Hopp til innhold

Ribberennet

Ribberennet 2021.

  • Når: 28.12.2021
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Liatoppen Skisenter
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 26.12.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 28.12.2021 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2021 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2021 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2021 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2021 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2021 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2021 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2021 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2021 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2021 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2021 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2021 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2021 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2021 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2021 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2021 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2021 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2021 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2021 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2021 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2021 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2021 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2021 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2021 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lie, Vetle Haugen Klubb Gol IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Nordeng, Henrik Slapgård Klubb Holeværingen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Nyheim, Håkon Blekkerud Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Raaen, Jens Theodor Klubb Krødsherad IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Vindegg, Ola Berntzen Klubb Geilo IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattebø, Ulrik Klubb Bulken IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Dybwad, Tinius Klevan Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Guldbrandsen, Julian Kahrs Klubb Viking, TIF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Mørch, Eivind Sehl Klubb Fjellet IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sire, Valdemar Hellerud Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Strand, Håkon Løvset Klubb Nedre Sigdal IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Vestli, Gaute Bergstrøm Klubb Fjellet IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Wikander, Viljar Bie Klubb Viking, TIF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerregaard, Amund Antczak Klubb Krødsherad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Braadlie, Frithjof Rasmussen Klubb Idrettslaget Try Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Breie, Henrik Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Dahl-Rismyhr, Philip Klubb Trøsken IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Endrestøl, Iver Nordby Klubb Geilo IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Johnsrud, Linus Klubb Haugsbygd IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Raaen, Arvid Elias Klubb Krødsherad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skartlien, Arian Snoensgjelen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sørensen, Marius Lie Klubb Larvik Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Wille, Olav Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Øyen, Benjamin Peter Wiklund Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkene, Torjus Bergsund Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Busch, Jesper Schøning Klubb Fana IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Holstrøm, Ulrik Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lefdahl, Marius Børsheim Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rafen, Pål Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Tronrud, Eirik Marken Klubb Holeværingen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Weeg, Julian Søndrol Klubb Skrautvål IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaby, Kristoffer Ødemark Klubb Nedre Sigdal IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Brattabø, Eirik Klubb Osterøy IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Breie, Håkon Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bøygard, Simen Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Elle-Dietrichson, Tobias Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fossgard-Moser, Sebastian Rupert Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Helling, Svein Nikolai Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hox-Meedom, Nils Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Høyerholt, Baste Klubb Idrettslaget Try Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kvelvane, Abel Tronerud Klubb Voss IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Myking, Jonas Klubb Osterøy IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nordklev, Elias Klubb Idrettslaget Try Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nyheim, Sigurd Blekkerud Klubb Holmen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rød, Ludvik Blichfeldt Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Simonsen, Mikkel Øyo Klubb Geilo IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Strand, Mathias Løvset Klubb Nedre Sigdal IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Trontveit, Ulrik Helmen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ulberg, Sigve Klubb Skrautvål IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ursin, Nils Erlend Soldal Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Vold, Aksel Vogt Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Årdal, Sindre Klubb Fana IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasen, Embrik Segelvik Klubb Mjøndalen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bjørnsrud, August Marken Klubb Eggedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Brattebø, Emil Klubb Bulken IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Garstad, Fredrik Wilhelmsen Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Garvik, Audun Nilsson Klubb Vestre Slidre IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Guldbrandsen, Tristan Kahrs Klubb Viking, TIF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Jørgensen, Henrik Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Longva, Emil August Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Opheim, Even Klubb Fjellet IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Teigen, Even Sveaass Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Tveitnes, Albert Juvik Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Underhaug, Olav Andreas Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Vold, Tobias Vogt Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Wille, Herman Klubb Oseberg Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aker, Peder Røthe Klubb Bulken IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Engevik, Sturla Oma Klubb Drammen Strong Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Fleischer, Håkon Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Frogner, Simen