Hopp til innhold

Tour de Kongsberg/Sparebank1 Cup

Vi ønsker velkommen til Tour de Kongsberg / Sparebank1 CUP! Sparebank1 cup blir arrangert i fristil og intervall start. I forhold til dagens restriksjoner blir rennet delt opp i 5 arrangement. Tidsplan og startliste er lagt ut på vår nettside.

  • Når: 08.01.2022
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Kongsberg
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 03.01.2022

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 08.01.2022 Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2022 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2022 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2022 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2022 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2022 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2022 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2022 Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2022 Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2022 Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2022 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2022 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2022 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2022 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2022 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2022 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2022 Klasse J 8 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2022 Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2022 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2022 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2022 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2022 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2022 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2022 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2022 Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2022 Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnstorp, Sigurd Tveit Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjerke, Herman Granaas Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bye, Sindre Titlestad Klubb Larvik Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bøen, Jonas Wirum Klubb Drammens Ballklubb Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Edvardsen, Leo Klubb IL Skrim Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ellefsen, Oleander Myrvollen Klubb Oseberg Skilag Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Flasnes, Mathias Risebro Klubb IL Skrim Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fon, Harald Jørgen Klubb Oseberg Skilag Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fuglesteg, Kaspar Wiik Klubb IL Bevern Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haverstad, Max Klubb Lier IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jensen, Fredrik Bjørnebye Klubb Holeværingen IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jægtvik, Sverre August Klubb IL Skrim Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kjørstad, Jonathan Røraas Klubb IL Skrim Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lervik, Axel Berger Klubb Lier IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nohre-Solvang, Mathias Leander Klubb Holeværingen IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nordeng, Henrik Slapgård Klubb Holeværingen IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Pande, Henrik Haugen Klubb Runar, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rasoly, Abdullah Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Realfsen, Vilmer Olai Klubb IL Bevern Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Schelver, Viktor Tangen Klubb Gulset IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Simonsen, Magnus Medhaug Klubb IL Bevern Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Smedberg, William Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sommerseth, Markus Hegdal Klubb Lier IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stenseth, Amund Bakkegard Klubb IL Bevern Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Toftøy-Lohne, Jacob Klubb Lier IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Troye Garcia, Nicolas Klubb IL Bevern Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tønnessen, Benedikt Rogne Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Weum, William Jelsa Klubb IL Skrim Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Mathias Skulestøyl Klubb Gransherad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Asmyhr-Øpstad, Ulrik Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bekkevar, Jonathan Ugland Klubb Oseberg Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eggerud, Håvard Klubb Fjellguten Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fulford, Jacob George Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Helmersmo, Erik Tallaksrud Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holm, Knut-Eirik Klubb Lier IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lindskog, Audun Klubb Rein, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nerigård, Henrik Bakken Klubb Drammens Ballklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skøien, Johan Indergaard Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Slettemeås, Mathias Staver Klubb Skarphedin, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Spillum, Oliver Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Spillum, Oscar Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strand, Håkon Løvset Klubb Nedre Sigdal IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sylling, Torjus Ebbestad Klubb Berger Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Teal, Trym Klubb Runar, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Volland-Odden, Eilev Klubb Tinn IL Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vøien-Borgersen, Alexander Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Warloff, Sigurd Gillingsrød Klubb Drammens Ballklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnstorp, Sverre Tveit Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjerke, Lars Christian Granaas Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjerregaard, Amund Antczak Klubb Krødsherad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Blytt, Jørgen Aksel Hvidsten Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bolstad, Linus Gregersen Klubb IL Skrim Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Boström, Ted Anders Gustav Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Breie, Henrik Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eliassen, Eirik Klubb Runar, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haugberg, Kristian Klubb Andebu IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hennum, Ole Kristian Klubb Lier IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Løndal, Erlend