Hopp til innhold

Størenrennet

Velkommen til Størenrennet som i år arrangeres i fri teknikk fra 6 år til senior. Se vedlagte invitasjon. For øvrig oppdateres info på www.storensportsklubb.com og Facebook (Støren Ski). NB! Ved påmelding i minidrett, husk å endre klasse. Siste sesongs klasse-inndeling henger igjen i systemet. Eksempelvis skal deltaker født i 2014, dvs fyller 8 år i 2022, meldes på i klasse 8 år.

  • Når: 12.12.2021
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Støren
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 08.12.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 12.12.2021 Klasse Felles 6 år Øvelse 500 m fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2021 Klasse Felles 7 år Øvelse 500 m fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2021 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2021 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2021 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2021 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2021 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2021 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2021 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2021 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2021 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2021 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2021 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2021 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2021 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2021 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2021 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2021 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130
Start 12.12.2021 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2021 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2021 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2021 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2021 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2021 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 170
Start 12.12.2021 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2021 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2021 Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2021 Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Felles 6 år - 500 m fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Enlid, Sigrid Klubb Budal IL Klasse Felles 6 år Øvelse 500 m fri
Navn Vinsnesbakk, Ida Tomine Klubb Singsås IL Klasse Felles 6 år Øvelse 500 m fri

Felles 7 år - 500 m fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørgen, Oda Klubb Trønder-Lyn Idrettslag Klasse Felles 7 år Øvelse 500 m fri
Navn Brobakk, Sigrid Klubb Sokna IL Klasse Felles 7 år Øvelse 500 m fri
Navn Morseth, Theodor Kosberg Klubb Singsås IL Klasse Felles 7 år Øvelse 500 m fri

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørgen, Emil Klubb Trønder-Lyn Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Brobakk, Sondre Klubb Sokna IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bones, Halvor Fløttum Klubb Rognes IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Loe, Fredrik Klubb Dalguten IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Reiten, Sander Klubb Singsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hilstad, Tore Min-Jae Klubb Idrettslaget Nor Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Høen, Jonas Stavsøien Klubb Støren Sportsklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Monseth, Petter Vea Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Morseth, William Kosberg Klubb Singsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sellesbakk, Olav Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Stenseth, Elias Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Viken, Martin Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Belsvik, Odin Gustavsen Klubb Rognes IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Stenseth, Sondre Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Henriksen, Konrad Rottem Klubb Sjetne IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Leinslie, Filip Bjørgen Klubb Lundamo IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sellesbakk, Halvor Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arstad, Lukas Stilson Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nevin, Sven William Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ekle-Danielsen, Sigurd Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Nielsen, Endre Sæterbø Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Ratøien, Even Jordet Klubb Meldal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Storli, Jørgen Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Vesterfjell, Lukas Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Enlid, Johan Klubb Budal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Haugan, Hans Peter Brøndbo Klubb Meldal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Jønland, Erik Johannes Midtflå Klubb Leik, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Leinslie, Felix Bjørgen Klubb Lundamo IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Monseth, Olav Vea Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Solem, Sivert Klubb Støren Sportsklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Stenseth, Jakob Klubb Byåsen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dragset, Sigrid Klubb Sokna IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Løkken, Svale Klubb Sokna IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Åsvoll, Milla Jensås Klubb Støren Sportsklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Åsvoll-Bonsaksen, Leona Klubb Støren Sportsklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugan, Ingebjørg Brøndbo Klubb Meldal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ratøien, Marit Jordet Klubb Meldal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dragset, Johanne Seem Klubb Idrettslaget Nor Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Løkken, Lykke Klubb Sokna IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bones, Hanna Fløttum Klubb Rognes IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kjellås, Erle Heksem Klubb Buvik IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sundset, Karianne Klubb Klæbu IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Vesterfjell, Thea Marie Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørgen, Ida Klubb Lundamo IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Storlimo, Guro Hovin Klubb Lundamo IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Gunhild Solum Klubb Meldal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Loe, Astrid Klubb Dalguten IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Vinsnesbakk, Mali Johanne Klubb Singsås IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Reiten, Nila Klubb Singsås IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kittilsen, Una Arnesen Klubb Byaasen Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fjærtoft, Nora Rise Klubb Byaasen Skiklub Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Ingebrigtsen, Eva Klubb Bratsberg IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Nevin, Selma Klubb Byaasen Skiklub Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Rofstad, Marthe Wilberg Klubb Byåsen IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Skulbru, Andrine Klubb Nidelv IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Mabel Ovedie Herskedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Austgulen, Eline Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Bakken, Mali Eidnes Klubb Rindal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Brandtzæg, Malin Andrea Nilsen Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Brodtkorb, Oda Pernille Groth Klubb Strindheim IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Klæbo, Ane Høsflot Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Ree, Vilde Fjorden Klubb Støren Sportsklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Tveit, Hedda Fevang Klubb Utleira IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Vatten, Jøri Klubb Surnadal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Wold, Malene Gunleiksrud Klubb Strindheim IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grut, Morten Klubb Idrettslaget Nor Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Næve, Eivind Klubb Svorkmo N.O.I. Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Randen, Ola Klubb Leik, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Stiklestad, Ådne Hoston Klubb Fjellmann IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Svorkdal, Lars Lystad Klubb Svorkmo N.O.I. Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grindhagen, Casper Kvam Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Antonius Herskedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Ellingsen, Mads Richstad Klubb Hommelvik IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Falkanger, August Bertheussen Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Flataker, Amund Engesvold Klubb Hommelvik IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Haddon, Erik Hans Edward Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Hanssen, Fredrik Höner Klubb Strindheim IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Lillebudal, Stian Klubb Leik, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Mæhlumsveen, Torgeir Vassmo Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Opland, Even Klubb Leik, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Skaanes, Morten Klubb Strindheim IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Svegård, Jon Marius Klubb Leik, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Tarud, Eskil Espe Klubb Tormod Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri

Menn senior - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Horelt, Tobias Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Ree, Martin Klubb Støren Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
NIF-EPI03, 03