Hopp til innhold

Tromsø Skifestival

Tromsø skiklubb langrenn har gleden av å invitere til Tromsø Skifestival. Lørdag: fristil, 8 år - Senior, SNN-Cup for 13-20 år. Søndag: klassisk, 11 år - Senior. Det blir kohortinndelinger etter gjeldende regelverk. Seniorklassen har antallsbegrensning på 20 stykker. Startliste og detaljert tidsplan blir publisert på klubbens hjemmeside senest 7.januar 1830. Vær oppmerksom på påmeldingsfrist tirsdag 4 januar kl. 2359 NB! Ingen etterpåmeldinger. NB! FØRSTE START KL. 1030!

  • Når: 8.1 - 09.01.2022
  • Oppstart: 10:30
  • Hvor: Tromsø
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 04.01.2022
Se resultater

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 08.01.2022 Klasse FH åpen klasse Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse FH åpen klasse Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2022 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2022 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2022 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2022 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2022 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2022 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2022 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2022 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2022 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2022 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2022 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2022 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2022 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2022 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2022 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2022 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2022 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2022 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2022 Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2022 Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2022 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2022 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2022 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2022 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2022 Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2022 Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

FH åpen klasse - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Solberg, Ragnhild Kvandal Klubb Ballangen Ski Klasse FH åpen klasse Øvelse 5 km fri

FH åpen klasse - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Solberg, Ragnhild Kvandal Klubb Ballangen Ski Klasse FH åpen klasse Øvelse 5 km klassisk