Klubb Hemsedal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Gundersen, Leo Skjellaug Klubb Geilo IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Haug, Jakob Kjelsrud Klubb Mjøndalen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Holt, Christian Brustad Klubb IL Skrim Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hvatum, Jørgen Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Håheim, Markus Klubb Voss IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kirkeng, Kristian Klubb Idrettslaget Ros Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Namtvedt, Emil Inge Klubb Viking, TIF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Nyheim, Henrik Blekkerud Klubb Holmen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Næss, Marcus Alexander Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Owesen, Oskar Klubb Hemsedal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Pedersen, Elias Grongstad Klubb IL Skrim Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Ryen, Ole Håkon Bråten Klubb Nesbyen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sire, August Eugen Hellerud Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Skodvin, Johan Klubb Idrettslaget Try Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Laaveg, Sander Klubb Geilo IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Raaen, Bjørn August Klubb Krødsherad IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Raaen-Karlsson, Gaute Klubb Krødsherad IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Rukke, Vetle August Klubb Nesbyen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Thoen, Håvard Klubb Fjellet IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Endrestøl, Vetle Nordby Klubb Geilo IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Jensen, Filip Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Raaen-Karlsson, Snorre Klubb Krødsherad IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Riiser, Gunnar Klubb Sogndal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hopsnes, Ida Klubb Fana IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Intelhus, Mari Rimstad Klubb Hemsedal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Olstad, Nora Klubb Geilo IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Ryste, Sofie Klubb Bækkelagets SK Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Strande, Live Kaas Klubb Idrettslaget Try Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergene, Selma Gigstad Klubb Skrautvål IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Brattabø, Kristin Klubb Osterøy IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Elle-Dietrichson, Lykke Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Guldbrandsen, Isolde Kahrs Klubb Viking, TIF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Holt, Christine Brustad Klubb IL Skrim Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lefdahl, Ida Børsheim Klubb Lommedalens IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Tangen, Signe Nyvoll Klubb Fana IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ulberg, Synne Klubb Skrautvål IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ursin, Anny Christiane Soldal Klubb Koll, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Vidvei, Thea Klubb Eggedal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jensen, Ebba Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rukke, Sanne Kristine Klubb Nesbyen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ryen, Anne Guro Bråten Klubb Nesbyen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sataøen, Nora Vollen Klubb Geilo IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Simonsen, Oda Øyo Klubb Geilo IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Trontveit, Gjendine Helmen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alvenes, Tora Bjarttun Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjørnsrud, Vilde Marken Klubb Eggedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Braaten, Hanna Cecilia Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Buseth, Lina Berge Klubb Driv Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Frøvold, Ragnhild Gislerud Klubb Eggedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Grimsrud, Majken Matilda Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kahrs, Madicken Amundsen Klubb Gol IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lillemæhlum, Lykke Kvien Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Moe, Martine Pettersen Klubb Idrettslaget Try Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nordeng, Guro Slapgård Klubb Holeværingen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ryste, Oda Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Syrrist, Nora Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Veslestølen, Synne Wollebæk Klubb Hemsedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattebø, Emma Rongve Klubb Voss IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Eek-Reme, Kamilla Klubb Fana IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Engevik, Synne Oma Klubb Drammen Strong Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Espeli, Guro Klubb Geilo IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Gigstad-Bergene, Eline Klubb Skrautvål IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Johannessen, Viktoria Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Løkke, Frøy Bøe Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Mccarthy, Hannah Katharina Blechar Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Mentzoni-Klausen, Nora Elisabeth Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Osa, Emilia Totland Klubb Fana IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Tangen, Lena Nyvoll Klubb Fana IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Teigen, Marianne Haug Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Thoen, Ingunn Klubb Fjellet IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Vestli, Jori Bergstrøm Klubb Fjellet IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aabel, Frida Bjerke Klubb Ådal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bay-Otterholm, Thea Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bjerregaard, Kristiane Antczak Klubb Krødsherad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bjønnes, Sofia Klubb Holmen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Braadlie, Hannah Rasmussen Klubb Idrettslaget Try Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Gundersen, Linea Skjellaug Klubb Geilo IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Haukaas, Mina Berge Klubb Fana IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hopsnes, Kristin Klubb Fana IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Jensen, Anna Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sørensen, Ingrid Lie Klubb Larvik Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Tronrud, Louise Marken Klubb Holeværingen IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ursin, Erle Henriette Soldal Klubb Koll, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Werket-Haug, Iselin Klubb Mjøndalen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Braaten, Hedda Helena Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Dybwad, Amalie