Hovde Klubb Gransherad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mathisen, Tarjei Hovda Klubb IL Skrim Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mjølstad-Skinnes, Johann Klubb Krødsherad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Moen-Nordseth, Fredrik Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Olsrød, Nicolai Disch Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rasmussen, William Klubb Drammens Ballklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Renard, Mathis Klubb IL Bevern Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rogstad, Alexander Klubb Berger Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rudstaden, Christian Kopland Klubb Vikersund IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rømme, Jasper Helmen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Saga, Aleksander Klubb Hei IL - Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Spiten, Mats Klubb IL Skrim Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Støren, Carl-Wilhelm Busch Klubb Skarphedin, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sørensen, Marius Lie Klubb Larvik Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wille, Olav Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Abrahamsen, Lars Kålås Klubb Runar, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Akselsen, Sander Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Asmyhr-Øpstad, Theodor Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Berntzen, Simen Fotland Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bye, Vetle Titlestad Klubb Larvik Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Engløk-Lind, Vetle Klubb Idrettslaget Try Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Eriksrud, Marius Østbye Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haakenstad, Kristian Broshaug Klubb Skarphedin, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haugen, Per August Halle Klubb Runar, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hestvedt, Alexander Stokke Klubb Drammen Strong Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hofstad, Andreas Steen Klubb Mjøndalen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hunstad, Adrian Michael Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jensen, Jacob Bjørnebye Klubb Holeværingen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Laukli, Petter Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lekve, Jakob Løvdal Klubb IL Skrim Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lilleland, Johans Sauro Klubb Tinn IL Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Molenaar, Filip Storhaug Klubb Vikersund IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Pande, Mats Haugen Klubb Runar, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Pedersen, Mikkel Riise Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Simonsen, Marius Olanger Klubb Drammen Strong Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sjøvaag, Petter Klubb Holeværingen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Spillum, Olai Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Steen, Sander Klubb Skarphedin, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Strømsod, Theodor Strømmen Klubb Holeværingen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tronrud, Eirik Marken Klubb Holeværingen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaby, Kristoffer Ødemark Klubb Nedre Sigdal IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjeglerud, Aleksander Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Breie, Håkon Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bøen, Lars Wirum Klubb Drammens Ballklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bøygard, Simen Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Eik, William Samland Klubb Uskedalen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Frenvik, Kristian Widerøe Klubb Larvik Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fuglevik, Ole Henrik Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Glad, Kristian Klubb Drammens Ballklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Golid, Torjus Tveiten Klubb Seljord IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gustad, André Sjo Klubb Krødsherad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Helling, Svein Nikolai Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hørthe, Thomas Bonden Klubb Lier IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jensrud, Christoffer Hårberg Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Krangnes, Emil Klubb Ådal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lindskog, Petter Klubb Rein, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lindvall, Sondre Dølven Klubb Hei IL - Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Obrestad-Kolbu, Ask Klubb Gulset IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Olsen, Tobias Bjønnes Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rasch, Bendik Klubb IL Skrim Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rinde, Tobias Harstad Klubb Skarphedin, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Roland, Sverre Johannes Klubb IL Skrim Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rønning, Christoffer Vråle Klubb Drammens Ballklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Schelver, Truls Tangen Klubb Gulset IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Spiten, Petter Jan Klubb IL Skrim Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Strand, Mathias Løvset Klubb Nedre Sigdal IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sylling, Sebastian Ebbestad Klubb Berger Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Trontveit, Ulrik Helmen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasen, Embrik Segelvik Klubb Mjøndalen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Aronsen, Andreas Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Asmyhr-Andersen, Herman Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bjørnsrud, August Marken Klubb Eggedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Boge, Noah Rønningen Klubb Oseberg Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gustafsson, Jarand Klubb IL Skrim Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jensen, William Einvik Klubb Runar, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Joberg-Horn, Oscar Klubb Ivrig, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kollerud, Eivind Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lauvlid, Herman Klubb IL Skrim Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lund, Jens Langgård Klubb IL Skrim Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lund, Georg Knudsen Klubb Vikersund IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rudstaden, Mathias Kopland Klubb Vikersund IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sjøvaag, Herman Klubb