Hopp til innhold

Skallrennet 2021 - KM-junior-senior

Skallrennet 2021, fristil, KM for junior og senior. Fellesstart

  • Når: 29.12.2021
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Frolfjellet Skisenter
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 27.12.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 29.12.2021 Klasse Foresatte-støtteapparat arr1 kl 11.00 Øvelse annet Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2021 Klasse Foresatte-støtteapparat arr2 kl 12.00 Øvelse annet Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2021 Klasse Foresatte-støtteapparat arr3 kl 13.30 Øvelse annet Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2021 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2021 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2021 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2021 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2021 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2021 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2021 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2021 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2021 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2021 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2021 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2021 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2021 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2021 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2021 Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2021 Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2021 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2021 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2021 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2021 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2021 Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2021 Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Foresatte-støtteapparat arr1 kl 11.00 - annet

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Lena-Mari Solberg Klubb Markabygda IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr1 kl 11.00 Øvelse annet
Navn Bjartnes, Ole Petter Klubb Stiklestad IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr1 kl 11.00 Øvelse annet
Navn Brørs, Morten Klubb Beitstad IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr1 kl 11.00 Øvelse annet
Navn Dretvik, Hilde Okkenhaug Haavik Klubb Inderøy IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr1 kl 11.00 Øvelse annet
Navn Ekle, Torbjørn Klubb IL Aasguten Klasse Foresatte-støtteapparat arr1 kl 11.00 Øvelse annet
Navn Elden, Trond Einar Klubb Trondhjems Skiklub Klasse Foresatte-støtteapparat arr1 kl 11.00 Øvelse annet
Navn Farbu, Marit Jørstad Klubb Inderøy IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr1 kl 11.00 Øvelse annet
Navn Fiskvik, Ketil Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr1 kl 11.00 Øvelse annet
Navn Fiskvik, Hege Jullum Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr1 kl 11.00 Øvelse annet
Navn Gudding, Kjersti Grande Klubb Vinne Skilag Klasse Foresatte-støtteapparat arr1 kl 11.00 Øvelse annet
Navn Gudding, Rune Klubb Vinne Skilag Klasse Foresatte-støtteapparat arr1 kl 11.00 Øvelse annet
Navn Gudding, Mari Klubb Vinne Skilag Klasse Foresatte-støtteapparat arr1 kl 11.00 Øvelse annet
Navn Gudding, Snorre Klubb Vinne Skilag Klasse Foresatte-støtteapparat arr1 kl 11.00 Øvelse annet
Navn Gudding, Eivind Alexander Grande Klubb Vinne Skilag Klasse Foresatte-støtteapparat arr1 kl 11.00 Øvelse annet
Navn Hasselvold, Lars Klubb IL Varden Meråker Klasse Foresatte-støtteapparat arr1 kl 11.00 Øvelse annet
Navn Haugan, Håvard Joarson Klubb Beitstad IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr1 kl 11.00 Øvelse annet
Navn Haugskott - Bjugan, Anne Klubb Leksdal IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr1 kl 11.00 Øvelse annet
Navn Humstad, Stine Vold Klubb Inderøy IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr1 kl 11.00 Øvelse annet
Navn Kvalvik, Margrete Klubb Inderøy IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr1 kl 11.00 Øvelse annet
Navn Larsen, Tina Klubb Frol IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr1 kl 11.00 Øvelse annet
Navn Lerfall, Jørgen Klubb Lånke IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr1 kl 11.00 Øvelse annet
Navn Lerfall, Siv Anita Klevberg Klubb Lånke IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr1 kl 11.00 Øvelse annet
Navn Ludvigsen, Stian Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Foresatte-støtteapparat arr1 kl 11.00 Øvelse annet
Navn Lund, Espen Klubb Lånke IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr1 kl 11.00 Øvelse annet
Navn Nordberg, Kjersti Klubb Vinne Skilag Klasse Foresatte-støtteapparat arr1 kl 11.00 Øvelse annet
Navn Raaen, Siv Merete Klubb IL Varden Meråker Klasse Foresatte-støtteapparat arr1 kl 11.00 Øvelse annet
Navn Randli, Elin Klubb Byaasen Skiklub Klasse Foresatte-støtteapparat arr1 kl 11.00 Øvelse annet
Navn Saugestad, Espen Halvorsen Klubb Beitstad IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr1 kl 11.00 Øvelse annet
Navn Sivertsen, Laila Indal Klubb Frol IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr1 kl 11.00 Øvelse annet
Navn Sivertsen, Stian Klubb Frol IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr1 kl 11.00 Øvelse annet
Navn Sivertsen, Ståle Klubb Frol IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr1 kl 11.00 Øvelse annet
Navn Skjeset, Lars Sandstad Klubb Frol IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr1 kl 11.00 Øvelse annet
Navn Svendsen, Harald Georg Klubb Nidelv IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr1 kl 11.00 Øvelse annet
Navn Vatne, Gunnhild Eggen Klubb Leksdal IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr1 kl 11.00 Øvelse annet
Navn Vatne, Kjetil Klubb Leksdal IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr1 kl 11.00 Øvelse annet
Navn Veske, Ole Martin Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse Foresatte-støtteapparat arr1 kl 11.00 Øvelse annet
Navn Wangberg, Guri Klubb Lånke IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr1 kl 11.00 Øvelse annet

