Hopp til innhold

Kvalikrenn SL/SSL Hemsedal

Kval. HL/TL - SSL/SL

  • Når: 22.1 - 23.01.2022
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Hemsedal
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 20.01.2022

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse G 10 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse J 10 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aamot, Hjalmar Klubb Hemsedal IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Aandahl, Olav Høiaas Klubb Ready Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Andersson, Ulrik Sælebakke Klubb Kongsberg IF Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Bekkevold, Tindre Rygg Klubb Hemsedal IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Fanghol-Syvertsen, Theodor Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Grohshennig, Theo Døsen Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Krohn, Christian Klubb Ready Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Neumann, Lucas Nygård Klubb Kongsberg IF Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Sæterli, Lauritz Øynebråten Klubb Kongsberg IF Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Thalerud, Markus Bottolfs Klubb Krødsherad IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm

G 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aamot, Hjalmar Klubb Hemsedal IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Aandahl, Olav Høiaas Klubb Ready Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Andersson, Ulrik Sælebakke Klubb Kongsberg IF Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Fanghol-Syvertsen, Theodor Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Grohshennig, Theo Døsen Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Krohn, Christian Klubb Ready Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Misund, Alexander Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Neumann, Lucas Nygård Klubb Kongsberg IF Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Svindland, Jacob Lyche Klubb Asker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Sæterli, Lauritz Øynebråten Klubb Kongsberg IF Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Thalerud, Markus Bottolfs Klubb Krødsherad IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm

G 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Elbrønd, Storm Black Klubb Hemsedal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Gautneb, Axel Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hjelseth, Theo Stokkebokjær Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Lien, Carl Oliver Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Løyning, Lukas Andersen Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Moe, Oliver Solhaug Klubb Njård Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Myrhaug, Fredrik Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Peillaud, Gabriel Klubb Kongsberg IF Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Sanni, Isak Haruki Lunde Klubb Kongsberg IF Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Sommerseth, Mikkel Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Stray-Larsen, Ulrik Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Wraae, Linus Jorem Klubb Hemsedal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm

G 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bruusgaard, Jacob Erik Landgraff Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Elbrønd, Storm Black Klubb Hemsedal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Gautneb, Axel Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hjelseth, Theo Stokkebokjær Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Lien, Carl Oliver Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Løyning, Lukas Andersen Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Moe, Oliver Solhaug Klubb Njård Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Myrhaug, Fredrik Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Peillaud, Gabriel Klubb Kongsberg IF Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Sanni, Isak Haruki Lunde Klubb Kongsberg IF Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Stray-Larsen, Ulrik Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Weiss, Sebastian Waller Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Wraae, Linus Jorem Klubb Hemsedal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm

G 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bure, Malte Andreas Torp Klubb Sarpsborg IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Eid, Aksel Mjaaland Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Gaska, Daniel Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Heie, Ola Alexander Klubb Krødsherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Høstmælingen, Petter Våraker Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Myrhaug, Mads Klubb Krødsherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Nordskog, Jesper Hvalsmarken Klubb Krødsherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Nordskog, Mikkel Hvalsmarken Klubb Krødsherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Sengebusch, Olav Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Stave, Erik Haugen Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Steinseth, Mathias Klubb Krødsherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Stray-Larsen, Theis Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Sørensen, Herman Brudvik Klubb Tertnes Alpin Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Thorvaldsen, Nils Øystein Hovden Klubb Krødsherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Tømmervold, Oliver Khirill Klubb Hemsedal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Vassbotten, Oliver Hovde Klubb Kongsberg IF Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm

G 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bruusgaard, Christian Hugo Landgraff Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Bure, Malte Andreas Torp Klubb Sarpsborg IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Gaska, Daniel Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Heie, Ola Alexander Klubb Krødsherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Høstmælingen, Petter Våraker Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Myrhaug, Mads Klubb Krødsherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Nordskog, Jesper Hvalsmarken Klubb Krødsherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Nordskog, Mikkel Hvalsmarken Klubb Krødsherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Sengebusch, Olav Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Stave, Erik Haugen Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Steinseth, Mathias Klubb Krødsherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Stray-Larsen, Theis Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Thorvaldsen, Nils Øystein Hovden Klubb Krødsherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Tømmervold, Oliver Khirill Klubb Hemsedal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Vassbotten, Oliver Hovde Klubb Kongsberg IF Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Weiss, Christopher Waller Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm

G 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Mikkel Klubb Krødsherad IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Bjørnsen, Eskild Foyn Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Jellum, Ole Magnus Benth Klubb Krødsherad IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Jogeva, Mats Hakon Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Lien, Johan Oscar Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Misund, Sebastian Klubb Geilo IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Nordby, Emil Kvilhaug Klubb Krødsherad IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Peillaud, Leonard Klubb Kongsberg IF Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm

G 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Mikkel Klubb Krødsherad IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Bjørnsen, Eskild Foyn Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Jellum, Ole Magnus Benth Klubb Krødsherad IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Jogeva, Mats Hakon Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Lien, Johan Oscar Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Misund, Sebastian Klubb Geilo IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Nordby, Emil Kvilhaug Klubb Krødsherad IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Peillaud, Leonard Klubb Kongsberg IF Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Spone, Fabian Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm

J 10 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gautneb, Lotte Klubb Ready Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Lien, Thelma Sofie Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Slalåm

J 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gautneb, Lotte Klubb Ready Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Høegh, Elise Alexandra Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Lien, Thelma Sofie Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm

J 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkevold, Eiril Rygg Klubb Hemsedal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Bernt, Martine Bruun Klubb Njård Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Elbrønd, Karla Black Klubb Hemsedal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Grøstad, Hanna Flatin Klubb Kongsberg IF Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hanssen, Caroline Nordahl Klubb Njård Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hilmersen, Aurora Røste Klubb Njård Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Jagdum, Liv Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Jagdum, Kari Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Jokerud, Alma Hiåsen Klubb Krødsherad IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Meltvedt, Karoline Klubb Njård Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Misund, Helene Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Müller, Augusta Oline Ødegaard Klubb Hemsedal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Olsen, Stine Rohde Klubb Kongsberg IF Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Schram, Iben Kristin Klubb Njård Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Sjåvik, Nora Klubb Krødsherad IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Slevigen, Oliane Ødegården Klubb Krødsherad IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Sæther, Vårin Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Sørli, Hanna Margrethe Hagen Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Thalerud, Emma Bottolfs Klubb Krødsherad IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Ulriksen, Helene Hofstad Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Vassbotten, Amelia Hovde Klubb Kongsberg IF Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm

J 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bernt, Martine Bruun Klubb Njård Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Elbrønd, Karla Black Klubb Hemsedal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Grøstad, Hanna Flatin Klubb Kongsberg IF Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hanssen, Caroline Nordahl Klubb Njård Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hilmersen, Aurora Røste Klubb Njård Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Jagdum, Liv Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Jagdum, Kari Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Jokerud, Alma Hiåsen Klubb Krødsherad IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Meltvedt, Karoline Klubb Njård Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Misund, Helene Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Müller, Augusta Oline Ødegaard Klubb Hemsedal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Olsen, Stine Rohde Klubb Kongsberg IF Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Schram, Iben Kristin Klubb Njård Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Sjåvik, Nora Klubb Krødsherad IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Slevigen, Oliane Ødegården Klubb Krødsherad IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Sæther, Vårin Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Sørli, Hanna Margrethe Hagen Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Thalerud, Emma Bottolfs Klubb Krødsherad IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Ulriksen, Helene Hofstad Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Vassbotten, Amelia Hovde Klubb Kongsberg IF Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm

J 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Mia Skjølås Klubb Kongsberg IF Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Arnesen, Hedevig Klubb Krødsherad IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Askeland, Emilie Klubb Kongsberg IF Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Barmen, Emely Klubb Voss IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Dyrset, Lilja Klubb Hemsedal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Falkendal-Syversen, Malou Klubb Sarpsborg IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Guttormsen, Katrine Slåtta Klubb Kongsberg IF Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Hansen, Hedda Torset Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Haugen, Hedda Klubb Kongsberg IF Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Høstmælingen, Sigrid Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Ihler, Kristina Mazur Klubb Kongsberg IF Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Jørve, Karen Pauline Pedersen Klubb Hemsedal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Kloed-Sandengen, Sofia Lu Klubb Kongsberg IF Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Lysaker, Julie Kaspara Dale Klubb Kongsberg IF Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Markegård, Sanna Tangset Klubb Hemsedal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Neumann, Leah Nygård Klubb Kongsberg IF Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Platou, Thelma Mi Holm Stoud Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Wærsten, Thea Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm

J 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Mia Skjølås Klubb Kongsberg IF Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Arnesen, Hedevig Klubb Krødsherad IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Askeland, Emilie Klubb Kongsberg IF Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Barmen, Emely Klubb Voss IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Dyrset, Lilja Klubb Hemsedal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Falkendal-Syversen, Malou Klubb Sarpsborg IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Guttormsen, Katrine Slåtta Klubb Kongsberg IF Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hansen, Hedda Torset Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Haugen, Hedda Klubb Kongsberg IF Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hepsøe, Frida Thorsrud Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Høstmælingen, Sigrid Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Ihler, Kristina Mazur Klubb Kongsberg IF Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Jørve, Karen Pauline Pedersen Klubb Hemsedal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Kloed-Sandengen, Sofia Lu Klubb Kongsberg IF Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Lysaker, Julie Kaspara Dale Klubb Kongsberg IF Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Markegård, Sanna Tangset Klubb Hemsedal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Neumann, Leah Nygård Klubb Kongsberg IF Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Platou, Thelma Mi Holm Stoud Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Wærsten, Thea Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm

J 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bøe, Marie Skjetne Klubb Krødsherad IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Dong, Martina Zidan Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Markegård, Mathea Tangset Klubb Hemsedal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Müller, Embla Cecilie Ødegård Klubb Hemsedal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Naas, Signe Elise Hagen Klubb Krødsherad IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Ringnes, Ida Klubb Krødsherad IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Sandelien, Mari Klubb Geilo IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Trillhus, Mathea Helle Klubb Geilo IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Trillhus, Mari Helle Klubb Geilo IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Ødegaard, Isabelle Haugerud Klubb Lommedalens IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm

J 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bøe, Marie Skjetne Klubb Krødsherad IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Dong, Martina Zidan Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Markegård, Mathea Tangset Klubb Hemsedal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Müller, Embla Cecilie Ødegård Klubb Hemsedal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Naas, Signe Elise Hagen Klubb Krødsherad IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Ringnes, Ida Klubb Krødsherad IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Sandelien, Mari Klubb Geilo IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Trillhus, Mathea Helle Klubb Geilo IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Trillhus, Mari Helle Klubb Geilo IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Ødegaard, Isabelle Haugerud Klubb Lommedalens IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
NIF-EPI02, 02
Hoppanlegget i Tomter. Foto: Tomter Hoppteam