Hopp til innhold

Trollrennet Dag 1-UTSATT

Trollrennet dag 1 AVLYST og UTSATT PGA. VÆR OG FØREFORHOLD. Sone og Kretsrenn alle klasser fra 8 år - Senior. Nasjonale koronaregler og Norges Skiforbunds regler gjelder Smitteverns hensyn skal vises - holde avstand der det er mulig og mundbind Etteranmelding: Nei, pga koronapandemien.

  • Når: 29.01.2022
  • Oppstart: 13:00
  • Hvor: Evje
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 26.01.2022

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130
Start 29.01.2022 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 150
Start 29.01.2022 Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 150
Start 29.01.2022 Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 170
Start 29.01.2022 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150
Start 29.01.2022 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150
Start 29.01.2022 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse Støtte apperat 11-14 år Øvelse annet Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse Støtte apperat 15år - Senior Øvelse annet Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse Støtte apperat 8-10 år Øvelse annet Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Josefsen, Ask Bjorvand Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Torjussen, Adrian Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dale, Eivind Leander Klubb Otra IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Heisel, Jakob Undeland Klubb Otra IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kuhnle, Eivind Irgens Klubb Il Vindbjart Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Robstad, Endre Stulien Klubb Otra IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stokke, Martin Klubb Otra IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engesland, Elias Gumpen Klubb Birkenes IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hauan, Kjell Klubb Otra IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Josefsen, Brage Bjorvand Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jørgensen, Sondov Vreim Klubb Birkenes IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ludviksen, Jakob Vreim Klubb Birkenes IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rysstad, Hauk Klubb Valle IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aslaksen, Gabriel Fjone Klubb Imås, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gjesteland, Johan Klubb Imås, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Grindheim, Torbjørn Klubb Otra IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Krakstad, Jesper Egidius Klubb Imås, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Svendsen, Fredrik Kvien Klubb Imås, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engesland, Johannes Gumpen Klubb Birkenes IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Birkeland, Even Klubb Otra IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Heia, Ludvig Østerberg Klubb Birkenes IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Holm, Teodor Håbesland Klubb Birkenes IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kao, Torni Sømpors Klubb Birkenes IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Straume, Aleksander Klubb Valle IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bremseth, Johan August Robstad Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kittelsen, Lykke Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sjøvold-Fofonka, Sveva Klubb Otra IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Straume, Victoria Klubb Valle IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Svendsen, Mari Kvien Klubb Imås, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Birkeland, Anne Klubb Otra IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lunden, Jenny Feed Klubb Otra IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Neset, Anna Synøve Klubb Il Vindbjart Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Refsnes, Jorunn Klubb Otra IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gaustad, Oda Klubb Il Vindbjart Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Riise, Silje Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Holm, Othelie Håbesland Klubb Birkenes IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bersås, Julie Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Refsnes, Ingebjørg Klubb Otra IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn White, Selma Caroline Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gaustad, Malin Klubb Il Vindbjart Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Grindheim, Lina Klubb Otra IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Heia, Nora Fauske Klubb Birkenes IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nygård, Camilla Klubb Il Vindbjart Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Omdal, Sara Klubb Il Vindbjart Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lunden, Anne Feed Klubb Otra IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sjøvold-Fofonka, Eleah Klubb Otra IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 19/20 år - 7,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Heia, Eline Klubb Birkenes IL Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Robstad, Harald Stulien Klubb Otra IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

Menn senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Refsnes, Dag Klubb Otra IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk

Støtte apperat 11-14 år - annet

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aslaksen, Ove Andre Klubb Imås, IL Klasse Støtte apperat 11-14 år Øvelse annet
Navn Dale, Tommy Klubb Otra IL Klasse Støtte apperat 11-14 år Øvelse annet
Navn Engesland, Ingvild Gumpen Klubb Birkenes IL Klasse Støtte apperat 11-14 år Øvelse annet
Navn Refsnes, Dag Klubb Otra IL Klasse Støtte apperat 11-14 år Øvelse annet
Navn Rysstad, Caroline Klubb Valle IL Klasse Støtte apperat 11-14 år Øvelse annet

Støtte apperat 15år - Senior - annet

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Refsnes, Dag Klubb Otra IL Klasse Støtte apperat 15år - Senior Øvelse annet

Støtte apperat 8-10 år - annet

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bremseth, Odd Klubb Oddersjaa SSK Klasse Støtte apperat 8-10 år Øvelse annet
Navn Sjøvold, Maj Helen Klubb Otra IL Klasse Støtte apperat 8-10 år Øvelse annet
NIF-EPI01, 01