Foresatte-støtteapparat arr2 kl 12.00 - annet

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Barli, John Sverre Klubb Vinne Skilag Klasse Foresatte-støtteapparat arr2 kl 12.00 Øvelse annet
Navn Bjugan, Lars Håkon Klubb Leksdal IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr2 kl 12.00 Øvelse annet
Navn Dalen, Øyvind Klubb Vinne Skilag Klasse Foresatte-støtteapparat arr2 kl 12.00 Øvelse annet
Navn Dretvik, Theo Klubb Inderøy IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr2 kl 12.00 Øvelse annet
Navn Eide, Morten Klubb IL Varden Meråker Klasse Foresatte-støtteapparat arr2 kl 12.00 Øvelse annet
Navn Farbu, Joakim Klubb Inderøy IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr2 kl 12.00 Øvelse annet
Navn Fjerstad, Annvor Klubb Inderøy IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr2 kl 12.00 Øvelse annet
Navn Gudding, Rannveig Johanne Klubb Vinne Skilag Klasse Foresatte-støtteapparat arr2 kl 12.00 Øvelse annet
Navn Gudding, John Klubb Vinne Skilag Klasse Foresatte-støtteapparat arr2 kl 12.00 Øvelse annet
Navn Haabeth, Morten Klubb IL Aasguten Klasse Foresatte-støtteapparat arr2 kl 12.00 Øvelse annet
Navn Hals, Trygve Andreas Klubb Overhalla IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr2 kl 12.00 Øvelse annet
Navn Haugan, Ragnhild Klubb Inderøy IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr2 kl 12.00 Øvelse annet
Navn Hoem, Eskil Klubb Røra IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr2 kl 12.00 Øvelse annet
Navn Iversen, Camilla Klubb Inderøy IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr2 kl 12.00 Øvelse annet
Navn Johnsborg, Matias Totsås Klubb Leksdal IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr2 kl 12.00 Øvelse annet
Navn Johnsborg, Marius Klubb Leksdal IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr2 kl 12.00 Øvelse annet
Navn Jørstad, Tore Klubb Inderøy IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr2 kl 12.00 Øvelse annet
Navn Kråkenes, Tony Klubb Skjelstadmark IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr2 kl 12.00 Øvelse annet
Navn Kvalvik, Steinar Jøran Klubb Inderøy IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr2 kl 12.00 Øvelse annet
Navn Kvål, Lars Edvard Klubb Lånke IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr2 kl 12.00 Øvelse annet
Navn Leiren, Børge Klubb Byåsen IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr2 kl 12.00 Øvelse annet
Navn Leiren, Gunn Tove Nordgård Klubb Byåsen IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr2 kl 12.00 Øvelse annet
Navn Leirvik, Ole Klubb Spillum IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr2 kl 12.00 Øvelse annet
Navn Lerfall, Jørgen Klubb Lånke IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr2 kl 12.00 Øvelse annet
