Hopp til innhold

Førjulsstafett og sprint - Nytt konsept pga retnigslinjer

Førjulsstafett og sprintrenn på Petter Northug stadion må dessverre avlyses. Men det blir «åpen skistadion» Her lager vi tre ulike traser som barn, ungdom og voksne kan teste seg i. Tidtakning gjøres av den enkelte og meldes inn til Inderøy IL. Distansene er 2 KM, 1 km og Sparebank 1 SMN Supersprint på 60 meter. Dette er ikke ett arrangement, men et tilbud slik at barn og ungdommer får konkurrert, de har jo trent gjennom hele vår, sommer og høst. På fredag kl. 19.30 kjører vi ??sending for de som ønsker å få litt info. Her blir det forhåpentligvis gjester i studio, og kanskje vi også i år får besøk av en landslagstrener. I fjor hadde vi med Erik Myhr Nossum. Det blir selvfølgelig Kahoot.

  • Når: 18.12.2021
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Inderøy
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 18.12.2021 Klasse G 11 - 12 Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2021 Klasse G 13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2021 Klasse G 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2021 Klasse G 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2021 Klasse G 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2021 Klasse J 13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2021 Klasse J 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2021 Klasse J 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2021 Klasse J 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2021 Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2021 Klasse Menn junior Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 11 - 12 - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fenstad, Nils Søberg Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 11 - 12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Steffenrem, Iver Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 11 - 12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Valstad, Petter Løvås Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 11 - 12 Øvelse Stafett 3 etapper

G 13 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nordberg, Magnus Dalen Klubb Vinne Skilag Klasse G 13 år Øvelse sprint fri

G 14 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Agle, Even Våset Klubb Inderøy IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Dretvik, Alfred Haavik Klubb Inderøy IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Kvalvik, Sverre Klubb Inderøy IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Rannem, Andreas Haugan Klubb Inderøy IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Reitan, Tobias Bergquist Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Rotmo, Aron Alexander Klubb Leksdal IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Sagen, Ole Christian Klubb Inderøy IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Valstad, Sivert Løvås Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 14 år Øvelse sprint fri

G 15 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Skistad, Johannes Klubb Overhalla IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Sørholt, Børge Sørlie Klubb Vinne Skilag Klasse G 15 år Øvelse sprint fri

G 16 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bragstad, Peder Grønnesby Klubb Inderøy IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Haabeth, Martin Klubb IL Aasguten Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Hamnes, Andreas Klubb Elva/Namsskogan IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Mollan, Fredrik Klubb Inderøy IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Rannem, Kristian Bragstad Klubb Inderøy IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Rygg, Emil Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Veske, Ole Andreas Rinnan Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 16 år Øvelse sprint fri

J 13 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Farbu, Signe Klubb Inderøy IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Jørstad, Emelie Øksnes Klubb Inderøy IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Rannem, Lisa Bragstad Klubb Inderøy IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri

J 14 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sesseng, Sara Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Øyesvold-Grongstad, Linnea Cicilie Klubb Overhalla IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri

J 15 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Johnsborg, Othelia Totsås Klubb Leksdal IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Kvalvik, Elise Klubb Inderøy IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Sørholt, Ane Sørlie Klubb Vinne Skilag Klasse J 15 år Øvelse sprint fri

J 16 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Farbu, Jenny Klubb Inderøy IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Rannem, Berit Haugan Klubb Inderøy IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri

Kvinner junior - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Evenhus, Anniken Klubb IL Aasguten Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Fossheim, Hannah Klubb Spillum IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Gederaas, Linnea Hansen Klubb Skjelstadmark IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Hegdahl, Nora Amalie Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Hegstad, Guro Klubb IL Aasguten Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Røflo, Maren Kjølstad Klubb Inderøy IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Rønning, Andrine Klubb IL Aasguten Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Svendgård, Ingri Klubb Markabygda IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri

Menn junior - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brissach, Are Estil Klubb Lierne IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Fossen, Martin Klubb Skjelstadmark IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Hegstad, Simen Klubb IL Aasguten Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Johnsborg, Vemund Totsås Klubb Leksdal IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Kvalvik, Sigurd Klubb Inderøy IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Lillefjell, Sigur Johan Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Malmo, Trym Klubb Grong IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Rønning, Trym Nergård Klubb Skogn IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Røstberg, Andreas Myklebust Klubb Meråker Skoleidrettslag Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Stavrum, Viljar Klubb Leksdal IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Ukkelberg, Mathias Kjønstad Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Veske, Aksel Rinnan Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
nif-epi04, 04