Holeværingen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skjævesland, Herman Letmolie Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Slåtto, Thomas Rohr Klubb Holeværingen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Teigen, Even Sveaass Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Torvund, Christian Klubb Ørn, IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ustad, Edvard Martinius Klubb Oseberg Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Warloff, Theodor Gillingsrød Klubb Drammens Ballklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wille, Herman Klubb Oseberg Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Winberg, Birk Bjaadal Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Emil Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Christensen, Jonas Kielland Klubb Idrettslaget Ros Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dabe, Axel Gutterød Klubb Larvik Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dahl, David Krantz Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Engevik, Sturla Oma Klubb Drammen Strong Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Evju, Emre Sveinsønn Klubb Skarphedin, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Flaatten, Andreas Klubb Oseberg Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fleischer, Håkon Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Grønn, Vetle Høgseth Klubb Larvik Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gundersen, Leo Skjellaug Klubb Geilo IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hartikkala-Pettersen, Kasper André Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haug, Jakob Kjelsrud Klubb Mjøndalen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haug, Andreas Aasen Klubb Skarphedin, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hofstad, Kristian Steen Klubb Mjøndalen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Holt, Christian Brustad Klubb IL Skrim Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hunstad, Benjamin Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johansen, Patrick Klubb Oseberg Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kirkeng, Kristian Klubb Idrettslaget Ros Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kåsa, Knut Eirik Aspheim Klubb Gulset IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lande, Kristian Waal Klubb IL Skrim Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Langengen, Didrik Kornbråten Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Langslet, Emil Creutzer Klubb Ivrig, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mjøen, Erik Klubb IL Skrim Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Owesen, Oskar Klubb Hemsedal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Pedersen, Elias Grongstad Klubb IL Skrim Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rinde, Sondre Harstad Klubb Skarphedin, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rüger, Christoffer Klubb Gulset IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Røysland, Tov Klubb Tinn IL Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Saga, Kristoffer Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Støtvig, Kasper Fet Klubb Oseberg Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Teigen, Martin Haug Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vike, Lars Opstad Klubb Oseberg Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aamot, Sigurd Falck Klubb Mjøndalen IF Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Arnesen, Kasper Tveten Klubb Lier IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Borgen, Henrik Magnus Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Doran, Theo Prestegård Klubb IL Skrim Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fjeldstad, Kasper Klubb Konnerud IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gjerden, Mikael Randa Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hilleren, Oliver Bråten Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Klemmetsby, Jens Brekke Klubb Oseberg Skilag Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Konstantinovs, Artjom Klubb IL Skrim Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nordeng, Sondre Slapgård Klubb Holeværingen IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nybakken, Ulrik Røine Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Simonsen, Oskar Klubb Holeværingen IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Smedberg, Mikkel Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Spanggaard, Johannes Klubb IL Skrim Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Staib, Falk Teigen Klubb Sturla IF Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tønnessen, Jonatan Rogne Klubb Konnerud IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Weum, Leon Jelsa Klubb IL Skrim Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk

G 9 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaland, Sivert Tveitan Klubb Ivrig, IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Boström, Jack Anders Erik Klubb Konnerud IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Edvardsen, Viljar Klubb Tinn IL Ski Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eek, Aslak Hovde Klubb Heddal IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Elden-øverlie, Jasper Klubb IL Skrim Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Espedalen, Hallvard Georg Klubb Skarphedin, IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Grøtjorden, Magnus Klubb IL Skrim Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kollerud, Jakob Hochnowski Klubb Drammen Strong Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kveseth, Andreas Rua Klubb IL Skrim Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lio, Kolbjørn Klubb Tinn IL Ski Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mathiesen, Christian Næss Klubb Haugsbygd IF Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Myhra, Oskar Hukkelås Klubb IL Skrim Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skare, Sjur Klubb Konnerud IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skinnes, Sebastian Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk

J 10 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergh, Hennie Molland Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Busland, Thea Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Frogh, Elise Bakken Klubb IL Skrim Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Furuseth-Midgaard, Ane Klubb Oseberg Skilag Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gylseth-Glavin, Silje Marie Klubb Oseberg Skilag Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hansen, Tomine Kei Næss Klubb Konnerud IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lilleland, Åse Sauro Klubb Tinn IL Ski Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Løkke, Eirun Bøe Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mjølstad-Skinnes, Amilie Klubb Krødsherad IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Molenaar, Sofie Storhaug Klubb Vikersund IF Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nybakken, Hermine Røine Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Olsen, Elise Bjønnes Klubb Konnerud IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rasch-Halvorsen, Svanhild Viktoria Teigen Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stokke, Ida Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sørumshagen, Amanda Ramampiaro Klubb Vikersund IF Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vestli, Tuva Bogen Klubb Holeværingen IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vik, Mathilde Klubb Mjøndalen IF Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Zürcher-Grette, Eira Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergh, Henriette Iversen Klubb Mjøndalen IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjaadal, Mari Borgersen Klubb Ørn, IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Blandhoel, Rebecca Claude Klubb IL Skrim Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Christensen, Mathea Lie Klubb Konnerud IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Elvekrok, Emma Eline Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fjeldstad, Mille Klubb Konnerud IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gjerden, Maja Randa Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Golid, Synne Tveiten Klubb Seljord IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gulliksen, Mari Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holt, Christine Brustad Klubb IL Skrim Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kihle, Rikke Klubb Konnerud IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lilleland-Olsen, Ingrid Klubb Holeværingen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mortensson, Oda Klubb IL Skrim Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Obrestad-Kolbu, Una Klubb Gulset IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Reiersrud, Amalie Lie Klubb Mjøndalen IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Salomonsen, Hedda Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skare, Sofie Klubb Konnerud IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Solum, Andrea Hårvik Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sundet, Sigrun Margrethe Gjerstad Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sælebakke, Anneli Heien Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tollefsen, Aurora Ramstad Klubb IL Skrim Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Asmyhr-Andersen, Ingrid Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bøhmer, Kristin Marie Kolle Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fon, Maren Marie Klubb Oseberg Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Furuseth-Midgaard, Ingrid Klubb Oseberg Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gunleiksrud, Maria Mehlum Klubb Tinn IL Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hoen-Lund, Ingeborg Klubb Konnerud IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holmes, Jenny Hovdenak Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jacobsen, Molly Marie Klubb Konnerud IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jensrud, Eline Hårberg Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kollerud, Leah Hochnowska Klubb Drammen Strong Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mælandsmo, Idunn Murtnes Klubb Heddal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nybråten, Silje Normann Klubb IL Skrim Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rasch-Halvorsen, Iris Louise Teigen Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Reiso, Ylva Grønn Klubb Tinn IL Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skinnes, Vienna Klubb Lier IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stene, Mari Rød Klubb Runar, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stranden, Karoline Røkeberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Støtvig, Maria Fet Klubb Oseberg Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Torvund, Sol Angelica Klubb Ørn, IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Trontveit, Gjendine Helmen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tveiten, Magnhild Munthe-Kaas Klubb IL Skrim Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken-Langslet, Vilde Klubb Holeværingen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bergh, Hannah Martine Klubb Konnerud IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Berthelsen, Sofia Biørn Klubb Konnerud IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjaadal, Stina Borgersen Klubb Ørn, IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjørnsrud, Vilde Marken Klubb Eggedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Eggerud, Maren Klubb Tinn IL Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Elvekrok, Nora Nathalie Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Evju, Tia Tomine Sveinsdatter Klubb Skarphedin, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Flasnes, Sofie Risebro Klubb IL Skrim Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Frøvold, Ragnhild Gislerud Klubb Eggedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Helmersmo, Emilie Tallaksrud Klubb Konnerud IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Horn, Vilde Joberg Klubb Ivrig, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hunstad, Adine Amalie Klubb Konnerud IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Håvi-Faanes, Sofia Klubb Holeværingen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jebsen, Maren Kristina Klubb Konnerud IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johansen, Linnea Klubb Oseberg Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kjerkreit, Ingrid Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lauvlid, Mina Klubb IL Skrim Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lilleland-Olsen, Nora Klubb Holeværingen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Løitegård, Oda Klubb Rollag og Veggli IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nordeng, Guro Slapgård Klubb Holeværingen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nybakken, Mille Røine Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Næsset, Hanne Myhre Klubb IL Skrim Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Røkeberg, Martine Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Simonsen, Linnea Klubb Holeværingen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Strømsod, Victoria Lassen Klubb Holeværingen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Thorud, Martine Klubb Birkebeineren, IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vik, Sunniva Klubb Mjøndalen IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Zürcher-Grette, Line Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørntvedt, Elmira Nordheim Klubb Ørn, IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Blandhoel, Sonia Lillil Klubb IL Skrim Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brennhovd, Marie Klubb Holeværingen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Edvardsen, Agnes Maria Klubb Tinn IL Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Engevik, Synne Oma Klubb Drammen Strong Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hoen-Lund, Magnhild Klubb Konnerud IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Horgen, Ingvild Klubb Skarphedin, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johannessen, Viktoria Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kjosavik, Synnøve Klubb Runar, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kylland, Erle Meinke Klubb Lier IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Løkke, Frøy Bøe Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mathisen, Silja Hovda Klubb IL Skrim Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mustad, Mia Martine Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rolfsen, Elina Lie Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rømme, Cornelia Helmen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Småge-Hilsen, Mone Klubb Konnerud IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stene, Mia Rød Klubb Runar, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stokke, Marie Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tegdal, Helene Klubb IL Skrim Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Teigen, Marianne Haug Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Thomasrud, Ingrid Klubb Holeværingen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Veslestølen, Synne Wollebæk Klubb Hemsedal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aabel, Frida Bjerke Klubb Ådal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Aas, Kristina Skulestøyl Klubb Gransherad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Akselsen, Nora Klubb Konnerud IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bay-Otterholm, Thea Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bjerregaard, Kristiane Antczak Klubb Krødsherad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bolkesjø, Ingrid Grefsrød Klubb Gransherad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dæhli, Julie Snekvik Klubb Holeværingen IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ekroll, Eline Klubb Berger Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gundersen, Linea Skjellaug Klubb Geilo IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haugberg, Anne Klubb Andebu IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Høidalen, Marte Kristine Kollerød Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Imsgard, Karoline Grane Klubb Holeværingen IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kvernsmyr, Ingrid Knippen Klubb Andebu IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Langengen, Lotte Kornbråten Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Raastad, Ingeborg Klubb Holmen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Renard, Elise Klubb IL Bevern Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rørhuus-Øie, Emilie Rustand Klubb Mjøndalen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sørensen, Ingrid Lie Klubb Larvik Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tronrud, Louise Marken Klubb Holeværingen IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vingereid, Marie Elisabeth Gylder Klubb Gulset IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Werket-Haug, Iselin Klubb Mjøndalen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaland, Thea Tveitan Klubb Ivrig, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Agard, Johanne Berven Klubb Berger Idrettslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fremstad, Maren Sofie Klubb Runar, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fulford, Julie Klubb Konnerud IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Høverstad, Ina Norheim Klubb Lier IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kihle, Ingrid Katteland Klubb Konnerud IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kylland, Tuva Meinke Klubb Lier IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Løndal, Heidi Hovde Klubb Gransherad IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Melbye, Sanna Oksett Klubb Konnerud IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Myrvold, Anna Emilie Øvrebø Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sand-Hanssen, Norah Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sand-Hanssen, Julie Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Simonsen, Amalie Klubb Holeværingen IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Thomasrud, Anette Klubb Holeværingen IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Ellinor Lier Klubb Konnerud IL Klasse J 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eek, Sonja Klubb Konnerud IL Klasse J 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johansen, Sophia Østby Klubb Konnerud IL Klasse J 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kolberg, Leah-Sofie Halsne Klubb IL Skrim Klasse J 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kullerud, Aleksandra Klubb Konnerud IL Klasse J 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lien, Selma Tjelle Klubb Konnerud IL Klasse J 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mjølstad-Skinnes, Julie Klubb Krødsherad IL Klasse J 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mælandsmo, Olea Murtnes Klubb Heddal IL Klasse J 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rasoly, Basira Klubb Konnerud IL Klasse J 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sælebakke, Ovidie Heien Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Werket-Haug, Selma Andrine Klubb Mjøndalen IF Klasse J 8 år Øvelse 2 km klassisk