Navn Lerfall, Siv Anita Klevberg Klubb Lånke IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr2 kl 12.00 Øvelse annet
Navn Lund, Espen Klubb Lånke IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr2 kl 12.00 Øvelse annet
Navn Mjømen, Irene Skei Klubb Inderøy IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr2 kl 12.00 Øvelse annet
Navn Mollan, Kjetil Klubb Inderøy IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr2 kl 12.00 Øvelse annet
Navn Nordberg, Kjersti Klubb Vinne Skilag Klasse Foresatte-støtteapparat arr2 kl 12.00 Øvelse annet
Navn Olsen, Anne Grethe Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Foresatte-støtteapparat arr2 kl 12.00 Øvelse annet
Navn Pigott, Leon Klubb Beitstad IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr2 kl 12.00 Øvelse annet
Navn Rannem, Sivert Bragstad Klubb Inderøy IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr2 kl 12.00 Øvelse annet
Navn Rannem, Arne Bragstad Klubb Inderøy IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr2 kl 12.00 Øvelse annet
Navn Rotmo, Eirik Leander Klubb Leksdal IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr2 kl 12.00 Øvelse annet
Navn Rygg, Pål Kristian Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Foresatte-støtteapparat arr2 kl 12.00 Øvelse annet
Navn Sandhaugen, Odd-Are Klubb Ogndal IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr2 kl 12.00 Øvelse annet
Navn Sesseng, Jon-Arild Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr2 kl 12.00 Øvelse annet
Navn Skei, Bjørn Borge Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse Foresatte-støtteapparat arr2 kl 12.00 Øvelse annet
Navn Skistad, Jan Ove Klubb Overhalla IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr2 kl 12.00 Øvelse annet
Navn Solvåg, Odd-Robert Klubb Leksvik IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr2 kl 12.00 Øvelse annet
Navn Sørholt, Rune Klubb Vinne Skilag Klasse Foresatte-støtteapparat arr2 kl 12.00 Øvelse annet
Navn Sørholt, Einar Birger Klubb Vinne Skilag Klasse Foresatte-støtteapparat arr2 kl 12.00 Øvelse annet
Navn Ulseth, Rikard Klubb Skatval Skilag Klasse Foresatte-støtteapparat arr2 kl 12.00 Øvelse annet
Navn Valstad, Dagfinn Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse Foresatte-støtteapparat arr2 kl 12.00 Øvelse annet
Navn Vatne, Gunnhild Eggen Klubb Leksdal IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr2 kl 12.00 Øvelse annet
Navn Vatne, Kjetil Klubb Leksdal IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr2 kl 12.00 Øvelse annet
Navn Veske, Ole Martin Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse Foresatte-støtteapparat arr2 kl 12.00 Øvelse annet
Navn Vist, Ole Anton Klubb Inderøy IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr2 kl 12.00 Øvelse annet
Navn Wangberg, Guri Klubb Lånke IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr2 kl 12.00 Øvelse annet

