Hopp til innhold

Kvamsrennet - To mannsstafett fri

For utøverne som ikke deltar på Midtnorsk arrangerer Kvam IL tomannsstafett for klasser j/g 8-10 år, j/g 11-12 år, j/g 13-14 år og j/g 15-16 år uten tidtaking i lysløypa i Kvam. Fristil. Påmeldingsfrist 10.2 kl 23:59. Verdenspremiere på ny løypetrase - bli med!

  • Når: 12.02.2022
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Kvam skistadion, Grøtan
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 10.02.2022

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 12.02.2022 Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2022 Klasse Gutter 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2022 Klasse Gutter 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2022 Klasse Jenter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2022 Klasse Jenter 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2022 Klasse Jenter 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Gutter 11-12 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bach, Philip Noel Klubb Inderøy IL Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kvistad, Siljan Saursaunet Klubb Kvam IL Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Maaø-Bentzen, Benjamin Klubb Kvam IL Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Moan, Jon Klubb Leksvik IL Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Neverås, Magnar Klubb Leksvik IL Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sagen, Oskar Lundås Klubb Inderøy IL Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Værdal, Johannes Lyngsaunet Klubb Inderøy IL Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Værdal, Ole Klubb Inderøy IL Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri

Gutter 13-14 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haldorsen, Halvar Rochmann Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Gutter 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Iversen, Leander Helland Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Gutter 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kvalvik, Sverre Klubb Inderøy IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sagen, Ole Christian Klubb Inderøy IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri

Gutter 8-10 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalberg, Sigurd Klubb Beitstad IL Klasse Gutter 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Aasheim, Theodor Kvernland Klubb Beitstad IL Klasse Gutter 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Aasheim, Trygve Kvernland Klubb Beitstad IL Klasse Gutter 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bardal, Thomas Opheim Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Gutter 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Elstad, Einar Andre Lindmo Klubb Rygg IL Klasse Gutter 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Elstad, Magnus Lindmo Klubb Kvam IL Klasse Gutter 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ertsås, Jonas Rønning Klubb Sparbu IL Klasse Gutter 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Evjen, Iver Asp Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Gutter 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Finstad, Gard Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Gutter 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Grøtan, Oskar Moan Klubb Beitstad IL Klasse Gutter 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Guin, Elias Klubb Kvam IL Klasse Gutter 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hauge, Emilian Tangen Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Gutter 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Heistad, Per Even Grøseth Klubb Sparbu IL Klasse Gutter 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hognes, Håkon Trongmo Klubb Rygg IL Klasse Gutter 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kløvjan, Henrik Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Gutter 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kvalvik, Iver Klubb Inderøy IL Klasse Gutter 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kvalvik, Anna Katarina Klubb Inderøy IL Klasse Gutter 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Linmo, Mina Klubb Rygg IL Klasse Gutter 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ludvigsen, Olaf Sand Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Gutter 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Moxness, Aksel Hoås Klubb Rygg IL Klasse Gutter 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Norum, Sander Nordtug Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Gutter 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Rønning, Gard Klubb Rygg IL Klasse Gutter 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Saursaunet, Sverre Igelsrud Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Gutter 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Øksnes, Edvin Sivertsen Klubb Rygg IL Klasse Gutter 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri

Jenter 11-12 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almlid-Larsen, Ella Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Jenter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Brørs, Andrine Klubb Beitstad IL Klasse Jenter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Børøsund, Emilie Lund Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Jenter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Haldorsen, Vilde Lovise Rochmann Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Jenter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Haugan, Mina Johanne Lillefuhr Klubb Beitstad IL Klasse Jenter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Langlid, Kari Elise Modell Klubb Beitstad IL Klasse Jenter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Linmo, Marie Klubb Rygg IL Klasse Jenter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ringseth, Ylva Belbo Klubb Rygg IL Klasse Jenter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Saugestad, Rebekka Klubb Beitstad IL Klasse Jenter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Strøm, Andrea Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Jenter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri

Jenter 13-14 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Marte Vanem Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Jenter 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bardal, Anna Opheim Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Jenter 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Guin, Ingebjørg Klubb Rygg IL Klasse Jenter 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Øksnes, Ida Sivertsen Klubb Rygg IL Klasse Jenter 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri

Jenter 8-10 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Buhaug, Heidi Sofie Klubb Kvam IL Klasse Jenter 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Guin, Nora Klubb Kvam IL Klasse Jenter 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Haugan, Live Lillefuhr Klubb Beitstad IL Klasse Jenter 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ludvigsen, Gunhild Sand Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Jenter 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Reistad, Eline Klubb Kvam IL Klasse Jenter 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Rønning, Eira Klubb Kvam IL Klasse Jenter 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Steinkjer, Johanna Tverås Klubb Beitstad IL Klasse Jenter 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Storli, Vilma Trøgstad Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Jenter 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
NIF-EPI03, 03