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Johansen, Carl Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Johansen, Elias Arctander Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Torbergsen, Eljar de Smedt Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugsnes, Trym Harjo Klubb Senja Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Høgstad, Lars Skavdal Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ims, Kristian Klubb Fjell Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Klemetsen, Lars Nila Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Midttun, Peder Jostein Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nysæther, Nikolai Emilian Hansen Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ravna, Per Eivind Vylka Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rønning-Vaeng, Oscar Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Stagrum-Eikedal, Ola Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Åsheim-Andreassen, Trygve Marinius Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ims, Kristian Klubb Fjell Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Midttun, Peder Jostein Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ravna, Per Eivind Vylka Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Åsheim-Andreassen, Trygve Marinius Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aksberg, Emil Klubb If Kilkameratene Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Benonisen, Sondre Olav Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjørnsen, Kolbjørn Aasvang Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bratland, Emil Matheo Valnes Klubb Ballangen Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Brokstad, Lowe Gulle Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Eriksen, Nils Even Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Fossberg, Ådne Øverås Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Henriksen, Amandus Nystrøm Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Holand-Fagerheim, Sondre Håvard Klubb Fjell Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Karlsen, Iver Wenrui Klubb If Kilkameratene Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Korneliussen-Eriksen, William Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Loso, Håkon Andreas Larsen Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skildheim, Henrik Engevik Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sliper, Emilian Gudmundsen Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Steene, Henrik Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Tovås, Sigve Storjord Klubb Fjell Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Vassbotn, Adrian Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aksberg, Emil Klubb If Kilkameratene Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Benonisen, Sondre Olav Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjørnsen, Kolbjørn Aasvang Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bratland, Emil Matheo Valnes Klubb Ballangen Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brokstad, Lowe Gulle Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eriksen, Nils Even Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fossberg, Ådne Øverås Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Henriksen, Amandus Nystrøm Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holand-Fagerheim, Sondre Håvard Klubb Fjell Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Karlsen, Iver Wenrui Klubb If Kilkameratene Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Korneliussen-Eriksen, William Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Loso, Håkon Andreas Larsen Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skildheim, Henrik Engevik Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sliper, Emilian Gudmundsen Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Steene, Henrik Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tovås, Sigve Storjord Klubb Fjell Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vassbotn, Adrian Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Evensen, Julius Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fakstad, Mathias Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Granlund, Georg Wiesener Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gulbrandsen, Harald Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Haugsnes, Gard Harjo Klubb Senja Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Johansen, Henrik Eskil Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Karlstad, Håkon Moen Klubb Målselv Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Martinsen, Henrik Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Mathisen, Karl Fredrik Klubb Senja Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Olaussen, Georg Andreas Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Olsen, Magnus Somying Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rafaelsen, Leonard Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sagerup, Erling Andersen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Salo-Larsen, Emilian Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skånhaug, Marius Agersborg Klubb Fjell Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Slåtto, Petter Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Strømsør-Bygdevoll, Adrian Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Evensen, Julius Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fakstad, Mathias Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Granlund, Georg Wiesener Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gulbrandsen, Harald Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johansen, Henrik Eskil Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Karlstad, Håkon Moen Klubb Målselv Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Martinsen, Henrik Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mathisen, Karl Fredrik Klubb Senja Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Olaussen, Georg Andreas Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Olsen, Magnus Somying Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rafaelsen, Leonard Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Salo-Larsen, Emilian Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skånhaug, Marius Agersborg Klubb Fjell Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Slåtto, Petter Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Strømsør-Bygdevoll, Adrian Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borgersen, Karl-Henrik Klubb If Kilkameratene Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Borgersen, Leif-Andreas Klubb If Kilkameratene Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fuglem, Jørgen Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Gangsei, Teodor Nymo Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Helgeland, Birk Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hjort-Larsen, Erlend Olai Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Høegh-Sørensen, Sander Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Korneliussen-Eriksen, Philip Andre Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Myrvoll, Markus Kroer Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Romsaas, Håkon Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rørvik, Jo Olsen Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Skjellberg, Iver Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sønvisen-Valnes, Viljar Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Torbergsen, Eskil de Smedt Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Wassbakk, Elias Kongsli Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Øverås, Jacob Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borgersen, Karl-Henrik Klubb If Kilkameratene Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Borgersen, Leif-Andreas Klubb If Kilkameratene Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fuglem, Jørgen Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gangsei, Teodor