Hopp til innhold

Foldereidrennet - NA renn

Ut fra deltakerantallet blir rennet arrangert som ett arrangement, og da med første start kl. 1200.

  • Når: 09.01.2022
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Foldereid
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 06.01.2022

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0
Start 09.01.2022 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0
Start 09.01.2022 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0
Start 09.01.2022 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0
Start 09.01.2022 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 0
Start 09.01.2022 Klasse Ledsager arrang 1 kl 11.00 Øvelse annet Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse Ledsager arrang 2 kl 13.00 Øvelse annet Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0
Start 09.01.2022 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0
Start 09.01.2022 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0
Start 09.01.2022 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 0

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Rye, Bendik Klubb Spillum IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alstad, Magnus Nilsen Klubb Terråk IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bakken-Bogan, Kian Matheo Klubb Foldereid IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Brekkvassmo, Mathias Fjerdingøy Klubb Elva/Namsskogan IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hallager, Jonathan Rohde Klubb Grong IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sæther, Jørund Frimann Shokoohinia Klubb Foldereid IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Westum, Maxim Erikovich Klubb Lierne IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Østerås, Leonard Klubb Grong IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Salomon Solum Klubb Overhalla IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Barlien, Ariel Klubb Overhalla IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bruun-Frøyen, Oskar Mathias Klubb Botnan IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Følstad-Wågheim, Sigve Klubb Overhalla IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hamnes, Kristoffer Klubb Elva/Namsskogan IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hvoslef, Liam Matheo Larsen Klubb Botnan IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Laugen, Henrik Skille Klubb Spillum IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nilsen, Birk Klubb Terråk IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rogstad, Sverre Berntsen Klubb Elva/Namsskogan IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Røtting, Thorgrim Wærdahl Klubb Foldereid IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skauvik, Martin Klubb Foldereid IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sæther, Elias Sigve Shokoohinia Klubb Foldereid IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fossheim, Odin Klubb Spillum IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Utstrand, Viljar Klubb Overhalla IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Østerås, Marius Klubb Grong IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Rye, Noah Klubb Spillum IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Skistad, Johannes Klubb Overhalla IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hamnes, Andreas Klubb Elva/Namsskogan IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Følstad-Wågheim, Iver Klubb Overhalla IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Paulsen, Jørgen Wendelbo Klubb Kolvereid IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Wendelbo, Peder Christian Klubb Foldereid IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kjelbotn, Aleksander Grubbmo Klubb Botnan IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Melgård, Sigurd Klubb Kolvereid IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Nilsen, Even Klubb Terråk IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bratberg, Leah Mathilde Kjøglum Klubb Overhalla IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Melgård, Ingvild Klubb Kolvereid IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Saugestad, Amalie Aspnes Klubb Overhalla IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Stene, Margrete Riibe Klubb Overhalla IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken-Bogan, Elle Natalie Klubb Foldereid IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Østerås, Lovise Klubb Grong IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Utstrand, Tiril Elise Klubb Overhalla IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Viken, Kaja Klubb Overhalla IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alstad, Elise Nilsen Klubb Terråk IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hallager, Kristiane Rohde Klubb Grong IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skistad, Anna Klubb Overhalla IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Wendelbo, Ingeborg Klubb Foldereid IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Øyesvold-Grongstad, Linnea Cicilie Klubb Overhalla IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Linnea Solum Klubb Overhalla IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Fiskum, Ida Bruce Klubb Grong IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hallager, Alde Andrea Rohde Klubb Grong IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hals, Elvira Øyesvold Klubb Overhalla IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sæther, Ava Ragnhild Shokoohinia Klubb Foldereid IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hals, Elvira Øyesvold Klubb Overhalla IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Skauvik, Maren Klubb Foldereid IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