Foresatte-støtteapparat arr3 kl 13.30 - annet

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakerli, Robert Klubb Heimdal Ski Klasse Foresatte-støtteapparat arr3 kl 13.30 Øvelse annet
Navn Aavik, Elisabeth Klubb IL Varden Meråker Klasse Foresatte-støtteapparat arr3 kl 13.30 Øvelse annet
Navn Aksnes, Bjørnar Klubb Helgådal IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr3 kl 13.30 Øvelse annet
Navn Alstad, Guri Klubb Markabygda IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr3 kl 13.30 Øvelse annet
Navn Amundsen, Amund Petter Klubb Byaasen Skiklub Klasse Foresatte-støtteapparat arr3 kl 13.30 Øvelse annet
Navn Andersson, Frank Klubb Ranheim Skiklubb Klasse Foresatte-støtteapparat arr3 kl 13.30 Øvelse annet
Navn Aunvik, Marius Engvik Klubb Lånke IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr3 kl 13.30 Øvelse annet
Navn Berg, Torkil Klubb Leksvik IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr3 kl 13.30 Øvelse annet
Navn Bjørken, Thomas Klubb Vinne Skilag Klasse Foresatte-støtteapparat arr3 kl 13.30 Øvelse annet
Navn Bjørkeng, Stein Otto Klubb Leirådal IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr3 kl 13.30 Øvelse annet
Navn Brissach, Jonny Klubb Lierne IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr3 kl 13.30 Øvelse annet
Navn Brørs, Tone Klubb Beitstad IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr3 kl 13.30 Øvelse annet
Navn Dahl, Terje Klubb Byåsen IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr3 kl 13.30 Øvelse annet
Navn Estil, Bente Klubb Lierne IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr3 kl 13.30 Øvelse annet
Navn Evenhus, Gaute Klubb IL Aasguten Klasse Foresatte-støtteapparat arr3 kl 13.30 Øvelse annet
Navn Evenhus, Eva Karin Klubb IL Aasguten Klasse Foresatte-støtteapparat arr3 kl 13.30 Øvelse annet
Navn Fredriksen, Hermann Skogan Klubb Skjelstadmark IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr3 kl 13.30 Øvelse annet
Navn Fuglem, Nils-Even Klubb Selbu IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr3 kl 13.30 Øvelse annet
Navn Green, Anne-Gunn Klubb Vinne Skilag Klasse Foresatte-støtteapparat arr3 kl 13.30 Øvelse annet
Navn Hansen, Alexander Rustberggard Klubb Skjelstadmark IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr3 kl 13.30 Øvelse annet
Navn Haugen, Marit Klubb Beitstad IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr3 kl 13.30 Øvelse annet
Navn Hegdahl, Per Halvar Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Foresatte-støtteapparat arr3 kl 13.30 Øvelse annet
Navn Hegdahl, Berit Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Foresatte-støtteapparat arr3 kl 13.30 Øvelse annet
Navn Hegstad, Kjell Georg Klubb IL Aasguten Klasse Foresatte-støtteapparat arr3 kl 13.30 Øvelse annet
Navn Helland, Bjørg Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Foresatte-støtteapparat arr3 kl 13.30 Øvelse annet
Navn Høiås-Fossen, Camilla Klubb Skjelstadmark IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr3 kl 13.30 Øvelse annet
Navn Iversen, Vegard Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Foresatte-støtteapparat arr3 kl 13.30 Øvelse annet
Navn Johnsborg, Matias Totsås Klubb Leksdal IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr3 kl 13.30 Øvelse annet
Navn Johnsborg, Marius Klubb Leksdal IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr3 kl 13.30 Øvelse annet
Navn Karlsen, Roger Klubb Vinne Skilag Klasse Foresatte-støtteapparat arr3 kl 13.30 Øvelse annet
Navn Kilskar, Mette Kummeneje Klubb Frol IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr3 kl 13.30 Øvelse annet
Navn Kleppa, Sven Klubb Beitstad IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr3 kl 13.30 Øvelse annet
