Hopp til innhold

UTSATT - Golrennet - SpareBank1-cup

RENNET ER UTSATT PGA SNØMANGEL, NY RENNDATO FOR 2022 KOMMER. Gol IL - langrenn arrangerer også i år Golrennet på Oset Høyfjellshotell. Der er det sikre snøforhold og fine fasiliteter for øvrig. Vi har fått tildelt SpareBank1 cup. Golrennet arrangeres i fristil som tidligere år.

  • Når: 05.12.2021
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Oset
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 28.11.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 05.12.2021 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.12.2021 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.12.2021 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.12.2021 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.12.2021 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.12.2021 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.12.2021 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.12.2021 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.12.2021 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.12.2021 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.12.2021 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.12.2021 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.12.2021 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.12.2021 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.12.2021 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.12.2021 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.12.2021 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130
Start 05.12.2021 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.12.2021 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.12.2021 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150
Start 05.12.2021 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.12.2021 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 170
Start 05.12.2021 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.12.2021 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.12.2021 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.12.2021 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerke, Herman Granaas Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Jensen, Fredrik Bjørnebye Klubb Holeværingen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Nordeng, Henrik Slapgård Klubb Holeværingen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Mathias Skulestøyl Klubb Gransherad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergene, Mathias Rygg Klubb Skrautvål IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjerke, Lars Christian Granaas Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Breie, Henrik Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hjelmen, Syver Rivedal Klubb Hemsedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eng, Teodor Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Jensen, Jacob Bjørnebye Klubb Holeværingen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Krangnes, Emil Klubb Ådal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Breie, Håkon Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Helling, Svein Nikolai Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kollerud, Filip Hochnowski Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Roland, Sverre Johannes Klubb IL Skrim Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Spiten, Petter Jan Klubb IL Skrim Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Trontveit, Ulrik Helmen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aronsen, Andreas Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bergene, Jacob Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Fischer, Ola Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Guldbrandsen, Tristan Kahrs Klubb Viking, TIF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lund, Jens Langgård Klubb IL Skrim Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lund, Georg Knudsen Klubb Vikersund IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Skjævesland, Herman Letmolie Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Stølen, Ole Hedalen Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Utistog, Jacob Bentzen Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Emil Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Askautrud, Tor Even Klubb Nesodden IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Christensen, Jonas Kielland Klubb Idrettslaget Ros Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Dahl, David Krantz Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Fleischer, Håkon Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Haug, Jakob Kjelsrud Klubb Mjøndalen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kirkeng, Kristian Klubb Idrettslaget Ros Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lande, Kristian Waal Klubb IL Skrim Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Langengen, Didrik Kornbråten Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Namtvedt, Emil Inge Klubb Viking, TIF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Owesen, Oskar Klubb Hemsedal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Pedersen, Elias Grongstad Klubb IL Skrim Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Ryen, Ole Håkon Bråten Klubb Nesbyen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Strand, Marcelo Hetland Klubb Sandnes IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Teigen, Martin Haug Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Wasbrekke, Einar Lie Klubb Lier IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergene, Sander Rygg Klubb Skrautvål IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kollerud, Jakob Hochnowski Klubb Drammen Strong Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Vik, Mathilde Klubb Mjøndalen IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eidsgård, Tilda Viko Klubb Gol IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lilleland-Olsen, Ingrid Klubb Holeværingen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken-Langslet, Vilde Klubb Holeværingen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kollerud, Leah Hochnowska Klubb Drammen Strong Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rukke, Sanne Kristine Klubb Nesbyen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ryen, Anne Guro Bråten Klubb Nesbyen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Simonsen, Linnea Klubb Holeværingen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Solberg, Emma Klubb Spydeberg IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Trontveit, Gjendine Helmen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fein, Amalie Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fergestad, Ida Matheson Klubb Koll, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hernes, Sofie Sole Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Håvi-Faanes, Sofia Klubb Holeværingen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lilleland-Olsen, Nora Klubb Holeværingen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nordeng, Guro Slapgård Klubb Holeværingen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Strømsod, Victoria Lassen Klubb Holeværingen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Vik, Sunniva Klubb Mjøndalen IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Mccarthy, Hannah Katharina Blechar Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Tegdal, Helene Klubb IL Skrim Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Teigen, Marianne Haug Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Thuv, Kaja Nordhus Klubb Nesodden IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Veslestølen, Synne Wollebæk Klubb Hemsedal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aabel, Frida Bjerke Klubb Ådal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Aas, Kristina Skulestøyl Klubb Gransherad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bolkesjø, Ingrid Grefsrød Klubb Gransherad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Fergestad, Mia Matheson Klubb Koll, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Langengen, Lotte Kornbråten Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Løndal, Heidi Hovde Klubb Gransherad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Simonsen, Amalie Klubb Holeværingen IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Solberg, Anna Klubb Spydeberg IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Werket-Haug, Iselin Klubb Mjøndalen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fulford, Julie Klubb Konnerud IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hopsnes, Marie Klubb Fana IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kylland, Tuva Meinke Klubb Lier IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Martinsen, Hanne Klubb Fana IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Melbye, Sanna Oksett Klubb Konnerud IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Thuv, Manda Nordhus Klubb Nesodden IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berghagen, Lotta Klubb Ådal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Løndal, Eline Hovde Klubb Gransherad IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haukaas, Thea Berge Klubb Fana IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Jensen, Hanna Klubb Holeværingen IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Rehn, Sarah Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Roland, Kristin Klubb IL Skrim Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Tegdal, Mathea Klubb IL Skrim Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bø, Astrid Klubb Larvik Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Embergsrud, Caroline Westad Klubb IL Skrim Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Martinsen, Helene Klubb Fana IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Rød, Marie Meinert Klubb Oppegård IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fossesholm, Simen Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Kildebo, Sebastian Santiago Klubb Konnerud IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Nøstdal, Tørres Bjelland Klubb Eid IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Sylling, Hans Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Werket-Haug, Sander Klubb Mjøndalen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Tobiassen, Magnus Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Tollehaug, Per Ingvar Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Øfstedal, Erik Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kirkeng, Ole Marius Klubb Idrettslaget Ros Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Kirkeng, Andreas Klubb Idrettslaget Ros Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Myklemyr, Vegard Klubb Bromma IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
NIF-EPI03, 03