Hopp til innhold

Møller og Oslofjord Cup Fristil Normaldistanse

Rulleskirenn i fristil, normaldistanse med iindividuell start. Rennet inngår i Møllercup for 15-16 årsklassen og i Oslofjordcup for juniorklassen. Resultater kommer her https://live.eqtiming.com/58493

  • Når: 17.10.2021
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: FREDRIKSTAD
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 14.10.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 17.10.2021 Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.10.2021 Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.10.2021 Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.10.2021 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.10.2021 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.10.2021 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.10.2021 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.10.2021 Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130
Start 17.10.2021 Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130
Start 17.10.2021 Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.10.2021 Klasse J 11 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.10.2021 Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.10.2021 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.10.2021 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.10.2021 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.10.2021 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.10.2021 Klasse J 8 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130
Start 17.10.2021 Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.10.2021 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.10.2021 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.10.2021 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.10.2021 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 170
Start 17.10.2021 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.10.2021 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.10.2021 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.10.2021 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lund, Petter Jahre Klubb IL Jardar Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Schelver, Viktor Tangen Klubb Gulset IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri

G 11 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Christiansen, Storm Windju Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri
Navn Haugnes, Ådne Klubb Oppegård IL Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri

G 12 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dahl-Rismyhr, Philip Klubb Trøsken IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Johansson, Joel Bronebakk Klubb Tistedalen FL Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Stueflotten, Trym Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergersen, Iven Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Dalbye, Aksel Andreas Lorang Klubb Moss Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lund, Marius Jahre Klubb IL Jardar Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Opdan, Liam Hylderås Klubb Nes Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Svendsby Braarud, Johan Fredrik Klubb Tistedalen FL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sævik, Brage Olai Totlandsdal Klubb Moss Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagbø, Håkon Tornås Klubb Oppegård IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Jacobsen, Iver Tjelle Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Roland, Sverre Johannes Klubb IL Skrim Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Schelver, Truls Tangen Klubb Gulset IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Signebøen, Fredrik Klubb Tistedalen FL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alnes, Linus Liljevold Klubb Lommedalens IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Aune, Pelle Christiansen Stub Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bergene, Jacob Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Byhring, Edvin Stenberg Klubb Nes Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Deinboll, Peter Alexander Hjelpdahl Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Dyrberg, Niklas Gundhus Klubb Holmen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ekrheim, Bastian Klubb Holmen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Falkenberg-Jensen, Emil Klubb Holmen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Garstad, Fredrik Wilhelmsen Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Greni, Sander Botness Klubb Nes Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hagen, Elias Hetle Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Haug, Ludvik Kjos Klubb Dikemark IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Haugnes, Vetle Klubb Oppegård IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hesjedal-Tronstad, Fredrik Klubb Spydeberg IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hovde, Noah Aasen Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hørgård, Aleksander Klubb IL Jardar Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Jørgensen, Nicklas André Klubb Trøsken IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Jørgensen, Henrik Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Levorstad, Eskild Klubb Spydeberg IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lommerud, Elmer Olaf Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Longva, Emil August Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lund, Ola Jahre Klubb IL Jardar Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Mykkeltvedt, Markus Nordgren Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Mølmen-Nertun, Caspar Klubb Dikemark IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sand, Simen Svehaug Klubb Frogner IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sjödin, Carl Magnus Gjerstad Klubb Trøsken IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Skovseth, Tobias Hansen Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Strand, Leopold Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Svindseth, Henrik Klubb Holmen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Thronsen, Erik Clark Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Thurmann-Moe, Philip Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Torp, Jonas Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Tveitnes, Albert Juvik Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Utistog, Jacob Bentzen Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Vik, Håvard Audahl Klubb Lommedalens IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Westad-Davidsen, Jo Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanestad, Edvard Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Berg, Øystein Selstad Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bjercke-Bjørnstad, Sigve Klubb Trøsken IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Brusveen-Jensen, Torjus Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Børve, Kristian Bråthen Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Daviknes-Andreassen, Anders Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Daviknes-Andreassen, Mats Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Falch-Koslung, Brage Klubb Koll, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Gomo, Theodor Dilling Klubb Oppegård IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hansen, Vegard Hodneland Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Harbo, Torjus Magnus Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Heir, Håkon Emiil Klubb Ås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hernes, Fredrik Solberg Klubb Nes Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hvatum, Jørgen Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hyllseth, Mats Taraldsen Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Jensen, Benjamin Røssum Klubb Hakadal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Junge-Larsen, Magnus Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Katla, Kristoffer Jebens Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Korsæth, Bror Filip Klubb Trøsken IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kristiansen, Mathias Klubb Nes Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lehn, Sigurd Lysberg Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Leikanger, Sigurd Andreas Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lorentsen, Jakob Bruun Klubb Koll, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Majak, William Abel Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Moskaug, Sivert Listøl Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Myrmel-Johansen, Balder Klubb Bækkelagets SK Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Næss, Marcus Alexander Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Pedersen, Markus Buraas Klubb Fet Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Petterson, Mathias Lie Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Petterson, Markus Lie Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Rogstad, Magnus Bergsli Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Signebøen, Sondre Klubb Tistedalen FL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Simonsen, Knut Ole Fredheim Klubb Trøsken IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sjåfjell, Wilhelm Louis Klubb Idrettslaget Try Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Skjolden, Sondre Elias Klubb Nes Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Smedsrud, Magnus Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sætre-Lorentzen, Mons Klubb Fet Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Underhaug, Olav Andreas Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Veitsle, Storm Kristoffer Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Vestli, Marius Klubb Fet Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Værnes, Eirik Sjøl Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