Navn Kvalvik, Steinar Jøran Klubb Inderøy IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr3 kl 13.30 Øvelse annet
Navn Leirvik, Ole Klubb Spillum IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr3 kl 13.30 Øvelse annet
Navn Lerfall, Jørgen Klubb Lånke IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr3 kl 13.30 Øvelse annet
Navn Lerfall, Siv Anita Klevberg Klubb Lånke IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr3 kl 13.30 Øvelse annet
Navn Lillefjell, Roar Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Foresatte-støtteapparat arr3 kl 13.30 Øvelse annet
Navn Lægran, Marit Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Foresatte-støtteapparat arr3 kl 13.30 Øvelse annet
Navn Malmo, Erlend Klubb Grong IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr3 kl 13.30 Øvelse annet
Navn Melhus, Mari Ann Landsem Klubb Henning Skilag Klasse Foresatte-støtteapparat arr3 kl 13.30 Øvelse annet
Navn Melhus, Marius Landsem Klubb Henning Skilag Klasse Foresatte-støtteapparat arr3 kl 13.30 Øvelse annet
Navn Milde, Marianne Klubb Spillum IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr3 kl 13.30 Øvelse annet
Navn Mjømen, Håkon Østbye Klubb Inderøy IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr3 kl 13.30 Øvelse annet
Navn Mossige, Kennet Klubb IL Varden Meråker Klasse Foresatte-støtteapparat arr3 kl 13.30 Øvelse annet
Navn Pedersen, Paul Harald Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Foresatte-støtteapparat arr3 kl 13.30 Øvelse annet
Navn Pigott, Leon Klubb Beitstad IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr3 kl 13.30 Øvelse annet
Navn Rannem, Sivert Bragstad Klubb Inderøy IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr3 kl 13.30 Øvelse annet
Navn Riseth, Roar Klubb Snåsa IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr3 kl 13.30 Øvelse annet
Navn Riseth, Trine Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Foresatte-støtteapparat arr3 kl 13.30 Øvelse annet
Navn Rønning, Terje Klubb Skogn IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr3 kl 13.30 Øvelse annet
Navn Rønning, Jon Harald Klubb IL Aasguten Klasse Foresatte-støtteapparat arr3 kl 13.30 Øvelse annet
Navn Rønning, Gunn Marit Klubb IL Aasguten Klasse Foresatte-støtteapparat arr3 kl 13.30 Øvelse annet
Navn Sagland, Sverre Klubb Henning Skilag Klasse Foresatte-støtteapparat arr3 kl 13.30 Øvelse annet
Navn Sivertsen, Magnus Klubb Henning Skilag Klasse Foresatte-støtteapparat arr3 kl 13.30 Øvelse annet
Navn Sivertsen, Heidi Klubb Leirådal IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr3 kl 13.30 Øvelse annet
Navn Sivertsen, Sture Klubb Vinne Skilag Klasse Foresatte-støtteapparat arr3 kl 13.30 Øvelse annet
Navn Skjerve, Kenneth Klubb Markabygda IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr3 kl 13.30 Øvelse annet
Navn Skrattalsrud, Terje Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Foresatte-støtteapparat arr3 kl 13.30 Øvelse annet
Navn Stuenes, Kristel Raudsepp Klubb Lierne IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr3 kl 13.30 Øvelse annet
Navn Stuenes, Kai-Arne Klubb Lierne IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr3 kl 13.30 Øvelse annet
Navn Svendgård, Ståle Klubb Markabygda IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr3 kl 13.30 Øvelse annet
Navn Tronstad, Stig Klubb Snåsa IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr3 kl 13.30 Øvelse annet
Navn Viken, Stig Atle Klubb Spillum IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr3 kl 13.30 Øvelse annet
Navn Østby, Iver Milde Klubb Spillum IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr3 kl 13.30 Øvelse annet
Navn Østby, Edvart Klubb Spillum IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr3 kl 13.30 Øvelse annet