Nymo Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Helgeland, Birk Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hjort-Larsen, Erlend Olai Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Høegh-Sørensen, Sander Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Korneliussen-Eriksen, Philip Andre Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lorentsen, Andreas Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Myrvoll, Markus Kroer Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Romsaas, Håkon Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rørvik, Jo Olsen Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sønvisen-Valnes, Viljar Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Torbergsen, Eskil de Smedt Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wassbakk, Elias Kongsli Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Øverås, Jacob Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bille, Per Johan Flakken Klubb Ankenes Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Eriksen, Bjørn-Anders Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Grønstrand, Andreas Lindgård Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Gulbrandsen, Noa Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hansen, Christen Anders Klubb Ballangen Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hanssen, Henrik Westgaard Klubb Ankenes Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Heimdal, Peder Kristian Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Isaksen, Theo Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Johansen, Aksel Oliver Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Osdal, Steinar Klubb Medkila Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sagerup-Nordkild, Sivert Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Skjellberg, Emil Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Wassbakk, Magnus Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bille, Per Johan Flakken Klubb Ankenes Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hansen, Christen Anders Klubb Ballangen Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hanssen, Henrik Westgaard Klubb Ankenes Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Heimdal, Peder Kristian Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Osdal, Steinar Klubb Medkila Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arntsen, Anton Nikolai Klubb Ballangen Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Benonisen, Sigve Eirik Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Brattli, Sebastian Klubb Senja Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Fuglem, Johannes Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Johansen, Simon Kornelius Klubb Senja Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kristensen, Johannes Dybwad Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Mathisen, Kristian Erik Klubb Senja Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Reite, Emil Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Skille, Brage Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Skogstad, Snorre Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Skogstad, Jonas Malmo Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Stellmacher, Jakob Elia Klubb Senja Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Uglehus, David Rubach Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Vanem, Håvard Berger Klubb Ankenes Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arntsen, Anton Nikolai Klubb Ballangen Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Benonisen, Sigve Eirik Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brattli, Sebastian Klubb Senja Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fuglem, Johannes Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johansen, Simon Kornelius Klubb Senja Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kristensen, Johannes Dybwad Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mathisen, Kristian Erik Klubb Senja Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Reite, Emil Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skille, Brage Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skogstad, Snorre Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skogstad, Jonas Malmo Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stellmacher, Jakob Elia Klubb Senja Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Uglehus, David Rubach Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vanem, Håvard Berger Klubb Ankenes Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aase, Sondre Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Bratland, Odin Elias Valnes Klubb Ballangen Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Harvey, Samuel James Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Holand, Johannes Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Korneliussen-Eriksen, Alexander Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Midttun, Kristoffer Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ehlich, Jonas Emil Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Falch, Vetle Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Holand-Fagerheim, Heine Klubb Fjell Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Holm-Johansen, Snorre Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Isaksen, Even André Rasmussen Klubb Salangen IF Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Klausen, Theodor Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Loso, Herman Mathias Larsen Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Myrvoll, William Schouten Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Steene, Martin Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Angell, Signe Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Fjelltun, Erle Sofie Klubb Medkila Skilag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Helgeland, Frøya Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Leiråmo, Oda Marie Klubb Målselv Idrettslag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lorentsen, Vilde Klubb Senja Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Prøsch-Bilden, Ela Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Skog, Oda Josefine Klubb Bjerkvik IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sliper, Olivia Gudmundsen Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Myrvoll, Martine Schouten Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nitteberg, Martine Klubb Senja Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nitteberg, Martine Klubb Senja Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gangsei, Mina Nymo Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Langseth, Maya Henriksen Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nicolaisen, Guro Klubb Senja Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rørvik, Lykke Olsen Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Solberg, Selma Kvandal Klubb Ballangen Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Tobiassen, Ellen Anna Klubb Fjell Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Wold-Hansen, Siri Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gangsei, Mina Nymo Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Langseth, Maya Henriksen Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nicolaisen, Guro Klubb Senja Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rørvik, Lykke Olsen Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Solberg, Selma Kvandal Klubb Ballangen Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tobiassen, Ellen Anna Klubb Fjell Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alstad, Ingrid Elvine Boberg Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fagerudd, Viivi Alice Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hansen, Celina Kristin Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Haraldstad, Mari Sofie Klubb Ankenes Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Johansen, Mille Josefine Klubb Senja Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Leiråmo, Astrid