J 10 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ringstad, Ingrid Johanne Klubb Fredrikstad SK Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri

J 11 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haldin, Hanna Josefina Klubb Tistedalen FL Klasse J 11 år Øvelse 3 km fri
Navn Thuve, Ella Mathilde Klubb Fredrikstad SK Klasse J 11 år Øvelse 3 km fri

J 12 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ringstad, Ellen Maria Klubb Fredrikstad SK Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Solberg, Emma Klubb Spydeberg IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Braaten, Hanna Cecilia Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Brynildsen, Ingrid Sofie Hox Klubb Fredrikstad SK Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fergestad, Ida Matheson Klubb Koll, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gulbrandsen, Emilie Sofie Ruud Klubb Nes Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borander, Marlin Celine Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Eriksen, Ada Korsnes Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Horgen, Ingvild Klubb Skarphedin, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hotvedt, Mathilde Jenum Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Munkelien, Hannah Sophie Liland Klubb Nes Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Opjordsmoen, Øyvor Berge Klubb Oppegård IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Steensen, Linea Klubb Oppegård IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Strand, Nicoline Klubb Njård Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Stueflotten, Emma Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Allum, Solveig Michaelsen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Andersen, Agnes Helene Høyven Klubb Tistedalen FL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Belbo-Stenhagen, Ada Elise Klubb Idrettslaget Try Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bergersen, Ea Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bjørkmann, Hedda Njå Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Brænden, Guro Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Christensen, Stella Holm Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Fergestad, Mia Matheson Klubb Koll, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Grindstad, Lilly Præsttun Klubb Nittedal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Haugen, Kaja Ekrheim Klubb Holmen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Helgesen, Heidi Midtbø Klubb Jutul IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hernes, Julie Sole Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Høidalen, Marte Kristine Kollerød Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Jacobsen-Sjue, Mina Klubb Nittedal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kavli, Ida Emilia Klubb Jutul IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Leivestad, Tuva Gundersen Klubb Fossum IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lindvik, Tuva Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lødøen, Vilma Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Mikkonen, Ida Karoline Klubb Nittedal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Opdan, Hermine Hylderås Klubb Nes Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Opheim, Mina Kristine Bugge Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Skaar, Eline Klubb Nittedal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Skari, Oda Klubb Nittedal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Solberg, Anna Klubb Spydeberg IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ursin, Erle Henriette Soldal Klubb Koll, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Wergeland, Maria Klubb Fossum IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Wold, Julia Skraastad Klubb Rustad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ørbeck-Nilssen, Thelma Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Adolfsen, Tuva Thorstensen Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Andersen, Mathea Weydahl Klubb Nittedal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Backer-Grøndahl, Thea Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Benserud, Astrid Grønnevet Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Braaten, Hedda Helena Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bruksås, Hedvig Vilhelmine Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Eriksen, Elise Weber Klubb Lommedalens IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Gulbrandsen, Marie Linnea Ruud Klubb Nes Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hafsmo, Nora Klubb Byåsen IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Haneberg, Mille Klubb Haslum IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hotvedt, Sofie Jenum Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Jacobsen, Oda Tjelle Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Johansen, Nora Klubb Nes Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Katnosa, Marthe Olsen Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Larsen, Victoria Trevisan Klubb Njård Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lund, Julie Hystad Klubb Trøsken IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lynghammar, Liva Klubb Hakadal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Løken, Helene Klubb Bækkelagets SK Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Mathismoen, Selma Torvik Klubb Holmen IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Narvestad, Charlotte Standeren Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sanders, Angelina Kristina Klubb Haslum IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Schuler, Veronika Vikhamar Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Skjerven, Anna Fjeldheim Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Solberg, Julie Nordahl Klubb Trøsken IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Steensen, Iselin Klubb Oppegård IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Stoknes, Selma Sofie Klubb Njård Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Stordalen, Olivia Klubb Idrettslaget Try Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Ugland, Elina Klubb Tistedalen FL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 9 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Signebøen, Maren Klubb Tistedalen FL Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Milla Grosberghaugen Klubb Bækkelagets SK Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Barland, Mathea Perlestenbakken Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Conradi, Nora Elizabeth Klubb Fossum IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Fuglset, Ida Madeleine Klubb Nittedal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Holstrøm, Johanna Luytkis Klubb Fossum IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Horgen, Astrid