Hopp til innhold

Knykenstafetten

Stafett med 3 etapper. Stilart: Fristil alle etapper. Påmelding via SportsAdmin

  • Når: 09.02.2022
  • Oppstart: 18:00
  • Hvor: Orkdal
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 06.02.2022

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 09.02.2022 Klasse G11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 390 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2022 Klasse G13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 390 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2022 Klasse G15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 390 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2022 Klasse G8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 390 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2022 Klasse J11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 390 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2022 Klasse J13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 390 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2022 Klasse J15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 390 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2022 Klasse J8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 390 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2022 Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 450
Start 09.02.2022 Klasse Kvinner senior Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 510
Start 09.02.2022 Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 450
Start 09.02.2022 Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 510

Påmeldte deltagere

G11-12 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aursand, Tim Klubb Malvik Idrettslag Klasse G11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bach, Odin Klubb Orkanger IF Klasse G11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bakkevold, Sondre Trelstad Klubb Malvik Idrettslag Klasse G11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bjørgen, Emil Klubb Melhus Idrettslag Klasse G11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn By, Even Klubb Orkdal IL Klasse G11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Coudert-Bouhallier, Firmin Michel Hugues Klubb Byaasen Skiklub Klasse G11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Drugli, Iver Woldmo Klubb Dalguten IL Klasse G11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Elvbakken, Leo Peter Klubb Orkanger IF Klasse G11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Folvik, Jesper Nyborg Klubb Orkanger IF Klasse G11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hilstad, Tore Min-Jae Klubb Meldal IL Klasse G11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jakobsen, Jakob Olden Klubb Melhus Idrettslag Klasse G11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kanestrøm, Mari Klubb Orkdal IL Klasse G11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Krangnes, Sander Krogstad Klubb Melhus Idrettslag Klasse G11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Krokli-Lidal, Emil Johan Klubb Kyrksæterøra IL Klasse G11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kvåle, Lorentz Tuv Klubb Byaasen Skiklub Klasse G11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Loe, Fredrik Klubb Dalguten IL Klasse G11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Løkken, Isak Klubb Melhus Idrettslag Klasse G11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mardal, Noah Blokkum Klubb Meldal IL Klasse G11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mathisen, Leon Næss Klubb Melhus Idrettslag Klasse G11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Monseth, Petter Vea Klubb Byaasen Skiklub Klasse G11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rønsberg, Jesper Klubb Malvik Idrettslag Klasse G11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sellesbakk, Olav Klubb Byåsen IL Klasse G11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Selnes, Kristian Stokke Klubb Byaasen Skiklub Klasse G11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skjetne, Andreas Husby Klubb Orkdal IL Klasse G11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skogstad, Aksel Gurendal Klubb Melhus Idrettslag Klasse G11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Solligård, Erik Garberg Klubb Orkdal IL Klasse G11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stenseth, Elias Klubb Byåsen IL Klasse G11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stuart, Charles Martin Lund Klubb Kyrksæterøra IL Klasse G11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sødal, Emil Klubb Kyrksæterøra IL Klasse G11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sørløkk, Jo Klubb Meldal IL Klasse G11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Viken, Martin Klubb Byåsen IL Klasse G11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Wangen, Johan Klubb Orkdal IL Klasse G11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Wikan, Syver Einum Klubb Dalguten IL Klasse G11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ystad-Myhre, Arthur Klubb Byaasen Skiklub Klasse G11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ågnes-Glørstad, Noah Klubb Orkdal IL Klasse G11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper

G13-14 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Adolfsen, Ola Klubb Melhus Idrettslag Klasse G13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Andresen, Henrik Klubb Orkdal IL Klasse G13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Aske, Kasper Løberg Klubb Malvik Idrettslag Klasse G13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Barstad, Victor Fævelen Klubb Melhus Idrettslag Klasse G13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Benum, Kristian Wollan Klubb Byåsen IL Klasse G13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Elden, Martin Randli Klubb Byaasen Skiklub Klasse G13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Elvebakk, Lasse Klubb Byaasen Skiklub Klasse G13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hansen, Adrian Bjørvik Klubb Malvik Idrettslag Klasse G13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hansen, Pelle-Linus Klubb Buvik IL Klasse G13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hov, Martin Garmo Klubb Byåsen IL Klasse G13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jensen, Kristoffer Heggelund Klubb Buvik IL Klasse G13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Krohn-Botten, Johannes Klubb Byaasen Skiklub Klasse G13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Le, Alvin Klubb Orkdal IL Klasse G13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mathisen, Max Næss Klubb Melhus Idrettslag Klasse G13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nergård, Mats Klubb Orkdal IL Klasse G13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ree, Peder Melien Klubb Meldal IL Klasse G13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Romulslie, Håkon Gyllan Klubb Malvik Idrettslag Klasse G13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stenseth, Sondre Klubb Byåsen IL Klasse G13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Syrstad, Ola Einum Klubb Meldal IL Klasse G13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sørløkk, Sivert Solum Klubb Meldal IL Klasse G13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper

G15-16 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ingstad, Jon Klubb Meldal IL Klasse G15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ratøien, Even Jordet Klubb Meldal IL Klasse G15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ree, Gunnar Melien Klubb Meldal IL Klasse G15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper

G8-10 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aunøien, Vetle Hennum Klubb Utleira IL Klasse G8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Endal, Benjamin Klubb Melhus Idrettslag Klasse G8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fenstad, Christoffer Estenstad Klubb Melhus Idrettslag Klasse G8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gjønnes, Edvin Aasløkk Klubb Meldal IL Klasse G8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Grøseth, Sverre Klubb Melhus Idrettslag Klasse G8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haugan, Hans Peter Brøndbo Klubb Meldal IL Klasse G8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kalstad, Erling Rikstad Klubb Meldal IL Klasse G8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lo, Arnt Hove Klubb Meldal IL Klasse G8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mardal, Aron Blokkum Klubb Meldal IL Klasse G8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mardal, Simon Blokkum Klubb Meldal IL Klasse G8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ramstad, Sander Fossum Klubb Meldal IL Klasse G8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Solem, William Klubb Utleira IL Klasse G8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Svinsås, Sondre Solum Klubb Meldal IL Klasse G8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Syrstad, Hallgrim Einum Klubb Meldal IL Klasse G8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Syrstad, Martin Einum Klubb Meldal IL Klasse G8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sørløkk, Ola Klubb Meldal IL Klasse G8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Wikan, Tølløv Einum Klubb Meldal IL Klasse G8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper

J11-12 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenna, Eir Øvstedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse J11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haugan, Ingebjørg Brøndbo Klubb Meldal IL Klasse J11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Helland, Ingeborg Monsø Klubb Kyrksæterøra IL Klasse J11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Johannessen, Martine Stensås Klubb Byaasen Skiklub Klasse J11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Leroyer, Clara Reinertsen Klubb Byaasen Skiklub Klasse J11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Molden, Sara Grande Klubb Byaasen Skiklub Klasse J11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nordhus-Drøpping, Mali Klubb Byaasen Skiklub Klasse J11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Norheim, Ane Brekken Klubb Kyrksæterøra IL Klasse J11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Oddebug, Tuva Klubb Kyrksæterøra IL Klasse J11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Raaen, Ada Sæterbø Klubb Surnadal IL Klasse J11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ratøien, Marit Jordet Klubb Meldal IL Klasse J11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rikstad, Eline Klubb Meldal IL Klasse J11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Snøfugl, Irene Storler Klubb Byaasen Skiklub Klasse J11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Snøfugl, Marit Storler Klubb Byaasen Skiklub Klasse J11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Zwick, Elke Klubb Surnadal IL Klasse J11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Zwick, Ida Klubb Surnadal IL Klasse J11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper

J13-14 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Halvorsen, Tuva Skimmeli Klubb Buvik IL Klasse J13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jensen, Ronja Heggelund Klubb Buvik IL Klasse J13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Johnsen, Emma Klubb Byaasen Skiklub Klasse J13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kastås-Asbøll, Elise Klubb Orkdal IL Klasse J13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kjellås, Erle Heksem Klubb Buvik IL Klasse J13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nergaard, Silje Klubb Orkdal IL Klasse J13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Slupphaug, Ane Klubb Orkdal IL Klasse J13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Snøfugl, Marit Storler Klubb Byaasen Skiklub Klasse J13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vesterfjell, Thea Marie Klubb Byaasen Skiklub Klasse J13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper

J15-16 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gissinger, Marit Kvåle Klubb Malvik Idrettslag Klasse J15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hansen, Ragnhild Arnsteinsdatter Klubb Malvik Idrettslag Klasse J15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Romulslie, Hedda Gyllan Klubb Malvik Idrettslag Klasse J15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper

J8-10 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Gunhild Solum Klubb Meldal IL Klasse J8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Brenna, Ida Øvstedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse J8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Coudert-Bouhallier, Zoé Albertine Marie Klubb Byaasen Skiklub Klasse J8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Endal, Alida Klubb Melhus Idrettslag Klasse J8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hansen, Nelly Bergdal Klubb Kyrksæterøra IL Klasse J8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Heggem, Ildri Grytbakk Klubb Rindal IL Klasse J8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jonli, Nora Klubb Meldal IL Klasse J8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kjønsvik, Amalie Klubb Kyrksæterøra IL Klasse J8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Landsem-Røen, Alma Klubb Rindal IL Klasse J8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lium, Ane Krogstad Klubb Melhus Idrettslag Klasse J8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Loe, Astrid Klubb Meldal IL Klasse J8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mathisen, Marin Midtlyng Klubb Melhus Idrettslag Klasse J8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Møkkelgård, Elida Klubb Rindal IL Klasse J8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rikstad, Astri Klubb Idrettslaget Nor Klasse J8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Saltrø, Bjørg Syrstad Klubb Meldal IL Klasse J8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Selnes, Ingrid Stokke Klubb Byaasen Skiklub Klasse J8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Selvnes, Ida Klubb Utleira IL Klasse J8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stene, Tuva Skogstad Klubb Meldal IL Klasse J8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Svartbekk, Thea Duesund Klubb Idrettslaget Nor Klasse J8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Svartbekk, Elina Duesund Klubb Idrettslaget Nor Klasse J8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Søreng, Maren Klubb Kyrksæterøra IL Klasse J8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sørløkk, Guri Klubb Meldal IL Klasse J8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Zahl, Emilie Sletbakk Klubb Utleira IL Klasse J8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
NIF-EPI01, 01