Hopp til innhold

Utsatt- Arne Rustadstuens Minneløp

Med bakgrunn i Norges Skiforbund´s nye korona veileder, har Lillehammer Skiklub beslutta å utsette årets Arne Rustadstuens Minneløp. I samarbeid med Oppland Skikrets vil me komme tilbake til ein ny dato for rennet over nyttår. Rennet inngår i Mosetertoppen Cup

  • Når: 18.12.2021
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Lillehammer
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 15.12.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 18.12.2021 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2021 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2021 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2021 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2021 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2021 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2021 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2021 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2021 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2021 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2021 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2021 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2021 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2021 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2021 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2021 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2021 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2021 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2021 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2021 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2021 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2021 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2021 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2021 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2021 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2021 Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaen-Egenes, Håkon Klubb Vingrom IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Aaen-Egenes, Aleksander Klubb Vingrom IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bye, Filip Voytovich Klubb Roterud IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Drageset, Oscar Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Elstad, Karsten Mangset Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kvam, Iver Risheim Klubb Søre Ål IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Melbø, Johan Klubb Vingrom IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sandaker-Nilsen, Erlend Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Støen, Martin Lien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagen, Lukas Jåvoll Klubb Brandbu IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kittelsen, Trygve Svelstad Klubb Søre Ål IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sinnes, Oliver Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Solberg, Eirik Haugen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Drageset, Gustav Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johnsen, Henrik Granberg Klubb Roterud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Melbø, Halvor Klubb Vingrom IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ouren, Ludvig Klubb Vingrom IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skartlien, Arian Snoensgjelen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Solbrekke, Eirik Klubb Vingrom IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ulberg, Petter Lexander Klubb Sør-Fron IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Øyen, Benjamin Peter Wiklund Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergersen, August Søråsen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brorson, Sølve Linvollen Klubb Brandbu IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Dalbye, Aksel Andreas Lorang Klubb Moss Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Egedius, Felix Klubb Vind IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Elstad, Jørgen Mangset Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Elstad, Julius Mangset Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kjøs, Peder Klubb Søre Ål IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lagethon, Ole Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lagethon, Trygve Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lunheim, Magnus Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Moen, Iver Klubb Vingrom IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rudi, Amund Klubb Sør-Fron IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sandaker-Nilsen, Magnus Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Torseth, Sigve Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borgen, Sondre Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Doseth, Gaute Hernæs Klubb Sør-Fron IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hagen, Ulrik Jåvoll Klubb Brandbu IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haug, Anders Granum Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Karfjell, Karl Emil Fiskvik Klubb Dikemark IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Olstad, Iver Klubb Sør-Fron IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ouren, Arne Klubb Vingrom IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sandodden, Halvor Klubb Søre Ål IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Solbakken, Linus Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Staune-Mittet, Martinus Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Thorstad, Sebastian Welhaven Klubb Søre Ål IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ulberg, Knut Lexander Klubb Sør-Fron IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wadahl, Håvard Kraggerud Klubb Tormod Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalberg, Eirik Hauer Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Broberg, Even Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bye, Lucas Voytovich Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Garvik, Audun Nilsson Klubb Vestre Slidre IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haanshus, Nataniel Bjugan Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Harstad, Ludvik Ytredal Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johansen, Simen Landmark Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lagethon, Anders Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lunheim, Emil Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Pedersen, Joakim Marsteintredet Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ragnhildsløkken, Ludvig Lunde Klubb Vind IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Robøle-Sørensen, Peder Klubb Gran IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Solbrekke, Benjamin Klubb Vingrom IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stickler, Frederik Redigh Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaserud, Mathias Brenna Klubb Brandbu IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bergum, Gunnar Astor Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Grøneng, Jørgen Holm Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johnsrud, Ola Klubb Gran IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nordaas, Jørgen Skrindsrud Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Opsann, Edvald Smogeli Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Torseth, Audun Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Øiom, Håvard Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Iver Overrein Klubb Rudsbygd IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kjøs, Even Klubb Søre Ål IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Krogsveen, Johan Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn L'Abée-Lund, Haakon Munz Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ludvigsen, Justin André Pestanio Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Trøseid, Markus Stenmyren Klubb Søre Ål IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Øygarden, Kristian Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lillemo-Thorud, Eirik Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sinnes, Sondre Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tistel, Sverre Sandberg Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergman, Lisa Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kittelsen, Mari Kristine Svelstad Klubb Søre Ål IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn L'Abée-Lund, Linnea Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Selbæk, Karoline Klubb Søre Ål IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vatn, Edla Nyquist Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haug, Kristin Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Husnes, Anna Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jeistad, Celine Klubb Lismarka Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kjøs, Eline Klubb Søre Ål IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Øiom, Maria Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andresen, Tuva Svarstad Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Enstrøm, Anna Skjervum Klubb Moen Sportsklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Glomsås-Eide, Edel Agnete Klubb Søndre Land IL Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hjelmstadstuen, Sofie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kittelsen, Signe Elisabet Svelstad Klubb Søre Ål IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Madslien, Magnhild Olive Kleppa Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Melbø, Ane Klubb Vingrom IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerke, Sanna Emilie Nymoen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Flugsrud, Emilie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fuglehaug-Wetting, Katrine Klubb Brandbu IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Heggen, Kari Klubb Harestua IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holm-Lombnæs, Maia Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hovde, Sina Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Husnes, Marie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kjeldsberg, Elise Stangstuen Klubb Vind IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sætrom, Mathea Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berger, Marie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brorson, Sol Frid Linvollen Klubb Brandbu IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hagen, Mali Jåvoll Klubb Brandbu IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Retterås, Elise Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Støen, Ida Øverli Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berget, Johanne Gylthe Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fuglehaug-Wetting, Henriette Klubb Brandbu IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Katnosa, Marthe Olsen Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lundstuen, Borghild-Agnethe Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stenumgard, Hedda Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Storlien, Celine Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sunde, Nora Melbø Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ulen, Andrea Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Voytovich, Hanna Hagen Klubb Skrautvål IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergersen, Filippa Louise Søråsen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Husnes, Sofie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Storlien, Mina Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerregård, Sofie Granskogen Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Garvik, Marte Klubb Vestre Slidre IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Holmstad, Ida Klubb Østre Toten Skilag Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kjeldsberg, Iselin Stangstuen Klubb Vind IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lagethon, Stine Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Simonsen, Elise Fredheim Klubb Trøsken IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Moland, Mina Sofie Kjærås Klubb Stokke IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nordvik, Mathea Klubb Brandbu IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Storlien, Mille Marie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk

K 19/20 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Axelsson, Emma Klubb Oppegård IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Flugstad, Andrine Fuglerud Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fossum-Bjørge, Mathilde Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Grøtte, Tuva Henden Klubb Utleira IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haave, Kristina Masovn Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haave, Maria Masovn Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Heggen, Anna Klubb Svea Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jeistad, Julie Klubb Lismarka Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Prestmo, Eline Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sundgaard, Sigrid Jøranli Klubb Søre Ål IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk

Kvinner senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkemo, Hedda Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Pedersen, Jenny Thomas Klubb Bækkelagets SK Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Broberg, Elling Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Engdahl, Linus Klubb Torvikbukt IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Heggen, Lars Klubb Harestua IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Johansen, Jørgen Landmark Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Thorstad, Kristoffer Welhaven Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerke, Martin Klubb Follebu Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Borgen, Sivert Klubb Østre Toten Skilag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Engdahl, Linus Klubb Torvikbukt IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hovde, August Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Røstad, Erik Klubb Nordre Land IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarstad, Edward Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Alvær, Herman Toppe Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Aurmo, Ola Klubb Lom IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bjertnæs, Bjarte Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Brun, Bård Gunnar Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Engdahl, Sander Klubb Torvikbukt IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Gammelmo, Simen Klubb Svea Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Gorset, Emil Solan Klubb Svea Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Grøneng, Sjur Holm Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hægeland, Audun Nesheim Klubb Rustad Idrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Linderud, Eirik Klubb Hernes IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Linderud, Even Klubb Hernes IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Løvlien, Ola Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Owren, Fredrik Hammerdal Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tarud, Eskil Espe Klubb Tormod Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tveiten, Eskil Flisram Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Wangen, Vemund Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

Menn senior - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gundersen, Birk Møller Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Mostraum, Elias Klubb Osterøy IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Sendstad, Øystein Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Sendstad, Eirik Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
NIF-EPI01, 01