Hopp til innhold

Kryllingrennet. Avlyst pga snøsituasjonen

Kryllingrennet 2022 må dessverre avlyses pga snøsituasjonen.

  • Når: 29.01.2022
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Krøderen stadion
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 25.01.2022

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 29.01.2022 Klasse J 8 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 29.01.2022 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 29.01.2022 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 29.01.2022 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 29.01.2022 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0
Start 29.01.2022 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0
Start 29.01.2022 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0

Påmeldte deltagere

G 10 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnstorp, Sigurd Tveit Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjerke, Herman Granaas Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jensen, Fredrik Bjørnebye Klubb Holeværingen IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nohre-Solvang, Mathias Leander Klubb Holeværingen IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nordeng, Henrik Slapgård Klubb Holeværingen IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Raaen, Jens Theodor Klubb Krødsherad IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Raaen-Karlsson, Snorre Klubb Krødsherad IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Toftøy-Lohne, Jacob Klubb Lier IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Spillum, Oliver Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Spillum, Oscar Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnstorp, Sverre Tveit Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjerke, Lars Christian Granaas Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjerregaard, Amund Antczak Klubb Krødsherad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Friberg, Vincent Tsolis Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mjølstad-Skinnes, Johann Klubb Krødsherad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Raaen, Arvid Elias Klubb Krødsherad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rudstaden, Christian Kopland Klubb Vikersund IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jensen, Jacob Bjørnebye Klubb Holeværingen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Pedersen, Mikkel Riise Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Mathias Jokerud Klubb Krødsherad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sand, Nils Christoffer Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aronsen, Andreas Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rudstaden, Mathias Kopland Klubb Vikersund IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Emil Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Christensen, Jonas Kielland Klubb Idrettslaget Ros Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fleischer, Håkon Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kirkeng, Kristian Klubb Idrettslaget Ros Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lande, Kristian Waal Klubb IL Skrim Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Owesen, Oskar Klubb Hemsedal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerregaard, Aksel Ødegård Klubb Krødsherad IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nohre-Solvang, Emiliam Klubb Holeværingen IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nordeng, Sondre Slapgård Klubb Holeværingen IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Raaen, Bjørn August Klubb Krødsherad IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Raaen-Karlsson, Gaute Klubb Krødsherad IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sønsteby, Halgrim Gaptjern Klubb Krødsherad IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk

G 9 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fossen, Elias Evensen Klubb Krødsherad IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk

J 10 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Mjølstad-Skinnes, Amilie Klubb Krødsherad IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sørumshagen, Amanda Ramampiaro Klubb Vikersund IF Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Mathea Jokerud Klubb Krødsherad IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lilleland-Olsen, Ingrid Klubb Holeværingen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sønsteby, Linnea Gaptjern Klubb Krødsherad IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Holmes, Jenny Hovdenak Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strandbråten, Vilde Stegane Klubb Krødsherad IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Frøvold, Ragnhild Gislerud Klubb Eggedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lilleland-Olsen, Nora Klubb Holeværingen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nordeng, Guro Slapgård Klubb Holeværingen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Johannessen, Viktoria Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Småge-Hilsen, Mone Klubb Konnerud IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Veslestølen, Synne Wollebæk Klubb Hemsedal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerregaard, Kristiane Antczak Klubb Krødsherad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rørhuus-Øie, Emilie Rustand Klubb Mjøndalen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Meling, Maria Flatin Klubb Krødsherad IL Klasse J 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mjølstad-Skinnes, Julie Klubb Krødsherad IL Klasse J 8 år Øvelse 2 km klassisk

J 9 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Frøvold, Thea Marie Klubb Eggedal IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Stokka, Lukas Arnesen Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
NIF-EPI03, 03