Klevan Klubb Fossum IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kvelvane, Julie Tronerud Klubb Voss IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Løken, Helene Klubb Bækkelagets SK Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Mathismoen, Selma Torvik Klubb Holmen IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Myrvold, Anna Emilie Øvrebø Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Steine-Eriksen, Thea Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Strindeberg, Guro Elizabeth Klubb Drammen Strong Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Torsteinsrud, Kristin Nicholson Klubb Fjellet IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Weng, Tora Rønneberg Klubb Eidsberg IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lefdahl, Nora Børsheim Klubb Lommedalens IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sataøen, Edel Vollen Klubb Geilo IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Skare-Soldal, Astrid Klubb Geilo IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Ulberg, Siril Klubb Skrautvål IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kahrs, Hermine Amundsen Klubb Gol IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Mørch, Jenny Mercedes Sehl Klubb Fjellet IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Conradi, Nora Elizabeth Klubb Fossum IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Ekeberg, Marie Sofie Klubb Oseberg Skilag Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Feten, Guri Klubb Fjellet IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Garvik, Marte Klubb Vestre Slidre IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Hansen, Nora Christine Klubb Asker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Haukaas, Thea Berge Klubb Fana IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Holstrøm, Johanna Luytkis Klubb Fossum IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Hopsnes, Marie Klubb Fana IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Jensen, Hanna Klubb Holeværingen IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Lefdal, Emma Elisabeth Klubb Fana IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Opheim, Olivia Klubb Fjellet IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Rehn, Sarah Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjønnes, Kaia Klubb Holmen IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Hallingstad, Andrea Hagen Klubb Gol IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Jorde, Tuva Klubb Geilo IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Mostraum, Marie Klubb Osterøy IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Oleivsgard, Gunhild Tørhaug Klubb Fjellet IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Rafen, Ane Klubb Fossum IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Skrindo, Ingeborg Klubb Gol IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Slaatto, Vilde Klubb Geilo IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Steine-Eriksen, Tiril Klubb Lyn Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjønnes, Lisa Klubb Holmen IF Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Brattabø, Ingrid Klubb Osterøy IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Brännare-Gran, Maren Sofie Klubb Bærums Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Bø, Astrid Klubb Larvik Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Dybwad, Victoria Klevan Klubb Fossum IF Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Espeli, Anna Olivia Hagen Klubb Geilo IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Grønnerød, Sigrid Haug Klubb Fjellet IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Hillestad, Stina Klubb Hafslo IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Holstrøm, Ellisif Luytkis Klubb Fossum IF Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Martinussen, Mille Lovise Storvik Klubb Fossum IF Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Mikkelsplass, Marte Klubb Bromma IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Rafen, Oda Klubb Fossum IF Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Rønning, Tuva Hagen Klubb Vikersund IF Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Sortåsløkken, Tyra Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Torsteinsrud, Gro Klubb Fjellet IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattabø, Sondre Klubb Osterøy IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Busch, Carl Henrik Klubb Fana IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Diab, Nilas Goa Klubb Njård Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Eek-Reme, Oskar Klubb Fana IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Espeli, Erik Klubb Geilo IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Finstad, Thomas Klubb Heming, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Steen, Kristian Klubb Fana IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Storvestre, Einar Nicolai Gaard Klubb Viking, TIF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Syrrist, Iver Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Torsteinsrud, Tord Klubb Fjellet IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Werket-Haug, Sander Klubb Mjøndalen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Christoffersen, Jacob Buskerud Klubb Njård Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Dahl-Rismyhr, Marcus Klubb Trøsken IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Flatebø, Marius Klubb Vargar IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Grøsland, Jonas Johansen Klubb Drammen Strong Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Mentzoni-Klausen, Kristian Klubb Fossum IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Myking, Sondre Klubb Osterøy IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Seim, Vegard Kristinsson Klubb Ørnar IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Strindeberg, Herman Peder Klubb Drammen Strong Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Widding, Christoffer Klubb Heming, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alvær, Herman Toppe Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Andersen, Marcus Tunestveit Klubb Oppegård IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Bjørndalen, Sivert Klubb Simostranda IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Brännare-Gran, Sondre Michael Klubb Bærums Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Hjartnes, Eirik Klubb Hålandsdal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Holstrøm, Jonas Klubb Fossum IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Høiås, Anders Larsen Klubb Birkebeineren, IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Lerø, Andreas Klubb Fossum IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Martinussen, Frode Klubb Fossum IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Stampe, Magnus Klubb Drammen Strong Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Suhrke, Ole Tafjord Klubb Oseberg Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Trier, Øivind Thorvald Due Klubb Kjelsås IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Vold, Fredrik Vogt Klubb Fossum IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
NIF-EPI03, 03