Hopp til innhold

Valnesfjordrennet 2021

Rennet arrangeres som et kveldsrenn den 29/12 med start fra kl 18:00. OBS: Distanser har små endringer ift opprinnelig plan. Se vår hjemmeside for utfyllende informasjon og restriksjoner. Valnesfjord IL har gleden av å invitere til Valnesfjordrennet i fristil lørdag 18. desember 2021 i Aktivitetsarena Valnesfjord ved Valnesfjord Helsesportsenter. Rennet går i fristil i vårt flotte anlegg. Sonerenn i klasse 5-7 år med start kl 11:45 se vedlagt renninvitasjon for mer info, eller vår hjemmeside: www.valnesfjordil.no

  • Når: 29.12.2021
  • Oppstart: 18:00
  • Hvor: Valnesfjord
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 27.12.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 29.12.2021 Klasse Felles 5 år Øvelse 500 m fri Startkontingent 50
Start 29.12.2021 Klasse Felles 6 år Øvelse 500 m fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2021 Klasse Felles 7 år Øvelse 500 m fri Startkontingent 50
Start 29.12.2021 Klasse FH Kvinner junior sittende Øvelse 5 km fri Startkontingent 130
Start 29.12.2021 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2021 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2021 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2021 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2021 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2021 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2021 Klasse G 15 år Øvelse 6 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2021 Klasse G 16 år Øvelse 6 km fri felles Startkontingent 130
Start 29.12.2021 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2021 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2021 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2021 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2021 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2021 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 130
Start 29.12.2021 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2021 Klasse J 15 år Øvelse 6 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2021 Klasse J 16 år Øvelse 6 km fri felles Startkontingent 130
Start 29.12.2021 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2021 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2021 Klasse K 17 år Øvelse 6 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2021 Klasse K 18 år Øvelse 6 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2021 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2021 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 130
Start 29.12.2021 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2021 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2021 Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2021 Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Felles 6 år - 500 m fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kildal, Emrik-Leonard Klubb Valnesfjord IL Klasse Felles 6 år Øvelse 500 m fri
Navn Nordvik-Rones, Leon Klubb Valnesfjord IL Klasse Felles 6 år Øvelse 500 m fri
Navn Williams-Haugen, Celina Klubb Valnesfjord IL Klasse Felles 6 år Øvelse 500 m fri

FH Kvinner senior sittende - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Valen, Isabell Katharina Klubb Innstranda IL Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 5 km fri

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dragsten, Mathias Kleven Klubb Innstranda IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Godø, Aslak Hermod Risvoll Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Holand, Adrian Johan Klubb Innstranda IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnstad, Elias Olai Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kibsgård, Trygve Klubb Innstranda IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kibsgård, Johannes Klubb Innstranda IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Martinussen, Lukas Benoni Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sevatdal, Aksel Stensland Klubb Innstranda IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Djupvik, Emil Klubb Valnesfjord IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Djupvik, Lucas Klubb Valnesfjord IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Djupvik, Elias Klubb Valnesfjord IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Knutsen, Iver Mathias Mathiesen Klubb Innstranda IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Megård, Morten Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Godø, Peder Risvoll Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Hjemås, Øyvind Helle Klubb Valnesfjord IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Leite, Johan Bertnes Klubb Innstranda IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Mordal, Eskil Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Opheim, Max Øren Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles

G 14 år - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnstad, Iver Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Djupvik, Magnus Klubb Valnesfjord IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Holand, Emil Olai Klubb Innstranda IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Nystadbakk, Tobias Klubb Innstranda IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Råheim, Sigurd Bertnes Klubb Innstranda IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Solvang, Johannes Fridal Klubb Valnesfjord IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Veisetaune, Håvard Klubb Tverlandet IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles

G 15 år - 6 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagenes, Tobias Klubb Valnesfjord IL Klasse G 15 år Øvelse 6 km fri felles

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Karlsen, Othelius Birkelund Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kildal, Even-Nikolai Klubb Valnesfjord IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kosmo, Emil Johan Klubb Valnesfjord IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Nordvik-Rones, Felix Klubb Valnesfjord IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Opheim, Emil Øren Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Williams-Haugen, Sander Klubb Valnesfjord IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haukland, Signe Utne Klubb Innstranda IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Ingvaldsen, Mathilde Børø Klubb Vinger IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Seivåg, Hanna Jenssen Klubb Innstranda IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Tyldum, Synne Langseth Klubb Innstranda IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bentsen, Mathea Klubb Vinger IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Veisetaune, Kristin Klubb Tverlandet IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haukland, Oda Utne Klubb Innstranda IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Råheim, Åsne Elene Bertnes Klubb Innstranda IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 14 år - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jakobsen, Aurora Norheim Klubb Valnesfjord IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Kosmo, Vilde Linnéa Klubb Valnesfjord IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles

J 15 år - 6 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Kaja Risvoll Klubb Fauske IL Langrenn Klasse J 15 år Øvelse 6 km fri felles
Navn Haukland, Hedda Utne Klubb Innstranda IL Klasse J 15 år Øvelse 6 km fri felles

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sevatdal, Agnes Stensland Klubb Innstranda IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fauli, Lilja Klubb Fauske IL Langrenn Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Solvang, Margrete Fridal Klubb Valnesfjord IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 6 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bentsen, Ingrid Klubb Vinger IL Klasse K 17 år Øvelse 6 km fri felles
Navn Haugland, Frida Elisabeth Klubb Innstranda IL Klasse K 17 år Øvelse 6 km fri felles
Navn Strøm, Matilde Klubb Tverlandet IL Klasse K 17 år Øvelse 6 km fri felles

K 18 år - 6 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alstad-Larsen, Marte Klubb Fauske IL Langrenn Klasse K 18 år Øvelse 6 km fri felles
Navn Kjelstrup, Lena Martine Elveos Klubb Innstranda IL Klasse K 18 år Øvelse 6 km fri felles
Navn Sande, Lisa Otterlei Klubb Innstranda IL Klasse K 18 år Øvelse 6 km fri felles
Navn Strøm, Emilie Klubb Tverlandet IL Klasse K 18 år Øvelse 6 km fri felles

K 19/20 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Marie Risvoll Klubb Fauske IL Langrenn Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Hansen, Mariell Stavnes Klubb Tverlandet IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Jensen, Jensine Vangberg Klubb Innstranda IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri felles

M 17 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Leite, David Bertnes Klubb Innstranda IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Veisetaune, Vegard Klubb Tverlandet IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles

M 18 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Knutsen, Vetle Mathiesen Klubb Innstranda IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles

M 19/20 år - 15 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aune, Armand Klubb Innstranda IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Blix, Andreas Richard Klubb Innstranda IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Lundberg, William Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Støvset, Chris Aleksander Klubb Skjerstad IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri felles

Menn senior - 15 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eiterjord, Nikolai Solem Klubb Innstranda IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri felles
Navn Holmstrøm, Brian Nymo Klubb Valnesfjord IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri felles
Navn Wangberg, Petter Grahn Klubb Fauske IL Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri felles
NIF-EPI01, 01