Hopp til innhold

Nyttårsrennet 2021 AVLYST

Rennet må dessverre avlyses pga. korona og etter råd fra kommuneoverlegen.

  • Når: 30.12.2021
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Beitostølen skistadion
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 23.12.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 30.12.2021 Klasse FH Kvinner junior sittende Øvelse 5 km fri Startkontingent 150
Start 30.12.2021 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 150
Start 30.12.2021 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 5 km fri Startkontingent 170
Start 30.12.2021 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 170
Start 30.12.2021 Klasse FH Menn junior sittende Øvelse 10 km fri Startkontingent 150
Start 30.12.2021 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 10 km fri Startkontingent 150
Start 30.12.2021 Klasse FH Menn senior sittende Øvelse 10 km fri Startkontingent 170
Start 30.12.2021 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 10 km fri Startkontingent 170
Start 30.12.2021 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2021 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2021 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2021 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2021 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2021 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2021 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2021 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2021 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2021 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130
Start 30.12.2021 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2021 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2021 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2021 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2021 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2021 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2021 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130
Start 30.12.2021 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2021 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2021 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2021 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2021 Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km fri Startkontingent 150
Start 30.12.2021 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2021 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2021 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2021 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2021 Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri Startkontingent 150
Start 30.12.2021 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerke, Herman Granaas Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Clement, Lucas Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Støen, Martin Lien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkelund, Linus Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Buhaug, Emil Klinkenberg Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Buhaug, Martin Klinkenberg Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bye, Filip Voytovich Klubb Roterud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Grythe, Fredrik Øyhus Klubb MjøsSki Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Longva, Halvor Johan Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Thon, Mathias Bjordal Klubb Skrautvål IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aukland, Gustav Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bergene, Mathias Rygg Klubb Skrautvål IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjerke, Lars Christian Granaas Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Christoffersen, Axel Lervik Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Clement, Liam Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Dahl-Rismyhr, Philip Klubb Trøsken IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Spiten, Mats Klubb IL Skrim Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Strøm, Markus Klubb Kolbu KK Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Svenson, Alfred Gustav Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Egedius, Felix Klubb Vind IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lagethon, Ole Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lagethon, Trygve Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Laukli, Petter Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nordbø, Lars Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borgen, Sondre Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Jorde, Jens Aksel Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sommerstad, Erik Tobias Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Spiten, Petter Jan Klubb IL Skrim Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Peder Wettre Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bye, Lucas Voytovich Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Garstad, Fredrik Wilhelmsen Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Johansen, Simen Landmark Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lagethon, Anders Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Laukli, Laurits Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Longva, Emil August Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Pedersen, Joakim Marsteintredet Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Svenson, Jonatan Sverre Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Tømterud, Henrik Klubb Harestua IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Vangstein, Victor Aamot Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaserud, Mathias Brenna Klubb Brandbu IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Grøneng, Jørgen Holm Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lehn, Sigurd Lysberg Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Nordaas, Jørgen Skrindsrud Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Røn, Jørgen Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Tømterud, William Klubb Harestua IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Vike, Lars Opstad Klubb Oseberg Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Værnes, Eirik Sjøl Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergene, Sander Rygg Klubb Skrautvål IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lundby, Magnus Haug Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Thon, Sebastian Bjordal Klubb Skrautvål IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Oda Klubb Oseberg Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Andersen, Åsne Engen Klubb Øystre Slidre IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Dankworth, Savanna Elise Fosstenløkken Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sommerstad, Tilla Sofie Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ervasti, Ellen Alexandra Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rognli, Ella Marie Rebekka Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Vollen, Hanna Klubb Heidal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Astrid Klubb Oseberg Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Andersen, Synne Engen Klubb Øystre Slidre IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Engelvoorn, Stella Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fein, Amalie Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Frøysland, Ida Klubb Førde IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aukland, Anna Klubb Oseberg Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Clement, Lotte Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Dankworth, Sienna Fosstenløkken Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fuglehaug-Wetting, Katrine Klubb Brandbu IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hotvedt, Mathilde Jenum Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kjeldsberg, Elise Stangstuen Klubb Vind IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Klinkenberg, Karen Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lundby, Julie Haug Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Tegdal, Helene Klubb IL Skrim Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Veslestølen, Synne Wollebæk Klubb Hemsedal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Værnes, Hedda Pauline Sjøl Klubb Asker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkelund, Selma Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Berger, Marie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Raastad, Ingeborg Klubb Holmen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Støen, Ida Øverli Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Elvenes, Ingvild Herstad Klubb Asker Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Fuglehaug-Wetting, Henriette Klubb Brandbu IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hotvedt, Sofie Jenum Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Katnosa, Marthe Olsen Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lundstuen, Borghild-Agnethe Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Martinsen, Hanne Klubb Fana IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sunde, Nora Melbø Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Svindland, Tuva Klubb Oseberg Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aukland, Ella Klubb Oseberg Skilag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Barland, Mathea Perlestenbakken Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Hoelsveen, Malin Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Holmstad, Ida Klubb Østre Toten Skilag Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Jorde, Lisa Kristine Klubb Asker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Kjeldsberg, Iselin Stangstuen Klubb Vind IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Lagethon, Stine Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Longva, Karoline Klubb Rustad Idrettslag Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Tegdal, Mathea Klubb IL Skrim Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brännare-Gran, Maren Sofie Klubb Bærums Skiklub Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Fodstad, Ragna Klubb Østre Toten Skilag Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Jøranli, Lene Klubb Nordre Land IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Magnussen, Hedda Klubb Østre Toten Skilag Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Sand, Anniken Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fossum-Bjørge, Mathilde Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Hillestad, Stina Klubb Hafslo IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Martinsen, Helene Klubb Fana IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri

Kvinner senior - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Margrethe Wettre Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Hustad, Sofie Nordsveen Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Nordseth, Karen Amalie Klubb Snertingdal IF Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hoelsveen, Mathias Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hymer, Frode Klubb Ås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Johansen, Jørgen Landmark Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Olsen, Jon Sebastian Klubb Lier IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Ringli, Martin Jørstad Klubb Øystre Slidre IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borgen, Sivert Klubb Østre Toten Skilag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Dahl-Rismyhr, Marcus Klubb Trøsken IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Engdal, Eskil Klubb Vind IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Engen, Henrik Grøttum Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Hillestad, Martin Klubb Idrettslaget Try Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Hillestad, Henrik Klubb Heming, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Lehn, Thomas Lysberg Klubb Idrettslaget Try Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Vike, Oskar Opstad Klubb Runar, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Viken, Lars Sander Klubb Asker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brännare-Gran, Sondre Michael Klubb Bærums Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Engeset, Kasper Klubb IL Jardar Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Grøneng, Sjur Holm Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Hoelsveen, Jonas Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Jorde, Erik Ola Klubb Asker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Nordseth, Peder Elias Klubb Snertingdal IF Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bang, Christian Brennhovd Klubb NTNUI Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Foyn, Thomas Berge Klubb Trondheim Randoneeklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Pedersen, Sondre Bjørkeng Klubb Nes Ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
nif-epi04, 04