Ledsager arrang 1 kl 11.00 - annet

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aspnes, Trine Klubb Overhalla IL Klasse Ledsager arrang 1 kl 11.00 Øvelse annet
Navn Barlien, Stig Olav Klubb Overhalla IL Klasse Ledsager arrang 1 kl 11.00 Øvelse annet
Navn Brekkvassmo, Stian Klubb Elva/Namsskogan IL Klasse Ledsager arrang 1 kl 11.00 Øvelse annet
Navn Fjerdingøy, Anne Klubb Elva/Namsskogan IL Klasse Ledsager arrang 1 kl 11.00 Øvelse annet
Navn Hallager, Sigve Klubb Grong IL Klasse Ledsager arrang 1 kl 11.00 Øvelse annet
Navn Hamnes, Monica Klubb Elva/Namsskogan IL Klasse Ledsager arrang 1 kl 11.00 Øvelse annet
Navn Kjøglum, Hege Klubb Overhalla IL Klasse Ledsager arrang 1 kl 11.00 Øvelse annet
Navn Nilsen, Kjell Roar Klubb Elvalandet IL Klasse Ledsager arrang 1 kl 11.00 Øvelse annet
Navn Paulsen, Jakob Wendelbo Klubb Kolvereid IL Klasse Ledsager arrang 1 kl 11.00 Øvelse annet
Navn Rogstad, Janne Helen Berntsen Klubb Elva/Namsskogan IL Klasse Ledsager arrang 1 kl 11.00 Øvelse annet
Navn Rogstad, Jan Morten Klubb Elva/Namsskogan IL Klasse Ledsager arrang 1 kl 11.00 Øvelse annet
Navn Rye, Kari Renate Buvarp Klubb Spillum IL Klasse Ledsager arrang 1 kl 11.00 Øvelse annet
Navn Rye, Gjermund Klubb Spillum IL Klasse Ledsager arrang 1 kl 11.00 Øvelse annet
Navn Utstrand, Vegard Lorentsen Klubb Overhalla IL Klasse Ledsager arrang 1 kl 11.00 Øvelse annet
Navn Wendelbo, Kjersti Klubb Foldereid IL Klasse Ledsager arrang 1 kl 11.00 Øvelse annet
Navn Wendelbo, Katherine Klubb Kolvereid IL Klasse Ledsager arrang 1 kl 11.00 Øvelse annet
Navn Wågheim, Hallvard Klubb Overhalla IL Klasse Ledsager arrang 1 kl 11.00 Øvelse annet
Navn Øren, Julia Solum Klubb Overhalla IL Klasse Ledsager arrang 1 kl 11.00 Øvelse annet
Navn Østerås, Kristin Jenssen Klubb Grong IL Klasse Ledsager arrang 1 kl 11.00 Øvelse annet
Navn Øyesvold, Therese Klubb Overhalla IL Klasse Ledsager arrang 1 kl 11.00 Øvelse annet

Ledsager arrang 2 kl 13.00 - annet

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fiskum, Svein Terje Klubb Grong IL Klasse Ledsager arrang 2 kl 13.00 Øvelse annet
Navn Fossheim, Anita Klubb Spillum IL Klasse Ledsager arrang 2 kl 13.00 Øvelse annet
Navn Hallager, Sigve Klubb Grong IL Klasse Ledsager arrang 2 kl 13.00 Øvelse annet
Navn Hals, Trygve Andreas Klubb Overhalla IL Klasse Ledsager arrang 2 kl 13.00 Øvelse annet
Navn Rye, Kari Renate Buvarp Klubb Spillum IL Klasse Ledsager arrang 2 kl 13.00 Øvelse annet
Navn Rye, Gjermund Klubb Spillum IL Klasse Ledsager arrang 2 kl 13.00 Øvelse annet
Navn Skistad, Jan Ove Klubb Overhalla IL Klasse Ledsager arrang 2 kl 13.00 Øvelse annet
Navn Skistad, Margrete Klubb Overhalla IL Klasse Ledsager arrang 2 kl 13.00 Øvelse annet
Navn Utstrand, Vegard Lorentsen Klubb Overhalla IL Klasse Ledsager arrang 2 kl 13.00 Øvelse annet
Navn Øren, Julia Solum Klubb Overhalla IL Klasse Ledsager arrang 2 kl 13.00 Øvelse annet
Navn Østerås, Salamon Andreas Klubb Grong IL Klasse Ledsager arrang 2 kl 13.00 Øvelse annet
NIF-EPI01, 01