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bardal, Thomas Opheim Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Iversen, Aksel Ivar Gustav Stintzing Klubb Leksdal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Ludvigsen, Olaf Sand Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Moan, Jon Klubb Leksvik IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Vatne, Brage Eggen Klubb Leksdal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almlid, Even Klubb IL Aasguten Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjartnes, Ola Kolberg Klubb Stiklestad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Dretvik, Lavrans Haavik Klubb Inderøy IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Farbu, Aksel Klubb Inderøy IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Gudding, Johannes Klubb Vinne Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hasselvold, Lars Herman Østerås Klubb IL Varden Meråker Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hemming, Erik Svendgård Klubb Frol IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lerfall, Petter Klevberg Klubb Lånke IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Munkeby, Trygve Klubb Frol IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nordberg, Erlend Dalen Klubb Vinne Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skjeset, Aksel Sandstad Klubb Frol IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Værdal, Johannes Lyngsaunet Klubb Inderøy IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alstad, Daniel Klubb Frol IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hallem-Berg, Njord Klubb Leksdal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ludvigsen, Sivert Sand Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lund, Thomas Wangberg Klubb Lånke IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Mossige, Mikkel Klubb IL Varden Meråker Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Munkeby, Sivert Klubb Frol IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Reinås, Brage Klubb Frol IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sivertsen, Even Klubb Frol IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Svendsen, Eirik Martin Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Værdal, Ole Klubb Inderøy IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Elden, Martin Randli Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fossheim, Odin Klubb Spillum IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kvål, Edvard Hagen Klubb Lånke IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nordberg, Magnus Dalen Klubb Vinne Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Pigott, Elias Saether Klubb Beitstad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Vatne, Torje Eggen Klubb Leksdal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Viken, Marius Klubb Frol IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Zetterström, Eirik Gravdal Klubb Frol IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Agle, Even Våset Klubb Inderøy IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Alstad, Jonas Klubb Frol IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Barli, Sivert Gudding Klubb Vinne Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Cickaric, Marko Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Dretvik, Alfred Haavik Klubb Inderøy IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kråkenes, Albert Klubb Skjelstadmark IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kvalvik, Sverre Klubb Inderøy IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Langøygard, Ludvig Klubb Frol IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Leithe, Sondre Skoglund Klubb Frol IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lerfall, Martin Klevberg Klubb Lånke IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Mjømen, Sindre Skei Klubb Inderøy IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rannem, Andreas Haugan Klubb Inderøy IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rotmo, Aron Alexander Klubb Leksdal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Skei, Jonatan Fuglesang Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Valstad, Sivert Løvås Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eide, Marius Klubb IL Varden Meråker Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Skistad, Johannes Klubb Overhalla IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sørholt, Børge Sørlie Klubb Vinne Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haabeth, Martin Klubb IL Aasguten Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kråkenes, Viktor Klubb Skjelstadmark IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Rannem, Kristian Bragstad Klubb Inderøy IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Rotmo, Jesper Marelius Klubb Leksdal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Rygg, Emil Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Ulseth, Jørgen Klubb Skatval Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Vatne, Vinjar Eggen Klubb Leksdal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Veske, Ole Andreas Rinnan Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Vist, Sigve Klubb Inderøy IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenne, Jenny Lauvstad Klubb Byåsen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Gudding, Mali Klubb Vinne Skilag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Gudding, Ingrid Klubb Vinne Skilag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kvalvik, Anna Katarina Klubb Inderøy IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Svendsen, Freya Mira Klubb Nidelv IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Barli, Johanne Gudding Klubb Vinne Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjugan, Ada Klubb Leksdal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Brørs, Andrine Klubb Beitstad IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Elden, Oda Randli Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Gederaas, Tiril Hansen Klubb Skjelstadmark IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Gudding, Ingeborg Grande Klubb Vinne Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Haugan, Mina Johanne Lillefuhr Klubb Beitstad IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Meyer-Ekle, Sofia Klubb IL Aasguten Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Saugestad, Rebekka Klubb Beitstad IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sivertsen, Frida Klubb Frol IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenne, Sigrid Lauvstad Klubb Byåsen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Langøygard, Selma Klubb Frol IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Leithe, Solveig Skoglund Klubb Frol IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Opdal, Mari Solberg Klubb Markabygda IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bardal, Anna Opheim Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Farbu, Signe Klubb Inderøy IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hoem, Christine Klubb Inderøy IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Jørstad, Emelie Øksnes Klubb Inderøy IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Klepp, Kristine Iversen Klubb Inderøy IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Vist, Mali Klubb Inderøy IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Leiren, Vilde Nordgård Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lund, Frida Wangberg Klubb Lånke IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Reinås, Mia Klubb Frol IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sesseng, Sara Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Øyesvold-Grongstad, Linnea Cicilie Klubb Overhalla IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenne, Mari Lauvstad Klubb Byåsen IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hårstad, Stine Klubb Rennebu IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Johnsborg, Othelia Totsås Klubb Leksdal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kvalvik, Elise Klubb Inderøy IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Mjømen, Ingeborg Skei Klubb Inderøy IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sandhaugen, Astrid Marie Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Solvåg, Linnea Klubb Leksvik IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sørholt, Ane Sørlie Klubb Vinne Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjugan, Johanne Klubb Leksdal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Farbu, Jenny Klubb Inderøy IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Rannem, Berit Haugan Klubb Inderøy IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