Helene Klubb Målselv Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Olsen, Mari Bjørkli Klubb Senja Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Olsen, Thea Amalie Skoglund Klubb Fjell Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rydningen, Amine Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rønning-Vaeng, Aleksandra Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sagnes-Jørgensen, Karoline Klubb Ballangen Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skog, Nora Hennie Klubb Bjerkvik IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skogstad, Vilde Malmo Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Solgård, Ella Josefine Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Svedin, Maria Elise Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Vaktskjold, Mia Josefine Dolgan Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fagerudd, Viivi Alice Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hansen, Celina Kristin Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haraldstad, Mari Sofie Klubb Ankenes Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johansen, Mille Josefine Klubb Senja Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Olsen, Mari Bjørkli Klubb Senja Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Olsen, Thea Amalie Skoglund Klubb Fjell Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rydningen, Amine Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sagnes-Jørgensen, Karoline Klubb Ballangen Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skogstad, Vilde Malmo Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Solgård, Ella Josefine Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Svedin, Maria Elise Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vaktskjold, Mia Josefine Dolgan Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Sigri Hjelset Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bratland, Thea Sofie Valnes Klubb Ballangen Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Eriksen, Bianca Vanessa Klubb Manndalen Ungdoms og Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ims, Johanne Klubb Fjell Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lundamo, Mari Nordmo Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nitteberg, Mathilde Klubb Senja Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Olsen, Louise Marie Aud Briet Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sandberg, Tiril Hansen Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Skildheim, Martine Engevik Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Sigri Hjelset Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bratland, Thea Sofie Valnes Klubb Ballangen Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Eriksen, Bianca Vanessa Klubb Manndalen Ungdoms og Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ims, Johanne Klubb Fjell Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nitteberg, Mathilde Klubb Senja Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Olsen, Louise Marie Aud Briet Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sandberg, Tiril Hansen Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skildheim, Martine Engevik Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alstad, Mari Othelie Boberg Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Birkely, Karmen Angermo Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Brox, Karoline Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Brustad-Olsen, Mia Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Evensen, Jonette Celia Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kudasova, Sofiia Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Monkan, Andrea Løveng Klubb Ankenes Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Olaussen, Anna Hennie Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Skog, Martine Sofie Klubb Bjerkvik IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Tuoremaa, Hanna Mathea Hansen Klubb Manndalen Ungdoms og Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Vanem, Sigrid Berger Klubb Ankenes Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Birkely, Karmen Angermo Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brox, Karoline Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brustad-Olsen, Mia Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Evensen, Jonette Celia Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kudasova, Sofiia Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Olaussen, Anna Hennie Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tuoremaa, Hanna Mathea Hansen Klubb Manndalen Ungdoms og Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vanem, Sigrid Berger Klubb Ankenes Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bernhardsen, Astrid Elida Vaeng Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bernhardsen, Eline Andrea Vaeng Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Olsen, Charlotte Marie Yvonne Briet Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sagerup-Nordkild, Erle Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Skånhaug, Frida Agersborg Klubb Fjell Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Thomasjord, Anlaug Elise Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Tøllefsen, Solveig Strand Klubb Medkila Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Vaeng, Benedikte Langaune Klubb Medkila Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bernhardsen, Astrid Elida Vaeng Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bernhardsen, Eline Andrea Vaeng Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Olsen, Charlotte Marie Yvonne Briet Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sagerup-Nordkild, Erle Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skånhaug, Frida Agersborg Klubb Fjell Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Thomasjord, Anlaug Elise Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tøllefsen, Solveig Strand Klubb Medkila Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vaeng, Benedikte Langaune Klubb Medkila Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gerhardsen, Elise Silsand Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Nysæther, Otelie Elvira Hansen Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Os-Lundamo, Solveig Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Riley-Rake, Ronja Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sjåvik, Arya Raste Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Vold, Wilma Åsheim Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Evensen, Emma Soley Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Rønning-Vaeng, Iben Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Stenvold, Sigrid Holma Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Strømsør-Bygdevoll, Emilie Sofie Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Vars, Siren Lykke Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Elise Hjelset Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Bakke, Runa Myrslett Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Gulbrandsen, Tuva Mathea Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Halvari, Hedda Klubb Sandnes IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Haukebøe, Sunniva Maria Klubb Fjell Skilag Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hildonen, Alida Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Ness, Ellinor Marie Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Elise Hjelset Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bakke, Runa Myrslett Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gulbrandsen, Tuva Mathea Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Halvari, Hedda Klubb Sandnes IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haukebøe, Sunniva Maria Klubb Fjell Skilag Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hildonen, Alida Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ness, Ellinor Marie Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