Klubb Skarphedin, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Jacobsen, Selma Klubb Bækkelagets SK Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Kofoed-Steen, Amalie Klubb Oppegård IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Lundin, Emma Hovengen Klubb Nittedal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Mork, Mimi Skjærvik Klubb Nittedal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Roland, Kristin Klubb IL Skrim Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Thurmann-Moe, Christine Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Torjussen, Anna Mæhre Klubb Fossum IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Villadsen, Hanna Skarphol Klubb IL Jardar Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Wiggen, Louise Petersen Klubb Fossum IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Krogsrud, Emilie Marie Moland Klubb Heming, IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Simonsen, Elise Fredheim Klubb Trøsken IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Steine-Eriksen, Tiril Klubb Lyn Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Hanna Eckhardt Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Bjørnstad, Cecilie Kinne Klubb Bækkelagets SK Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Botterud, Marthe Skram Klubb Bærums Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Eidslott, Gjendine Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Gaarder, Thelma Olea Klubb Nittedal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Gundersen, Tirill Marie Møller Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Hagen, Fredrikke Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Henriksen, Eline Holter Klubb Bækkelagets SK Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Holstrøm, Ellisif Luytkis Klubb Fossum IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Raastad, Nora Sødal Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Selberg, Synne Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Deinboll, Wilhelm Hjelpdahl Klubb Bækkelagets SK Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Dyrdahl, Jens Kristoffer Klubb Berger Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Fossesholm, Simen Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Grimsmo, Nils Klubb Fossum IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hannestad, Markus Aspevik Klubb Nittedal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Haugnes, Birk Klubb Oppegård IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Horn, Vebjørn Klubb Ivrig, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hovdhaugen, Ola Klubb Nittedal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hymer, Frode Klubb Ås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Håland, Nikolai Wik Klubb Koll, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Irgens, Stephan Klubb Fossum IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Melbye, Mons Klubb Årvoll IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Rød, Eskil Skarstein Klubb Oppegård IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Sandeman-Kiste, Michael Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Skari, Filip Klubb Nittedal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Slettedal, Sondre With Holm Klubb Asker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Sveen, Andreas Hermansen Klubb Åsen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Tjernshaugen, Sven August Klubb Bækkelagets SK Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Tomta, Andreas Olsen Klubb Trøsken IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Øfstaas, Fredrik Flo Klubb Nittedal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakre, Jens Kaasa Klubb IL Skrim Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Bjertnæs, Lars Michael Saab Klubb Njård Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Bratfos, Sverre Murud Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Dolven, Halvor Klubb Asker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Enger, Sivert Stene Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Grimsmo, Pål Klubb Fossum IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Halvorsen, Eirik Bjørk Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Kavli, Magnus Klubb Fossum IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Leikanger, Wilhelm Georg Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Lekve, Kasper Løvdal Klubb IL Skrim Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Lie, Dennis Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Mikkelsen, Markus Henrik Bredesen Klubb Gjerdrum IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Munch-Finne, Peter Klubb Asker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Nekkar, Jørgen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Nilsen, Emil Klubb Fet Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Nymark-Veum, Ola Klubb Heming, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Sjåfjell, Paul Philipp Klubb Idrettslaget Try Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Skaar, Ola Klubb Nittedal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Sletvold, Magnus Eriksen Klubb Njård Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Thoresen, Tobias Dyrli Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Tobiassen, Magnus Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Viken, Lars Sander Klubb Asker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Wiersdalen, Marius Grønhovd Klubb Nedre Sigdal IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Øksby, Henrik Stenersen Klubb Asker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Alexander Klubb Lyn Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Bruun, Fredrik Strande Klubb Gui Sportsklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Dyrdahl, Jørgen Bertram Klubb Berger Idrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Gråbøl-Undersrud, Emil Klubb Lyn Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Jensen, Didrik Røssum Klubb Hakadal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Langslet, Oscar Creutzer Klubb Ivrig, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Lerø, Andreas Klubb Fossum IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Munch-Finne, Erik Klubb Asker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Sjøholt, Fredrik Klubb Bækkelagets SK Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Skjold, Oskar Lockert Klubb Åsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Tollefsen, Ulrik Auestad Klubb Åsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Tollehaug, Per Ingvar Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Øfstedal, Erik Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Øvergård, Eivind Klubb Åsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Skjølsvold, Mats Burud Klubb Rustad IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
NIF-EPI03, 03