K 17 år - 7,5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakerli, Kristine Aune Klubb Heimdal Ski Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Aksnes, Sunniva Klubb Helgådal IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Aunvik, Amanda Wognild Klubb Lånke IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Berg, Oda Elise Klubb Leksvik IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Bjørkeng, Fredrikke Baglo Klubb Leirådal IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Evenhus, Anniken Klubb IL Aasguten Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Fossheim, Hannah Klubb Spillum IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Gederaas, Linnea Hansen Klubb Skjelstadmark IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Lerfall, Eline Klevberg Klubb Lånke IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Overland, Inga Klubb Snåsa IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Rønning, Andrine Klubb IL Aasguten Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Skjerve, Mia Klubb Markabygda IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri felles

K 18 år - 7,5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hofstad, Kristina Klubb Skatval Skilag Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Kleppa, Astrid Haugen Klubb Beitstad IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Mjømen, Maren Skei Klubb Inderøy IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Mossige, Mia Klubb IL Varden Meråker Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Svendgård, Ingri Klubb Markabygda IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri felles

K 19/20 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aksnes, Silje Klubb Helgådal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Amundsen, Mabel Ovedie Herskedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Austheim, Mari Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Brørs, Camilla Klubb Beitstad IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Hegdahl, Nora Amalie Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Røflo, Maren Kjølstad Klubb Inderøy IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri felles

Kvinner senior - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Julie Victoria Klubb Leksvik IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Breding, Tale Bruheim Klubb Henning Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Dahl, Frida Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Grevskott, Mari Andrea Kilskar Klubb Frol IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Sagland, Maren Smulan Klubb Henning Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri felles

M 17 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørken, Tobias Klubb Vinne Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Dahl, Mats Augdal Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Fossen, Martin Klubb Skjelstadmark IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Johnsborg, Vemund Totsås Klubb Leksdal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Karlsen, Simon Green Klubb Vinne Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Kvalvik, Sigurd Klubb Inderøy IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles

M 18 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bratsve, Vegar Lægran Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Brissach, Are Estil Klubb Lierne IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Fossheim, Are Klubb Spillum IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Haraldsen, Elias Rønning Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Nysæter, Sigve Havik Klubb Stiklestad IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Pedersen, Magnus Riseth Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Sandberg, Kaare Markus Haaland Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Sivertsen, Johannes Klubb Leirådal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Skrattalsrud, Espen Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Sæther Pigott, Lukas Klubb Beitstad IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Østtun, Petter Klubb IL Varden Meråker Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles

M 19/20 år - 15 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Antonius Herskedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Brøndbo-Tronstad, Odin Elias Klubb Snåsa IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Devik, Jonathan Klubb Spillum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Ellingsen, Mads Richstad Klubb Hommelvik IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Flataker, Amund Engesvold Klubb Hommelvik IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Fuglem, Nils Ole Klubb Selbu IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Hegstad, Simen Klubb IL Aasguten Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Iversen, August Helland Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Jermstad, Vegard Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Lillefjell, Sigur Johan Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Malmo, Trym Klubb Grong IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Melhus, Niklas Landsem Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Rannem, Lars Bragstad Klubb Inderøy IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Riseth, Albert Klubb Snåsa IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Rønning, Trym Nergård Klubb Skogn IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Stuenes, Kristoffer Raudsepp Klubb Lierne IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Tyldum, Jonas Klubb Snåsa IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Ukkelberg, Mathias Kjønstad Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Veske, Aksel Rinnan Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri felles

Menn senior - 15 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersson, Axel Klubb Ranheim Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri felles
Navn Fiskvik, Kristoffer Jullum Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri felles
Navn Fløttum, Adrian Klubb Støren Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri felles
Navn Granli, Hallvard Klubb Grong IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri felles
Navn Hofstad, Brian Klubb Skatval Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri felles
Navn Kjelstad, Sander Eggen Klubb Støren Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri felles
Navn Norøy, Magnus Klubb Frol IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri felles
Navn Reppen, Martin Klubb Spillum IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri felles
Navn Ressem, Marius Klubb Frol IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri felles
Navn Viken, Vemund Trebostad Klubb Spillum IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri felles
nif-epi04, 04