K 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lunde, Astri Reithe Klubb Røyken UIL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lunde, Astri Reithe Klubb Røyken UIL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wiklund, Oline Ødegård Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk

K 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Daleng, Ariane Klubb Salangen IF Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Pedersen, Tone Lise Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Petterson, Elen Kristine Klubb Ilar, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Ravna, Anna Sofie Vylka Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Solberg, Sigrid Kvandal Klubb Ballangen Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Tovås, Katrine Storjord Klubb Fjell Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri

K 19/20 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Anna Sofie Klubb Fjell Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Daleng, Ariane Klubb Salangen IF Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Pedersen, Tone Lise Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Petterson, Elen Kristine Klubb Ilar, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ravna, Anna Sofie Vylka Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Solberg, Sigrid Kvandal Klubb Ballangen Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tovås, Katrine Storjord Klubb Fjell Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk

Kvinner senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kjellbergvik, Anette Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Mathisen, Ingrid Klubb Fauske IL Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Tovås, Ida Storjord Klubb Fjell Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri

Kvinner senior - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Berit Klubb Bardu Idrettslag Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Daleng, Andrine Klubb Salangen IF Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Gulbrandsen, Vilje Marie Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Heimdal, Line Elise Klubb Bardu Idrettslag Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Kjellbergvik, Anette Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Mathisen, Ingrid Klubb Fauske IL Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Tovås, Ida Storjord Klubb Fjell Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bangstad, Hermod Ingemann Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Bernhardsen, Marius Andre Klubb Polarstjernen, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Brennvik, Elias Thorstensen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Finbakken, Ivar Eldor Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Ims, Helge Klubb Fjell Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Sagerup, Ottar Andersen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Vars-Larsstuen, Simen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Walderhaug-Johnsen, Adrian Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bangstad, Hermod Ingemann Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bernhardsen, Marius Andre Klubb Polarstjernen, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Brennvik, Elias Thorstensen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Ims, Helge Klubb Fjell Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Vars-Larsstuen, Simen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Walderhaug-Johnsen, Adrian Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergland, Anders Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Fuglem, Jonas Klubb Bardu Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Høgbakk, Elias Nikolai Veseth Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Johansen, Petter Dervola Klubb Forsøk, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Korsæth, Sindre Egilson Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Lorentsen, Julian André Mikkelsen Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Mietinen, Alexander Klubb Polarstjernen, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Mietinen, Magnus Klubb Polarstjernen, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Pedersen, Jonas Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Skjelle, Andreas Klubb Medkila Skilag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergland, Anders Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Fuglem, Jonas Klubb Bardu Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Høgbakk, Elias Nikolai Veseth Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Johansen, Petter Dervola Klubb Forsøk, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Korsæth, Sindre Egilson Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lorentsen, Julian André Mikkelsen Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mietinen, Alexander Klubb Polarstjernen, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mietinen, Magnus Klubb Polarstjernen, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Pedersen, Jonas Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Skjelle, Andreas Klubb Medkila Skilag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Wintervoll, Brage Oscar Klubb IL Pioner Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Guldberg, Marius Brattli Klubb Storsteinnes Idrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hanssen, Jakob Fredrik Degerstrøm Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kristiansen, Robert Skog Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kristiansen, Tony André Höfler Klubb IL Pioner Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lundberg, William Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mathisen, Erik Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Skildheim, Vetle Arder Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Guldberg, Marius Brattli Klubb Storsteinnes Idrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Kristiansen, Robert Skog Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Kristiansen, Tony André Höfler Klubb IL Pioner Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Lundberg, William Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Mathisen, Erik Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Skildheim, Vetle Arder Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri

Menn senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarthun, Sigurd Klubb Åga IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Arntsen, Mikkel Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Astad, Carl-Fredrik Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Bie, Maximilian von Selchow Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Christensen, Martin Owczarek Korsner Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Engen, Jakob Brones Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Fiksen, Hermann Nordstrand Klubb Bossekop UL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Frost, Edvin Kristoffer Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Nicolaisen, Erik Klubb Senja Ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Stenersen, Johannes Andberg Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Sørensen, Arthur Kruse Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Sørensen, Teodor Kruse Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk

Menn senior - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarthun, Sigurd Klubb Åga IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Arntsen, Mikkel Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Astad, Carl-Fredrik Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Bie, Maximilian von Selchow Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Christensen, Martin Owczarek Korsner Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Engen, Jakob Brones Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Fiksen, Hermann Nordstrand Klubb Bossekop UL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Frost, Edvin Kristoffer Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Nicolaisen, Erik Klubb Senja Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Os, Alexander Klubb Fauske IL Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Skjønsfjell, Daniel Carløy Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Sørensen, Arthur Kruse Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Sørensen, Teodor Kruse Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
NIF-EPI02, 02