn Pigott, Elias Saether Klubb Beitstad IL Klasse G 13 år Øvelse Klassisk
Navn Viken, Marius Klubb Frol IL Klasse G 13 år Øvelse Klassisk
Navn Zetterström, Eirik Gravdal Klubb Frol IL Klasse G 13 år Øvelse Klassisk

G 14 år - Klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Agle, Even Våset Klubb Inderøy IL Klasse G 14 år Øvelse Klassisk
Navn Alstad, Jonas Klubb Frol IL Klasse G 14 år Øvelse Klassisk
Navn Barli, Sivert Gudding Klubb Vinne Skilag Klasse G 14 år Øvelse Klassisk
Navn Dretvik, Alfred Haavik Klubb Inderøy IL Klasse G 14 år Øvelse Klassisk
Navn Iversen, Leander Helland Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse Klassisk
Navn Kvalvik, Sverre Klubb Inderøy IL Klasse G 14 år Øvelse Klassisk
Navn Kvalvik, Sverre Klubb Inderøy IL Klasse G 14 år Øvelse Klassisk
Navn Leithe, Sondre Skoglund Klubb Frol IL Klasse G 14 år Øvelse Klassisk
Navn Mjømen, Sindre Skei Klubb Inderøy IL Klasse G 14 år Øvelse Klassisk
Navn Rotmo, Aron Alexander Klubb Leksdal IL Klasse G 14 år Øvelse Klassisk
Navn Sagen, Ole Christian Klubb Inderøy IL Klasse G 14 år Øvelse Klassisk

G 15 år - Klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Skistad, Johannes Klubb Overhalla IL Klasse G 15 år Øvelse Klassisk

G 16 år - Klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bragstad, Peder Grønnesby Klubb Inderøy IL Klasse G 16 år Øvelse Klassisk
Navn Haabeth, Martin Klubb IL Aasguten Klasse G 16 år Øvelse Klassisk
Navn Mollan, Fredrik Klubb Inderøy IL Klasse G 16 år Øvelse Klassisk
Navn Rannem, Kristian Bragstad Klubb Inderøy IL Klasse G 16 år Øvelse Klassisk
Navn Rotmo, Jesper Marelius Klubb Leksdal IL Klasse G 16 år Øvelse Klassisk
Navn Rygg, Emil Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse Klassisk
Navn Østerås, Theodor Pedersen Klubb IL Varden Meråker Klasse G 16 år Øvelse Klassisk

G 8 år - Fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasheim, Trygve Kvernland Klubb Beitstad IL Klasse G 8 år Øvelse Fri
Navn Alstad, Kristian Klubb Frol IL Klasse G 8 år Øvelse Fri
Navn Bragstad, Iver Grønnesby Klubb Inderøy IL Klasse G 8 år Øvelse Fri
Navn Hafell, Peder Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse Fri
Navn Hemming, Håkon Svendgård Klubb Frol IL Klasse G 8 år Øvelse Fri
Navn Hjertås, Aksel Evjen Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse Fri
Navn Kleffelgård, Jonas Fiskvik Klubb Beitstad IL Klasse G 8 år Øvelse Fri
Navn Leithe, Sigurd Skoglund Klubb Frol IL Klasse G 8 år Øvelse Fri
Navn Linden, Christian van der Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse Fri
Navn Lorvik, Sander Mathias Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse Fri
Navn Ness-Jensen, Trym Klubb Frol IL Klasse G 8 år Øvelse Fri
Navn Skjevik, Ludvig Fossum Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse Fri
Navn Westerhus, Ulrik Overrein Klubb Ogndal IL Klasse G 8 år Øvelse Fri
Navn Øksnes, Edvin Sivertsen Klubb Rygg IL Klasse G 8 år Øvelse Fri