J 9 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aamot, Hedda Falck Klubb Mjøndalen IF Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bakken, Vilma Lier Klubb Konnerud IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Evensen, Lykke Klubb Konnerud IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Frøvold, Thea Marie Klubb Eggedal IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gulliksen, Marte Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hilleren, Vilje Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holm, Ida Cecilie Klubb Lier IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lewis, Brooklyn Strand Klubb Konnerud IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ludvigsen, Mina Jahren Klubb Konnerud IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Løndal, Eline Hovde Klubb Gransherad IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Moen-Nordseth, Julie Klubb Konnerud IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Staib, Ylva Teigen Klubb Sturla IF Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sundet, Selma Louise Gjerstad Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Trøseng, Julie Klubb Eggedal IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tveiten, Gunvor Munthe-Kaas Klubb IL Skrim Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brunvatne, Julie Førli Klubb IL Skrim Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Eik, Anna Elisabeth Samland Klubb Uskedalen IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ekeberg, Marie Sofie Klubb Oseberg Skilag Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gunleiksrud, Ragnhild Xiu Klubb Tinn IL Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Horgen, Astrid Klubb Skarphedin, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Iversen, Tiril Næss Klubb Mjøndalen IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jensen, Hanna Klubb Holeværingen IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mustad, Maren Cecilie Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Roland, Kristin Klubb IL Skrim Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tegdal, Mathea Klubb IL Skrim Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gustafsson, Ingvild Klubb IL Bevern Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sørensen, Ida Lie Klubb Larvik Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk

K 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkestad, Maren Karlsen Klubb Vikersund IF Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bø, Astrid Klubb Larvik Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hofstad, Solveig Steen Klubb Eiker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Rønning, Tuva Hagen Klubb Vikersund IF Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sand, Anniken Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

Kvinner senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Rønning, Mathilde Hagen Klubb Vikersund IF Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Danielsen, Sondre Klubb Konnerud IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Dyrdahl, Jens Kristoffer Klubb Berger Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Ekroll, Sivert Klubb Berger Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Fossesholm, Simen Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kildebo, Sebastian Santiago Klubb Konnerud IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nordhagen, Jørgen Klubb Lier IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nøstdal, Tørres Bjelland Klubb Eid IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Semb, Max Ratus Klubb Oseberg Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Skovlyst, Andreas Myrvold Klubb IL Skrim Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Stranden, Andreas Røkeberg Klubb Mjøndalen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sylling, Hans Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Torvund, Nicholas Klubb Ørn, IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Werket-Haug, Sander Klubb Mjøndalen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Wille, Fredrik Camillo Klubb Oseberg Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakre, Jens Kaasa Klubb IL Skrim Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bergmann, Håvard Klubb Ivrig, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Edvardsen, Ola Klubb IL Skrim Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Grindhagen, Casper Kvam Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Jensen, Nikolai Einvik Klubb Runar, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Klavenes, Anders Hasaas Klubb Runar, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kollerud, Kristian Klubb Konnerud IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lae, Kristoffer Nørholm Klubb Mjøndalen IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lekve, Kasper Løvdal Klubb IL Skrim Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Løitegård, Torbjørn Bogstrand Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mile, Jonas Klubb Mjøndalen IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mile, Markus Klubb Mjøndalen IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Skaug, Nicklas Klubb Runar, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Thorud, Alexander Klubb Birkebeineren, IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tobiassen, Magnus Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Vike, Oskar Opstad Klubb Runar, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Wiersdalen, Marius Grønhovd Klubb Nedre Sigdal IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarli, Sondre Klubb Gulset IF Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Abrahamsen, Jens Kålås Klubb Runar, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Berget, Albert Klubb IL Skrim Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Bjerke, Phillihp Granaas Klubb Konnerud IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Bruun, Fredrik Strande Klubb Gui Sportsklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Fremstad, Kristian Klubb Runar, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Gunnerød, Martinius Hage Klubb Ivrig, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Heierstad, Andreas Fon Klubb Ivrig, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Hekkli, Anders Gunnestad Klubb Skarphedin, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Horgen, Vegard Klubb Skarphedin, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Hovdejord, Vebjørn Klubb Heddal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Høiås, Anders Larsen Klubb Birkebeineren, IF Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Klavenes, Arthur Hartvedt Klubb Runar, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Kleiv, Halvor Klubb Vinje IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Langslet, Oscar Creutzer Klubb Ivrig, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Rustad, Mats Høynes Klubb Konnerud IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Skaug, Jesper Klubb Runar, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Skaug, Marius Rønningen Klubb Svarstad IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Teisbekk, Sander Klubb Idrettslaget Ros Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Tollehaug, Per Ingvar Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Øfstedal, Erik Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk

Menn senior - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hella, Eirik Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Linheim, Marcus Klubb Gulset IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Støa, Erik Kjønnø Klubb Idrettslaget Ros Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
NIF-EPI03, 03