Hopp til innhold

AVLYST - Tour de Kongsberg

AVLYST!! Grunnet Covid 19 og de restriksjoner som har kommet, klarer vi desverre ikke å arrangere Tour de Kongsberg med tre renn, men det blir ett renn. Jaktstart søndag 09.01.22 blir da dessverre avlyst For de som har meldt seg på, vil få startkontigenten refundert Se info for Sparebank1 cup lørdag 08.01.22

  • Når: 09.01.2022
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Kongsberg
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 20.12.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130
Start 09.01.2022 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130
Start 09.01.2022 Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130
Start 09.01.2022 Klasse J 8 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130
Start 09.01.2022 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150
Start 09.01.2022 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150
Start 09.01.2022 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 170
Start 09.01.2022 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150
Start 09.01.2022 Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri Startkontingent 170

Påmeldte deltagere

G 10 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerke, Herman Granaas Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Fuglesteg, Kaspar Wiik Klubb IL Bevern Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Nordeng, Henrik Slapgård Klubb Holeværingen IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Realfsen, Vilmer Olai Klubb IL Bevern Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Simonsen, Magnus Medhaug Klubb IL Bevern Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Stenseth, Amund Bakkegard Klubb IL Bevern Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Troye Garcia, Nicolas Klubb IL Bevern Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerke, Lars Christian Granaas Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Breie, Henrik Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engløk-Lind, Vetle Klubb Idrettslaget Try Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Breie, Håkon Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Helling, Svein Nikolai Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Roland, Sverre Johannes Klubb IL Skrim Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Trontveit, Ulrik Helmen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Asmyhr-Andersen, Herman Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Skjævesland, Herman Letmolie Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Emil Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Christensen, Jonas Kielland Klubb Idrettslaget Ros Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Fleischer, Håkon Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Haug, Jakob Kjelsrud Klubb Mjøndalen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Holt, Christian Brustad Klubb IL Skrim Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kirkeng, Kristian Klubb Idrettslaget Ros Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lande, Kristian Waal Klubb IL Skrim Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Mjøen, Erik Klubb IL Skrim Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Pedersen, Elias Grongstad Klubb IL Skrim Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Rüger, Christoffer Klubb Gulset IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Teigen, Martin Haug Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nordeng, Sondre Slapgård Klubb Holeværingen IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri

J 10 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Vik, Mathilde Klubb Mjøndalen IF Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Holt, Christine Brustad Klubb IL Skrim Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lilleland-Olsen, Ingrid Klubb Holeværingen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sælebakke, Anneli Heien Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Asmyhr-Andersen, Ingrid Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Trontveit, Gjendine Helmen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken-Langslet, Vilde Klubb Holeværingen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Håvi-Faanes, Sofia Klubb Holeværingen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lilleland-Olsen, Nora Klubb Holeværingen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nordeng, Guro Slapgård Klubb Holeværingen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Strømsod, Victoria Lassen Klubb Holeværingen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Vik, Sunniva Klubb Mjøndalen IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Johannessen, Viktoria Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Tegdal, Helene Klubb IL Skrim Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Teigen, Marianne Haug Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Raastad, Ingeborg Klubb Holmen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sælebakke, Ovidie Heien Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 2 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Iversen, Tiril Næss Klubb Mjøndalen IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Jensen, Hanna Klubb Holeværingen IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Tegdal, Mathea Klubb IL Skrim Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sylling, Hans Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berget, Albert Klubb IL Skrim Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Bjerke, Phillihp Granaas Klubb Konnerud IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Øfstedal, Erik Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
NIF-EPI03, 03