G 9 år - Fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aal, Edvard Vassmo Klubb Kvam IL Klasse G 9 år Øvelse Fri
Navn Bakken, Isak Austad Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Fri
Navn Bardal, Kornelius Aunan Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Fri
Navn Finstad, Gard Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Fri
Navn Forås, Sverre Edvard Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Fri
Navn Guin, Elias Klubb Kvam IL Klasse G 9 år Øvelse Fri
Navn Heistad, Per Even Grøseth Klubb Sparbu IL Klasse G 9 år Øvelse Fri
Navn Hognes, Håkon Trongmo Klubb Rygg IL Klasse G 9 år Øvelse Fri
Navn Ivarsønn, Ask Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Fri
Navn Kløvjan, Henrik Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Fri
Navn Meyer-Ekle, Sverre Klubb IL Aasguten Klasse G 9 år Øvelse Fri
Navn Mjømen, Erik Skei Klubb Inderøy IL Klasse G 9 år Øvelse Fri
Navn Overrein, Edvard Klubb Ogndal IL Klasse G 9 år Øvelse Fri
Navn Rønning, Gard Klubb Kvam IL Klasse G 9 år Øvelse Fri
Navn Saur, Sigurd Martin Løveid Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Fri
Navn Sivertsen, Sverre Klubb Frol IL Klasse G 9 år Øvelse Fri
Navn Skjeset, Ville Sandstad Klubb Frol IL Klasse G 9 år Øvelse Fri
Navn Strøm, Emil Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Fri
Navn Talseth, Edvard Lello Klubb Frol IL Klasse G 9 år Øvelse Fri

J 10 år - Fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almlid-Larsen, Kaja Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse Fri
Navn Buhaug, Heidi Sofie Klubb Kvam IL Klasse J 10 år Øvelse Fri
Navn Hjertås, Leah Evjen Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse Fri
Navn Lillefjell, Nora Letnes Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse Fri
Navn Ressem-Folden, Sigrid Serine Klubb Beitstad IL Klasse J 10 år Øvelse Fri
Navn Ringseth, Ylva Belbo Klubb Rygg IL Klasse J 10 år Øvelse Fri
Navn Rønning, Eira Klubb Kvam IL Klasse J 10 år Øvelse Fri
Navn Steinkjer, Johanna Tverås Klubb Beitstad IL Klasse J 10 år Øvelse Fri
Navn Storli, Vilma Trøgstad Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse Fri

J 11 år - Fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Barli, Johanne Gudding Klubb Vinne Skilag Klasse J 11 år Øvelse Fri
Navn Brørs, Andrine Klubb Beitstad IL Klasse J 11 år Øvelse Fri
Navn Børøsund, Emilie Lund Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse Fri
Navn Gjørv, Sofie Skevik Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse Fri
Navn Haldorsen, Vilde Lovise Rochmann Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse Fri
Navn Haugan, Mina Johanne Lillefuhr Klubb Beitstad IL Klasse J 11 år Øvelse Fri
Navn Landsem, Mathilde Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse Fri
Navn Langlid, Kari Elise Modell Klubb Kvam IL Klasse J 11 år Øvelse Fri
Navn Meyer-Ekle, Sofia Klubb IL Aasguten Klasse J 11 år Øvelse Fri
Navn Musum, Maren Klubb Leksdal IL Klasse J 11 år Øvelse Fri
Navn Saugestad, Rebekka Klubb Beitstad IL Klasse J 11 år Øvelse Fri
Navn Saur, Aurora Løveid Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse Fri
Navn Sivertsen, Frida Klubb Frol IL Klasse J 11 år Øvelse Fri
Navn Strøm, Andrea Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse Fri

J 12 år - Fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almlid-Larsen, Ella Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse Fri
Navn Finstad, Lilja Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse Fri
Navn Ivardatter, Live Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse Fri
Navn Leithe, Solveig Skoglund Klubb Frol IL Klasse J 12 år Øvelse Fri
Navn Reitan, Mari Klubb IL Aasguten Klasse J 12 år Øvelse Fri
Navn Tunset, Live Thun Klubb IL Aasguten Klasse J 12 år Øvelse Fri

J 13 år - Klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Marte Vanem Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse Klassisk
Navn Farbu, Signe Klubb Inderøy IL Klasse J 13 år Øvelse Klassisk
Navn Hoem, Christine Klubb Inderøy IL Klasse J 13 år Øvelse Klassisk
Navn Jørstad, Emelie Øksnes Klubb Inderøy IL Klasse J 13 år Øvelse Klassisk
Navn Klepp, Kristine Iversen Klubb Inderøy IL Klasse J 13 år Øvelse Klassisk
Navn Ringseth, Ragne Belbo Klubb Rygg IL Klasse J 13 år Øvelse Klassisk
Navn Vist, Mali Klubb Inderøy IL Klasse J 13 år Øvelse Klassisk

J 14 år - Klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Reinås, Mia Klubb Frol IL Klasse J 14 år Øvelse Klassisk

J 15 år - Klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hognes, Sigrid Trongmo Klubb Rygg IL Klasse J 15 år Øvelse Klassisk
Navn Johnsborg, Othelia Totsås Klubb Leksdal IL Klasse J 15 år Øvelse Klassisk
Navn Kvalvik, Elise Klubb Inderøy IL Klasse J 15 år Øvelse Klassisk
Navn Kvalvik, Elise Klubb Inderøy IL Klasse J 15 år Øvelse Klassisk
Navn Mjømen, Ingeborg Skei Klubb Inderøy IL Klasse J 15 år Øvelse Klassisk

J 16 år - Klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjugan, Johanne Klubb Leksdal IL Klasse J 16 år Øvelse Klassisk
Navn Farbu, Jenny Klubb Inderøy IL Klasse J 16 år Øvelse Klassisk
Navn Hafsmo, Nora Klubb Byåsen IL Klasse J 16 år Øvelse Klassisk
Navn Klepp, Ingrid Iversen Klubb Inderøy IL Klasse J 16 år Øvelse Klassisk
Navn Larsen, Isa Gjertsås Klubb Lierne IL Klasse J 16 år Øvelse Klassisk
Navn Rannem, Berit Haugan Klubb Inderøy IL Klasse J 16 år Øvelse Klassisk
Navn Øvereng, Elise Bredesen Klubb Mosjøen IL Klasse J 16 år Øvelse Klassisk

J 8 år - Fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Austli, Live Kornelia Ostad Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse Fri
Navn Guin, Nora Klubb Kvam IL Klasse J 8 år Øvelse Fri
Navn Hatling-Bartnes, Helene Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse Fri
Navn Linmo, Mina Klubb Rygg IL Klasse J 8 år Øvelse Fri
Navn Ludvigsen, Gunhild Sand Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse Fri
Navn Moan, Anna Oline Klubb Leksvik IL Klasse J 8 år Øvelse Fri
Navn Modell, Lina Johansen Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse Fri
Navn Overrein, Ane Bragstad Klubb Ogndal IL Klasse J 8 år Øvelse Fri
Navn Pedersen, Oline Langås Klubb Frol IL Klasse J 8 år Øvelse Fri
Navn Reistad, Eline Klubb Kvam IL Klasse J 8 år Øvelse Fri
Navn Saursaunet, Sigrid Igelsrud Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse Fri
Navn Skaufel, Maja Haugan Klubb Frol IL Klasse J 8 år Øvelse Fri
Navn Viken, Oda Johanne Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse Fri

J 9 år - Fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bolås, Amalie Hanem Klubb Ogndal IL Klasse J 9 år Øvelse Fri
Navn Haugan, Live Lillefuhr Klubb Beitstad IL Klasse J 9 år Øvelse Fri
Navn Huseth, Maren Haugan Klubb Kvam IL Klasse J 9 år Øvelse Fri
Navn Landsem, Martine Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse Fri
Navn Mollan, Sigrid Klubb Sparbu IL Klasse J 9 år Øvelse Fri
Navn Rømo, Lina Klubb Kvam IL Klasse J 9 år Øvelse Fri
Navn Susegg, Anna Korssjøen Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse Fri
Navn Talseth, Amanda Lello Klubb Frol IL Klasse J 9 år Øvelse Fri
Navn Valbjør, Vilde Klubb Frol IL Klasse J 9 år Øvelse Fri
Navn Wågan, Tilde Klubb Sparbu IL Klasse J 9 år Øvelse Fri

M 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Johnsborg, Matias Totsås Klubb Leksdal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kvalvik, Johan Klubb Spillum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lillefjell, Sigur Johan Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Veske, Aksel Rinnan Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
NIF-EPI01, 01